این سوال توسط داریوش تابنده پرسیده شده است

خیس بودن ظروف پس از شستشو ظرفشویی بوش

باسلام و عرض خسته نباشید خدمت کارشناسان آی پی امداد،  جدیداً یک دستگاه ظرف شویی بوش سری ti36 خریداری کردم ، از قرصهای کوانتم فینش هم استفاده میکنم ، پس از شستشو ظروف هم خیلی داغه و سیستم هم مجهز به سنگ زئولیت هستش ، ولی روی برخی از ظروف قطرات آب هست و برخی لکه داره .از نحوه صحیح چیدمان ظروف هم مطمئنم . لطفاً راهنمایی فرمایید  علت خیس بودن ظروف پس از شستشو ظرفشویی بوش چیست؟

1 پاسخ به این سوال داده شده
  • آی پی امداد 24 شهریور 1399

    درود کاربر گرامی، لکه های آب بر روی ظروف در ظرفشویی بوش به معنای اشکال در فرآیند تحلیه میباشد.فیلتر و شیلنگ های تخلیه را بررسی نمایید. همچنین میتوانید در صورت نیاز از خدمات تعمیرگاه مجاز بوش بهره مند شوید.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

  • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
  • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
  • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست