تعمیرگاه مجاز مرکزی ناسیونال

نمایندگی تعمیرات ناسیونال در تهران

نمایندگی تعمیرات ناسیونال در تهران

مجموعه آی پی امداد ( نمایندگی تعمیرات ناسیونال و پاناسونیک) با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات ناسیونال جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم.

انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات ناسیونال را با تامین قطعات فابریک ( از انبار آی پی ) از ما بخواهید . ( نمایندگی تعمیرات ناسیونال )

جهت اطلاعات از راهنمای تعمیرات جاروبرقی ، مایکروفر ، یخچال و..  ناسیونال ، هزیه تعمیرات ناسیونال ، خرید قطعات جاروبرقی ناسیونال و تلفن شعبات نمایندگی ناسیونال به خواندن ادامه دهید .

تعمیرگاه مرکزی ناسیونال

اینجا تعمیرگاه مجاز ناسیونال میباشد ( نمایندگی تعمیرات ناسیونال ) ، الان که وارد این صفحه شده اید ،  به احتمال زیاد یکی از محصولات ناسیونال ( یخچال ، یخچال فریزر ، ساید بای ساید ، ماشین لباسشویی ، جاروبرقی ، ماکروفر ، مایکروفر ، مایکروویو ) شما عزیزان به مشکل برخورده است .

نگران نباشید !!! چونکه ...

 • مجموعه آی پی امداد  ( نمایندگی تعمیرات ناسیونال ) با شعب مختلف در سراسر تهران نمایندگی تعمیرات ناسیونال می باشد .
 • کلیه خدمات ناسیونال با قطعات اورجینال انجام می شود .نمایندگی تعمیرات ناسیونال
 • تمامی خدمات در همان روز و تکنسین مربوطه ( تعمیرکار ناسیونال ) ظرف مدت کمتر از یکساعت در محل حاظر می شود .
 • قابل ذکر است تعمیرات ناسیونال دارای 12 ماه ضمانتنامه رسمی می باشد .
 • کلیه خدمات ناسیونال با فاکتور رسمی ناسیونال ارائه میشود .
 • تمامی تکنسینهای مجموعه ، آموزش و دوره دیده در زمینه تعمیرات ناسیونال می باشند .
 • در صورت تماس با تلفن نمایندگیهای ناسیونال در سراسر تهران ، مشاوره رایگان انجام میگردد تا چنانچه مشکل جزئی بود ، بدون نیاز به تکنسین مشکل برطرف شود .

مراحل از تماس تا تعمیرات ناسیونال

1 : ابتدا با نزدیکترین شعبه به خود تماس حاصل کنید تا اپراتور مشاوره رایگان تلفنی جهت تعمیرات محصولات ناسیونال را بدهد .

2 : در صورتیکه مشاوره تلفنی کارساز نبود ظرف مدت کمتر از یکساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار ناسیونال ) جهت تعمیرات به محل اعزام میشود .

3 : توجه داشته باشید کلیه تعمیرات تخصصی بردهای الکترونیکی لوازم خانگی در مجموعه آی پی انجام میگردد ،  همچنین کلیه خدمات شامل یکسال ضمانتنلمه رسمی میباشد .

تلفن نمایندگی تعمیرات ناسیونال در شمیرانات ، شمال ، شهرک غرب ، سعادت آباد ، غرب ، شرق ، مرکز و جنوب تهران را در انتها مشاهده نمایید .

نمایندگی ناسیونال در تهران

ناسیونال (به ژاپنی ナショナル) برندی است که پیش‌تر تحت تملک شرکت پاناسونیک ، با نام قبلی ماتسوشیتا ، شرکت الکترونیکی ژاپنی و چندملیتی بود و به فروش محصولات خانگی، شخصی و صنعتی می پرداخت.

ناسیونال در گذشته اولین برند محصولات ماتسوشیتا به حساب می آمد. بعد از موفقیت و به شهرت رسیدن برند پاناسونیک در دنیا، دستگاه های صوتی و تصویری با نام « ناسیونال پاناسونیک » به بازار عرضه شدند. بد نیست بدانید که گروه خدماتی آی پی امداد، به عنوان نمایندگی مجاز ناسیونال و تعمیرگاه مجاز ناسیونال آماده خدمت رسانی به شماست.

بعد از سال 1980و سال 1988 که محصولات این برند به ترتیب در اروپا و سپس در استرالیا و نیوزیلند عرضه شد، آقای ماتسوشیتا تصمیم گرفت که لغت ناسیونال (ملی) را از نام برند حذف کند تا بتواند فعالیت بیشتری در عرصه بین المللی داشته باشد. در نتیجه بیشتر محصولات صوتی‌تصویری تحت عنوان انحصاری پاناسونیک به دنیا عرضه شدند.

ناسیونال در آسیا به عنوان تولیدکننده محصولات با مورد استفاده خانگی برندی کاملا شناخته شده بود. از جمله محصولات ناسیونال میتوان به اتو ، رادیو ، لامپ ، پلوپزهایش مشهور و پنکه هایش اشاره کرد. البته لازم به ذکر است که این پنکه ها توسط شرکت الکترونیکی کاواکیتا تولید میشدند و سپس تحت عنوان برند « ناسیونال » به بازار عرضه میشدند. گروه آی پی امداد نیز در ایران نمایندگی تعمیرات ناسیونال را به عهده گرفته است. شرکت کاواکیتا، که به «کی‌دی‌کی» مشهور است، در سال 1909 در ژاپن تاسیس شده و در سال 1956 زیرمجموعه شرکت ماتسوشیتا قرار گرفت. از سال 1950 این برند به تولید رادیوهای ترانزیستوری، دستگاه های تلویزیون، دستگاه ضبط صدا، تجهیزات استریو و محصولات بزرگتر خانگی پرداخت .

در دهه های بعدی نیز مایکروویو ، مایکروفر ، ماکروفر ،  دستگاه تهویه هوا و ضبط ویدئو نیز به این مجموعه اضافه شد که البته برخی از این محصولات تحت عناوین دیگری مثل technics، Victor، JVC و Quasar به بازار راه یافتند. در سال 2004 برند ناسیونال کم کم از بازارهای آسیایی، آخرین جایی که میشد در دنیا محصولات این برند را پیدا کرد، جمع آوری شد. محصولات جمع آوری شده کمی بعد مجددا به بازار عرضه شدند اما تفاوت شان این بود که برند «پاناسونیک» روی آنها خورده بود. هدف از این کار یکپارچه سازی و به شهرت رساندن بیشتر محصولات برند پاناسونیک بود. البته نباید از قوانین بین المللی ثبت برند غافل شد؛ چرا که استفاده از کلمه «ناسیونال» به معنای ملی در ثبت شرکت ها و برندهای جهانی ممنوع است.

البته با وجود منسوخ شدن برند ناسیونال هنوز هم میتوان نمایندگی ناسیونال را در سراسر دنیا پیدا کرد. نمایندگی ناسیونال در تهران تحت اختیار گروه آی پی امداد بوده که نمایندگی تعمیرات ناسیونال را به عهده گرفته اند.

از جمله شعارهای تبلیغاتی محصولات ناسیونال میتوان به شعار این برند در کشور ژاپن و اندونزی اشاره کرد که به ترتیب «آدم های الکترونیکی!» و «همیشه با شما» بودند. شعار همیشگی تعمیرگاه مجاز ناسیونال در تهران ، یعنی گروه آی پی امداد ، نیز خدمت رسانی همیشگی به مشتریان است .

نمایندگی تعمیرات یخچال  ناسیونال

اینجا تعمیرگاه مجاز یخچال ناسیونالنمایندگی تعمیرات ناسیونال ) ،الان که وارد این قسمت شدید به احتمال زیاد یه مشکلی با یخچال ناسیونال خود دارید . هر مشکلی که دارید ما میتونیم خیلی سریع یخچال ناسیونال مریضتون رو خوب کنیم!! آخه ما متخصص و نمایندگی تعمیرات یخچال ناسیونال هستیم.

مشکلات متداول تعمیرات یخچال فریزر ناسیونال

بیشترین مشکل متداولی که مشتریان مجموعه آی پی در ارتباط با تعمیرات یخچال فریزر ناسیونال با آن مواجه شده اند عدم داشتن سرما و برودت در این محصول میباشد ، همچنین عوامل دیگر همچون :

 1. یخچال فریزر ناسیونال صدای زیاد میدهد .
 2. یخچال فریزر ناسیونال یکسره کار میکند .
 3. لاستیک دور درب یخچال فریزر ناسیونال خراب شده است .
 4. موتور یخچال فریزر ناسیونال داغ کرده است .
 5. فریزر ناسیونال منجمد نمیکند .
 6. یخچال فریزر ناسیونال برفک میزند ( دیفراست نمیکند ) .
 7. فن یخچال فریزر ناسیونال کار نمیکند .
 8. یخچال فریزر ناسیونال روشن نمیشود .
 9. موتور یخچال فریزر ناسیونال کار نمیکند .
 10. صفحه دیجیتالی یخچال فریزر ناسیونال خراب شده است .
 11. برد الکترونیکی یخچال فریزر ناسیونال خراب شده است .
 12. سنسور یخچال فریزر ویرپول عمل نمیکند .

نکاتی مهم از یخچال فریزر ناسیونال

 1.  یخچال فریزر ناسیونال از اجزای مکانیکی ( کمپرسور ، کندانسور ، فیلتر درایر ، اواپراتور ، کاپیلاری تیوب ( لوله مویی ) ) و الکتریکی ( موتور الکتریکی ، ترموستات ، رله استارت ، اورلود ) تشکیل شده است.
 2. هنگام استفاده از یخچال فریزر ناسیونال حتما از محافظ برق استفاده نمایید .
 3. برای شروع بکار یخچال فریزر ناسیونال پس از وصل آن به برق درجه ترموستات را روی مقدار متوسطی  (مثلا شماره 4 قرار دهید و بگذارید یخچال حداقل 3 ساعت خالی و با در بسته کارکند تا برودت به حد لازم برسد ) .
 4. قرار دادن یخچال یا فریزر ناسیونال در مجاورت منابع و دستگاههای حرارت زا از قبیل :اجاق گاز،آبگرمکن،شوفاژ و همچنین تابش نور مستقیم نور آفتاب مصرف انرژی آن را افزایش می دهد.
 5. حداقل 2 سانتی متر پیرامون یخچال فاصله داشته باشد ، فضای پشت یخچال و فریزر ناسیونال برای گردش هوا باید حداقل به اندازه 20 سانتی متر باز باشد ضمنا لازم است لوله های پشت یخچال فریزر بوش حداقل سالی دوبار گردگیری شود این کارها باعث انتقال حرارت بهتر بین هوا و لوله ها خواهد شد ، لاستیکهای درب را بازدید نمایید تا خراب نشده باشد زیرا باعث جذب گرما و کاهش برودت میشود .
 6. از گذاشتن مواد غذایی گرم داخل یخچال فریزر ناسیونال و بدون درپوش ، مخصوصا مایعات پرهیز کنید .
 7. برای تمیز کردن یخچال فریزر بوش حتما از برق بکشید و ضمنا بعد از جابه جایی حداقل دوساعت پس از تغییر محل یخچال فریزر را به برق متصل نمایید .
 8. در مواقعی که برای مدت کوتاهی خانه را ترک می کنید و یا به مسافرت می روید ترموستات یخچال فریزر ناسیونال را روی درجات پایین تر تنظیم نمایید تا موتور کمپرسور یخچال کمتر کار کند .

کمپرسور یخچال فریزر ناسیونال

کمپرسور یخچال فریزر ناسیونال از دو بخش الکتریکی و مکانیکی تشکیل گردیده است که هر دو قسمت درون پوسته ای فولادی قرار دارند .

قسمت الکتریکی در اغلب یخچالهای ناسیونال یک الکتروموتور از نوع آسنکرون میباشد که وظیفه به حرکت در آوردن قسمت مکانیکی را به عهده دارد .

قسمت مکانیکی در کمپرسورهای یخچال ناسیونال شامل سیلندریست که پیستون آن توسط هسته موتور الکتریکی به حرکت در می آید .

شارژگاز یخچال فریزر ناسیونال

در یخچالهای اولیه از گاز آمونیاک به عنوان گاز مبرد استفاده میشود ، اما به علت عوارض ناگوار آن در تماس با بدن انسان ، ترکیب شدن حالت مرطوب آن با مس و آلومینیم ، و نیز خاصیت انفجاری اش ، رفته رفته گاز فریون به جای آن استفاده گشت . در یخچالهای رایج امروز معمولا از فریون 12 با ترکیب CCI2F2 استفاده میشود که گازی بی بو است و حتی در صورت ترکیب شدن با رطوبت موجب خوردگی فلزات نمی شود . همچنین فریون قابل اشتعال نیست .از معایب استفاده از فریون در یخچالها میتوان به حجم زیاد آنها در مقایسه با آمونیاک و تخریب لایه اوزون و ایجاد اثر گلخانه ای اشاره کرد .با توجه به معایب تلاشهایی برای یافتن گازهای جایگزین فریون به عمل آمده که گاز جدیدی به نام R134 حاصل آن است .

 

هزینه تعمیرات یخچال ناسیونال

شما میتونید به صورت شفاف هزینه تعمیر یخچال ناسیونال خودتون رو با کلیک کردن روی لینک زیر ببینید . البته موقع تماس تلفنی و صحبت با همکارای ما هم میتونید هزینه رو بپرسین !!! و اگر تمایل داشتین هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین به محل شمارو انجام بدیم .

هزینه تعمیرات یخچال ناسیونال

تلفن نمایندگی تعمیرات یخچال ناسیونال در شمیرانات ، شمال ، شهرک غرب ، سعادت آباد ، غرب ، شرق ، مرکز و جنوب تهران را در انتها مشاهده نمایید .

تعمیر ساید بای ساید ناسیونال

خدمات یخچال ساید بای ساید ناسیونال

 • تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید ناسیونال
 • تعویض کمپرسور ساید بای ساید ناسیونال
 • تعویض فن کندانسور یخچال ساید بای ساید ناسیونال
 • تعویض فن داخلی یخچال ساید بای ساید ناسیونال
 • نشتی گیری اواپراتور یخچال ساید بای ساید ناسیونال
 • شارژگاز یخچال ساید بای ساید ناسیونال
 • تعمیر یخساز ساید بای ساید ناسیونال
 • تعویض شیر برقی یخچال ساید بای ساید ناسیونال
 • تعویض دمپر یخساز ناسیونال
 • تعویض سنسور یخچال ساید بای ساید ناسیونال
 • تعویض ترموفیوز ساید بای ساید ناسیونال
 • تعویض و تعمیر برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید ناسیونال
 • تعمیر یا تعویض برد اینورتر ناسیونال
 • شستشوی مدار گاز ناسیونال
 • سرویس سالیانه کندانسور ناسیونال
 • رگلاژ درب یخچال ساید بای ساید ناسیونال
 • باز و بسته کردن درب ساید بای ساید ناسیونال جهت جابه جایی
 • تعویض زبانه درب بار ساید بای ساید ناسیونال

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید ناسیونال

مجموعه آی پی امداد نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید ناسیونال با بیش از نیم قرن تجربه و تکنسینهای متعهد ، مجرب و دوره دیده ( تعمیرکار یخچال ساید بای ساید ناسیونال ) در زمینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید ناسیونال مفتخر است ، تعمیرات انواع یخچال ساید بای ساید ناسیونال را ، سراسر تهران در محل با ضمانتنامه 12 ماهه رسمی تعمیر نماید .

توجه : همشهری عزیز دقت فرمایید : طبق نظر سنجی که از مشتریان مجموعه آی پی به وجود آمده ، پیرو نارضایتی آنها از تعمیرکاران غیر مجاز ، حتما در رابطه با تعمیرات ساید بای ساید ناسیونال به شرکتهای معتبر مراجعه فرمایید ، در زیر به چند نمونه از نارضایتی ها میپردازیم :

 • یخساز یخچال ساید بای ساید ناسیونال به درستی تعمیر نشده است و هنوز یخ تولید نمیکند و آبریزی دارد .
 • برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید ناسیونال به خوبی تعمیر نشده است و تعمیرکار اقدام به تعویض و یا تعمیر برد الکترونیکی نموده است با اینکه برد الکترونیکی کاملا سالم است و مشکل از جای دیگری میباشد .
 • یخچالهای ساید بای ساید ناسیونال معمولا دارای چندین برد الکترونیکی میباشد ، که یکی از آنها برد اصلی است ولی متاشسفانه به دلیل عدم آگاهی تکنسین ، برد اصلی پیدا نشده و یا برد دیگری تعمیر گردیده است .
 • تعویض لاستیک یخچال ساید بای ساید ناسیونال تخصص میخواهد .

 نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید ناسیونال

تلفن نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید ناسیونال در شمیرانات ، شمال ، شهرک غرب ، سعادت آباد ، غرب ، شرق ، مرکز و جنوب تهران را در انتها مشاهده نمایید .

تعمیر ماشین لباسشویی ناسیونال

 نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ناسیونال

سرویس و نگهداری ماشین لباسشویی ناسیونال

 • ماشین لباسشویی ناسیونال باید در مکان خود به طور صحیح تراز باشد ، برای تراز کردن از پیچهای زیر ماشین استفاده کنید.
 • در مکانی که در معرض مستقیم اشعه آفتاب یا بارندگی یا سرما هست ، ماشین لباسشویی ناسیونال خود را نصب نفرمایید .
 • لبایسشویی شما از سطح دیوار بیش از 5 سانتی متر باید فاصله داشته باشد .
 • در هنگام کار ولوم تایمر ماشین لباسشویی ناسیونال را تغییر ندهید .
 • هنگام تغییر برنامه ابتدا ماشین لباسشویی ناسیونال خود را خاموش و سپس اقدام به تغییرات نمایید .
 • هنگامی که ماشین لباسشویی ناسیونال شما خاموش است ، فلکه شیر تغذیه آب را ببندید .
 • بعد از شستشو ، آب باقیمانده لاستیک دور در ماشین لباسشویی ناسیونال را تخلیه و سپس آن را توسط پارچه نرم خشک نمایید .
 • هر چند وقت یکبار مطمئن شوید که لوله تخلیه یا شیلنگ خروجی وصل بوده و مسیر خروج آب مسدود نباشد .
 • بعد از هر شستشو در ماشین را باز بگذارید تا هوا داخل ماشین گردش نموده و رطوبت آن از بین برود .
 • هر چند وقت یکبار بدون ریختن لباس در ماشین برنامه کامل شستشو را با استفاده از یک ماده حلال کلسیم انجام دهید تا رسوبات ماشین پاک شود .
 • محفظه جا پودری را هر چند وقت یکبار تمیز نمایید .
 • برای دو شستشوی متوالی حداقل یکساعت فاصله قرار دهید .
 • استفاده از لوله کشی با شیر مخلوط و تولید آب ولرم در ماشین لباسشویی ، برای کاهش مصرف برق بسیار مفید خواهد بود .

تلفن نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ناسیونال در شمیرانات ، شمال ، شهرک غرب ، سعادت آباد ، غرب ، شرق ، مرکز و جنوب تهران را در انتها مشاهده نمایید .

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی ناسیونال

شما میتونید به صورت شفاف هزینه تعمیر ماشین لباسشویی ناسیونال (تعرفه تعمیرات ماشین لباسشویی ناسیونال ) خودتون رو با کلیک کردن روی لینک زیر ببینید . البته موقع تماس تلفنی و صحبت با همکارای ما هم میتونید هزینه خدمات ماشین لباسشویی ناسیونال رو بپرسین !!! و اگر تمایل داشتین هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین به محل شمارو انجام بدیم .

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی ناسیونال

تعمیر ماکروفر ناسیونال

چگونه به تعمیر ماکروفر ناسیونال بپردازیم؟

اگر مایکرو ویو ناسیونال شما خراب شده است، نباید از آن دل بکنید و زباله دیگری به زباله های جهان اضافه کنید. با صرف مقدار بسیار کمتری پول برای تعمیر آن میتوانید دوباره از این وسیله استفاده کنید.

قبل از هرگونه اقدام دفترچه راهنمای ماکروفر ناسیونال را بخوانید و مطمئن شوید که کار خطرناکی انجام نمیدهید.

 1. دستگاه را از برق بکشید و اجزای متحرک را جدا کنید. حتما مطمئن شوید که دستگاه به برق نیست.
 2. کاور پشتی مایکروفر ناسیونال را باز کنید. برخی از پیچ ها با پیچ گوشتی معمولی و برخی دیگر با چهارسو به راحتی باز میشوند.
 3. در ابتدا فیوز دستگاه را بررسی کنید. بعد از باز کردن دستگاه و به منظور تعمیر ماکروفر ناسیونال در ابتدا به بررسی فیوز بپردازید. باید از سالم بودن فیوز مطمئن شوید. اگر با این کار آشنایی ندارید، از یکی از متخصصین نمایندگی مجاز ماکروفر ناسیونال در تهران بخواهید این کار را برایتان انجام دهد.
 4. به بررسی سوئیچ های درب بپردازید. در هر ماکروفر ناسیونال سه سوئیچ وجود دارد. پین کنار سوئیچ را بفشرید، سویئچ را کمی بچرخانید و بیرون بکشید. یکی یکی بررسی شان کنید.
 5. داخل سوئیچ ها را نیز بررسی کنید و مطمئن شوید شکستگی ندارند. حتی ممکن است پلاستیک آنها سوخته باشد. در این صورت باید سوئیچ دستگاه را عوض کنید. میتوانید از نمایندگی تعمیرات ماکروفر ناسیونال در تهران قطعه موردنیازتان را تامین کنید.
 6. سوئیچ جدید را نصب کنید. سیم های اتصال را به درستی نصب کنید تا از سوختن دستگاه جلوگیری کنید. همان کارهای قبل را به شکل برعکس انجام دهید. کاور پشتی دستگاه را سرجایش بگذارید. پیچ ها را جا دهید و دستگاه را به برق بزنید. دستگاه شما به خوبی تعمیر شده است. اگر هنوز مشکلی دارید، به نمایندگی مجاز ناسیونال در تهران بروید.

نمایندگی تعمیرات ماکروفر ( ماکروفر ، مایکروویو ، سولاردام ) ناسیونال

تلفن نمایندگی تعمیرات ماکروفر ناسیونال در شمیرانات ، شمال ، شهرک غرب ، سعادت آباد ، غرب ، شرق ، مرکز و جنوب تهران را در انتها مشاهده نمایید.

سوالات متداول ومرسومی که مشتریان درباره تعمیرات ماکروفر ناسیونال پرسش میکنند به شرح زیر میباشد :

 • چرا ماکروفر ناسیونال غذا را گرم نمیکند ؟
 • چرا ظرف داخل ماکروفر ناسیونال نمیچرخد ؟
 • چرا گریل ماکروفر ناسیونال کار نمیکند ؟
 • چرا مایکروفر ناسیونال جرقه میزند ؟
 • علت روشن نشدن ماکروفر ناسیونال چیست ؟

جهت اطلاعات بیشتر از سوالات مشتریان درباره تعمیرات ماکروفر ناسیونال و جواب آنها کلیک نمایید .

تعمیر جاروبرقی ناسیونال

 نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال در تهران

مجموعه آی پی امداد ( نمایندگی تعمیرات و فروش قطعات جاروبرقی ناسیونال ) مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم .

جالب توجه است که جاروبرقی های ناسیونال هنوز هم پس از گذشت سال ها یکی از محبوب ترین جاروبرقی ها نزد خانواده های ایرانی است. البته از نقش نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال آی پی امداد هم نباید غافل شد که با خدمت رسانی حرفه ای و با کیفیت خود اجازه نمیدهند محصولات این برند از یاد و خاطر ایرانیان بروند

محصولات الکتریکی خانگی، به ویژه برند قدیمی ناسیونال ، محصولات حساسی هستند و تعمیر آنها شوخی بردار نیست. مصرف کنندگان ایرانی باید بدانند که علاوه بر حفظ و نگهداری درست از جاروبرقی شان، باید به تعمیرگاه جاروبرقی ناسیونال ، یعنی گروه آی پی امداد مراجعه کنند تا بتوانند مطمئن باشند که وسیله شان آسیبی ندیده و به درستی تعمیر میشود .

چطور به تعمیر جاروبرقی ناسیونال بپردازیم؟

 1. جارو برقی را بررسی کنید و ببینید کدام قسمت از آن مشکل دارد. آیا روشن نمی شود؟ آیا ضعیف یا نامنظم جارو می کشد؟ آیا نمیتواند گرد و خاک را به داخل بکشد؟ آیا صدا یا بوی خاصی از آن ساطع میشود؟
 2. مطمئن شوید که جاروبرقی را به برق زده و روشن کرده اید. همچنین اطمینان حاصل کنید که پریز مورد استفاده تان خراب نیست و برق در آن جریان دارد.
 3. حواستان به خاموش شدن خودکار جاروبرقی در هنگام استفاده بیش از حد باشد. باید بدانید که برخی از جاروبرقی ها (مانند بعضی از سشوارها) بعد از مدت زمان مشخصی استفاده، مثل 20 تا 30 دقیقه به طور خودکار خاموش میشوند تا از گرمای بیش از حد دستگاه جلوگیری شود. اگر چنین دستگاهی دارید، نباید نگران خاموشی آن باشید.
 4. اگر جاروبرقی تان ضعیف کار میکند، شاید کیسه آن پر شده است. توجه داشته باشید که باید بسته به حجم کیسه، هر از چندگاهی آن را تخلیه یا تعویض کنید.
 5. مطمئن شوید که برس های دستگاه به خوبی می چرخند و مو یا پارچه یا چیز دیگری به آنها نچسبیده است.
 6. اگر این مشکلات در جاروبرقی تان مشاهده نشد، باید نگاهی به موتور ان بیندازید. شاید بهتر و اقتصادی تر باشد که موتور را به کلی تعویض کنید. البته شرکت آی پی امداد، نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال، پیشنهاد میکند که این کار را خودتان در منزل انجام ندهید تا خسارت بیشتری به دستگاه وارد نشود.
 7. یاطاقان های موتور یا دمنده را تعویض یا روغن کاری کنید. اگر با اجزای موتور آشنایی ندارید، ریسک نکنید و کار را به تعمیرگاه مجاز ناسیونال بسپارید.
 8. نگاهی به دمنده دستگاه بیندازید. شاید قطعه ای خم شده یا شکسته باشد. قطعات موردنیاز را از نمایندگی ناسیونال تهیه کنید و از استفاده از قطعات متفرقه خودداری کنید.
 9. چرخ های شکسته دستگاه را عوض کنید.
 10. در صورتی که همه این موارد را بررسی کرده و متوجه مشکل دستگاه نشدید، کار را به نمایندگی ناسیونال در تهران ، گروه خدماتی آی پی امداد بسپارید.

جاروبرقی ناسیونال شما مکش ندارد ؟ آیا از جاروبرقی ناسیونال شما بوی سوختنی بلند شد ؟ آیا جاروبرقی ناسیونال شما صدای زیادی میدهد ؟ آیا جاروبرقی ناسیونال شما پاکت ندارد ؟ ... جهت اطلاع از سوالات مشتریا درباره تعمیرات جاروبرقی ناسیونال و پاسخ آنها کلیک نمایید .

هزینه تعمیرات جاروبرقی ناسیونال

اینجا نمایندگی جاروبرقی ناسیونال میباشد ، جایی که هزینه تعمیرات جاروبرقی ناسیونال برای رفاه حال شما عزیزان کاملا شفاف سازی شده است ، جهت رویت هزینه تعمیر جاروبرقی ناسیونال کلیک نمایید .

فروش قطعات جاروبرقی ناسیونال

مجموعه آی پی امداد نمایندگی فروش قطعات جاروبرقی ناسیونال جهت رضایتمندی شما عزیزان تمامی قطعات اعم از :

 • کیسه جاروبرقی ناسیونال
 • پاکت جاروبرقی ناسیونال
 • لوله  جاروبرقی ناسیونال
 • فیلتر جاروبرقی ناسیونال
 • لوله خرطومی جاروبرقی ناسیونال
 • برس جاروبرقی ناسیونال
 • موتور جاروبرقی ناسیونال

را در سراسر ایران به فروش میرساند .
ارسال قطعات جاروبرقی ناسیونال به شهرهای ( تبریز ، مشهد ، اصفهان ، شیراز ، قم ، مازندران ، گیلان ، کرمانشاه ، زاهدان ، خوزستان ، گیلان ، بوشهر ، اراک  و ... ) از طریق تیپاکس انجام میگردد .

ارسال قطعات جاروبرقی ناسیونال به سراسر تهران از طریق پیک مجموعه آی پی انجام میگردد .

جهت سفارش قطعات جاروبرقی ناسیونال  با شماره 88986179 تماس حاصل فرمایید .

 • هموطن عزیز ؛ برند ناسیونال جزء محبوب ترینها و لاکچری در ایران محسوب میشود ( از حسن انتخاب شما متشکریم ) .
 • کلیه قطعات تعویضی جاروبرقی ناسیونال فابریک ( با لوگو شرکت ناسیونال ) بوده و از انبار مجموعه آی پی تهیه میشود .
 • ارسال قطعات یدکی جاروبرقی ناسیونال در سراسر تهران و شهرستانها انجام میگردد .

تلفن نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال در شمیرانات ، شمال ، شهرک غرب ، سعادت آباد ، غرب ، شرق ، مرکز و جنوب تهران را در انتها مشاهده نمایید .

نمایندگی تعمیرات ناسیونال در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیرات ناسیونال در شمال تهران

2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، اندرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیرات ناسیونال در غرب تهران

3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیرات ناسیونال در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

نمایندگی تعمیرات ناسیونال در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیرات ناسیونال در مرکز تهران

6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیرات ناسیونال در شرق تهران

7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیرات ناسیونال در جنوب تهران

8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ):66715774