این سوال توسط امیر پرسیده شده است

پرش تایمر لباسشویی دوو

سلام، ماشین لباسشویی دوو کاریزما تازه خریدم. گاهی وقت ها تایمرش روی عدد خاصی میمونه و گاهی وقت ها مثلا از روی ۳۰ روی ۲۰ میپره. مشکلش چیه؟

1 پاسخ به این سوال داده شده
  • آی پی امداد 06 خرداد 1402

    درود کاربر گرامی، ممکن است در خود تایمر مشکلی وجود داشته باشد. اگر تایمر به درستی کار نکند، روی یک عدد خاص گیر کرده و یا مدت زمان را به صورت نادرست نمایش می دهد که در این شرایط باید اقدام به تعویض تایمر نمایید. همچنین اگر ایرادی در عملکرد برد کنترلی دستگاه وجود داشته باشد، بر عملکرد تایمر تاثیر گذاشته و موجب پرش تایمر خواهد شد. از این رو لازم است برد دستگاه توسط یک تکنسین متخصص بررسی شود. در صورت نیاز می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در آی پی امداد استفاده نمایید. همچنین توجه داشته باشید که در کدام مرحله تایمر پرش میکند. به آن مرحله دقت کنید که زمان آبگیری، تخلیه، خشک کن یا ... است. احتمال خرابی یکی از قطعات برای راه اندازی آن مرحله هم وجود دارد.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

  • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
  • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
  • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست