نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بوش

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در تهران توسط خدمات نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجاز در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران در محل عیب یابی و رفع عیب میگردد ، همچنین برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات ، نحوه عیب یابی ، علت ارور ، رفع کد خطا را شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بوش بهره مند شوید .

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش در تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش : مجموعه آی پی امداد با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات بوش جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم. ( تعمیر ماشین ظرفشویی  بوش )

انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات بوش را با تامین قطعات فابریک ( از انبار آی پی ) از ما بخواهید .

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش ، سرویس ماشین ظرفشویی بوش ، رفع عیب ماشین ظرفشویی بوش ، خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی بوشنمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

مراحل از تماس تا رفع عیب ماشین ظرفشویی بوش ( عیب یابی ماشین ظرفشویی بوش )

1 : ابتدا با نزدیکترین شعبه  تعمیرگاه و نمایندگی مجاز ماشین ظرفشویی بوش خود در زیر تماس حاصل فرمایید .

2 : در صورت تماس با اپراتور ؛ مشاوره رایگان انجام میگردد تا رفع عیب شود .

3 : در صورتیکه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار ماشین ظرفشویی بوش ) به محل شما اعزام میگردد .

4 : تمامی خدمات مجموعه آی پی دارای یکسال ضمانتنامه رسمی میباشد .

5 : جهت نیاز به نمک ماشین ظرفشویی بوش ، مایع جلا دهنده ماشین ظرفشویی بوش ، قرص ماشین ظرفشویی بوش ، مایع براق کننده ماشین ظرفشویی بوش با شماره نمایندگیهای ما در زیر ( سراسر تهران ) تماس حاصل نمایید .

6 : در صورتیکه ماشین ظرفشویی بوش خریداری نموده اید با شماره مندرج شده در ضمانتنامه تماس حاصل نمایید در غیر این صورت بر روی خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی بوش کلیک نمایید .

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش

قابل ذکر است تمامی تعرفه تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش بر حسب  تعرفه مصوبه خدمات ماشین ظرفشویی مجموعه آی پی امداد میباشد . همچنین برای آگاه سازی و رضایتمندی شما عزیزان هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش به صورت کامل شفاف سازی شده است تا دیگر دغدغه ای در این امور نداشته باشید .

گارانتی تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش

شاید تعجب کنید !!! مگه میشه شرکتی تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش را هم با اوصاف اینکه یک دستگاه برقی و الکترونیکی میباشد ، گارانتی کنه ؟؟ بله میشه .

خدمات ماشین ظرفشویی آی پی گارانتی 12 ماهه داره . وقتی ماشین ظرفشویی بوش به دست تکنسینهای مجموعه درست میشه ، دیگه خیالتون راحت باشه ؛ چون ما به کارمون مطمئنیم ، تمام تکنسینها ، آموزش دیده اند و تحصیلات مرتبط دارند ( آموزش دیده محصولات بوش ) . بنابراین تعمیر ماشین ظرفشویی بوش رو براتون گارنتی میکنیم که شما هم مطمئن باشید .

مزایای استفاده از ماشین ظرفشویی بوش در نمایندگی تعمیرات

صرفه جویی در مصرف آب
فراموش نشود که با استفاده از ماشین ظرفشویی بوش تا حد بسیار باعث صرفه جویی در مصرف آب میشود .

اگر بخواهیم قیاس انجام دهیم ، باید بگوییم چنانچه یک دست ظرف 144 پارچه را با دست بشوییم 85 لیتر آب مصرف میشود ؛ در حالیکه با استفاده از ماشین ظرفشویی بوش تنها 15 لیتر آب نیاز دارد و قابل ذکر است حتی در برخی از مدلها کمتر از 9 لیتر آب مصرف میشود .

ایجاد فرصت بیشتر برای خانمها

با استفاده از ماشین ظرفشویی بوش این فرصت برای خانمها پیدا میشود تا زمان بیشتری در کنار فرزندان و همسر خود باشند.

لذت مهمانی

با استفاده از ماشین ظرفشویی بوش از شست شو با دستها راحت میشوید و بعد از صرف شام به راحتی در کنار عزیزان و مهمانان خود باشید .

ضد عفوني

در شست شو با ماشین ظرفشویی بوش از آب داغ استفاده میشود ، بنابراین عمل ضد عفونی نیز تا حدی انجام میگیرد .

ظروف براق و شفاف

چنانچه از مواد شوینده مناسب ( جهت خرید مواد شوینده ظرفشویی بوش با شعبات ما در سراسر تهران تماس حاصل نمایید )

برای ظرفشویی بوش خود استفاده نمایید ، ظروف همیشه براق و شفاف باقی خوواهد ماند .

صرفه جویی در شوینده ها
هنگام استفاده از ماشین ظرفشویی بوش به دلیل استفاده بهینه و مناسب از شوینده ها صرفه جویی میشود .

شوینده های مضر
مواد شوينده به پوست دست آسيب زيادي مي رسانند در حالي که در ماشين ظرفشويي بوش دست شما با مواد شوينده هيچ گونه تماسي ندارد.

نمک ماشین ظرفشویی بوش ، مایع جلا دهنده ماشین ظرفشویی بوش ، قرص ماشین ظرفشویی بوش ، مایع براق کننده ماشین ظرفشویی بوش

ظروف لب پر نمی شوند
امکان لب پر شدن ظروف چيني و کريستال شما در شست و شوی دستی  وجود دارد در حاليکه در ماشين ظرفشويي الجی اين امکان به حد صفر می رسد . مواد کلره و يا اکسيژنه موجود در پودرها و قرص هاي ماشين ظرفشويی بوش ، عمل ضد عفوني ظروف را تکميل مي کنند .

ماشین ظرفشویی های بوش داری ویژگی هایی همچون پایین ترین میزان مصرف آب (9.5 لیتر),استیل ضد رنگ , قفل کودک , پایین ترین سطح صدا 40 دسیبل واز همه مهم تر 8 برنامه شستشو که از جمله آن ها میتوان به برنامه های زیر اشاره کرد میباشد:

Auto 35-45 ° C,Auto 45-65 °C,Auto 65-75 ° C,Super60° C,Eco50° C,Night Program50° C,Quike Wash45°C, Pre Rinse

کار با این برنامه ها هنگام نصب دستگاه توسط تکنسین به شما آموزش داده میشود.

چطور پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی بوش را تمیز کنیم ، برای عیب یابی و تعمیر چه باید کرد ؟

اگر ماشین ظرفشویی بوش شما زمان زیادی برای تخلیه صرف می کند و یا اینکه اصلا تخلیه نمی کند، ممکن است فیلتر و یا ایمپلر پمپ تخلیه آن توسط آشغال و کثیفی مسدود شده باشند. اگر این اتفاق برای ماشین ظرفشویی شما افتاده باشد، می توانید به جای هزینه کردن برای سرویس پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی تان، خود به تمیز کردن فیلتر و دیگر اجزای پمپ تخلیه بپردازید.

 • در قطع کننده مدار خانه، برق مربوط به ماشین ظرفشویی را در حالت خاموش قرار دهید و یا کابل برق دستگاه را از پریز جدا کنید. در ماشین ظرفشویی را باز کنید. قفسه پایین را بیرون کشیده و در طرفی قرار دهید.
 • بخش بالایی فیلتر توری لوله ای استینلس استیل که پلاستیکی است و از پایین ماشین ظرفشویی به در جلوی بازوی شستشو بالا آمده است، را گرفته و به اندازه یک چهارم دور کامل در جهت خلاف عقربه های ساعت بچرخانید و سپس بیرون بکشید. لوله مذکور را در زیر شیر آب کامل بشویید و در کناری بگذارید تا خشک شود.
 • از کف ماشین ظرفشویی بوش پوشش مربعی استنلس استیل را بالا بکشید تا مخزن تخلیه سفید و بزرگ آن که از دو طرف با گیره هایی در جایش نگه داشته شده است، نشان داده شود. اگر ماشین ظرفشویی اصلا تخلیه نمی کند، تا جایی که امکان دارد آب موجود در مخزن را خالی کنید و باقی مانده آب را چند بار توسط حوله بکشید.
 • پیچ های نگه دارنده پوشش پمپ تخلیه را در سمت چپ کف مخزن تخلیه پیدا کنیدبا استفاده از یک پیچ گوشتی تورکس شماره 5 آن ها را باز کنید. زبانه سمت چپ پوشش پمپ را که بالا آمده است، بگیرید و آن را به بالا و جلو بکشید. پوشش پمپ را بردارید تا تیغه های ایمپلر عمودی پمپ را ببینید.
 • هر کثیفی و آشغال از جمله تکه های شیشه، استخوان مرغ، لوبیا و دیگر مواد محتمل که به دوره تیغه هایی ایمپلر پیچیده شده بود را با استفاده از یک وسیله مناسب مانند دم باریک کاملا از آن جدا کنید. بالای لاستیک مشکی که از جریان برگشتی آب جلوگیری می کند و در نزدیک به ایمپلر پمپ تخلیه و در پشت آن قرار دارد را گرفته و آن را به بالا کشیده و بیرون آورید. سطح آن را تمیز کرده و بررسی کنید که چیزی آن را مسدود نکرده باشد. در صورت نیاز قطعه جلوگیری کننده از جریان آب برگشتی را تعویض کنید.
 • پوشش پمپ تخلیه را در جای خود گذاشته و پیچ های آن را محکم ببندید. پوشش مربعی استنلس استیل کف ماشین طرفشویی را در جای خود برگردانید. لوله ورودی فیلتر را دوباره در جای خود نصب کنید. بعد از قرار دادن لوله فیلتر در محل خود، آن را به اندازه یک چهارم دور کامل در جهت حرکت عقربه های ساعت بچرخانید تا در جایش فیکس شود.
 • قفسه ظروف پایین ماشین ظرفشویی را در جای خود قرار دهید. یک بار ماشین ظرفشویی بوش خود را کامل پر کرده و روشن کنید و مطمئن شوید که مشکل برطرف شده است.

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش توسط تعمیرکار ظرفشویی بوش باعث طول عمر بالا در ظرفشویی شما میشود ، نمایندگی تعمیرات بوش با استفاده از قطعات فابریک و  بهترین شوینده برای ظرفشویی دوو شما بهترین خدمات را ارائه مینماید ، در نظر داشته باشید برای تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش حتما از قطعات فابریک بوش استفاده نمایید نه متفرقه !! همچنین با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بوش تا 75 % در هزینه ها صرفه جویی نمایید .

توجه توجه : مشتریان مجموعه آی.پی در رابطه با شوینده ظرفشویی بوش مکرر سوال پرسیدند که :

 • بهترین قرص ماشین ظرفشویی بوش چیست ؟
 • مایع جلا دهنده ظرفشویی بوش چی بخریم ؟
 • آیا نیازی به نمک ماشین ظرفشویی بوش میباشد ؟

در اینجا میخواهیم به بهتین قرص ماشین ظرفشویی بوش ، نحوه کار نمک ماشین ظرفشویی و مایع جلا دهنده بپردازیم .

قرص ماشین ظرفشویی بوش در نمایندگی تعمیرات

اجزای مکانیکی و الکترونیکی ماشین ظرفشوی به تنهایی نمیتوانند ظروف تمیز را تحویل شما دهند ، بنابراین به شوینده ای مناسب نیاز دارید  تا ، به فرایند شستشوی ظرفشویی بوش شما کمک نماید .

کلا 3 تا شوینده برای ظرفشویی بوش شما نیاز هست .

 • قرص ماشین ظرفشویی بوش ( پودر شستشو )
 • نمک ظرفشویی بوش
 • مایع جلا دهنده ظرفشویی بوش

قرص ماشین ظرفشویی فینیش ( فول ) برای ظرفشویی بوش شما به تنهایی کفایت میکند  !!! چونکه هم شوینده دارد ، هم جرم گیر ، هم مایع جلادهنده .

بنابراین پیشنهاد ما به شما ، قرص ظرفشویی فینیش فول اصل میباشد که تنها از مجموعه آی.پی نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بوش میتوانید تهیه نمایید .

توجه توجه : قیمت قرص ماشین ظرفشویی بوش و تمام شوینده ها به قیمت عمده به سراسر ایران برای مصرف کننده ( حتی 1 عدد ) میباشد . شما عزیزان میتوانید جهت سفارش با شماره 88986179 یا تلگرام مشاور در بالا تماس برقرار نمایید .

در ادامه شما را با دلیل استفاده نمک در ظرفشویی بوش و مایع جلا دهنده آشنا میکنیم .

نمک ماشین ظرفشویی بوش در نمایندگی تعمیرات

کار قطعه ای به نام رزین گرفتن سخی آب برای شستشو در ماشین ظرفشویی بوش میباشد .این سختی آب در رزین جمع شده و نیاز به تمیزی دارد تا خود را برای شستشوی بعدی آماده نماید . کار نمک ماشین ظرفشویی بوش این است که در 5 قیقه آخر رزین را شستشو نموده و برای شسشوی بعدی آماده میکند .

توجه : سختی آب در مناطق مختلف ایران متفاوت است بنابراین در ریختن نمک ظرفشویی بوش دقت فرمایید .

مایع جلادهنده ظرفشویی بوش در نمایندگی تعمیرات

شاید برای شما یا آشنایان شما این مشکل پیش آمده است که ظرفشویی ظرفها را خش میندازد و یا ظرفها بعد از شستشو در ظرفشویی بوش لکه دار است !!! دلیل این مشکل ، مایع جلادهنده میباشد .

در اینجا به شرح کار مایع جلادهنده ظرفشویی بوش میپردازیم : مایع جلادهنده ظرفشویی بوش در 5 دقیقه آخر همراه با بخار آب ظرفها را براق میکند ، که اگر مقدار مایع جلادهنده زیاد باشد ظرفها را خش میندازد و اگر مقدار آن کم باشد باعث لکه دار شدن ظرفها میشود .

توجه توجه : این مشکل لکه دار شدن ظرفها و یا خش افتادن برروی آنها به اندازه دستی مایع جلادهنده برای ظرفشویی بوش نمیباشد ، مشکل این است که یا برنامه اشتباه به ظرفشویی بوش خود داده اید و یا برد الکترونیکی ظرفشویی بوش شما مشکل دارد .

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و...

(20 خط ):26154968

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و ...

(20 خط ):22729703

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در غرب تهران

3: آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و ...

(20 خط ):44840509

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در شمال غرب تهران

4: کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و...

(20 خط ):88986181

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در شهرک غرب و سعادت آباد 

5: شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در مرکز تهران

6: یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و...

(20 خط ):88959591

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در شرق تهران

7: تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و ...

(20 خط ):77170036

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در جنوب تهران

8: انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و ...

(20 خط ):66715774

فروش شوینده ماشین ظرفشویی بوش به سراسر ایران

021-88986179

ارسال به سراسر تهران ، مشهد ، تبریز ، اصفهان ، اهواز ، یزد ، شیراز ، اراک ، ارومیه ، استان گیلان و مازندران ، بندرعباس و ...

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

نمایندگی تعمیرات بوش

Rating: 3.7/5. From 3 votes.
Please wait...

15 دیدگاه

 • معصومه دهقان

  h از ماشینم اصلا راضی نیستم . آبی که ته ظرف می مونه کدر و لیزه . ذرات ریزی مثل الاح و ذرات غذا پشت ظروف باقی می مونه لکه های سفید روی بلور هست و کلا غبار آلوده که با شستن دوباره هم تمیز نمیشه . با آبکشی تنها هم امتحان کردم آب کدره و ظرفها براق نمیشه مجبورم همه رو دوباره بریزم تو سینک و آب بکشم . البته 7 بار تعمیر کار اومده قطه ای رو عوض کرده که گفت جرم داشته قرص داده که نیازی به نک و جلا دهنده نداره . . بوش خریدم راحت بشم ولی کار و استرسم رو بیشتر کرده . نمیتونم بفروشمش چون خریدار بیچاره گرفتار میشه !

  Rating: 3.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
 • هاشم عاقل زاده

  1بوش المان خريديم دروست شتشو انجام نميدهد 2 المنتش ضرف مدت كوتاهي سوخته نمايندگي شيراز گفته700 هزار تومان خرجتان ميشه

  No votes yet.
  Please wait...
 • Rab

  سلام من از ظرفشوییم راضیم ولی تو حمل و نقل درش رنگش رفته ایا امکانش هست ک قسمت فلزی درش رو عوض کنم؟

  No votes yet.
  Please wait...
 • فاطمه هنرمند

  سلام وقتتون بخیر ظرفشویی من بوش هست یه مدته که ظرفام سفیدک میزنه واونجوری که دلم میخواد برق نمیندازه علتش چی میتونه باشه

  Rating: 4.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، ظرفشویی بوش شما نیاز به سرویس دارد .
   شوینده های ظرفشویی بوش را چک نمایید .

   Rating: 5.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • سیما شیخی

  سلام وقت بخیر .
  لطفا راهنمایی‌کنید که چطور میتونم نمک‌و مایع جلادهنده ظرفشویی را تخلیه کنم ؟

  تشکر

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، با چند بار شستشو خالی میتوانید این کار را انجام دهید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • محمد.خوزستان

  سلام.ماشین ظرفشویی بوش داریم ارور e06 میزنه.سنسور درب هم تعویض کردیم باز همون ارور رو میزنه.البته گفتن پایین کنار کابل برق رو هم برد داره اونم چک کنید.باز کردم اثری از خرابی نداره.امکانش هست راهنمایی کنید

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، شما نیازمند خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بوش هستید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • مهدی کوشش

  سلام شب بخیر. شما در سایت قیمت قطعات وهزینه تعمیر رو درج کردید. آیا بروز رسانی شده یا نه. اگه نشده لطفا بروز رسانی کنید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، با نوسانات قیمت ، تقریبا هر روز باید به روز رسانی شود . حتما طبق خواسته شما انجام وظیفه میشود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • سعیده میرهادیان

  سلام و خسته نباشید
  ماشین ظرفشویی بوش دارم e09 میزنه، آیا نیاز به تعویض قطعه توسط تکنسین داره؟

  No votes yet.
  Please wait...
 • مسلم غياثي

  سلام حراغ چك واتر ماشين ظرفشويي روشن شده علتش حيست

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، آب ورودی که به شیر برقی وصل است را چک نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • حمید رضا امیری

  با سلام ، ظرفشویی من خطای 15 اعلام کرد و من با توجه به راهنماییهای توی اینترنت ظرفشویی را از برق کشیده و بطرف عقب تا 45 درجه خم کردم حالا خطای 15 رفع و فقط سه چراغ پایین بصورت چشمک زن روشن و ماشین شروع به کار نمیکنه ، یه تکنسین که ماشین را بازدید کرده میگه باید بوردش عوض بشه و قیمت بورد حدود 2 میلیون تومان هست میخواستم بپرسم آیا این قیمت صحیح هست و اگر نیست بورد را با چه قیمت از طریق شما میتونم تهیه کنم . با تشکر ( مدل ماشین sms63m02eu/02)

  No votes yet.
  Please wait...
 • یک دیدگاه بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.