این سوال توسط افشاری پرسیده شده است

علامت دو فلش در ماشین ظرفشویی دوو

سلام وقت بخیر، ظرفشویی اتوماتیک دوو دارم که چند روزی هست روی نمایشگر اون چراغ مربوط به دوفلش روشن شده. میخواستم بدونم به چه صورت برطرف میشه و چرا روشن شده؟ ممنون

3 پاسخ به این سوال داده شده
 • آی پی امداد 22 آبان 1402

  درود کاربر گرامی، ماشین ظرفشویی یکی از دستگاه هایی است که جهت تمیز شسشتن ظروف نیاز به مواد شوینده مخصوص دارد که یکی از مهمترین آنها، نمک می باشد. روشن شدن چراغ فلش رفت و برگشت یا S شکل روی صفحه نمایش ماشین ظرفشویی می تواند نشان دهنده کمبود نمک درون دستگاه یا تمام شدن آن باشد. نمک ظرفشویی یکی از عوامل موثر در کاهش سختی آب دستگاه بوده و از ایجاد رسوب درون ظرفشویی جلوگیری می کند. همچنین این نمک می تواند مانع از ایجاد خط و خش روی ظروف یا کدر شدن آنها شود. به طور کلی به هنگام روشن شدن این چراغ باید به میزان مورد نیاز در محفظه مخصوص دستگاه نمک اضافه کنید تا چراغ آن خاموش شود. در صورتی که پس از اضافه کردن نمک همچنان چراغ آن روشن مانده است، می توانید یکبار با قاشق نمک را هم بزنید تا سنسور آن فعال شود. اما اگر همچنان با این مشکل مواجه هستید، ممکن است سنسور نمک دستگاه دچار مشکل شده باشد که در این شرایط بهترین کار بهره مندی از خدمات تکنسین متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در آی پی امداد می باشد.

 • حسن 03 دی 1402

  سلام اجاق گاز تک شعله دارم از لوله اش ک سوراخ هم اتیش میگیره عیبش چیه

   آی پی امداد 04 دی 1402

   درود، بسیار خطرناک بوده و امکان انفجار وجود دارد. لوله مسی آن را بررسی کنید.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

 • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
 • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
 • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست