logo logo خدمات ماشین لباسشویی اسنوا با ما در تماس باشید 021-58941021-91093903

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا
تعمیرگاه مرکزی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا
زمان مطالعه: 10 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در نمایندگی آی پی امداد با استفاده از قطعات اورجینال و به همراه اصول مشتری مداری انجام می شود. آی پی امداد با دارا بودن شعب متعدد در غرب، شرق، شمال، تهران و همچنین جنوب و مرکز تهران آماده ارائه خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در محل و با استفاده از قطعات فابریک می باشد، حهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص تعمیر لباسشویی اسنوا و اطلاع از نحوه تماس با تعمیرکار ماشین لباسشویی اسنوا با ما همراه باشید.

کاربران گرامی با دریافت خدمات تعمیرگاه مرکزی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در آی پی امداد تا 75% در هزینه تعمیر صرفه جویی نمایید.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا SNOWA در تهران

نحوه تماس با تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در تهران به شرح زیر است:

 1. ابتدا شماره نزدیکترین تعمیرگاه تخصصی ماشین لباسشویی اسنوا را به خود پیدا کنید.
 2. البته می توانید علاوه بر تماس، درخواست خود را به صورت آنلاین نیز ثبت کنید.
 3. پس از تماس، درخواست شما برای تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا ثبت می شود.
 4. سپس نام تکنسین به همراه کد اشتراک از طریق پیامک برای شما ارسال می شود.
 5. تعمیرکار ماشین لباسشویی اسنوا در کمتر از یک ساعت به محل شما اعزام می شود.
 6. کلیه خدمات مجموعه آی پی امداد دارای گارانتی رسمی از 3 تا 12 ماه می باشد.

کاربران گرامی توجه داشته باشید که پس از خرید این محصول برای بهره مندی از گارانتی باید با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا تماس گرفته تا از خدمات ویژه آن بهره مند شوید.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در تهران

ماشین لباسشویی اسنوا یک برند معتبر در بین تمامی ماشین لباسشویی های موجود در ایران می باشد. اما هرگز فراموش نکنید که تعمیرات تخصصی نیاز به دانش و اطلاعات کافی در مورد تعمیر دارد. مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا یا تعمیرگاه های مجاز در تهران به شرح زیر است:

 • استفاده از تعمیرکار حرفه ای و آموزش دیده برای تعمیر لباسشویی
 • ارائه گارانتی تضمینی و استفاده از قطعات اورجینال برای تعمیر دستگاه شما
 • انجام عملیات تعمیر ظرفشویی شما در کمترین زمان و با بالاترین دقت
 • ارائه فاکتور رسمی شفاف با جزئیات تمام هزینه ها

کاربران گرامی؛ توجه داشته باشند که با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا می توانید مانند روز اول از دستگاه خود استفاده کنید و مشکلات و نگرانی های پس از تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا شما برطرف خواهد شد.

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در محل

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در محل سرویسی به روز است که نیاز کاربران امروزی را از آی پی امداد برطرف می کند. برخی از مزایای تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در محل عبارتند از:

 • ارائه کلیه خدمات مربوط به تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در منزل
 • نیازی به جابجایی دستگاه شما به تعمیرگاه نیست.
 • هزینه های مربوط به انتقال دستگاه شما به تعمیرگاه حذف خواهد شد.
 • امکان نظارت شما بر عملکرد تکنسین ماشین لباسشویی اسنوا وجود دارد.

با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در محل می توانید از نزدیک روند عملکرد تکنسین را زیر نظر داشته باشید. توجه داشته باشید که در هنگام عیب یابی، تعمیرکار مربوطه مشکل دستگاه را برای شما توضیح می دهد و پس از برآورد هزینه، ماشین لباسشویی اسنوا را در محل کار یا منزل شما تعمیر می کند.

نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی اسنوا

شما می توانید با خرید ماشین لباسشویی اسنوا از فروشگاه های معتبر این برند در سراسر کشور از خدمات پس از فروش محصول استفاده نمایید. شماره و اطلاعات تماس مربوط به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا بر روی برچسب گارانتی درج شده است تا بتوانید تحت عنوان نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا از خدمات مطمئن و باکیفیت بهره مند شوید.

آی پی امداد به عنوان تعمیرگاه ماشین لباسشویی اسنوا پس از اخذ مجوز رسمی از اتحادیه مربوطه همواره آماده ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا به شما می باشد و فعالیت این مجموعه ارتباطی با نمایندگی رسمی ندارد..

استفاده از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی اسنوا به چه صورت است؟

توصیه ما به شما این است که اگر به تازگی ماشین لباسشویی خود را خریداری کرده اید یا ماشین شما با مشکل مواجه شده است، با شماره های نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا که بر روی برچسب گارانتی معتبر انتخاب خدمات درج شده است تماس بگیرید تا بتوانید از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی اسنوا استفاده کنید. اگر نمی توانید از خدمات پس از فروش دستگاه خود استفاده کنید، بهترین کار این است که از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید. آی پی امداد نمایندگی مجاز تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا می باشد که می تواند خدمات مربوطه را به شما ارائه نماید.

نمایندگی ماشین لباسشویی اسنوا در آی پی امداد چه خدماتی به مصرف کنندگان خود ارائه می دهد؟

افراد زیادی هستند که خود را تعمیرکار ماشین لباسشویی اسنوا می نامند، اما مهم ترین موضوع این است که آیا بهتر است از خدمات این افراد استفاده کنیم یا نمایندگی ماشین لباسشویی اسنوا در آی پی امداد؟ برای پاسخ به این سوال باید آنها را با هم مقایسه کنیم. اگر شما هم می خواهید این مقایسه را بخوانید، با ما همراه باشید.

 • خدمات تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در مرکز آی پی امداد با قطعات فابریک و اورجینال انجام می شود.
 • آی پی امداد برای خدمات خود تنها از تعمیرکاران متخصص و مجرب در این زمینه استفاده می کند.
 • پس از اتمام مراحل تعمیر فاکتور و ضمانت نامه کتبی توسط این مجموعه به شما ارائه می شود.
 • در نهایت می توان گفت که هزینه های تعمیر در آی پی امداد تا 75 درصد ارزان تر از مراکز غیر مجاز می باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا چقدر زمان می برد؟

خراب بودن لوازم منزل طبیعتا برای هیچ یک از ما خوشایند نیست و نخواهد بود، زیرا ماشین لباسشویی یکی از محصولاتی است که به طور معمول تاثیر بسزایی در زندگی ما دارد و نبود آن می تواند در زندگی روزمره ما اختلال ایجاد کند. به همین دلیل مصرف کنندگان نگران خرابی دستگاه خود هستند و سوال آنها، این است که تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا چقدر طول می کشد؟

در صورت ثبت درخواست تعمیر در این مجموعه، تکنسین در کمتر از یک ساعت اعزام شده و در صورت رضایت نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی در محل اقدام می کند. البته تخمین مدت زمان تعمیرات کار ساده ای نیست و ارتباط مستقیمی با عیب دستگاه شما دارد، اما معمولا حداکثر زمان مورد نیاز برای تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا 3 ساعت خواهد بود.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا چه ویژگی هایی دارد؟

یکی از مهمترین مسائل در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا استفاده از تعمیرکار متخصص و مجرب می باشد. اگر تعمیرکار فاقد تخصص باشد، نمی تواند دستگاه را به درستی تعمیر کند و در نتیجه باعث آسیب بیشتر می شود. شناسایی ایرادات ماشین ظرفشویی اسنوا و رفع آنها یکی از امکاناتی است که تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در آی پی امداد در اختیار مشتریان قرار می دهند.

 • تعمیرکار آی پی امداد پس از تعمیر دستگاه گارانتی معتبری را در اختیار شما قرار می دهد.
 • تمامی آموزش های لازم و آخرین دانش روز دنیا برای تعمیرکاران متخصص آی پی امداد ارائه شده است و این تعمیرکاران مهارت بسیار بالایی دارند.
 • تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در محل و منزل شما توسط تعمیرکار نمایندگی انجام می شود.
 • تعمیرکار آی پی امداد برای تعویض قطعات دستگاه شما از قطعات و پارچه مرغوب استفاده می کند.

نمایندگی نصب ماشین لباسشویی اسنوا در تهران

یکی دیگر از مسائلی که معمولا مصرف کنندگان پس از خرید لباسشویی اسنوا با آن مواجه می شوند، این است که نصب و راه اندازی دستگاه باید توسط چه نمایندگی انجام شود تا مشکلی برای دستگاه ایجاد نگردد. به طور کلی عملیات نصب و راه اندازی لباسشویی اسنوا باید توسط نمایندگی این محصول انجام شود، زیرا در صورت انجام نصب دستگاه توسط مصرف کنندگان گارانتی دستگاه باطل خواهد شد. از این رو اگر نیاز به نصب دستگاه خود دارید و دستگاه شما از کارت گارانتی برخوردار نمی باشد یا قصد استفاده از آن را ندارید، می توانید با نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا در آی پی امداد تماس حاصل نمایید. این مجموعه دارای تعمیرکاران مجرب و متخصصی است که می توانند خدمات نصب را با بهترین کیفیت به شما ارائه نمایند.

پرسش های رایج مصرف کنندگان در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

برخی از مشتریان همیشه قبل از تماس برای دریافت خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا سوال می پرسند. در این بخش برای رفاه حال مشتریان عزیز به تمامی این سوالات پاسخ می دهیم:

 • هزینه تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در مرکز تعمیرات مجاز مرکزی آی پی امداد چقدر است؟

نرخ هزینه ای که برای تعمیرات ماشین لباسشویی در مرکز تعمیرات مجاز آی پی امداد در نظر گرفته می شود، طبق تعرفه تعیین شده توسط اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی می باشد که باعث کاهش 75 درصدی هزینه های تعمیر می شود.

 • نحوه پرداخت هزینه تعمیرات در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا؟

مشتریان می توانند پس از اتمام تعمیرات هزینه را به صورت نقدی به تعمیرکار ماشین لباسشویی اسنوا پرداخت کنند.

 • ضمانت نامه ای که آی پی امداد برای خدمات ارائه می دهد چقدر اعتبار دارد؟

نمایندگی مجاز آی پی امداد تعویض و تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا را در محل 3 تا 12 ماه ضمانت می کند.

 • آیا آی پی امداد نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در تهران است؟

آی پی امداد هیچ کد رسمی از نمایندگی ماشین لباسشویی اسنوا ندارد و در قالب تعمیرگاه تخصصی به عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا و سایر برندها می پردازد.

آموزش تعمیرات لباسشویی اسنوا

ممکن است لباس‌های زیادی را در ماشین لباسشویی پر کرده باشید، اما وقتی دکمه استارت را فشار دهید، شستشو انجام نمی‌شود. در این مواقع به تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا نیاز دارید. در صورت وجود ایراد در ماشین لباسشویی یا عدم کارکرد صحیح ماشین لباسشویی اسنوا را باید تعمیر کنید. اگر نگران هزینه های بالای تعمیر هستید، باید بدانید که برخی از مشکلات ناشی از دستگاه به راحتی با عیب یابی ساده و تعمیرات جزئی قابل حل است. در این قسمت آموزش عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد انجام شده است.

عیب یابی و تعمیرات لباسشویی اسنوا توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

قبل از اینکه به تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی اسنوا توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد بپردازیم، به برتری این دستگاه نسبت به موارد مشابه اشاره می کنیم:

 • ماشین لباسشویی اسنوا به گونه ای طراحی شده است که کمترین مصرف انرژی، مواد شوینده و آب را از نظر استانداردهای جهانی دارد.
 • ماشین لباسشویی اسنوا دارای سیستم حباب دار نیز می باشد که باعث کاهش آسیب به لباس ها و افزایش قدرت شستشو می شود.
 • اسنوا در طراحی ماشین های لباسشویی خود این امکان را فراهم کرده است که بتوانید زمان شستشو و میزان آب ورودی را با توجه به میزان لباس تنظیم کنید.

با تمام این مزایا همچنان شاهد هستیم که در برخی موارد نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا برای کاربران وجود دارد. برخی از شایع ترین علل خرابی به گفته تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا به شرح زیر است:

 • چرا ماشین های لباسشویی اسنوا لباس های کرکی را نمی شویند؟
 • چرا ماشین لباسشویی اسنوا بوی بد می دهد؟
 • دلیل باقی ماندن کف در ماشین لباسشویی اسنوا چیست؟
 • علت نشت آب از ماشین لباسشویی اسنوا چیست؟
 • چرا لباس ها در ماشین لباسشویی اسنوا نمی چرخند؟

 در ادامه به پاسخ دهی سوالات متداول مشتریان تعمیرگاه مرکزی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا توسط کارشناسان آی پی امداد می­ پردازیم.

چرا لباسشویی لباس های دارای کرک و پرز را نمی شوید؟ برای تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی اسنوا چه کنیم؟

اگر دستگاه شما لباس‌های کرکی نمی‌شوید، می توانید برای رفع مشکل و تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا موارد زیر را بررسی کنید:

 • باید از پر کردن بیش از حد ماشین لباسشویی خودداری کنید.
 • یک ماشین لباسشویی کامل فضای کافی برای تامین آب و شستشوی تمیز پرزها، کرک ها و زباله های باقی مانده را ندارد.
 • برای حداکثر باری که ماشین لباسشویی می تواند تحمل کند و شستشو دهد، برای مشاوره از دفترچه راهنمای فارسی لباسشویی اسنوا استفاده کنید.
 • اگر از مواد شوینده زیاد استفاده کنید، لباس ها به خوبی شسته نمی شوند.
 • باید از مواد شوینده کمتری استفاده کنید.
 • باید لباس های کرکی و سایر اقلام مربوط به حیوانات خانگی را جدا از سایر لباس ها بشویید.
 • اگر وسایل حیوان خانگی شما بسیار کثیف است، آنها را با دست بشویید.

اگر ماشین لباسشویی باز هم لباس های کرکی را شستشو نمی دهد، با مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا تماس بگیرید.

چرا لباس ­ها درون دیگ لباسشویی نمی­ چرخد؟ برای تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در این مواقع چه باید کرد؟

اگر دستگاه شما مشکل چرخیدن ندارد، برای تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا می توانید موارد زیر را بررسی کنید:

 • اگر ماشین لباسشویی نمی چرخد، باید لباس ها را دوباره توزیع کنید.
 • هنگامی که ماشین لباسشویی اسنوا از تعادل خارج شود، به طور خودکار متوقف می شود.
 • پس از توزیع مجدد لباس، دوباره باید درب آن را ببندید.
 • بررسی کنید که آیا ماشین لباسشویی شما روی سطح صافی قرار دارد یا خیر.
 • اگر ماشین لباسشویی اسنوا در یک سطح صاف نیست، باید آن را با استفاده از پایه ها تراز کنید.
 • باید پمپ تخلیه و شلنگ تخلیه را بررسی کنید.
 • موارد کوچک ممکن است سیستم تخلیه دستگاه را مسدود کند. اگر اجسام کوچک می بینید، آنها را به آرامی بردارید.

اگر لباس ها در دیگ دستگاه شما نمی چرخد، از نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در محل برای تعمیرات بهره مند شوید.

علت صدای لباسشویی چیست؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در این باره

اگر دستگاه شما مشکل صدای بلند دارد، باید موارد زیر را برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا بررسی کنید:

 • یاتاقان های قرار گرفته در زیر دیگ ممکن است فرسوده شده و نیاز به تعویض داشته باشند.
 • اگر صدای جیر جیر می شنوید، بلبرینگ لوله ممکن است نیاز به روغن کاری داشته باشد.
 • این امکان وجود دارد که تسمه یا قرقره موتور محرک دستگاه فرسوده باشد.
 • تعمیر اتصالات موتور نیاز به دانش فنی دارد.
 • به شما توصیه می کنیم برای جلوگیری از آسیب دیدن تجهیزات داخلی دستگاه با تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا تماس بگیرید.
 • ممکن است ماشین لباسشویی را روی یک سطح صاف قرار نداده باشید.
 • ماشین لباسشویی را با استفاده از پایه ها تراز کنید.
 • بررسی کنید که بیشتر یا کمتر از استاندارد دانلود نکرده باشید.
 • ممکن است قبل از بارگیری دقت کافی نداشته باشید و در جیب لباس اشیاء کوچکی مانند سکه یا سنجاق باقی مانده باشد.

اگر دستگاه شما صدای بلندی دارد، می توانید برای تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در تهران با آی پی امداد تماس بگیرید.

چرا لباسشویی بوی بدی می­ دهد؟ برای عیب یابی و تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا چه باید کرد؟

اگر دستگاه شما مشکل بوی بد دارد، برای تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در منزل باید موارد زیر را بررسی کنید:

 • اگر لباس ها را برای مدت طولانی از لباسشویی خارج نکنید، باید بدانید که رطوبت درون دستگاه می تواند منجر به رشد میکروب ها و قارچ ها شود.
 • برای جلوگیری از بوی بد ماشین لباسشویی پس از پایان شستشو، باید ماشین لباسشویی را به سرعت خالی کنید و محفظه داخلی ماشین لباسشویی اسنوا را با یک حوله نرم خشک کنید.

در صورت رفع نشدن مشکل می توانید با تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا تماس بگیرید.

علت باقی ماندن کف اضافه بر روی لباس ها در لباسشویی چیست؟ نحوه رفع عیب و تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در این مواقع

اگر کف باقی مانده است، می توانید موارد زیر را برای رفع عیب و تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا بررسی کنید:

 • باید به بسته بندی مواد شوینده خود توجه کنید.
 • در صورت استفاده از شوینده های بی کیفیت، در حین شستشو کف زیادی تولید می شود.
 • برای جلوگیری از آسیب دیدن ماشین لباسشویی، باید فقط مواد شوینده مخصوص ماشین لباسشویی بخرید.

در صورت رفع نشدن مشکل بهتر است از خدمات نمایندگی مرکزی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا استفاده کنید.

علت عدم تخلیه لباسشویی چیست؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا د این باره

اگر دستگاه شما مشکل تخلیه دارد، می توانید برای تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا موارد زیر را بررسی کنید:

 • اگر لباس ها را به صورت ناهموار در دیگ قرار دهید، آبکشی به درستی انجام نخواهد شد.
 • ابتدا باید ماشین لباسشویی را خاموش کنید.
 • بارگیری را دوباره طبق دفترچه راهنمای فارسی ماشین لباسشویی انجام دهید.
 • سپس باید شلنگ تخلیه را به دقت بررسی کنید.
 • اجسام خارجی ممکن است باعث ایجاد انسداد در مسیر شیلنگ شوند.
 • استفاده بیش از حد از مواد شوینده نیز ممکن است باعث تخلیه نشدن دستگاه شود.
 • باید سعی کنید از مقدار استاندارد پودر برای شستن لباس استفاده کنید.

اگر مشکل حل نشد، می توانید با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا تماس بگیرید.

بررسی مشکل نشتی آب و نحوه عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در این مشکل

اگر دستگاه شما مشکل نشتی آب دارد، برای رفع مشکل و تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا می توانید موارد زیر را بررسی کنید:

 • قبل از هر کاری باید ماشین لباسشویی خود را خاموش کنید.
 • سپس اتصال شلنگ ورودی آب به شیر را بررسی کنید.
 • در صورت لزوم می توانید محل اتصال را با کمی فشار سفت کنید.
 • باید شلنگ های تخلیه را از نظر پارگی یا پوسیدگی بررسی کنید.
 • یک سوراخ بسیار کوچک در شیلنگ ممکن است باعث نشتی بسیار بزرگ شود.
 • اگر به تازگی ماشین لباسشویی خود را خریداری کرده اید، بررسی کنید که آیا دوشاخه تخلیه را جدا کرده اید یا خیر.

اگر مشکل حل نشد، بهتر است با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا تماس بگیرید.

چرا لباسشویی زمان شستشوی طولانی دارد؟ نحوه رفع عیب در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

اگر ماشین شما مشکل طولانی شدن زمان شستشو دارد، می توانید برای تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا موارد زیر را بررسی کنید:

 • باید فشار آب را چک کنید.
 • اگر در روزهای گرم تابستان هستید، ممکن است فشار آب ورودی دستگاه شما پایین باشد.
 • در این صورت تایمر شستشو زمان شستشو را برای شستشوی مناسب لباس ها افزایش می دهد.

اگر مشکل حل نشد، می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا استفاده کنید.

نکات مهم هنگام انتخاب برنامه شستشو در لباسشویی اسنوا از زبان تعمیرکار آی پی امداد

نکات مهم در انتخاب برنامه شستشو در ماشین لباسشویی اسنوا به شرح زیر است:

 • شما باید حجم دمای شستشو را با توجه به جنسیت لباس خود انتخاب کنید.
 • استاندارد دما بین 30 تا 90 درجه است.
 • اگر ولوم را روی ستاره قرار دهید باعث می شود دستگاه برنامه شستشو را بدون آب داغ اجرا کند.
 • محفظه مواد شوینده دارای سه قسمت است.
 • محفظه اول برای مواد شوینده برای برنامه پیش شستشو است.
 • محفظه دوم مربوط به مواد شوینده برای شستشوی اصلی است.
  محفظه سوم نیز برای استفاده از مواد معطر، مایعات نرم کننده و مواد سفید کننده تعبیه شده است.
 • ماشین لباسشویی اسنوا دارای سیستم آبکشی اضافی می باشد.
 • این برنامه زمانی استفاده می شود که لباس های شسته شده نخی باشند.
 • برنامه ای به نام غوطه وری و ضد چروک نیز در این ماشین لباسشویی تعبیه شده است.
 • هنگامی که درجه حرارت برای یک برنامه شستشو اعلام می شود، به معنای حداکثر دما است.

سرویس ماشین لباسشویی اسنوا چگونه از بروز خرابی این دستگاه جلوگیری می کند؟

یکی از مواردی که تمامی کارشناسان به آن اشاره می کنند، این است که سرویس ماشین لباسشویی اسنوا باید جدی گرفته شود. اما اکثر مصرف کنندگان به این موضوع توجه نمی کنند و آن را انجام نمی دهند. دلیل این قسمت بررسی این موضوع است که چگونه سرویس لباسشویی اسنوا از خرابی دستگاه شما جلوگیری می کند.

 • ابتدا توجه داشته باشید که ماشین لباسشویی مجموعه ای از قطعاتی است که مانند بدن انسان به یکدیگر مرتبط هستند و بروز خرابی در هر یک از آنها به این صورت نیست که بگوییم ناگهان خراب می شوند، بلکه به این صورت است که به طوری که عملکرد آنها به تدریج کاهش می یابد.
 • حتی اگر ماشین لباسشویی در معرض آب است، همیشه باید تمیزکاری منظم داشته باشد تا آسیب نبیند.
 • در ضمن هر ماشینی شرایط استفاده خاص خود را دارد که در صورت عدم رعایت هیچ یک از این شرایط با مراجعه به تعمیرکار ماشین لباسشویی اسنوا از این شرایط مطلع خواهید شد.

هزینه تعمیر در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا یکی از دغدغه های همیشگی کاربران این دستگاه می باشد. در آی پی امداد می توانید با دریافت فاکتورهای شفاف از جزئیات تمامی هزینه ها مطلع شوید و دیگر دغدغه های گذشته را فراموش کنید. کلیه هزینه ها در مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در آی پی امداد بر اساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود و هزینه ها کاملا مقرون به صرفه می باشد.

استفاده از قطعات فابریک به همراه تعمیرکار مجرب تنها در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا قابل تحقق است و این امر باعث کاهش هزینه خدمات و خدمات می شود. بعد از یک بار استفاده از خدمات دیگر نیازی به تعمیرات مکرر نخواهید داشت.

قیمت خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا

به طور کلی می توان گفت تعمیر یا تعویض هریک از اجزای ماشین لباسشویی اسنوا دارای هزینه ای متفاوت از سایر قطعات می باشد. از این رو برای اطلاع از این هزینه تقریبی می توانید به مطالعه جدول زیر بپردازید.

خدمات تعمیرات لباسشویی اسنوا هزینه تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا
تعویض کاسه نمد، بلبرینگ و سه نظام لباسشویی اسنوا از 900/000 تا 1/500/000 تومان
تعویض میکروسوئیچ ماشین لباسشویی اسنوا 400/000 الی 850/000 تومان
هزینه تعویض شیربرقی لباسشویی اسنوا 290/000 الی 550/000 تومان
هزینه تعویض هیدروستات ماشین لباسشویی اسنوا 350/000 الی 850/000 تومان
هزینه تعویض لاستیک دور درب لباسشویی اسنوا 300/000 الی 1/200/000 تومان
هزینه تعویض تایمر ماشین لباسشویی اسنوا 300/000 الی 800/000 تومان
هزینه تعویض پمپ تخلیه لباسشویی  اسنوا 300/000 الی 750/000 تومان
هزینه تعویض یا تعمیر موتور لباسشویی اسنوا 1/000/000 الی 1/700/000 تومان
هزینه تعویض یا تعمیر دیگ آبکش لباسشویی اسنوا 800/000 الی 1/300/000 تومان

نتیجه گیری استفاده از خدمات تعمیرگاه مرکزی ماشین لباسشویی اسنوا در آی پی امداد

اسنوا یکی از تولیدکنندگان معتبر ماشین لباسشویی است و محصولات این کارخانه کمترین تعداد گزارش خرابی را دارند. اما لباسشویی به دلیل استفاده مداوم نیاز به تعمیرات تخصصی و خدمات دوره ای دارد. بنابراین شما باید خدمات مربوط به تعمیر ماشین لباسشویی خود را توسط یک تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا دریافت کنید.

برای ارتباط با تکنسین های آی پی امداد می توانید با یکی از شماره های درج شده در پایین صفحه تماس بگیرید.

4.5/5 - (6 امتیاز)

در بحث و گفتگوی این مقاله شرکت کنید!

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار ماشین لباسشویی اسنوا در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی اسنوا به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

132 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. محمد رضا نادرزاده 19 فروردین 1402

  سلام وقت بخیر ماشین لباسشویی من اسنوا هستش در هنگام خشک کردن تخلیه آب ماشین با صدا تقریبا زیاد انجام میشه و اینکه در یک دور شستشو 2 یا 3 بار ماشین لرزش و صدای زیاد داره که هر کدام حدود 7 ثانیه طول میکشه خواستم بدونم برای رفع این ایرادات باید ماشین لباسشویی سرویس بشه یا کار دیگه ای انجام بشه ممنونم

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 20 فروردین 1402

   درود، ابتدا بررسی نمایید تا لباسشویی تراز باشد، سپس کمک ها را چک نمایید و در آخر دور پروانه پمپ را چک نمایید تا چیزی گیر نکرده باشد.

   پاسخ دادن
 2. رضاتوتازی 19 دی 1401

  ببخشید من دوماه میشه ماشین لباسشویی اسنوا رو خریدم وقتی می‌خواد بچرخه اولش یه صدایی می‌ده تقریبا صدای قیژ قیژه ممنون میشم کمکم کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 19 دی 1401

   سلام. مشکل از تسمه یا بلبرینگ دیگ است که باید چک شود.

   پاسخ دادن
  امانی 27 دی 1399

  سلام وقتبخیر وقتی لباسشویی ا در برنامه کتان قرارمیدم تایم هم ۲ساعت میزنم اما کار نمیکنه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 27 دی 1399

   سلامف برد الکترونیکی لباسشویی اسنوا شما باید تعمیر شود.

   پاسخ دادن
  حسین ندری 12 مهر 1399

  سلام، لباسشویی اسنوای ما لباسهارو نمی چلاند و لباسعا کاملا خیس تحویل می ده، چکار باید بکنیم؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 13 مهر 1399

   سلام، پمپ تخلیه و فیلتر بررسی شود.

   پاسخ دادن
  حمیده ناصری 19 شهریور 1399

  سلام ماشین لباسشویی سر تایم خشک کردن میمونه کار نمیکنه بعد اتمام ۴ دقیقه دوباره میره تایم بالاتر مشکل ز کجاست؟ ممنونم از لطف تون

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 20 شهریور 1399

   با سلام، ابتدا بررسی نمایید که لباسشویی روی تخلیه میرود یا خیر. اگر روی تخلیه نمیرود موتور را بررسی کنید و در مرحله بعد برد و تایمر را بررسی نمایید.

   پاسخ دادن
    جعفری 15 مهر 1399

    سلام لباسشویی ۷کیلویی اسنوا دارم یه بار پارسال خراب شد روشن میکردم شروع میکرد به کار کردن وسطش یه دفعه خاموش میشد بدون تخلیه کردن اومدن از نمایندگی درست کردن اما بعدش انگار خیلی شل بود و صدا و لرزشش دو برابر قبل شد والان دوباره همونطور روشن میشه اما تخلیه نمیکنه و وسطش خاموش میشه نمیدونم ارزش درست کردن داره یا نه!!؟؟

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 15 مهر 1399

     با سلام، ابتدا از سلامت پمپ مطمئن شوید. فیلتر را تمیز نمایید. تایمر یا برد را بررسی نمایید، پایه های تراز و کمک های زیر دیگ تنظیم شود.

     پاسخ دادن
  منصور 29 مرداد 1399

  سلام دیشب برای اولین بار خواستم با ماشین لباس شویی کار کنم. مدله اکتا . شخصی که برای نصب اومده بود گفت که ولوم Cotton کتان ، گزینه خوبی برای همه مدل لباسه. دیشب که خواستم لباس هارو بشورم ولوم رو گذاشتم روی Cotton. ولی تایمرش بصورت سه تا خط تیره بود " ---" درصورتیکه روی ولوم های دیگه تایمر میومد. خب وقتی تایمر نباشه یعنی چقدر طول میکشه تا خاموش بشه؟! خلاصه دیشب بیخیال شدم. ممنون میشم راهنماییم کنید.

  پاسخ دادن
  یوسف احمدی 23 تیر 1399

  سلام وقت بخیر لباسشویی اسنوا مدل اکتا ارور E8 میدهد و تا بحال دو بار از طرف نمایندگی اومدن و بردن و تعمیر کردن ولی مجددا ارور تکرار میشه خواهشا راهنمایی کنید چون در شهرستان نمایندگی دیگه ای نیست مجبوریم فقط به همین نماینده اعتماد کنیم متشکرم

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 24 تیر 1399

   سلام، برای رفع کدخطای e8 لباسشویی اسنوا به بررسی اجزای موتور بپردازید، همچنین در نظر داشته باید که بعضی اوقات با تعمیرات برد الکترونیکی مشکل این کدخطا برطرف میشود.

   پاسخ دادن
  محمد 23 تیر 1399

  با سلام ماشین لباس شویی اسنوایی داریم که از یه ماه پیش تادیروز به ۱۱ دقیقه میرسید به اندازه ۵ دقیقه مگردوند و باز به ۱۷ دقیقه میبرد وحالا که امروز زدم به برق که لباس بشوره روی ۱۲ دقیقه میمون و صدا میده و دیگه کار نمیکنه علتش چیه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 23 تیر 1399

   سلام، ابتدا بررسی نمایید که به درستی آبگیری انجام میشود و در نهایت به درستی تخلیه میشود یا خیر

   پاسخ دادن
  صادقی 12 اردیبهشت 1399

  با سلام ،ماشین رختشوی اسنوا هشت کیلویی دارم ،،بیشتر روی تایم نوزده دقیقه میزارم ،گاهی بی سرو صدا شستشو رو انجام میده،گاهی موقع هر بار دور گرفتن اول صدای ناجور میده بعد دور میگیره،دوسه بار بوی سیم سوخته داده تعمیر کار گفته چیز مهمی نیست،اما این صدای موقع دور گرفتن خیلی ناجورهست،انگار از جا کنده میشه و صداو لرزش داره و اکثراوقات اتفاق میافته،دور میگیره صدا قطع میشه،تا حالا سه بار تعمیر کار دیده اما مشکل حل نشده ممنون میشم راهنمایی کنید،سپاسگزارم

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 13 اردیبهشت 1399

   سلام ، ابتدا کمک های زیر لباسشویی ، پایه های تراز و سپس دیگ لباسشویی اسنوا شما باید چک شود

   پاسخ دادن
  عباس حسینی 09 شهریور 1398

  باتشکر از شما من پمب هیدروستات ماشین لباس شوییمان خراب شده از نئع سوزنی هستش ایا هیدرو استات سوزنی سامسئنگ را میتوان جایگزین کرد فیشهایشان به هم میخوره قبلا از همکاری شما سپاسگذارم

  پاسخ دادن
   مدیر 10 شهریور 1398

   سلام ، برای تعویض پمپ هیدروستات لباسشویی اسنوا حتما از مدل سوزنی استفاده نمایید ، چونکه مدل سامسونگی فرکانس و مقدار سطح آب با نمونه اسنوا متفاوت میباشد .

   پاسخ دادن
1 2 3 4
اینستاگرام آی پی امداد