1 پاسخ به این سوال داده شده
  • آی پی امداد 04 خرداد 1402

    درود کاربر گرامی، ابتدا تلویزیون را یک بار از برق کشیده و مجددا وصل کنید. مطمئن شوید که همه کابل‌ های دستگاه به طور صحیح به تلویزیون وصل شده و سالم هستند. اتصالات شل یا معیوب می تواند باعث ایجاد مشکلاتی در نحوه تصاویر تلویزیون شود. به منوی تنظیمات تلویزیون بروید و گزینه های مربوط به تنظیمات تصویر را جستجو کنید. می توانید تنظیمات کنتراست، روشنایی یا وضوح را تنظیم کنید تا ببینید تاثیری دارد یا خیر. اگر هیچ یک از این موارد مشکل خط افتادن روی صفحه تلویزیون شما را برطرف نکرد، ایراد دستگاه می تواند مربوط به بک لایت یا پنل تلویزیون باشد که باید توسط تکنسین متخصص بررسی شود. در صورتی که قادر به تعمیر تلویزیون خود نیستید، می توانید با نمایندگی مجاز آی پی امداد تماس حاصل نمایید.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

  • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
  • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
  • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست