این سوال توسط شقایق صابری پرسیده شده است

آیا آلاینده های موجود در خانه با دستگاه تصفیه هوا از بین میرود؟

سلام وقت بخیر، آیا استفاده از دستگاه تصفیه هوا میتونه آلودگی های هوای منزل رو از بین ببره و چه تاثیراتی داره؟

1 پاسخ به این سوال داده شده
  • آی پی امداد 25 مهر 1402

    درود کاربر گرامی، یکی از روش های بسیار موثر در زمینه رفع انواع آلاینده های موجود در هوای محیط، دستگاه تصفیه هوا می باشد. به طور کلی در هوای محیط اطراف ما آلودگی های زیادی وجود دارد که می تواند منجر به بروز مشکلات و بیماری های مختلف برای افراد شود. از این رو لازم است اقدامات لازم در جهت رفع این آلودگی ها را جدی بگیرید. دستگاه تصفیه هوا به دلیل برخورداری از فیلترهای مخصوص، انواع آلاینده های موجود در هوا را جذب کرده و هوای محیط را عاری از هرگونه آلودگی و ذرات معلق خواهد کرد. از این رو تاثیر دستگاه تصفیه هوا در منزل بسیار مشهود بوده و از بروز مشکلات تنفسی و ریوی برای افراد جلوگیری خواهد کرد.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

  • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
  • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
  • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست