تعمیر چای ساز

آخرین به روزرسانی: 22 مهر 1399
تعمیر چای ساز

تعمیر چای ساز در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران توسط آی پی امداد انجام میگردد . خدمات نمایندگی تعمیرات چایساز توسط بهترین تعمیرکار در محل یا مراجعه به کارگاه عیب یابی میشود.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که چایسازتان به مشکلی بربخورد و نیاز به تعمیر داشته باشد. با توجه به قیمت بالای لوازم برقی خرید مجدد در اولویت آخر قرار می‌گیرد.اولویت اول تعمیر چای ساز است.

شما با تعمیرات چایساز خود می‌توانید دوباره از کارایی آن استفاده کنید. تعمیر چای ساز یا کتری برقی باید با توجه به مدل و مارک چای ساز صورت بگیرد. مراجعه به تعمیرگاه مجاز مزایایی دارد که شما را به استفاده از خدماتش ترغیب می‌کند.

در ادامه بیشتر با این مزایا آشنا خواهیم شد.

با استفاده از خدمات آی پی امداد می توانید تا 75% در هزینه تعمیرات چایساز صرفه جویی داشته باشید.

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی تعمیر چای ساز در تهران

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی تعمیر چایساز در تهران به شرح زیر می باشد:

 1. با استفاده از شماره تماس های مندرج در سایت با نزدیکترین شعبه آی پی امداد به محل سکونت خود تماس بگیرید
 2. یا به جای تماس می توانید از صفحه اصلی سایت برای ثثبت درخواست اینترنتی استفاده کنید.
 3. کد اشتراک و مشخصات تکنسین در قدم برای برای شما ارسال می شود
 4. در کمتر از یک ساعت شاهد حضور تعمیرکار چایساز در محل و منزل خود خواهید بود.
 5. در نهایت برگه گارانتی خدمات برای شما صادر خواهد شد.
 6. همچنین در نظرسنجی شرکت نیز برای تعیین کیفیت کار تعمیرکار چایساز مشارکت داده خواهید شد
 7. همچنین شما عزیزان با حضور در کارگاه پیشرفته آی پی امداد به آدرس یوسف آباد خیابان چهلستون بین 4 و 6 پلاک 44 میتوانید دستگاه خود را تحویل دهید و از خدمات پیشرفته تعمیرات مخلوط کن بهره مند شوید .

کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات چایساز در امداد آی پی دارای گارانتی 3 الی 12 ماهه می باشد.

نمایندگی تعمیرات چای ساز در تهران

ما در ادامه با معرفی چایساز به اهمیت تعمیر چای ساز و کتری برقی می‌پردازیم و به شما در انتخاب نمایندگی تعمیرات مجاز کمک می‌کنیم. تا انتهای متن ما را همراهی کنید. اگر قصد دارید از خدمات یک نمایندگی مجاز تعمیر چایساز حرفه ای استفاده کنید ما به شما نمایندگی تعمیرات چای ساز در تهران در آی.پی امداد را معرفی می کنیم که شما با سادگی می توانید با این شرکت تماس گرفته و از خدمات آن مطلع گردید.

مزایای تماس با آی.پی.امداد به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات چای ساز در تهران به شرح زیر است:

 • آی.پی امداد یک تعمیرگاه مجاز چای ساز است.
 • یکی از ویژگی‌های ممتاز آی.پی امداد این است که کادر کاملی از تعمیرکاران برندهای مختلف محصولات برقی را در خود جای داده است.
 • فرقی نمی‌کند تماس شما برای تعمیر چای ساز باشد یا تعمیر یخچال! همیشه یک تعمیرکار متخصص در زمینه وسیله و مارک وسیله برقی شما آماده به کار است.
 • از مزایای تماس با آی.پی امداد خدمات سریع و کم هزینه تعمیرکاران حرفه‌ای ماست.
 • کافیست زمانی را برای تعمیر چایساز مشخص کنید.
 • شما می‌توانید خدمات تعمیر چای ساز را در خانه خود دریافت کنید.
 • اگر مایل به استفاده از خدمات تعمیر چای ساز در منزل نباشید، میتوانید به کارگاه ما مراجعه نمایید.
 • انتخاب و بکارگیری تعمیرکار چایساز درآی.پی امداد همراه با حساسیت بالایی انجام می‌گیرد.
 • تعمیر چای ساز شما توسط آی.پی امداد دارای ضمانتنامه 3 الی 12 ماهه است.
 • تعمیرات چای ساز در آی پی امداد با استفاده از قطعات فابریک انجام میگدد .
 • اگر در زمینه تعمیر کتری برقی نیاز به مشاوره یا کمک داشتید با ما تماس بگیرید.

تعمیر چای ساز و کتری برقی در محل و منزل

استفاده از خدمات تعمیر چایساز درون منزل برای خیلی‌ها مسئله مهمی است.

تعمیر چایساز در محل مزایای زیر را دارد :

فرار از آلودگی صوتی در هنگام تعمیر چای ساز

 • آلودگی صوتی یکی از معضلات امروز است که اکثرا به آن بی‌توجهیم.
 • نمی‌دانیم چرا اعصابمان خسته می‌شود و حوصله چیزی را نداریم.
 • در واقع آلودگی صوتی یکی از دلایل سلب آرامش ما است.
 • با تعمیر چایساز در منزل نیازی نیست به بیرون از خانه برویم.

فرار از آلودگی هوا هنگام تعمیر چای ساز

 • برای خیلی از افراد مانند بیماران قلبی و تنفسی آلودگی هوا بسیار خطرناک است.
 • روزهایی از سال به بیماران و سالمندان و کودکان توصیه می‌شود از منزل خارج نشوند.
 • در این صورت استفاده از خدمات تعمیر چایساز در منزل بسیار پرکاربرد است.

فرار از ترافیک هنگام تعمیر چای ساز

 • ترافیک بسیار خسته‌کننده است.
 • تجسم کنید بعد از گذراندن زمان زیادی در ترافیک به خانه آمده‌اید.
 • آیا حاضرید برای تعمیر کتری برقی یا چای ساز خود دوباره با ترافیک مواجه شوید؟ مسلما نه!
 • از این نظر نیز تعمیر چای ساز در محل یک مزیت مهم محسوب می‌شود.

استفاده از زمان استراحت هنگام تعمیر چای ساز

 • وقتی برای تعمیرات چای ساز خود به بیرون از خانه و تعمیرگاه مراجعه می‌کنید، زمانی صرف می‌شود.
 • خوشبینانه‌ترین حالت این است که تعمیرگاه به شما بگوید دو ساعت دیگر برای تحویل چایساز مراجعه کنید.
 • چه دو ساعت چه دو روز، قرقی نمی‌کند.
 • شما دوباره مجبورید به تعمیرگاه برای تعمیرات چای ساز مراجعه کنید.
 • در صورتی که می‌توانستید روی کاناپه جلوی تلویزیون بنشینید و با یک تعمیرکار خدمات در منزل تماس بگیرید.
 • با وجود خدمات تعمیر چای ساز در منزل  نیازی نیست زمانتان را در خیابان‌ها یا هیچ تعمیرگاه دیگری صرف کنید.
 • زمان استراحت شما برای ما قابل احترام است.

خدمات تعمیرگاه مجاز و مرکزی چای ساز در تهران

از آنجایی که انتخاب تعمیرگاه برای ما اهمیت بسیاری دارد یک سوال پیش می‌آید. برای انتخاب تعمیرگاه مجاز چای ساز به چه مواردی توجه کنیم؟ چه ملاک‌هایی به ما در انتخاب درست کمک می‌کنند. در زیر یک سری از ویژگی‌های تعمیرگاه مجاز آورده شده است. با استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز و مرکزی چای ساز در تهران به مزیت های زیر دست خواهید یافت:

 • هزینه منصفانه
 • تعمیرکاران باتجربه
 • تعمیرکاران متخصص
 • خدمات تعمیر در منزل
 • ضمانت در تعمیرات

در ادامه با خدمات تعمیرگاه مجاز و مرکزی چای ساز در تهران بیشتر آشنا خواهید شد:

نمایندگی تعمیرات چای ساز فلیپس

اگر شما هم از خریداران چایساز فلیپس هستید و اکنون با مشکلی در این چایساز مواجه شده‌اید، نگران نباشید. یک تعمیرکار نمایندگی چایساز فلیپس ، تعمیر چایساز و کتری برقی شما را بر عهده خواهد گرفت. برای تعمیر چایساز فلیپس تنها باید به نمایندگی مجاز چای ساز فلیپس مراجعه کنید. آی.پی امداد با داشتن نمایندگی تعمیر این دستگاه برقی، بهترین خدمات را در اختیار شما خواهد گذاشت.

نمایندگی تعمیرات چای ساز بکو

چایساز بکو با ویژگی‌ها و کارایی منحصر به فردی دارد. وقتی جایساز بکوی شما خراب شد، باید به نمایندگی مجاز تعمیر چایساز بکو مراجعه کنید. نمایندگی تعمیرات بکو با تعمیرکاران خبره و با تجربه خود، خیال شما را از بابت تعمیر کتری برقی بکو راحت خواهد کرد. تنها کافیست تلفن خود را بردارید و یک تماس با آی.پی امداد برقرار کنید. تعمیرکاران ما با آگاهی و تسلط کامل بر تکنولوژی چایساز بکو ، بهترین خدمات تعمیرات چایساز را به شما ارائه می‌دهند.

نمایندگی تعمیرات چای ساز فلر

همه‌ی ما از کارایی بالای چایساز فلر آگاهی داریم. چایساز فلری که همیشه برای شما چای آماده می‌کرده، اکنون دچار مشکل شده است. نگران نباشید. تنها کاری که می‌توانید برای تعمیر کتری برقی فلر خود انجام دهید این است که با نمایندگی تعمیر چایساز فلر آشنا شوید و با آن تماس بگیرید. با برقراری تماس با آی.پی امداد،‌ فلر دوباره در آشپزخانه شما خواهد درخشید.

نمایندگی تعمیرات چای ساز سانی

نمایندگی تعمیرات چایساز سانی باید بتواند در کمترین زمان و همراه با کمترین هزینه تعمیر چای ساز را انجام دهد. وقتی چایساز سانی خراب باشد، یک جای کار آشپزخانه می‌لنگد. بهتر است هر چه سریع‌تر با نمایندگی مجاز تعمیر چای ساز سانی تماس بگیرید و از خدمات سریع و ارزان آن بهره‌مند شوید. یک تعمیر خوب، کیفیت و کارایی چایساز سانی را به آشپزخانه شما بازمی‌گرداند.

نمایندگی تعمیرات چای ساز تفال

برای تعمیر چایساز تفال به تعمیرگاهی مراجعه کنید که با تکنولوژی ساخت این چایساز آشنایی داشته باشد. اگر برای تعمیر چایساز تفال به هر جایی مراجعه کنید، ممکن است پشیمان شوید. برای تعمیر هر مارک از وسیله برقی باید به نمایندگی تعمیر همان برند مراجعه کرد. آی.پی امداد با داشتن تعمیرکاران مخصوص وسایل برقی تیفال، خیال شما را از بابت تعمیر وسایل برقی تیفال راحت کرده است. برای تعمیر کتری برقی تفال خود با ما تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر چای ساز هاردستون

تا وقتی چایساز هاردستون خانه شما به درستی کار می‌کرد، دم کردن چای خیلی لذت‌بخش بود. اما حالا چایساز شما خراب شده است. آیا لازم به خرید مجدد چایساز هاردستون است؟ مسلما نه! یک تعمیرکار حرفه‌ای در زمینه تعمیر وسایل برقی هاردستون کار شما راه می‌اندازد. تعمیرات چایساز هاردستون اگر به درستی انجام شود، همان هاردستون سابق را در خانه خواهید داشت. برای تعمیر چایساز هاردستون با ما تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات چای ساز بلک اند دکر

تعمیرات کتری برقی بلک اند دکر باید با توجه به تکنولوژی ساخت این دستگاه انجام شود. برای تعمیر چای ساز بلک اند دکر باید با نمایندگی تعمیر این دستگاه تماس بگیرید. اگر با آی.پی امداد تماس برقرار کنید، می‌توانید با هزینه کم و در کمترین زمان کترین بلک اند دکر خود را به آشپزخانه برگردانید. جالب اینجاست امکان تعمیر در منزل نیز وجود دارد. برای استفاده از خدمات تعمیر در محل و منزل با ما در تماس باشید. در اسرع وقت، کار شما انجام داده خواهد شد.

نمایندگی تعمیرات چای ساز گوسونیک

تعمیر چای ساز گوسونیک باید با دقت بالایی انجام شود. اگر به تعمیرگاه مجاز تعمیر چایساز مراجعه کنید، چایساز شما به زودی تعمیر می‌شود. یک تعمیر همراه با ضمانت. آی.پی امداد با دادن ضمانت در تعمیر، بهترین خدمات را به شما خواهد داد. پس اگر چایساز گوسونیک شما دچار نقص شده نگران نباشید.

نمایندگی تعمیرات چای ساز بوش

چایساز بوش کیفیت بالایی دارید. اگر بخواهید مجددا برای خرید چایساز بوش اقدام کنید، هزینه زیادی روی دوش شما خواهد افتاد. بهترین کار این است که برای برگردان بوش به آشپزخانه، چایساز خود را تعمیر کنید. هر خاطره ناخوشایندی از تعمیرات در ذهن دارید دور بریزید. چرا که آی.پی امداد یک خاطره خوش در رابطه با تعمیر لوازم خانگی بوش در خاطر شما باقی خواهد گذاشت. تعمیر چای ساز بوش خود را به ما بسپارید.

نمایندگی تعمیرات چای ساز پارس

چایساز پارس یک چایساز خوب است که در بین چایسازها خودنمایی می‌کنند. اگر شما هم از خریداران این برند از چایساز باشید، با خراب شدنش نگران خواهید شد. چرا که یک چای داغ همیشه کنار میز صبحانه یا عصرانه شما آماده بود. کارایی بالای محصول شما را ترغیب به تعمیر می‌کند. اگر برای تعمیر چای ساز پارس نیاز به یک تعمیرکار حرفه‌ای دارید با ما تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات چای ساز پارس خزر

چایساز خزر همیشه وفاداری خود را به خریدارانش ثابت کرده است. چایساز خزر یک چایساز باکیفیت است که بعد از خراب شدن هم، به خانه شما بازمی‌گردد. تعمیر چایساز پارس خزر باید توسط تعمیرکار حرفه‌ای محصولات خزر صورت بگیرد. آی.پی امداد با در اختیار داشتن تعمیرکاران متخصص خزر این اطمینان را حاصل می‌کند که تعمیر چای ساز شما با روند مثبتی انجام شود. با تعمیر چایساز خود می‌توانید دوباره کارایی و کیفیت را به آشپزخانه خود برگردانید.

بررسی مشکلات متداول چای ساز از زبان تعمیرکار نمایندگی

اگر می‌خواهید قبل از تماس با تعمیرگاه مجاز تعمیر چای ساز ، چای ساز خود را بررسی کنید، باید اطلاعات خود را مورد بررسی قرار دهید. اگر اطلاعاتی درباره تعمیر لوازم برقی مخصوصا تعمیر چای ساز ندارید، از بررسی‌ها جزئی بپرهیزید. شما برای چک کردن چایساز خود می‌توانید چند کار مفید انجام دهید.

 • اتصالات برق خانه را بررسی کنید.
 • اگر برق خانه متصل بود، پریز مربوط به چایساز را چک کنید.
 • معمولا جایگاه چایساز در آشپزخانه جای مشخصی است.
 • چایساز را در یک پریز دیگر بزنید و آن را روشن کنید.
 • اگر چایساز روشن شد، دستگاه نیازی به تعمیر ندارد.
 • شما باید با یک برق‌کار تماس بگیرید. چرا که سیم‌کشی خانه شما با مشکل مواجه شده است.

با همین اقدامات ساده می‌توانید بفهمید چایساز یا کتری برقی نیاز به تعمیر دارد یا نه. اگر چایساز شما واقعا خراب شده، با یک تعمیرگاه مجاز تعمیر چای ساز تماس بگیرید.

چایساز چیست؟

مدت زیادی است که چایسازها جای ظروف تهیه چای قدیمی را گرفته‌اند. گرچه خیلی از افراد هنوز به کتری و قوری قدیمی وفادار مانده‌اند، افراد دیگری چای ساز را ترجیح می‌دهند. استفاده از چای ساز سرعت تهیه چای را بالا می‌برد. از سوی دیگر استفاده از چای ساز در برخی مناطق و برخی ماه‌های سال به خاطر بالا بودن قیمت گاز،‌ انتخاب مناسب‌تری است.

افرادی که از چایساز برای تهیه چای استفاده می‌کنند، به استفاده از آن عادت می‌کنند. خراب شدن چایساز برای آنها یک معضل محسوب می‌شود. تعمیر چای ساز یا تعمیر کتری برقی در همچین مواقعی انتخاب اول محسوب می‌شود. چرا که خرید مجدد چایساز یک هزینه اضافه است. معمولا افراد دوست دارند، از نهایت کارایی اجناسی که می‌‎‌خرند استفاده کنند.

اهمیت انتخاب تعمیرگاه مجاز برای تعمیر چای ساز

تعمیر چای ساز اهمیت بسیاری دارد. چرا که اگر تعمیر به صورت درستی انجام نشود، دوباره نیاز به تعمیرات احساس می‌شود. برخی از افراد برای بار دوم یک وسیله را تعمیر نمی‌کنند. آنها ترجیح می‌دهند هزینه تعمیر را صرف خرید یک چای ساز جدید بنمایند. در این صورت ما دو هزینه را متقبل می‌شویم. اولی هزینه تعمیر اولیه دومی هزینه خرید. این اصلا منصفانه نیست.

اگر تعمیر کتری برقی و چایساز به درستی انجام شود، شما کارایی قبل از چایساز دریافت می‌کنید. تعمیر درست چای ساز به دو عامل بستگی دارد:

قطعات بکار رفته در تعمیر چای ساز

اگر به درستی انتخاب نشوند، ما نتیجه خوبی از تعمیر چای ساز دریافت نمی‌کنیم. قطعات باید متناسب و اصل باشند.

تعمیرکار چایساز

تعمیرکار باید با تکنولوژی ساخت چایساز آشنا باشد و تعمیر چای ساز را مطابق اصول انجام دهد.

از این رو انتخاب تعمیرگاه مهم می‌شود. چرا که با انتخاب تعمیرگاه مجاز می‌توانیم از خدمات تعمیر چایساز و قطعات مورد نیاز استفاده کنیم.

دستمزد تعمیرکار چایساز

دستمزد تعمیرکاری که برای ارائه خدمات به منزل شما می‌آید یا در تعمیرگاه چای ساز شما را تعمیر می‌کند، با توجه به قیمت‌های مصوب اتحادیه دستمزد دریافت می‌کند.

هزینه تعمیر مجدد

با توجه به این که کار تعمیرکار کاری تضمین‌شده است و در استفاده از قطعات نهایت دقت صورت می‌گیرد هزینه تعمیر مجدد از روی دوش شما برداشته می‌شود. از سوی دیگر تعمیرکار کار خود را به شیوه دیگری نیز تضمین می‌کند و در صورت نیاز به تعمیر، تعمیر را بر عهده می‌گیرد.

بنابراین هزینه تعمیر چایساز در تعمیرگاه مجاز از سه طریق پایین می‌آید و در هزینه‌ی شما صرفه‌جویی می‌شود.

روش تعمیرات و عیب یابی چای ساز

با توجه به این که چایساز شما چه برندی است،‌ تعمیر چای ساز متفاوت است. برای مثال تعمیر چایساز فلر با تعمیر چایساز تیفال تفاوت دارد. نمی‌توان برای تعمیر تمامی برندها از یک روش تعمیر استفاده کرد. تعمیرکار باید اطلاعات و دانش کافی درباره تکنولوژی ساخت چای ساز داشته باشد و تفاوت‌های جزئی چایسازها را نسبت به هم بشناسد.

برای تعمیر چایساز ابتدا باید بررسی شود که مشکل چایساز در چه زمینه ای است. اگر مشکل در اتصالات دستگاه باشد، باید بررسی کاملی انجام شود.

اگر مشکل در کارایی قطعات درون چایساز باشد، باید تعمیر انجام شود. اگر مشکل سوختگی باشد، قطعه مورد نظر باید تعویض شود. تعویض قطعه باید همراه با حساسیت بالایی انجام شود. چرا که قطعه جدید باید همخوانی کاملی با دستگاه چایساز، مارک و مدل چایساز داشته باشد. در صورتی که قطعه مورد نظر مناسب چایساز نباشد یا از قطعه‌ی غیر اصل و بی‌کیفیتی استفاده شده باشد، کارایی چایساز مثل سابق نخواهد بود.

تعمیر چایساز یک کار تخصصی است و نیاز به تجربه و مهارت دارد. در صورتی که اطلاعاتی در زمینه تعمیر چایساز ندارید، دست به تعمیر این وسیله برقی نزنید.

اگر تعمیر چای ساز به درستی انجام نشود، ممکن است مشکلات جدیدی برای چایساز پیش بیاید. احتمال این که مشکلات قابل تعمیر نباشند وجود دارد. پس هیچگاه بدون داشتن دانش تعمیراتی، دست به تعمیر نشوید. در صورتی که فکر می‌کنید توانایی تعمیر وسیله برقی خود را داشته و اطلاعات کاملی نسبت به تعمیر چایساز دارید، تمامی نکات ایمنی را رعایت کنید. رعایت نکات ایمنی اصل مهمی در تعمیرات است که سلامت شما و چایساز شما را تضمین می‌کند.

هزینه تعمیر چای ساز و کتری برقی

هیچ کس دوست ندارد، درآمد خود را صرف موارد بیهوده کند. چرا که هر یک از ما در طول روز تلاش بسیاری برای کسب درآمد می‌کنیم. برای مثال دوست نداریم هزینه اضافه‌ای برای چیزی بپردازیم. خواه خرید لباس باشد یا تعمیر کتری برقی .

تا به حال برایتان پیش آمده برای خدماتی که می‌گیرید هزینه‌ای پرداخت کنید و متوجه شوید دوست شما برای برخورداری از خدماتی مشابه هزینه کمتری پرداخت کرده است؟ ناراحتی شما از این بابت به اندازه میزان تفاوت قیمت است. شاید تفاوت قیمت زیاد نباشد، اما مسلما شما برای به دست آوردن همان مقدار پول نیز ساعاتی در بیرون از خانه کار کرده‌اید و از محیط آرام خانه دور بوده‌اید.

اگر برای هر خرید یا هر خدماتی هزار تومان اضافه پرداخت کنید،‌ در پایان ماه چه هزینه‌ای را از دست می‌دهید؟ جمع هزینه‌های از دست رفته مسلما زیاد می‌شود. چاره کار چیست؟ چگونه می‌توان یک پرداخت موفق داشت و برای هر خدماتی مانند خدمات تعمیر چای ساز هزینه منصفانه‌ای پرداخت کرد؟

مراجعه به یک نمایندگی مجاز مشکل شما را در این زمینه حل خواهد کرد. نمایندگی مجاز از چند جنبه در کم شدن هزینه به شما کمک می‌کند. مواردی که در مراجعه به نمایندگی مجاز تعمیر چای ساز از آن برخوردار می‌شوید عبارت‌اند از:

هزینه قطعات

 • مطمئن می‌شوید هزینه پرداختی شما برای تعویض قطعات صرف قطعات اصل و باکیفیت می‌شود.
 • از آنجایی که تعمیرگاه مجازی مانند آی.پی امداد کلیه قطعات اصل برندهای مختلف را در خود جای داده،‌ قطعه جدید با توجه به مارک و مدل چایساز شما جایگذاری می‌شود. هزینه قطعات نسبت به قیمت بازار، قیمت مناسبی است.

نتیجه گیری از بررسی خدمات نمایندگی تعمیرات چای ساز در آی پی امداد

نتیجه گیری از بررسی خدمات نمایندگی تعمیرات چای ساز در آی پی امداد به شرح زیر می باشد:

 • دسترسی به قطعات فابریک چای ساز با قیمتا منصفانه
 • دسترسی به تعمیرکار حرفه ای چای ساز
 • بهینه سازی هزینه های تعمیر چای ساز تا 75 %

آی پی امداد ارائه دهنده خدمات تعمیرات چای ساز در محل می باشد.

مطالب پیشنهادی

3 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
avatar
faezeh 30 تیر 1399

سلام دسته ی چای ساز من کلا در اومده گفتن باید جدا کتریشوباید بخری من الان باید چیکارکنم سفارش دارین

پاسخ دادن
avatar
محسن 11 تیر 1399

سلام چای ساز من قسمت قوریش کار نمیکنه و دکمه روشن رو میزنم فقط یک لحظه بیب میکنه و چراغ صفحه روشن و خاموش میشه مار چای ساز بیم هست،من خونه مون در منطقه 17 هست،اگه نمایندگی تعمیرات سراغ دارید راهنمایی کنید.

پاسخ دادن
  avatar
  آی پی امداد 14 تیر 1399

  سلام، برد چایساز بیم باید تعمیر شود.

  پاسخ دادن
پیشگیری از ویروس کرونا