021-58941 تماس
Logo
logo logo نمایندگی تعمیرات چایساز در تهران با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

تعمیر چای ساز

تعمیر چای ساز
تعمیر چای ساز
زمان مطالعه: 7 دقیقه
comment

دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای همین مقاله به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

تعمیر چای ساز در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران توسط تعمیرکار آی پی امداد انجام میگردد. خدمات نمایندگی تعمیرات چایساز توسط بهترین تعمیرکار در محل یا مراجعه به کارگاه عیب یابی میشود. توجه داشته باشید که برای رفاه حال شما عزیزان، خدمات تعمیرات چای ساز را در منزل یا محل کار شما انجام میدهیم و هم میتوانید با مراجعه حضوری به کارگاه مجهز آی پی امداد از خدمات این مجموعه بهره مند شوید.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که چایسازتان به مشکلی بربخورد و نیاز به تعمیر داشته باشد. با توجه به قیمت بالای لوازم برقی؛ خرید مجدد در اولویت آخر قرار می‌گیرد. اولویت اول تعمیر چای ساز است. شما با تعمیرات چایساز خود می‌توانید دوباره از کارایی آن استفاده کنید. تعمیر چای ساز یا کتری برقی باید با توجه به مدل و مارک چای ساز صورت بگیرد. مراجعه به تعمیرگاه مجاز مزایایی دارد که شما را به استفاده از خدماتش ترغیب می‌کند.

با استفاده از خدمات آی پی امداد می توانید تا 75% در هزینه تعمیرات چایساز صرفه جویی داشته باشید.

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی تعمیر چای ساز در تهران

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی تعمیر چایساز در تهران به شرح زیر می باشد:

 1. در وهله اول میتوانید به ثبت درخواست آنلاین برای تعمیرات چایساز در سایت آی پی امداد بپردازید.
 2. همچنین میتوانید با شماره 02158941 تماس حاصل نمایید تا مشخصات شما ثبت گردد.
 3. کد اشتراک و مشخصات تکنسین در قدم بعدی برای برای شما ارسال می شود.
 4. در کمتر از یک ساعت شاهد حضور تعمیرکار چایساز در محل و منزل خود خواهید بود.
 5. در نهایت برگه گارانتی خدمات برای شما صادر خواهد شد.
 6. همچنین در نظرسنجی شرکت نیز برای تعیین کیفیت کار تعمیرکار چایساز مشارکت داده خواهید شد.
 7. ضمنا شما عزیزان با حضور در کارگاه پیشرفته آی پی امداد میتوانید دستگاه خود را تحویل دهید و از خدمات پیشرفته تعمیرات چای ساز بهره مند شوید.
 8. کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات چایساز در آی پی امداد شامل ضمانتنامه رسمی 3 الی 12 ماهه می باشد.
بررسی مشکلات چای ساز
ویدیو بررسی مشکلات چای ساز

ویدیویی مرتبط با این مقاله توسط تیم آی پی امداد تهیه شده است که شما کاربران گرامی می توانید در بخش ویدیو ها آن را مشاهده کنید.

مشاهده ویدیو

نمایندگی تعمیرات چای ساز در تهران

ما در ادامه با معرفی چایساز به اهمیت تعمیر چای ساز و کتری برقی می‌پردازیم و به شما در انتخاب نمایندگی تعمیرات مجاز کمک می‌کنیم. تا انتهای متن ما را همراهی کنید. اگر قصد دارید از خدمات یک نمایندگی مجاز تعمیر چایساز حرفه ای استفاده کنید ما به شما نمایندگی تعمیرات چای ساز در آی پی امداد را معرفی می کنیم که شما با سادگی می توانید با این شرکت تماس گرفته و از خدمات آن مطلع گردید.

مزایای تماس با آی پی.امداد به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات چای ساز در تهران به شرح زیر است:

 • آی پی امداد یک تعمیرگاه مجاز چای ساز است.
 • یکی از ویژگی‌های ممتاز آی پی امداد این است که کادر کاملی از تعمیرکاران برندهای مختلف محصولات برقی را در خود جای داده است.
 • فرقی نمی‌کند تماس شما برای تعمیر چای ساز باشد یا تعمیر یخچال! همیشه یک تعمیرکار متخصص در زمینه وسیله و مارک وسیله برقی شما آماده به کار است.
 • از مزایای تماس با آی پی امداد خدمات سریع و کم هزینه تعمیرکاران حرفه‌ای ماست.
 • کافیست زمانی را برای تعمیر چایساز مشخص کنید.
 • شما می‌توانید خدمات تعمیر چای ساز را در خانه خود دریافت کنید.
 • اگر مایل به استفاده از خدمات تعمیر چای ساز در منزل نباشید، میتوانید به کارگاه ما مراجعه نمایید.
 • انتخاب و بکارگیری تعمیرکار چایساز درآی پی امداد همراه با حساسیت بالایی انجام می‌گیرد.
 • تعمیر چای ساز شما توسط آی پی امداد دارای ضمانتنامه 3 الی 12 ماهه است.
 • تعمیرات چای ساز در آی پی امداد با استفاده از قطعات فابریک انجام میگدد .
 • اگر در زمینه تعمیر کتری برقی نیاز به مشاوره یا کمک داشتید با ما تماس بگیرید.

تعمیر چای ساز و کتری برقی در محل و منزل شما

استفاده از خدمات تعمیر چایساز درون منزل برای خیلی‌ها مسئله مهمی است. تعمیر چایساز در محل مزایای زیر را دارد:

فرار از آلودگی صوتی در هنگام تعمیر چای ساز

 • آلودگی صوتی یکی از معضلات امروز است که اکثرا به آن بی‌توجهیم.
 • نمی‌دانیم چرا اعصابمان خسته می‌شود و حوصله چیزی را نداریم.
 • در واقع آلودگی صوتی یکی از دلایل سلب آرامش ما است.
 • با تعمیر چایساز در منزل نیازی نیست به بیرون از خانه برویم.

دوری از آلودگی هوا هنگام تعمیر چای ساز

 • برای خیلی از افراد مانند بیماران قلبی و تنفسی آلودگی هوا بسیار خطرناک است.
 • روزهایی از سال به بیماران و سالمندان و کودکان توصیه می‌شود از منزل خارج نشوند.
 • در این صورت استفاده از خدمات تعمیر چایساز در منزل بسیار پرکاربرد است.

فرار از ترافیک هنگام تعمیر چای ساز

 • ترافیک بسیار خسته‌کننده است.
 • تجسم کنید بعد از گذراندن زمان زیادی در ترافیک به خانه آمده‌اید.
 • آیا حاضرید برای تعمیر کتری برقی یا چای ساز خود دوباره با ترافیک مواجه شوید؟ مسلما نه!
 • از این نظر نیز تعمیر چای ساز در محل یک مزیت مهم محسوب می‌شود.

استفاده از زمان استراحت هنگام تعمیر چای ساز

 • وقتی برای تعمیرات چای ساز خود به بیرون از خانه و تعمیرگاه مراجعه می‌کنید، زمانی صرف می‌شود.
 • خوشبینانه‌ترین حالت این است که تعمیرگاه به شما بگوید دو ساعت دیگر برای تحویل چایساز مراجعه کنید.
 • چه دو ساعت چه دو روز، قرقی نمی‌کند.
 • شما دوباره مجبورید به تعمیرگاه برای تعمیرات چای ساز مراجعه کنید.
 • در صورتی که می‌توانستید روی کاناپه جلوی تلویزیون بنشینید و با یک تعمیرکار خدمات در منزل تماس بگیرید.
 • با وجود خدمات تعمیر چای ساز در منزل نیازی نیست زمانتان را در خیابان‌ها یا هیچ تعمیرگاه دیگری صرف کنید.
 • زمان استراحت شما برای ما قابل احترام است.

خدمات تعمیرگاه مجاز و مرکزی چای ساز در تهران

از آنجایی که انتخاب تعمیرگاه برای ما اهمیت بسیاری دارد یک سوال پیش می‌آید. برای انتخاب تعمیرگاه مجاز چای ساز به چه مواردی توجه کنیم؟ چه ملاک‌هایی به ما در انتخاب درست کمک می‌کنند. در زیر یک سری از ویژگی‌های تعمیرگاه مجاز آورده شده است. با استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز و مرکزی چای ساز در تهران به مزیت های زیر دست خواهید یافت:

 • هزینه منصفانه
 • تعمیرکاران باتجربه
 • تکنسین متخصص
 • خدمات تعمیر در منزل
 • ضمانت در تعمیرات

نمایندگی تعمیرات چای ساز فلیپس

اگر شما هم از خریداران چایساز فلیپس هستید و اکنون با مشکلی در این چایساز مواجه شده‌اید، نگران نباشید. یک تعمیرکار نمایندگی چایساز فلیپس ، تعمیر چایساز و کتری برقی شما را بر عهده خواهد گرفت. برای تعمیر چایساز فلیپس تنها باید به نمایندگی مجاز چای ساز فلیپس مراجعه کنید. آی پی امداد با داشتن نمایندگی تعمیر این دستگاه برقی، بهترین خدمات را در اختیار شما خواهد گذاشت.

نمایندگی تعمیرات چای ساز بکو

چایساز بکو با ویژگی‌ها و کارایی منحصر به فردی دارد. وقتی جایساز بکوی شما خراب شد، باید به نمایندگی مجاز تعمیر چایساز بکو مراجعه کنید. نمایندگی تعمیرات بکو با تعمیرکاران خبره و با تجربه خود، خیال شما را از بابت تعمیر کتری برقی بکو راحت خواهد کرد. تنها کافیست تلفن خود را بردارید و یک تماس با آی پی امداد برقرار کنید. تعمیرکاران ما با آگاهی و تسلط کامل بر تکنولوژی چایساز بکو ، بهترین خدمات تعمیرات چایساز را به شما ارائه می‌دهند.

نمایندگی تعمیرات چای ساز فلر

همه‌ی ما از کارایی بالای چایساز فلر آگاهی داریم. چایساز فلری که همیشه برای شما چای آماده می‌کرده، اکنون دچار مشکل شده است. نگران نباشید. تنها کاری که می‌توانید برای تعمیر کتری برقی فلر خود انجام دهید این است که با نمایندگی تعمیر چایساز فلر آشنا شوید و با آن تماس بگیرید. با برقراری تماس با آی پی امداد،‌ فلر دوباره در آشپزخانه شما خواهد درخشید.

نمایندگی تعمیرات چای ساز سانی

نمایندگی تعمیرات چایساز سانی باید بتواند در کمترین زمان و همراه با کمترین هزینه تعمیر چای ساز را انجام دهد. وقتی چایساز سانی خراب باشد، یک جای کار آشپزخانه می‌لنگد. بهتر است هر چه سریع‌تر با نمایندگی مجاز تعمیر چای ساز سانی تماس بگیرید و از خدمات سریع و ارزان آن بهره‌مند شوید. یک تعمیر خوب، کیفیت و کارایی چایساز سانی را به آشپزخانه شما بازمی‌گرداند.

نمایندگی تعمیرات چای ساز تفال

برای تعمیر چایساز تفال به تعمیرگاهی مراجعه کنید که با تکنولوژی ساخت این چایساز آشنایی داشته باشد. اگر برای تعمیر چایساز تفال به هر جایی مراجعه کنید، ممکن است پشیمان شوید. برای تعمیر هر مارک از وسیله برقی باید به نمایندگی تعمیر همان برند مراجعه کرد. آی پی امداد با داشتن تعمیرکاران مخصوص وسایل برقی تیفال، خیال شما را از بابت تعمیر وسایل برقی تیفال راحت کرده است. برای تعمیر کتری برقی تفال خود با ما تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر چای ساز هاردستون

تا وقتی چایساز هاردستون خانه شما به درستی کار می‌کرد، دم کردن چای خیلی لذت‌بخش بود. اما حالا چایساز شما خراب شده است. آیا لازم به خرید مجدد چایساز هاردستون است؟ مسلما نه! یک تعمیرکار حرفه‌ای در زمینه تعمیر وسایل برقی هاردستون کار شما راه می‌اندازد. تعمیرات چایساز هاردستون اگر به درستی انجام شود، همان هاردستون سابق را در خانه خواهید داشت. برای تعمیر چایساز هاردستون با ما تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات چای ساز بلک اند دکر

تعمیرات کتری برقی بلک اند دکر باید با توجه به تکنولوژی ساخت این دستگاه انجام شود. برای تعمیر چای ساز بلک اند دکر باید با نمایندگی تعمیر این دستگاه تماس بگیرید. اگر با آی پی امداد تماس برقرار کنید، می‌توانید با هزینه کم و در کمترین زمان کترین بلک اند دکر خود را به آشپزخانه برگردانید. جالب اینجاست امکان تعمیر در منزل نیز وجود دارد. برای استفاده از خدمات تعمیر در محل و منزل با ما در تماس باشید. در اسرع وقت، کار شما انجام داده خواهد شد.

نمایندگی تعمیرات چای ساز گوسونیک

تعمیر چای ساز گوسونیک باید با دقت بالایی انجام شود. اگر به تعمیرگاه مجاز تعمیر چایساز مراجعه کنید، چایساز شما به زودی تعمیر می‌شود. یک تعمیر همراه با ضمانت. آی پی امداد با دادن ضمانت در تعمیر، بهترین خدمات را به شما خواهد داد. پس اگر چایساز گوسونیک شما دچار نقص شده نگران نباشید.

نمایندگی تعمیرات چای ساز بوش

چایساز بوش کیفیت بالایی دارید. اگر بخواهید مجددا برای خرید چایساز بوش اقدام کنید، هزینه زیادی روی دوش شما خواهد افتاد. بهترین کار این است که برای برگردان بوش به آشپزخانه، چایساز خود را تعمیر کنید. هر خاطره ناخوشایندی از تعمیرات در ذهن دارید دور بریزید. چرا که آی پی امداد یک خاطره خوش در رابطه با تعمیر لوازم خانگی بوش در خاطر شما باقی خواهد گذاشت. تعمیر چای ساز بوش خود را به ما بسپارید.

نمایندگی تعمیرات چای ساز پارس

چایساز پارس یک چایساز خوب است که در بین چایسازها خودنمایی می‌کنند. اگر شما هم از خریداران این برند از چایساز باشید، با خراب شدنش نگران خواهید شد. چرا که یک چای داغ همیشه کنار میز صبحانه یا عصرانه شما آماده بود. کارایی بالای محصول شما را ترغیب به تعمیر می‌کند. اگر برای تعمیر چای ساز پارس نیاز به یک تعمیرکار حرفه‌ای دارید با ما تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات چای ساز پارس خزر

چایساز خزر همیشه وفاداری خود را به خریدارانش ثابت کرده است. چایساز خزر یک چایساز باکیفیت است که بعد از خراب شدن هم، به خانه شما بازمی‌گردد. تعمیر چایساز پارس خزر باید توسط تعمیرکار حرفه‌ای محصولات خزر صورت بگیرد. آی پی امداد با در اختیار داشتن تعمیرکاران متخصص خزر این اطمینان را حاصل می‌کند که تعمیر چای ساز شما با روند مثبتی انجام شود. با تعمیر چایساز خود می‌توانید دوباره کارایی و کیفیت را به آشپزخانه خود برگردانید.

چگونه چای ساز را تعمیر کنیم؟

چایساز به علت آماده کردن سریع آب جوش به یکی از پرکاربردترین لوازم در منازل و ارادات تبدیل شده است. این دستگاه نیز مانند سایر لوازم خانگی ممکن است با گذشت زمان یا استفاده نادرست دچار ایراداتی در کارکرد خود شده و نیاز به تعمیر پیدا کند. برای رفع بسیاری از مشکلات رایج چای ساز، تعمیرکار آی پی امداد راهکارهایی را در ادامه بیان نموده است که به کمک این راهکارها کاربران می توانند به راحتی اقدام به تعمیر چای ساز در منزل خود نمایند. همچنین در صورت جدی بودن مشکل دستگاه، تکنسین متخصص آی پی امداد می تواند در محل مورد نظر مشتری و یا در کارگاه این مجموعه اقدام به تعمیرات چای ساز با بهترین کیفیت ممکن نماید.

تعمیر مشکل روشن نشدن چای ساز در منزل

در برخی مواقع ممکن است چای ساز روشن نشود که برای رفع ایراد و تعمیر چای ساز در منزل باید نکات زیر را مدنظر قرار دهید:

 • یکی از مهمترین عاملی که موجب روشن نشدن چای ساز می شود، وجود ایراد در پریز برق، دوشاخه و سیم دستگاه است که باید بررسی شود.
 • ممکن است قوری و کتری دستگاه در محل صحیح خود قرار نگرفته باشند که باید محل جای گیری آن ها را بررسی کنید.
 • در صورتی که کلید روشن و خاموش دستگاه خراب شده است، باید آن ها را بررسی کرده و در صورت نیاز تعویض کنید.
 • بروز خرابی در برد دستگاه چای ساز نیز می تواند موجب بروز این مشکل شود که برای تعمیر آن باید از فرد متخصص کمک گرفته شود.

تعمیرات زود قطع کردن چایساز قبل از به جوش آوردن آب در محل

چنانچه به هنگام گرم کردن آب درون چای ساز، دستگاه آن را زود قطع کرده و خاموش می شود، برای تعمیرات چای ساز در محل باید موارد زیر را بررسی کنید:

 • تنظیم دمای آب و روشن ماندن دستگاه بر عهده قطعه سنسور می باشد.
 • عمده ترین دلیل بروز این مشکل مربوط به خرابی سنسور دمای دستگاه است که باید تعویض شود.
 • ضعیف بودن جریان برق نیز می تواند موجب قطع شدن چای ساز شود که باید بررسی شود.

تعمیرکار چایساز درباره مشکل به جوش نیامدن آب چه میگوید؟

یکی از رایج ترین مشکلات چای ساز این است که آب را به جوش نمی آورد. تعمیرکار آی پی امداد در ادامه علت بروز این مشکل و نحوه تعمیرات چای ساز را آورده است:

 • یکی از مهمترین قطعات دستگاه چای ساز المنت است که در صورت خرابی این قطعه، آب درون دستگاه داغ نخواهد شد.
 • در صورتی که مشکل از المنت دستگاه باشد، با تعمیر یا تعویض این قطعه مشکل برطرف خواهد شد.

بررسی مشکلات متداول چای ساز از زبان تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

اگر می‌خواهید قبل از تماس با تعمیرگاه مجاز تعمیر چای ساز ، چای ساز خود را بررسی کنید، باید اطلاعات خود را مورد بررسی قرار دهید. اگر اطلاعاتی درباره تعمیر لوازم برقی مخصوصا تعمیر چای ساز ندارید، از بررسی‌ها جزئی بپرهیزید. شما برای چک کردن چایساز خود می‌توانید چند کار مفید انجام دهید.

 • اتصالات برق خانه را بررسی کنید.
 • اگر برق خانه متصل بود، پریز مربوط به چایساز را چک کنید.
 • معمولا جایگاه چایساز در آشپزخانه جای مشخصی است.
 • چایساز را در یک پریز دیگر بزنید و آن را روشن کنید.
 • اگر چایساز روشن شد، دستگاه نیازی به تعمیر ندارد.
 • شما باید با یک برق‌کار تماس بگیرید. چرا که سیم‌کشی خانه شما با مشکل مواجه شده است.

با همین اقدامات ساده می‌توانید بفهمید چایساز یا کتری برقی نیاز به تعمیر دارد یا نه. اگر چایساز شما واقعا خراب شده، با یک تعمیرگاه مجاز تعمیر چای ساز تماس بگیرید.

اهمیت انتخاب تعمیرگاه مجاز برای تعمیر چای ساز

تعمیر چای ساز اهمیت بسیاری دارد. چرا که اگر تعمیر به صورت درستی انجام نشود، دوباره نیاز به تعمیرات احساس می‌شود. برخی از افراد برای بار دوم یک وسیله را تعمیر نمی‌کنند. آنها ترجیح می‌دهند هزینه تعمیر را صرف خرید یک چای ساز جدید بنمایند. در این صورت ما دو هزینه را متقبل می‌شویم. اولی هزینه تعمیر و دومی هزینه خرید. این اصلا منصفانه نیست. اگر تعمیر کتری برقی و چایساز به درستی انجام شود، شما کارایی قبل از چایساز دریافت می‌کنید. تعمیر درست چای ساز به عوامل زیر بستگی دارد:

 • قطعات بکار رفته در تعمیر چای ساز بسیار مهم است.
 • اگر به درستی انتخاب نشوند، ما نتیجه خوبی از تعمیر چای ساز دریافت نمی‌کنیم.
 • تعمیرکار چای ساز باید با تکنولوژی ساخت چایساز آشنا باشد و تعمیر چایساز را مطابق اصول انجام دهد.
 • با انتخاب تعمیرگاه مجاز می‌توانیم از خدمات تعمیرکار چایساز و قطعات مورد نیاز استفاده کنیم.
 • دستمزد تکنسین چای ساز که برای ارائه خدمات به منزل شما می‌آید یا در تعمیرگاه چای ساز شما را تعمیر می‌کند، با توجه به قیمت‌های مصوب اتحادیه دستمزد دریافت می‌کند.
 • با توجه به این که کار تعمیرکار کاری تضمین‌شده است و در استفاده از قطعات نهایت دقت صورت می‌گیرد هزینه تعمیر مجدد از روی دوش شما برداشته می‌شود.
 • از سوی دیگر تعمیرکار، فعالیت خود را به شیوه دیگری نیز تضمین می‌کند و در صورت نیاز به تعمیر، عیب یابی را بر عهده می‌گیرد.

بنابراین هزینه تعمیر چایساز در تعمیرگاه مجاز از سه طریق پایین می‌آید و در هزینه‌ی شما صرفه‌جویی می‌شود.

روش تعمیرات و عیب یابی چای ساز

با توجه به اینکه چایساز شما چه برندی است،‌ تعمیر چای ساز متفاوت است. برای مثال تعمیر چایساز فلر با تعمیرات چای ساز تفال تفاوت دارد. نمی‌توان برای تعمیر تمامی برندها از یک روش تعمیر استفاده کرد. تعمیرکار باید اطلاعات و دانش کافی درباره تکنولوژی ساخت چای ساز داشته باشد و تفاوت‌های جزئی چایسازها را نسبت به هم بشناسد.

 • برای تعمیر چایساز ابتدا باید بررسی شود که مشکل چایساز در چه زمینه ای است.
 • اگر مشکل در اتصالات دستگاه باشد، باید بررسی کاملی انجام شود.
 • چنانچه مشکل در کارایی قطعات درون چایساز باشد، باید تعمیر انجام شود.
 • اگر مشکل سوختگی باشد، قطعه مورد نظر باید تعویض شود.
 • تعویض قطعه باید همراه با حساسیت بالایی انجام شود.
 • چرا که قطعه جدید باید همخوانی کاملی با دستگاه چایساز، مارک و مدل چایساز داشته باشد.
 • در صورتی که قطعه مورد نظر مناسب چایساز نباشد یا از قطعه‌ی غیر اصل و بی‌کیفیتی استفاده شده باشد، کارایی چایساز مثل سابق نخواهد بود.
 • تعمیر چایساز یک کار تخصصی است و نیاز به تجربه و مهارت دارد.
 • در صورتی که اطلاعاتی در زمینه تعمیر چایساز ندارید، دست به تعمیر این وسیله برقی نزنید.
 • اگر تعمیرات چای ساز به درستی انجام نشود، ممکن است مشکلات جدیدی برای دستگاه شما پیش بیاید.
 • احتمال این که مشکلات قابل تعمیر نباشند وجود دارد.
 • پس هیچگاه بدون داشتن دانش تعمیراتی، دست به تعمیر نشوید.
 • در صورتی که فکر می‌کنید توانایی تعمیر وسیله برقی خود را داشته و اطلاعات کاملی نسبت به تعمیر چایساز دارید، تمامی نکات ایمنی را رعایت کنید.
 • رعایت نکات ایمنی اصل مهمی در تعمیرات است که سلامت شما و چایساز شما را تضمین می‌کند.

هزینه تعمیر چای ساز و کتری برقی

هیچ کس دوست ندارد، درآمد خود را صرف موارد بیهوده کند. چرا که هر یک از ما در طول روز تلاش بسیاری برای کسب درآمد می‌کنیم. برای مثال دوست نداریم هزینه اضافه‌ای برای چیزی بپردازیم. خواه خرید لباس باشد یا تعمیر کتری برقی. تا به حال برایتان پیش آمده برای خدماتی که می‌گیرید هزینه‌ای پرداخت کنید و متوجه شوید دوست شما برای برخورداری از خدماتی مشابه هزینه کمتری پرداخت کرده است؟ ناراحتی شما از این بابت به اندازه میزان تفاوت قیمت است. شاید تفاوت قیمت زیاد نباشد، اما مسلما شما برای به دست آوردن همان مقدار پول نیز ساعاتی در بیرون از خانه کار کرده‌اید و از محیط آرام خانه دور بوده‌اید.

اگر برای هر خرید یا هر خدماتی هزار تومان اضافه پرداخت کنید،‌ در پایان ماه چه هزینه‌ای را از دست می‌دهید؟ جمع هزینه‌های از دست رفته مسلما زیاد می‌شود. چاره کار چیست؟ چگونه می‌توان یک پرداخت موفق داشت و برای هر خدماتی مانند خدمات تعمیر چای ساز هزینه منصفانه‌ای پرداخت کرد؟ مراجعه به یک نمایندگی مجاز مشکل شما را در این زمینه حل خواهد کرد. نمایندگی مجاز از چند جنبه در کم شدن هزینه به شما کمک می‌کند. مواردی که در مراجعه به نمایندگی مجاز تعمیر چای ساز از آن برخوردار می‌شوید عبارت‌اند از:

 • مطمئن می‌شوید هزینه پرداختی شما برای تعویض قطعات صرف قطعات اصل و باکیفیت می‌شود.
 • از آنجایی که تعمیرگاه مجازی مانند آی پی امداد کلیه قطعات اصل برندهای مختلف را در خود جای داده،‌ قطعه جدید با توجه به مارک و مدل چایساز شما جایگذاری می‌شود.
 • هزینه قطعات نسبت به قیمت بازار، قیمت مناسبی است.

نتیجه گیری از بررسی خدمات نمایندگی تعمیرات چای ساز در آی پی امداد

نتیجه گیری از بررسی خدمات نمایندگی تعمیرات چای ساز در آی پی امداد به شرح زیر می باشد:

 • دسترسی به قطعات فابریک چای ساز با قیمتا منصفانه
 • دسترسی به تعمیرکار حرفه ای چای ساز
 • بهینه سازی هزینه های تعمیر چای ساز تا 75 %

آی پی امداد ارائه دهنده خدمات تعمیرات چای ساز در محل می باشد.

39 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. محسن 17 بهمن 1400

  سلام خار درب کتری چای ساز مایسون شکسته یدکیش موجوده؟

  پاسخ دادن
 2. علی پیام 08 آذر 1400

  با سلام چای ساز مدل استونی هست شیشه کتریش شکسته خاستم راهنمایی کنید باید چیکار کنم از کجا خریداری کنم.من ساکن کرج هستم

  پاسخ دادن
   . 24 آذر 1400

   سلام کتریThechno شیشه اش شکسته از کجا باید تهیه کرد منطقه در طهران

   پاسخ دادن
  رفیعی 22 آبان 1400

  سلام کتری برقی شیشه‌ای caritonکه شیشه بشکنه قابل تعمیر هست و نمایندگی در مشهد خرید این برند یا تعمیر

  پاسخ دادن
  فرهاد 15 آبان 1400

  سلام کتری چای ساز من پرسی هستش المنتش سوخته آیا قابل تعمیره؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 16 آبان 1400

   سلام، المنت های پرسی قابل تعمیر نیست و کتری باید تعویض شود

   پاسخ دادن
  نسرین حاتمی 06 مهر 1400

  سلام قوری چای ساز م شکسته آیا یک عدد نو می توانم بخرم ؟ از نوی ATC

  پاسخ دادن
  علیرضا 15 شهریور 1400

  سلام چایی ساز فلر دارم سالمه درست کار میکنه مشکلی که دارم وقتی چایی رو درست میکنم روی سطح چایی لکه های روغن بوجود میاد ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 15 شهریور 1400

   سلام، روغن نیستش، از بخار آب هست و مشکل خاصب نداره اصلا.

   پاسخ دادن
    علیرضا 16 شهریور 1400

    بله وقتی چایی رو میخوریم مثل یه جرم قهوه ای میچسبه به دیواره های استکان این چایی رو جلوی هر کسی بزاری نمیخوره خیلی کارا کردم سرکه جوش شیرین لیمو ولی درست نشد بخار ابی که شما گفتین رو دقیقا میدونم چیه ولی این یه چیز دیگه هست

    پاسخ دادن
    صالحی 16 آبان 1400

    سلام چای ساز من مارک صنام سه ماهه خریدم الان فقط چراغش روشن میشه ولی آب جوش نمیاره.مشکلش چیه؟ و اینکه نمایندگی صنام تو فردیس هست؟

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 16 آبان 1400

     سلام، کلید، ترموستات بررسی شود و اگر الکترونیکی است برد بررسی شود.

     پاسخ دادن
  الهام 10 شهریور 1400

  سلام وقت بخیر چای ساز atsهست برق داره ولی المنتش داغ نمیشه که اب -جوش بیاد.میشه راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 11 شهریور 1400

   سلام؛ به احتمال قوی المنت دستگاهتون خراب شده، اگر پرسی باشه کل پارچ باید عوض بشه در غیر این صورت فقط خود المنت.

   پاسخ دادن
  لیلا اسکندری 27 خرداد 1400

  سلام وقت بخیر، چایساز بلزا دارم از نوع دم آور، کلید کتریش نگه نمیداره تا اب جوش بیاد مشکلش چیه؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 28 خرداد 1400

   سلام، کلید تعویض شود.

   پاسخ دادن
   . 24 آذر 1400

   سلام شیشه چای ساز شکسته تعمیر میشه؟

   پاسخ دادن
  محمدی 17 خرداد 1400

  عرض سلام و احترام خدمت شما صفحه چایساز Kalorance موجود دارید؟ ممنون میشم اعلام بفرمایید

  پاسخ دادن
  محمد 31 فروردین 1400

  سلام وقت به خیر میخواستم بدونم قیمت تعویض ترموستات چای ساز فلر مدل 070 چقدر میشه. ممنون

  پاسخ دادن
  یداله قیاسی 22 فروردین 1400

  باسلام کتری چایسازهارداستون مدلT.M.S3200sداریم خراب شده وقتی روشن میکنیم فیوزبرق می پرد

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 22 فروردین 1400

   سلام، مشکل میتواند از برد الکترونیکی، ترموستات و کلید استارت باشد.

   پاسخ دادن
   لیلی 20 آذر 1400

   سلام من چای‌ساز ایتالوکس دارم دو هفته بود استفاده میکردم یهو صفحه تاچش چشمک زد و بعدش دیگه روشن نشد مشکلش قابل حله؟؟؟

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 21 آذر 1400

    سلام، کلید و برد بررسی شود. در صورت خرابی کلید تعویض شود و برد تعمیر

    پاسخ دادن
  رضا 24 اسفند 1399

  سلام و وقت بخیر درب چای ساز مایر mr2088 من شکسته ! آیا قابل تعمیر هست ؟؟؟

  پاسخ دادن
   لیلا 10 اردیبهشت 1400

   سلام.کتری چایسازم تک میفروشید؟

   پاسخ دادن
   لیلی 20 آذر 1400

   سلام من چای‌ساز ایتالوکس دارم دو هفته بود استفاده میکردم یهو صفحه تاچش چشمک زد و بعدش دیگه روشن نشد مشکلش قابل حله؟؟؟

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 21 آذر 1400

    سلام، مشکل از برد الکترونیکی چایساز شما میباشد

    پاسخ دادن
  م.م 15 اسفند 1399

  سلام. چای ساز مدیا‌‌ دارم‌ کفی قسمت کتری شکسته . شما قطعه شو دارید و تعمیرش میکنید؟

  پاسخ دادن
  مزروعی 20 بهمن 1399

  سلام،یه سماور روبیلکس داریم که متاسفانه شیشش شکسته،ایا امکان تعمیر داره؟ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ دادن
  احتشام زاده 20 دی 1399

  سلام ، وقت به خیر : چای ساز فلر دارم ( از نوع شیشه ای ) . از قسمت پایه به شکل خطرناکی ( احتمال اتصالی و برق گرفتگی ) آب می ده !

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 20 دی 1399

   سلام، اگر آب میده با این تفاسیر که کفی و کتری با هم میباشند، باید تعویض نمایید.

   پاسخ دادن
    احتشام زاده 20 دی 1399

    لطفا" در صورت امکان،هزینه تقریبی را اعلام بفرمایید. با سپاس

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 20 دی 1399

     سلام، هزینه تعمیرات چایساز را منتشر خواهیم کرد.

     پاسخ دادن
      سمیه 02 بهمن 1399

      سلام.چای ساز مدل سماور ژانومه دارم.دو هفته است استفاده کردم.باید حداقل دو سه بار دکمه روشن رو فشار بدم تا روشن بشه،حالا هم خواستم استفاده کنم بعد این که روشن شد یهو قطع شد و یه نور بنفش اومد توش،منم کامل از برق کشیدم.مشکلش چیه؟

      آی پی امداد 03 بهمن 1399

      سلام، ترموستات و کنتاکت بررسی شود.

  ارزو 04 آذر 1399

  سلام ببخشید من چای سازم مارک فوما هست کتریش بر اثر برخورد شی ای شکسته ایا امکان تعویض شبشه هست ؟اگه امکان تعویض باشه آیا تو این گرونی با توجه به قیمتا ارزش تعویض داره ؟ چون واقعا خرید یک کتریه جدید هزینه ی بالایی دارد ممنون می شم کمکم کنید ؟؟؟

  پاسخ دادن
  faezeh 30 تیر 1399

  سلام دسته ی چای ساز من کلا در اومده گفتن باید جدا کتریشوباید بخری من الان باید چیکارکنم سفارش دارین

  پاسخ دادن
  محسن 11 تیر 1399

  سلام چای ساز من قسمت قوریش کار نمیکنه و دکمه روشن رو میزنم فقط یک لحظه بیب میکنه و چراغ صفحه روشن و خاموش میشه مار چای ساز بیم هست،من خونه مون در منطقه 17 هست،اگه نمایندگی تعمیرات سراغ دارید راهنمایی کنید.

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 14 تیر 1399

   سلام، برد چایساز بیم باید تعمیر شود.

   پاسخ دادن