این سوال توسط گلساری پرسیده شده است

آیا دستگاه تصفیه هوا برای بیماری های شیمایی مناسب است؟

درود، من پدرم بیماری شیمیایی دارن و میخواستم برای بهبود بیماریشون از دستگاه تصفیه هوا استفاده کنم. آیا این دستگاه برای بهبود علائم بیماری موثره؟

1 پاسخ به این سوال داده شده
  • آی پی امداد 06 آبان 1402

    درود کاربر گرامی، امروزه بسیاری از افراد درگیر بیماری های شیمیایی مختلفی هستند که ممکن است ریه و مسیر تنفسی آنها را تحت تاثیر قرار داده و موجب سلب آرامش افراد شود. در این شرایط استفاده از لوازمی مانند دستگاه تصفیه هوا می تواند در کاهش علائم بیماری موثر واقع شود. این دستگاه می تواند انواع آلاینده ها و سموم موجود در هوا که برای بیماران شیمیایی خطرناک است را حذف نموده و در کاهش آلاینده های محیط بسیار موثر واقع شود. بنابراین در صورتی که از بیماری شیمیایی رنج می برید، می توانید از دستگاه تصفیه هوا برای بهبود علائم بیماری و حذف مواد شیمیایی و آلوده درون هوای محیط خود استفاده نمایید.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

  • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
  • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
  • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست