این سوال توسط حمیدرضاانصاری پرسیده شده است

لرزش عقربه اسپرسوساز گوسونیک

درود بر شما، یک هفته است که یک دستگاه اسپرسوساز گوسونیک مدل 870 خریده ام… اما دو روزه که هنگام استفاده از اون، حتی وقتی بدون پرتافیلتر جهت شستشو و عصاره گیری روشنش می کنم، لرزش زیادی در عقربه فشارسنج ایجاد میشه. لرزش عقربه اسپرسوساز گوسونیک خیلی زیاده و احساس میکنم صدای دستگاه کمی هم بیشتر از روز اولشه. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. سپاس

1 پاسخ به این سوال داده شده
  • آی پی امداد 23 فروردین 1402

    درود کاربر گرامی، لرزش دستگاه های اسپرسوساز در حین کار غیر معمول نیست، به خصوص اگر دارای سیستم پمپ محور باشند. با این حال، اگر نسبت به زمانی که از دستگاه خود برای اولین بار استفاده کردید، متوجه افزایش لرزش آن شده اید، می‌ تواند نشانه‌ ای از بروز مشکل باشد. یکی از دلایل افزایش لرزش و صدا می تواند تجمع رسوب در پمپ یا دیگ بخار باشد. سعی کنید دستگاه خود را رسوب زدایی کنید تا هرگونه رسوب از بین برود و عملکرد دستگاه بهبود یابد. احتمال دیگر این است که یک جزء داخل دستگاه شل شده یا آسیب دیده باشد. تمام اجزای قابل مشاهده مانند پورتافیلتر و سر گروپ را بررسی کنید تا مطمئن شوید که به طور صحیح وصل شده اند.. اگر دستگاه همچنان به لرزش بیش از حد ادامه می‌دهد، بايد كل مدار را سرويس و اسيد شويی كنيد. در صورت نیاز می توانید از خدمات آی پی امداد برای تعمیرات اسپرسوساز گوسونیک خود استفاده نمایید.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

  • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
  • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
  • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست