021-58941 تماس
Logo
logo logo نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو
comment

دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای همین مقاله به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در تهران Beko با استفاده از تعمیرکار تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد، دستگاه را در محل عیب یابی و رفع عیب می کند. همچنین با وجود شعبات مختلف در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران خدمات تعمیر لباسشویی بکو تسهیل گردیده است.

به کمک خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو می توانید تا 75% در هزینه تعمیر خود صرفه جویی نمایید؛ برای استفاده از این خدمات کافیست تا با شماره 02158941 تماس حاصل فرمایید.

کاربران گرامی در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه تعمیرات لباسشویی بکو، می توانید در انتهای صفحه پرسش نمایید تا کارشناسان آی پی امداد به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشند.

آی پی امداد نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در تهران مفتخر به ارائه تخصصی­ ترین خدمات در سریع ­ترین زمان ممکن است. داشتن بیش از نیم قرن سابقه در عرصه تعمیر و تعویض قطعات لباسشویی آی پی امداد را به برترین تعمیرگاه مجاز تعمیر ماشین لباسشویی بکو تبدیل کرده است. در این مقاله کارشناسان مجرب و دوره دیده تمام جزییات مربوط به دفترچه راهنمای فارسی استفاده از لباسشویی بکو، علت ارور لباسشویی بکو و رفع کد خطا شرح داده است. از طرفی آن دسته از افرادی که علاقه مند به عیب یابی و آموزش تعمیرات لباسشویی بکو در منزل هستند، حتما بخش آخر این مقاله را با دقت مطالعه کنند.

همچنین هرگونه سوالی درباره تعمیر لباسشویی بکو داشتید، کافی است در قسمت انتهای صفحه (دیدگاه) پرسش نمایید تا کارشناسان آی پی امداد به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشند.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو Beko در تهران

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی خدمات تعمیر لباسشویی بکو در تهران به شرح زیر میباشد:

 1. ابتدا با نزدیک ترین شعبه تعمیرگاه و نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی بکو Beko تماس حاصل نمایید.
 2. شما می توانید هم به صورت تلفنی و هم به صورت آنلاین در سایت آی پی امداد درخواست خود را ثبت کنید.
 3. بعد از تماس مشخصات شما ثبت می گردد و نام تعمیرکار ماشین لباسشویی بکو با کد اشتراک به همراه شما پیامک می شود.
 4. ظرف مدت کمتر از یک ساعت تعمیرکار ماشین لباسشویی بکو به محل شما اعزام می گردد.
 5. تمامی خدمات تعمیر لباسشویی بکو دارای ضمانتنامه رسمی 3 الی 12 ماهه می باشد.

در صورتی که این محصول را به تازگی خریداری نموده اید، با تلفن مندرج شده در برگه ضمانتنامه تماس حاصل نمایید تا از خدمات نمایندگی لباسشویی بکو بهره مند شوید، در غیر این صورت می توانید با تعمیرگاه مجاز لباسشویی بکو در تماس باشد.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو در تهران

مجموعه آی پی امداد با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسین های مجرب، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات بکو جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد. مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در تهران سعی در ارتقاء دانش فنی شما عزیزان در حوزه تعمیر را دارد تا چنانچه فنی هستید با مطالعه مقاله فوق به رفع عیب بپردازید.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در تهران به شرح زیر است:

 1. استفاده از قطعات فابریک
 2. تعمیر لباسشویی بکو در کمترین زمان ممکن
 3. استفاده از نیروی حرفه ای و دوره دیده
 4. ارائه ضمانت نامه برای کلیه خدمات تعمیرات
 5. ارائه فاکتور هزینه ها به صورت شفاف و تفکیک جزء به جزء خدمات

کاربران گرامی توجه نمایید که با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بکو به حفظ کیفیت و افزایش طول عمر دستگاه خود کمک مینمایید که بعد از تعمیر میتوانید به مانند روز اول از دستگاه خود استفاده نمایید. همچنین توجه داشته باشید که با گرانی این محصول بهترین انتخاب، نگهداری مناسب از آن میباشد که با استفاده از خدمات تعمیرگاه های غیر مجاز میتوانید به دستگاه خود آسیب برسانید که در نهایت متحمل پرداخت هزینه های گزاف خواهید شد.

در صورتی که ماشین لباسشویی بکو را خریداری نموده اید، با شماره نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی بکو مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید تا از نصب رایگان و خدمات ویژه بهره مند شوید.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی بکو به چه صورت است؟

اولین راهی که برای تعمیرات و عیب یابی ماشین لباسشویی بکو به ذهن مصرف کننده می رسد، استفاده از خدمات پس از فروش این محصول می باشد که در این بخش قصد داریم چگونگی استفاده از این خدمات را بیان کنیم. این روزها با توجه به شرایط سیاسی و اقتصادی، برند بکو جزء برندهایی محسوب می شود که حضور مستقیم آن در کشور ایران مقدور نمی باشد و همین مسئله سبب شده است تا خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی بکو از سوی شرکت های داخلی ارائه شود. برای بهره مندی از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بکو از سوی این شرکت ها می توانید با شماره روی ضمانتنامه محصول تماس حاصل فرمایید. در صورت عدم رضایت از این خدمات با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در آی پی امداد می توانید از خدمات تعمیر متخصصین این شرکت بهره مند شوید.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بکو در محل

چنانچه نیازمند هرگونه خدمات اعم از سرویس، پشتیبانی، عیب یابی و تعمیرات هستید، کافی است از خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در محل بهره مند شوید تا تفاوت را احساس نمایید. ماشین لباسشویی بکو به عنوان یک وسیله پرکاربرد در منزل ممکن است پس از مدتی نیاز به سرویس و یا تعمیر داشته باشد.

برخی از مهمترین مزیت های استفاده از خدمات تعمیرات لباسشویی بکو در محل عبارتند از:

 1. عدم نیاز به جابجایی دستگاه
 2. حذف هزینه های جابجایی لباسشویی
 3. رسیدن تعمیرکار در سریع ترین زمان ممکن روی دستگاه
 4. نظارت بر کار تعمیرکار لباسشویی بکو توسط کاربر

تعمیر ماشین لباسشویی بکو با تعمیرکار آی پی امداد

خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در محل یک امتیاز محسوب میشود که این امر منجر به جلب رضایت حداکثری مصرف کننده است. در نظر داشته باشید که با استفاده از خدمات سرویس، عیب یابی و تعمیر در محل میتوانید از نزدیک ناظر و شاهد عملکرد تعمیرکار باشید تا به اطمینان خاطر، لباسشویی بکو خود را برای تعمیر به آن بسپارید.

تعمیر ماشین لباسشویی بکو در منزل شما تنها توسط تعمیرگاه های مجاز محقق می شود.

نمایندگی ماشین لباسشویی بکو چه خدماتی را به مصرف کنندگان خود ارائه می دهد؟

یکی از معتبر ترین مراکزی که مصرف کنندگان برای تعمیر ماشین لباسشویی بکو به سراغ آن می روند نمایندگی ماشین لباسشویی بکو می باشد، اما اینکه نمایندگی ماشین لباسشویی بکو چه خدماتی را به مصرف کنندگان خود ارائه می دهد چیزی است که اغلب مصرف کنندگان در مورد آن سوال دارند اگر این سوال برای شما هم مطرح است در ادامه همراه ما باشید:

 • آی پی امداد برای خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بکو که از سوی تکنسین های این مرکز ارائه می شود ضمانتنامه و فاکتور کتبی ارائه می دهد.
 • تمامی کسانی که از سوی این مکز برای ارائه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی بکو اعزام می شوند افرادی متخصص در این حوزه و زمینه هستند.
 • هزینه تعمیر در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در آی پی امداد تا 75% نسبت به مراکز غیر مجاز پایین تر می باشد.

تعمیر لباسشویی بکو توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

تصور زندگی هر کدام از ما بدون داشتن ماشین لباسشویی بخ خصوصی در فصول گرم سال امری تقریبا غیر ممکن خواهد بود، به همین دلیل هم اولین پرسشی که پس از مراجعه تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو به محل مطرح می شود در مورد مدت زمان انجام فرایند تعمیرات خواهد بود، اگر این موضوع که تعمیرات ماشین لباسشویی بکو چقدر طول می کشد برای شما هم مطرح است به شما توصیه می کنیم تا در ادامه با ما همراه باشید.

پس از ثبت درخواست تعمیر ماشین لباسشویی بکو در سایت آی پی امداد تعمیرکار این مرکز موظف است تا در کمتر از یک ساعت خود را به منزل شما برساند، پس از اتمام فرایند عیب یابی و تشخیص هزینه تعمیرات برای شما فرایند تعمیر آغاز خواهد شد.

البته که برای تعمیرات نمی توان زمان مشخصی را مشخص کرد، چرا که مدت رفع عیب بستگی به ایراد موجود در دستگاه شما دارد، اما حداکثر زمانی که برای تعمیرات دستگاه شما لازم است 3 ساعت خواهد بود.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو چه ویژگی هایی دارد؟

تعمیر ماشین لباسشویی بکو امری است که حتما باید به بهترین شکل ممکن انجام شود تا از خرابی های مجدد دستگاه جلوگیری گردد. این کار تنها توسط تعمیرکار متخصص قابل انجام است و فرد غیرمتخصص نمی تواند به درستی به عیب یابی و تعمیر لباسشویی بکو بپردازد. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو دارای تعمیرکاران مجربی است که می توانند دستگاه شما را به بهترین شکل تعمیر کنند.

 • تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد دارای چندین سال سابقه در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی بکو در محل و منزل شما می باشد.
 • تکنسین این مجموعه می تواند در سریع ترین زمان ایراد دستگاه شما را تشخیص داده و با بالاترین کیفیت آن را تعمیر کند.
 • تعمیرکار نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو تنها از قطعات فابریک و اصلی برای تعویض قطعات دستگاه شما استفاده می کند.
 • خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو همراه با ضمانتنامه و گارانتی معتبر به مشتریان ارائه می شود.
 • تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو با رعایت نکات بهداشتی و اصول مشتری مداری به عیب یابی و تعمیر در محل میپردازد.

پرسش های رایج مصرف کنندگان در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو

افراد در هنگام استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو ممکن است با سوالاتی مواجه شوند و به دنبال پاسخ هایی کامل برای این سوالات باشند، به همین دلیل در این بخش قصد داریم برای راحتی بیشتر مشتریان به سوالات آن ها پاسخ دهیم:

 • نحوه محاسبه هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی بکو به چه صورت است؟

ایراد و مشکل به وجود آمده در ماشین لباسشویی شما می تواند هزینه تعمیرات آن را مشخص کند. هزینه های تعمیرات لباسشویی بکو در نمایندگی آی پی امداد با توجه به تعرفه های اعلام شده توسط اتحادیه تعیین می گردد که استفاده از خدمات تعمیر در این نمایندگی، کاهش 75 درصدی هزینه های مصرف کنندگان را به دنبال دارد.

 • پرداخت صورتحساب تعمیرات لباسشویی بکو به چه شکل انجام می شود؟

پس از اتمام فرآیند تعمیر ماشین لباسشویی بکو در منزل شما، در صورت رضایت می توانید هزینه صورتحساب را به تکنسین مربوطه پرداخت نمایید.

 • مدت اعتبار ضمانت نامه و گارانتی نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بکو چقدر است؟

نمایندگی مرکزی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو تمام خدمات تعمیر خود را به صورت بی قید و شرط به مدت 3 الی 12 ماه گارانتی می نماید.

 • آیا در صورت بروز مجدد هرگونه ایراد در ماشین لباسشویی بکو مصرف کننده باید مجددا هزینه ای را برای تعمیرات پرداخت کند؟

تا پیش از اتمام مدت زمان تعیین شده در ضمانت نامه تعمیرات ماشین لباسشویی بکو، مصرف کنندگان می توانند از خدمات تعمیرات توسط تعمیرکار ماشین لباسشویی بکو به صورت رایگان استفاده نمایند.

 • آیا آی پی امداد نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در تهران میباشد؟

آی پی امداد کد رسمی از نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو ندارد و در قالب تعمیرگاه تخصصی به عیب یابی و رفع مشکل این محصول میپردازد.

آموزش تعمیرات لباسشویی بکو

آموزش تعمیرات لباسشویی بکو برای مصرف کنندگان این دستگاه می توان از اهمیت بسیار بالایی در زمینه عیب یابی و رفع ایراد دستگاه برخوردار باشد. در نظر داشته باشید که بروز هرگونه خرابی و نقص فنی در کارکرد لباسشویی های این برند را می توانید به کمک راهکارهای ارائه شده در منزل خود به راحتی رفع کنید. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو با توضیح ایرادات رایج و نحوه عیب یابی لباسشویی های این برند توانسته است تا میزان زیادی مصرف کنندگان را برای رفع مشکلات دستگاه خود راهنمایی نماید.

در صورتی که ایراد لباسشویی شما به کمک آموزش های ارائه شده که در ادامه به توضیح آن پرداخته شده است، به راحتی قابل رفع نبوده و مربوط به قطعات اصلی دستگاه باشد، می توانید از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو برای رفع مشکلات دستگاه خود در محل بهره مند شوید.

عیب یابی لباسشویی بکو توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

در این بخش عیب یابی و تعمیرات لباسشویی بکو توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد صورت گرفته و متداول ترین پرسش ها و ایرادات این دستگاه استخراج شده است.

متداول ترین پرسش ها و مشکلات لباسشویی بکو عبارتند از:

 • چرا لباسشویی بکو کار نمی کند؟
 • دلیل نشتی آب از لباسشویی چیست؟
 • برای تعمیرات لباسشویی بکو باید از کجا اقدام کنیم؟
 • چرا لباسشویی بکو آب را تخلیه نمی کند؟
 • علت لرزش در لباسشویی از چست؟
 • دلیل سر و صدای زیاد لباسشویی بکو از کجاست؟

در ادامه به پاسخ دهی سوالات متداول مشتریان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو توسط کارشناسان آی پی امداد می­ پردازیم.

تعمیر مشکل آبگیری نکردن ماشین لباسشویی بکو

در ادامه به بررسی علل عدم آبگیری ماشین لباسشویی و نحوه تعمیر ماشین لباسشویی بکو در این مواقع خواهیم پرداخت:

 • وجود انسداد در شلنگ ورودی آب می تواند یکی از علل این مشکل باشد.
 • علاوه بر این در هنگام بروز این مشکل سر سیم های درون دستگاه باید مورد بررسی قرار بگیرد.
 • بروز خرابی در شیربرقی دستگاه یکی از اصلی ترین علل عدم آبگیری ماشین لباسشویی است.
 • قطع شدن شیر آب هم می تواند آخرین علت عدم آبگیری ماشین لباسشویی باشد.

در صورتی که از دانش فنی کافی برای رفع این مشکل بهره مند نیستید می توانید برای رفع عیب دستگاه خود از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در تهران استفاده نمایید.

علت برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی چیست؟ نحوه تعمیر ماشین لباسشویی بکو در این مواقع

یکی از مشکلات حادی که مصرف کنندگان برای رفع آن به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو مراجعه می کنند برق دار بودن بدنه دستگاه است، در صورتی که شما هم تا به حال بابروز این مشکل مواجه شده اید می توانید در ادامه با بررسی علل این مشکل با ما همراه باشید.

 • اولین و اصلی ترین علت این مشکل بروز خرابی در دینام می باشد.
 • بروز خرابی در موتور و ایجاد اتصال آن با بدنه دستگاه می تواند یکی دیگر از علل برق داشتن بدنه لباسشویی باشد.
 • از جا در آمدن فیش ها و اتصالات سیمی هم می تواند منجر به برق داشتن بدنه دستگاه شود.
 • قطعی اتقال سیم ارت هم می تواند منجر به برق داشن بدنه دستگاه شود.

اگر از دانش فنی کافی برای رفع این مشکل بهره مند نیستید می توانید تعمیر ماشین لباسشویی بکو خود را مرکز تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد بسپارید.

چرا لباسشویی بکو آب را تخلیه نمی کند؟

در صورتی که دستگاه شما مشکل تخلیه آب دارد، برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی بکو موارد زیر را چک نمایید:

 1. اگر قفل درب در ماشین لباسشویی بکو شکسته باشد، می تواند مانع از تخلیه آب پس از شستشو شود.
 2. قفل درب را به دقت بررسی کنید. در صورتی که معیوب بود، شما نیاز به تعویض قطعه دارید.
 3. اگر دانش فنی ندارید، از تعمیرات ماشین لباسشویی بکو بپرهیزید.
 4. شلنگ تخلیه را که در پشت ماشین لباسشویی قرار دارد، جهت وجود هر نوع انسدادی بررسی کنید.
 5. در صورتی که در شلنگ تخلیه متوجه پیچ خوردگی شدید، آن را صاف کنید.

اگر دستگاه شما آب را تخلیه نمی کند، کافی است از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو در تهران بهره مند شوید.

چرا درب ماشین لباسشویی بکو باز نمی­ شود؟

درصورتی که لباسشویی مشکل باز نشدن درب دارد، برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی بکو در محل موارد زیر را چک نمایید:

 1. اگر سوئیچ درب به طور صحیح کار نکند، باعث می شود که درب ماشین لباسشویی باز نشود.
 2. بهترین کار این است که سوئیچ مشکوک را آزمایش کنید.
 3. سوئیچ درب ممکن است به صورت الکتریکی و یا مکانیکی دچار مشکل شده باشد.
 4. سوئیچ را از لحاظ ترک خوردگی، شکستگی و یا مانع در محل تماس با درب چک کنید.
 5. در صورتی که به صورت مکانیکی دچار خرابی نشده باشد با استفاده از یک اهم سنج سوئیچ را امتحان کنید.
 6. در صورت مشاهده خرابی و یا شکستگی با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بکو تماس حاصل نمایید تا قطعه تعویض گردد.
 7. دقت کنید که آیا نشانگر قفل درب روشن است؟
 8. در صورتی که نشانگر قفل درب روشن باشد، درب باز نخواهد شد.
 9. در صورتی که نشانگر قفل خاموش نشد، ماشین لباسشویی را خاموش کنید.
 10. دوباره آن را روشن کنید و صبر کنید تا قفل آزاد شود.

تعمیر درب لباسشویی بکو

اگر درب دستگاه شما باز نمی شود، کافی است برای رفع عیب و تعمیرات لباسشویی بکو از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید.

علت بازگشت آب پس از تخلیه در لباسشویی بکو از چیست؟

اگر دستگاه شما مشکل بازگشت آب بعد از تخلیه دارد، برای رفع عیب و تعمیر ماشین لباسشویی بکو در تهران موارد زیر را چک نمایید:

 • اگر آب تخلیه می­ شود اما به داخل وان باز می ­گردد، باید تخلیه وان خود را بهبود ببخشید.
 • شما می توانید این کار را با قطع هر شیلنگ که بیش از چهار اینچ به داخل وان وارد شده انجام دهید.
 • اگر شلنگ تخلیه پایین تر از کابین ماشین لباسشویی بکو باشد، ممکن است نیاز به نصب یک شکاف هوا نیز داشته باشید.

در صورت عدم رفع بازگشت آب بعد از تخلیه در لباسشویی، از تعمیرکار نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو کمک بگیرید.

نحوه تعویض شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی بکو

در صورتی که دستگاه شما مشکل شلنگ معیوب دارد، برای رفع مشکل و تعمیرات لباسشویی بکو موارد زیر را چک نمایید:

 • استفاده روزانه از ماشین لباسشویی بکو به مرور زمان می تواند به شلنگ تخلیه شستشو آسیب برساند.
 • در این وضعیت بهترین کاری که باید بکنید این است که شلنگ جدید را جایگزین کنید.
 • این یک روند پیچیده نیست و می توانید با انجام مراحل زیر بدون کمک یک تعمیرکار حرفه ای در خانه انجام دهید.
 1. برای پیدا کردن مشخصات و مدل ماشین لباسشویی بکو، به دقت کتابچه راهنمای سازنده را مطالعه کنید.
 2. اگر نتوانستید آن را پیدا کنید، به برگه فولادی در پشت ماشین لباسشویی نگاه کنید و مدل و شماره سریال را یادداشت کنید.
 3. به تعمیرگاه مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی بکو مراجعه کنید تا در پیدا کردن یک قطعه جایگزین شما را کمک کند.
 4. قبل از اینکه شما شروع به جایگزینی شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی بکو کنید، مطمئن شوید که سیم برق را از پریز جدا کنید.
 5. به طور مشابه، فلکه تامین آب ماشین لباسشویی بکو را بچرخانید.
 6. اگر شما نمی توانید آن را پیدا کنید، آب را به طور موقت قطع کنید.
 7. پس از آن، لوله تخلیه را درون یک سطل بگذارید تا هر مایع انباشته شده در شلنگ از آن خبکو شود.
 8. شلنگ جدید را بردارید.
 9. شیلنگ را روی اتصال دهنده واقع در پشت ماشین لباسشویی بکو قرار دهید.
 10. گیره را در جایی که شلنگ روی اتصال دهنده است با یک آچار محکم ببندید.
 11. ماشین لباسشویی بکو را در جای خود قرار دهید و لوله تخلیه را به لوله خروجی وصل کنید.
 12. منبع تغذیه را روشن کنید و شیر آب را نیز باز کنید تا بتوانید کارایی آن را آزمایش کنید.

در صورت نیاز به تعویض شیلنگ لباسشویی، می توانید از خدمات نمایندگی مجاز مرکزی تعمیر ماشین لباسشویی بکو کمک بگیرید.

بررسی مشکل سر و صدا و راهنمای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی بکو در این مشکل

در صورتی که دستگاه شما مشکل صدا دارد، برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی بکو موارد زیر را چک نمایید:

 • اگر ماشین لباسشویی در چرخه چرخش پر سر و صدا باشد، راه های مختلفی برای عیب یابی وجود دارد:
 1. امکان دارد بار ماشین لباسشویی کمتر از حد مجاز باشد یا بالعکس.
 2. لباسشویی باید در سطح صاف قرار گرفته باشد.
 3. پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بکو را بیابید و آن را بررسی کنید.
 4. در برخی موارد ممکن است اشیا ریز و یا پرز لباس ­ها باعث ایجاد انسداد شود.
 5. برای اجتناب از این مشکل قبل از قرار دادن البسه در وان شستشو، کمربندها را باز کرده یا سگک آن را درون کیسه ی پارچه ای محکم ببندید، جیب لباس ها را نیز جستجو کنید و محتویات آن را تخلیه کنید.
 6. ممکن است موتور لباسشویی دچار خرابی شده باشد و نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد.
 7. در صورتی که از تخصص کافی تعمیر برخوردار نیستید، با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو تماس بگیرید.
 8. همچنین ممکن است بار در ماشین لباسشویی بکو در طول چرخش نامتعادل باشد.
 9. برای رفع این مشکل ماشین لباسشویی را متوقف کنید.
 10. آن را باز کنید و بار را در داخل ماشین لباسشویی مجددا پخش و توزیع کنید.
 11. گرمای بیش از حد نیز می تواند عامل ایجاد سر و صدا در ماشین لباسشویی بکو باشد.
 12. این اتفاق زمانی می افتد که شما بدون وقفه و پشت سر هم به شستشو البسه با ماشین لباسشویی می پردازید.
 13. پس از هر بار شستشو اجازه خنک شدن و استراحت چند ساعته ای را به ماشین لباسشویی دهید.
 14. روزانه حداکثر یک بار ماشین لباسشویی بکو را روشن کنید.

چنانچه لباسشویی شما تولید صدا می کند نگران نباشید، تلفن را بردارید و با شماره نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در تهران تماس حاصل نمایید.

چرا لباسشویی بکو کار نمی کند، ولی پر سر و صدا است؟

در صورتی که دستگاه شما مشکل صدا در حالت خاموشی دارد، برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی بکو در محل موارد زیر را چک نمایید:

 • اگر ماشین لباسشویی شما کار نمی کند.
 • اما هنگامی که سعی می کنید آن را روشن کنید و استارت را می زنید، صدای بلندی از آن شنیده می شود.

اولین چیزی که باید بررسی شود این است که:

 1. آیا شیرهای تامین آب به ماشین لباسشویی باز هستند یا خیر.
 2. اگر شیرهای آب باز نیستند، آنها را باز کنید.
 3. همچنین باید شیر ورودی آب را آزمایش کنید تا اطمینان حاصل کنید که آب به درستی جریان دارد و شیر برقی معیوب نیست.
 4. در صورت وجود مشکل در شیر ورودی برای تعمیر ماشین لباسشویی بکو ممکن است نیاز به تعویض شیر داشته باشید.
 5. عامل این مشکل همچنین می تواند پمپ آب یا موتور باشد.
 6. شما می توانید پمپ را بردارید و سعی کنید آن را با دست بچرخانید. اگر قطعه خراب است، تعویض نمایید. در صورتی که موتور سوخته است، باید جایگزین شود.
 7. در نهایت، به صفحه فیلتر نگاه کنید. اگر مسدود شده باشد، آن را تمیز کنید و دوباره ماشین لباسشویی بکو را امتحان کنید. به طور منظم فیلتر را تمیز کنید تا از مشکلات احتمالی جلوگیری کنید.

 اگر دستگاه شما کار نمی کند، با تعمیرکار نمایندگی مجاز مرکزی لباسشویی بکو تماس بگیرید.

علت خوب نشدن لباس در لباسشویی بکو از چیست؟

اگر دستگاه شما لباسها را خوب نمی شود، برای رفع عیب و تعمیر ماشین لباسشویی بکو در تهران موارد زیر را چک نمایید:

 1. در صورتی که لباس­ ها بیش از ظرفیت دستگاه باشد، ممکن است لباس ­ها به خوبی شسته نشوند.
 2. مقدار مواد شوینده را مناسب با میزان و جنس لباس در جاپودری بریزید.
 3. مقدار لباس چک شود. چنانچه بیش از ظرفیت دستگاه باشد، خوب نمی شوید.
 4. در صورت نیاز دفترچه راهنمای فارسی ماشین لباسشویی بکو را مطالعه بفرمایید.
 5. در صورتی که لباس ­ها بسیار کثیف هستند، از برنامه شستشوی سنگین استفاده کنید.
 6. فشار آب ورودی را بررسی کنید. ممکن است به علت فشار آب کم لباس ­ها به خوبی تمیز نشوند.

چرا لباس ها در لباسشویی بکو خوب شسته نمیشود

اگر دستگاه شما لباس ها را خوب نمی شوید، با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در تهران تماس بگیرید.

بررسی مشکل نشتی آب در لباسشویی بکو

در صورتی که دستگاه شما مشکل نشت آب دارد، برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی بکو در منزل موارد زیر را چک نمایید:

 1. ابتدا شلنگ تخلیه را بررسی کنید. در صورتی که از محل خود خبکو شده باشد، آن را در جای خود سفت کنید.
 2. خروجی تخلیه را جهت وجود هرگونه انسداد بررسی کنید. در صورت وجود انسداد آب تخلیه به بیرون نشت پیدا خواهد کرد.
 3. تمام اتصالات شلنگ­ ها و شیرهای آب را در پشت دستگاه بررسی کنید. در صورت نیاز با فشار دست محل اتصال را محکم کنید.
 4. با دست شلنگ ورودی را جهت وجود پارگی و یا رطوبت بررسی کنید.

در صورتی که متوجه نشتی شدید، از طریق نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در تهران آن را تعویض کنید.

چرا درب لباسشویی بسته نمی شود؟ نحوه تعمیر ماشین لباسشویی بکو در این مواقع

اگر درب لباسشویی بکو باز و بسته نمی شود، جهت عیب یابی و تعمیر موارد زیر را بررسی کنید:

 • ابتدا درب را مجدد باز و بسته کنید و مطمئن شوید قفل درب سالم باشد.
 • همچنین لولای درب را چک کنید که مانع از بسته شدن درب نشود.
 • در صورت نیاز لازم است میکروسوییچ درب لباسشویی بکو را تعویض نمایید.

برای عیب یابی و رفع مشکل باز و بسته نشدن درب دستگاه میتوانید از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو بهره مند شوید.

علت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی بکو از چیست؟

در ادامه با علت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی و نحوه تعمیر ماشین لباسشویی بکو در این مواقع در خدمت شما خواهیم بود:

 • دینام یکی از قطعاتیست که بروز خرابی در آن ارتباط مستقیمی با نچرخیدن دیگ لباسشویی دارد.
 • افتادن تسمه می تواند منجر به نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی شود.
 • بروز خرابی در کاسه نمد هم می تواند یکی دیگر از علل نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی باشد.
 • رایج ترین علت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی هم بروز خرابی در موتور دستگاه است.

در صورتی که نمی توانید این مشکل را خودتان در منزل حل کنید می توانید برای رفع عیب دستگاه خود از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو بهره مند شوید.

توصیه های فنی تعمیرکار نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو برای سرویس و نگهداری

توصیه های فنی تعمیرکار ماشین لباسشویی بکو برای سرویس و نگهداری به قرار زیر می باشد:

 • ماشین لباسشویی بکو را روی سطح صاف نصب کنید.
 • ماشین لباسشویی بکو را در مکانی دور از اشعه آفتاب، بارندگی و یا سرما قرار دهید.
 • لباسشویی باید با سطح دیوار و دیگر اشیا موجود بیشتر از 5 سانتی متر فاصله داشته باشد.
 • ولوم تایمر ماشین لباسشویی بکو را هنگام فرآیند شستشو تغییر ندهید.
 • حتما در مواقع لزوم از نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی بکو استفاده نمایید.
 • در صورتی که نیاز به تغییر برنامه شستشو دارید، قبل از هر اقدامی ابتدا لباسشویی را خاموش کنید.
 • اگر ماشین لباسشویی شما خاموش است و نیازی به استفاده از آن ندارید، فلکه شیر تغذیه آب را ببندید.
 • با استفاده از یک پارچه نرم رطوبت اطراف لاستیک درب ماشین لباسشویی بکو را خشک نمایید.
 • به صورت دوره­ای محل اتصال شلنگ­ های تخلیه و ورودی را بررسی کنید.
 • بعد از اتمام فرآیند شستشو لباس ­ها را از دیگ خبکو کنید و درب را باز بگذارید.
 • باقی ماندن رطوبت در محفظه سبب تولید قارچ و میکروب خواهد شد.
 • گاهی بدون بارگیری لباس با استفاده از یک ماده حلال کلسیم فرآیند شستشو را انجام دهید تا رسوبات ماشین پاک شود.
 • به مرور زمان محفظه جاپودری دچار رسوب می­ شود. هر چند وقت یک بار محفظه جاپودری را بشویید.
 • حداقل یک ساعت بین هر دو شستشو به ماشین استراحت بدهید.
 • هرگز وظیفه تعمیر لباسشویی بکو را به دست افراد ناوارد و تعمیرکار غیرمجاز نسپارید.
 • بیش از حد از مواد شوینده استفاده نکنید.
 • زیپ لباس ها را قبل از انداختن داخل لباسشویی بکو ببندید.
 • قبل از انداختن لباس داخل لباسشویی دکمه ها را باز کنید.
 • بیش از حد از سفیدکننده ها استفاده نکنید.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بکو در تهران

خدمات ارائه شده نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بکو در تهران به قرار زیر می باشد:

 • تعمیر ماشین لباسشویی بکو در محل
 • تعمیر و تعویض تایمر ماشین لباسشویی بکو
 • تعمیر و تعویض برد الکترونیکی لباسشویی بکو در تهران
 • تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بکو
 • تعویض لاستیک دور درب ماشین لباسشویی بکو
 • تعویض میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی بکو
 • تعویض کمک فنر ماشین لباسشویی بکو
 • تعویض بلبرینگ، سه نظام و کاسه نمد ماشین لباسشویی بکو
 • تعویض تسمه ماشین لباسشویی بکو

انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات بکو را با تامین قطعات فابریک (از انبار آی پی امداد) از ما بخواهید.

سرویس ماشین لباسشویی بکو چگونه از بروز خرابی در این دستگاه جلوگیری می کند؟

تقریبا هر کدام از تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو که به منزل شما فرستاده شود بعد از ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بکو این موضوع را به مصرف کننده گوشزد می کند که سرویس دستگاه خود را باید جدی بگیرید، اما اغلب مصرف کنندگان در انجام آن امر سهل انگاری زیادی می کنند، چرا که اغلب آن ها نمی داند که سرویس دستگاه چگونه منجر به جلوگیری از خرابی دستگاه آن ها خواهد شد، در ادامه به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت:

 • توجه کنید که ماشین لباسشویی خود همواره ممکن است که در معرض آلودگی و جرم گرفتگی قرار بگیرد، پس بهتر است تا در فواصل زمانی مرتب جرم گیری لباسشویی انجام شود، چرا که در غیر این صورت دستگاه ممکن است خراب شود و به نوعی کار و بار شما را به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو خواهد انداخت.
 • دومین موضوع این است که استفاده از دستگاه بسیار مهم می باشد، به طوری که باید ابتدا دفترچه راهنمای هر دستگاه را ابتدا مطالعه کرد و بعد از آن از دستگاه بهره برد، یک اشتباه کوچک به مانند شستن پتو در ماشین لباسشویی می تواند شما را نیازمند به خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بکو خواهد کرد.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی بکو

شما می توانید به صورت شفاف هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی بکو را در آی پی امداد دریافت کنید. همچنین می توانید هنگام تماس تلفنی هزینه خدمات ماشین لباسشویی بکو را نیز بپرسید. سپس اگر تمایل داشتید هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین به محل شما را انجام دهید.

کاربران گرامی توجه داشته باشید که هزینه تعمیر ماشین لباسشویی بکو به دلایل زیر متغیر میباشد:

 1. استفاده از قطعات با کیفیت برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی بکو هزینه خدمات را تحت شعاع قرار میدهد.
 2. مدت زمان گارانتی خدمات تعمیر لباسشویی بکو هزینه تعمیرات را تغییر میدهد.
 3. اینکه مدل دستگاه شما مدرن باشد یا قدیمی، طبیعتا هزینه تعمیر ماشین لباسشویی بکو را تغییر خواهد داد.

توجه نمایید که با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو به دلایل زیر در هزینه تعمیر لباسشویی صرفه جویی خواهید نمود و دیگر دغدغه ای در این امور نخواهید داشت:

 1. وقتی از قطعات فابریک جهت عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی بکو استفاده شود، طبیعتا کیفیت خدمات بالا میرود و شما مجبور به پرداخت هزینه های مکرر جهت تعمیر لباسشویی بکو نخواهید شد.
 2. وقتیکه عیب یابی و تعمیر لباسشویی بکو توسط تعمیرکار مجرب، متخصص و آموزش دیده انجام گردد، تنها با یکبار تعمیر مشکل حل خواهد شد و از پرداخت هزینه های مکرر جلوگیری خواهید نمود.
 3. تنها یکبار اشتباه در عیب یابی کافی است تا دیگر به مانند روز اول نتوانید از دستگاه خود استفاده نمایید. تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو به دلیل آشنایی با مشکلات مختلف در این دستگاه با مهارت کامل به عیب یابی میپردازد تا تنها با یکبار تعمیر مشکل لباسشویی بکو شما برطرف شود.

قیمت خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در آی پی امداد

به طور کلی می توان گفت مقدار هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی بکو به صورت دقیق قابل ارائه نمی باشد و این هزینه را تنها یک تعمیرکار متخصص پس از عیب یابی دستگاه مشخص می کند. اما در ادامه جدولی را در زمینه هزینه تعمیرات لباسشویی های برند بکو ارائه کرده این که در آن هزینه های حدودی تعمیرات برای شما مشخص گردیده است:

خدمات تعمیرات لباسشویی بکو هزینه تعمیر ماشین لباسشویی بکو
تعویض کاسه نمد، بلبرینگ و سه نظام لباسشویی بکو از 900/000 تا 1/500/000 تومان
تعویض میکروسوئیچ ماشین لباسشویی بکو 400/000 الی 850/000 تومان
هزینه تعویض شیربرقی لباسشویی بکو 290/000 الی 550/000 تومان
هزینه تعویض هیدروستات ماشین لباسشویی بکو 350/000 الی 850/000 تومان
هزینه تعویض لاستیک دور درب لباسشویی بکو 300/000 الی 1/200/000 تومان
هزینه تعویض تایمر ماشین لباسشویی بکو 300/000 الی 800/000 تومان
هزینه تعویض پمپ تخلیه لباسشویی بکو 300/000 الی 750/000 تومان
هزینه تعویض یا تعمیر موتور لباسشویی بکو 1/000/000 الی 1/700/000 تومان
هزینه تعویض یا تعمیر دیگ آبکش لباسشویی بکو 800/000 الی 1/300/000 تومان

نتیجه گیری استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در تهران

بکو از جمله برندهای نام آشنای تولیدکننده ماشین لباسشویی است. اما تمامی لوازم خانگی بعد از مدت زمان معین نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعات دارند. در این مقاله راه­کارهای تعمیر ماشین لباسشویی بکو در منزل به شما آموخته شد، اما در صورتی که ماشین لباسشویی شما نیاز به تعمیر و رفع عیب تخصصی داشت، جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به دستگاه تنها به تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد مراجعه کنید. در نظر داشته باشید که استفاده از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بکو است که شما را پرداخت هزینه های اضافه و ضررات جبران نا پذیر به دور میکند. بنابراین از تماس با تعمیرگاه های غیر مجاز خودداری نمایید و عیب یابی دستگاه خود را تنها به تعمیرکار نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو بسپارید.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار ماشین لباسشویی بکو در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی بکو به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر ماشین لباسشویی بکو، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

11 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. ناجیه نجفی پور 29 مرداد 1400

  سلام خسته نباشید من به تازگی در چالوس هستم لباسشویی بکو دارم که ۱۵ سال پیش خریدم ولی دوساله خراب شده و به تعمیر کار عادی نتونستم اعتماد کنم ایا نمایندگی تعمیرات در چالوس دارید

  پاسخ دادن
 2. م 23 فروردین 1400

  سلام من لباسشویی ۸ کیلو بکو گرفتم نصاب برای نصب اومد و وقتی آکبندش رو باز کرد سقفش ترک خورده بود الان راه حل چیه؟ برای جهیزیه ۷ ماه پیش خریدم.

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 24 فروردین 1400

   سلام، لطفا برای پیگیری این موضوع با شماره نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو که در برگه گارانتی یا همان خدمات پس از فروش درج گردیده تماس حاصل نمایید. دقت نمایید که ضمانت محصول شما به عهده نمایندگی رسمی گارانتی کننده میباشد.

   پاسخ دادن
  بابایی 12 اسفند 1399

  سلام وقت بخیر ببخشید لباسشویی بکو من وقتی دکمه شروعو میزنم مثل همیشه دکمه آب روشن نمیشه و بدون آب شروع به شستن می‌کنه لطفا راهنماییم کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 13 اسفند 1399

   سلام، ابتدا بررسی نمایید تا شیلنگ ورودی آب خمیدگی نداشته باشد و سپس شیربرقی باید توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو بررسی شود.

   پاسخ دادن
    بابایی 13 اسفند 1399

    ممنون خمیدگی که نداره فقط دوبار برق رفت و اومد تقویت که بهش وصل بود برق نمی‌داد زدم ب برق مستقیم حالا آب نمیاد

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 14 اسفند 1399

     پس شیر برقی بررسی شود و حتما از محافظ استفاده نمایید.

     پاسخ دادن
  Mohktar.motaee 10 دی 1397

  با عرض سلام من چند سال پیش لباس شوئی بکو گرفتم درب لباس شویی شکسته به نمایندگی در کرمانشاه مراجعه کردم ولی متاسفانه گفتن نداریم .حالا با این وضعیت نمیشه برم لباس شویی جدید بگیرم ان هم فقط برای درب فسمت لولاییش.ممنون میشم کمکم کنید.

  پاسخ دادن
  امیرحسین قائمی 15 آذر 1397

  سلام. چرا لیست نمایدگانه خدماتتون رو نمیزارین. من گیلان.لاهیجانم الان لباسشوییم خراب شده ولی نمیدونم نمایندش کیه

  پاسخ دادن
   علی 23 آذر 1399

   سلام چرا لباسشویی و تو تایم دلخواه میزارم وقتی دکمه پلی رو میزنم لباسشویی کار نمیکنه

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 23 آذر 1399

    سلام، میکروسوئیچ و تایمر بررسی شود.

    پاسخ دادن