این سوال توسط محمدی پرسیده شده است

صدای دینگ دینگ یخچال سوپر الکتریک

سلام وقت بخیر. یخچال ما اسمش سوپر الکتریک هست. چند روزیه هر دو ثانیه صدای دینگ دینگ میده. شبیه به این صدا رو وقتی در یخچال باز میمونه هم میده. الان در یخچال بسته هم باشه، صدا میده. دلیلشو میفرمایید؟ ممنون

1 پاسخ به این سوال داده شده
  • آی پی امداد 28 اردیبهشت 1402

    درود کاربر گرامی، اگر یخچال سوپر الکتریک شما هر دو ثانیه یکبار صدای دینگ دینگ را منتشر می کند، حتی زمانی که بسته است و کار می کند، می توانید نشان دهنده بروز مشکل در میکروسوئیچ درب یا بیزر روی برد الکترونیکی دستگاه باشد. بسیاری از یخچال ها دارای ویژگی هشدار درب هستند که زمانی که درب یخچال برای مدت طولانی باز مانده باشد، به شما هشدار می دهد. از این رو علت صدا دادن یخچال می تواند مربوط به این باشد که درب به درستی بسته نمی شود یا میکروسوئیچ درب معیوب است. اگر ایرادی در بیزر روی برد دستگاه نیز وجود داشته باشد، می تواند باعث ایجاد صدا در فواصل زمانی معین شود. شما می توانید برای تعمیر یخچال خود از تکنسین های متخصص آی پی امداد کمک بگیرید.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

  • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
  • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
  • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست