این سوال توسط جعفررحیم زارع پرسیده شده است

باز کردن فیلتر لباسشویی آبسال

می خواهم در فیلتر ماشین لباسشویی آبسال مدل AES753 را باز کنم ولی باز نمیشه. چطور در فیلتر لباسشویی آبسال را باز کنم؟

1 پاسخ به این سوال داده شده
  • آی پی امداد 03 اردیبهشت 1402

    درود کاربر گرامی، برای باز کردن فیلتر ماشین لباسشویی آبسال AES753 می توانید این مراحل را دنبال کنید: پنل دسترسی به فیلتر ماشین لباسشویی معمولا در قسمت جلو قرار دارد و می توان آن را با کشیدن آرام به سمت خود جدا کرد. پس از برداشتن پنل، می توانید پوشش فیلتر را ببینید. پوشش ممکن است گرد یا مستطیل شکل و دارای یک دسته برای برداشتن آسان باشد. از یک پارچه یا حوله برای گرفتن هرگونه آبی که ممکن است بیرون بیاید، استفاده کنید و به آرامی پوشش فیلتر را در خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا آن را جدا کنید. با احتیاط فیلتر را با بیرون کشیدن آن خارج کرده و آن را کاملا تمیز کنید. پس از تمیز کردن فیلتر، آن را دوباره در محفظه فیلتر قرار دهید و درپوش فیلتر را با چرخاندن آن در جهت عقربه های ساعت تا زمانی که کاملا محکم شود، بچرخانید. اگر هنوز نمی‌ توانید فیلتر را باز کنید یا مشکلی در کارکرد دستگاه خود دارید، بهتر است با تکنسین حرفه‌ ای آی پی امداد برای تعمیر لباسشویی آبسال خود تماس بگیرید.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

  • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
  • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
  • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست