این سوال توسط حسین پرسیده شده است

نشت آب از اسپیلت پاناسونیک

سلام و عرض ادب و تشکر. علت ریختن آب از جلوی اسپلیت پاناسونیک، در صورتی که چندین بار سرویس هم شده چیست؟ هر چند وقت یکبار اینطوری میشه. ممنون

1 پاسخ به این سوال داده شده
  • آی پی امداد 20 خرداد 1402

    درود کاربر گرامی، اگر آب از جلوی کولر گازی اسپلیت پاناسونیک شما می‌ ریزد، می تواند مربوط به گرفتگی یا مسدود شدن سوراخ فاضلاب تعبیه شده در اواپراتور دستگاه باشد که رطوبت جمع شده هوا در طول فرآیند خنک سازی دستگاه را حذف می کند. اگر درین مسدود شود، آب از جلوی دستگاه نشت پیدا خواهد کرد که باید بررسی و در صورت نیاز گرفتگی آن برطرف شود. در صورتی که قادر به عیب یابی و تعمیرات کولر گازی پاناسونیک خود نیستید، بهترین کار استفاده از خدمات نمایندگی مجاز آی پی امداد می باشد.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

  • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
  • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
  • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست