این سوال توسط ساناز صالحی پرسیده شده است

سرخ کردن سیب زمینی در سرخ کن بومن

با سلام، من یه مدتی است که سرخ کن بومن رو خریداری کردم و برای اولین بار سیب زمینی با دمای 200 و مدت 17 دقیقه (طبق دستور) سرخ کردم اما اصلا جالب در نیومد. میشه راهنمایی کنید چطور از دستگاه استفاده کنم؟ برای مرغ و ماهی و … هم مطمئنا به مشکل می خورم. ممنون میشم راهنماییم کنید.

 

 

1 پاسخ به این سوال داده شده
  • آی پی امداد 31 اردیبهشت 1402

    درود کاربر گرامی، برای اینکه بتوانید اقدام به تهیه سیب زمینی، مرغ یا ماهی در سرخ کن خود نمایید، ابتدا باید دستگاه را تا دمای دلخواه گرم کنید. این کار باعث می شود که غذا به طور یکنواخت پخته شده و ترد شود. همچنین به هنگام پخت باید اندازه و ضخامت مواد غذایی را نیز در نظر داشته باشید. پیش از قرار دادن سیب زمینی ها درون سرخ کن، آب اضافی آنها را با دستگاه بگیرید تا به درستی سرخ شود. حتما از دما و زمان پخت مناسب برای تهیه مواد غذایی مختلف استفاده کنید؛ زیرا تنظیمات اشتباه سرخ کن می تواند موجب از بین رفتن طعم غذا و ظاهر نامناسب آن شود. برای استفاده از خدمات تعمیرات سرخ کن خود می توانید از تکنسین های متخصص آی پی امداد کمک بگیرید.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

  • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
  • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
  • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست