logo logo خدمات ماشین لباسشویی اسنوا با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا
تعمیرگاه مرکزی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا SNOWA در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران انجام میگردد. خدمات تعمیر لباسشویی اسنوا در مرکزی آی پی امداد با استفاده از قطعات فابریک و اصول مشتری مداری انجام می گردد. توجه داشته باشید که برای حفظ کیفیت دستگاه حتما از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا یا تعمیرگاه های مجاز بهره مند شوید.

کاربران گرامی با دریافت خدمات تعمیرگاه مرکزی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در آی پی امداد تا 75% در هزینه تعمیر صرفه جویی نمایید.

هرگونه سوالی در زمینه تعمیرات لباسشویی اسنوا دارید، در انتهای صفحه پرسش نمایید تا کارشناسان آی پی امداد به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشند.

تعمیرگاه مرکزی تعمیرات لباسشویی اسنوا جهت جلب رضایت شما آماده ارائه بالاترین سطح از خدمات تخصصی و مقرون به صرفه است. تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در منزل با استفاده از تعمیرکار حرفه ای، تنها جهت رفاه حال شما مشتریان صورت می ­گیرد. بنابراین در تعمیرات لباسشویی اسنوا در محل، شما قادر به نظارت تمام مراحل تعمیرات و تعویض قطعات خواهید بود.

در این مقاله تمام جزییات مربوط به سرویس و نگهداری، هزینه تعمیرات لباسشویی اسنوا، دفترچه راهنمای فارسی استفاده، علت ارور و نحوه رفع کد خطا شرح داده است. در ادامه مقاله همراه آی پی امداد باشید.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا SNOWA در تهران

به یاد داشته باشید که نمایندگی رسمی تعمیرات و خدمات پس از فروش اسنوا SNOWA گروه انتخاب می باشد. آی پی امداد تعمیرگاه مجاز مرکزی لباسشویی اسنوا می باشد و هیچگونه ارتباطی با گروه انتخاب ندارد.

نحوه تماس با تعمیرگاه مجاز مرکزی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در تهران به شرح زیر می باشد:

 1.  ابتدا شماره نزدیکترین شعبه تعمیرگاه تخصصی ماشین لباسشویی اسنوا به خود را پیدا می کنید.
 2. البته شما می توانید علاوه بر تماس تلفنی به صورت آنلاین نیز درخواست خود را ثبت کنید.
 3. در صورت تماس با اپراتور درخواست شما برای تعمیر لباسشویی اسنوا ثبت میشود.
 4. سپس نام تکنسین همراه با کد اشتراک به همراه شما پیامک می شود.
 5. ظرف مدت کمتر از یک ساعت تعمیرکار ماشین لباسشویی اسنوا به محل شما اعزام می گردد.

تمامی خدمات مجموعه آی پی امداد دارای ضمانتنامه رسمی 3 الی 12 ماهه می باشد.

کاربران گرامی، توجه داشته باشید که بعد از خرید این محصول جهت بهره مندی از ضمانتنامه باید با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در تماس باشید تا از خدمات ویژه آن بهره مند شوید. برای ارتباط با خدمات رسمی لباسشویی اسنوا باید با گروه انتخاب تماس حاصل نمایید تا هنگام نصب و در مدت زمان گارانتی در کنار شما عزیزان باشند.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در تهران

مجموعه آی پی امداد تعمیرگاه تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در تهران با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسین های مجرب، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیر کلیه محصولات اسنوا جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد. مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم.

ماشین لباسشویی اسنوا یک برند معتبر در بین تمام ماشین لباسشویی های موجود در ایران است. اما هرگز فراموش نکنید تعمیرات تخصصی نیازمند دانش و اطلاعات کافی از تعمیر است.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا یا تعمیرگاه های مجاز در تهران به شرح زیر است:

 1. استفاده از تعمیرکار حرفه ای و آموزش دیده برای تعمیر لباسشویی
 2. ارائه خدمات تضمین شده
 3. استفاده از قطعات فابریک و درجه یک
 4. انجام عملیات تعمیر در کمترین زمان و بالاترین دقت
 5. ارائه فاکتور رسمی شفاف با جزئیات همه هزینه ها

آی پی امداد جهت انجام هرگونه عیب یابی ماشین لباسشویی اسنوا به صورت شبانه روزی در خدمت شما مشتریان عزیز است.

کاربران گرامی توجه داشته باشید که با استفاده از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشوی اسنوا، به دلیل استفاده از قطعات فابریک و تعمیرکار متخصص، مجرب و متعهد؛ بعد از عیب یابی و تعمیر؛ به مانند روز اول میتوانید از دستگاه خود استفاده نمایید که مشکلات ناشی از عدم اعتماد و نگرانی های بعد از تعمیر لباسشویی اسنوا از شما ساقط خواهد شد.

خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا در محل

تعمیر لباسشویی اسنوا در محل خدماتی به روز و منطبق بر نیازهای امروز کاربران از سوی آی پی امداد است. برخی از مزیت های تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در محل عبارتند از:

 • ارائه تمام خدمات مربوط به تعمیرات لباسشویی اسنوا در منزل
 • عدم نیاز به جابجایی دستگاه
 • حذف هزینه های مربوط به انتقال دستگاه
 • امکان نظارت بر نحوه عملکرد تکنسین تعمیر لباسشویی اسنوا

با استفاده از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در محل، میتوانید از نزدیک ناظر و شاهد فرایند عملکرد تکنسین باشید که این موضوع میتواند یک قوت قلب برای شما باشد. توجه داشته باشید که به هنگام عیب یابی، تعمیرکار مربوطه مشکل دستگاه را به شما شرح میدهد و بعد از برآورد هزینه خدمات به تعمیر لباسشویی اسنوا در محل کار یا منزل شما میپردازد.

نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی اسنوا

انتخاب سرویس نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در ایران می باشد. با خرید ماشین لباسشویی از فروشگاه های معتبر اسنوا در سرتاسر کشور خیالتان از بابت خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا راحت خواهد بود.

شماره و اطلاعات تماس نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا بر روی برچسب گارانتی محصول درج شده است که می توانید از خدمات معتبر و با کیفیت انتخاب سرویس تحت عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا بهره مند شوید.

آی پی امداد تعمیرگاه تخصصی لباسشویی اسنوا با اخذ جواز رسمی از وزارت صنعت و اتحادیه مربوطه آماده ارائه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در سرتاسر شهر تهران می باشد و هیچ گونه ارتباطی با نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی اسنوا گروه انتخاب ندارد.

استفاده از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی اسنوا به چه صورت است؟

توصیه ما به شما این است که اگر لباسشویی خود را به تازگی خریداری نمودید و یا دستگاه شما با مشکلاتی مواجه شده است، با شماره های نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی اسنوا که بر روی برچسب گارانتی معتبر انتخاب سرویس درج شده، تماس گرفته و از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی اسنوا بهره مند شوید. اگر مهلت استفاده از گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی اسنوا به پایان رسیده است، تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد به عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی اسنوا آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

نمایندگی ماشین لباسشویی اسنوا در آی پی امداد چه خدماتی به مصرف کنندگان خود ارائه می دهد؟

بسیار زیادند کساننی که خود را تعمیرکار ماشین لباسشویی اسنوا می نامند اما مسئله ای که بسیار مهم و قابل ذکر است این است که استفاده از خدمات این افراد یا نمایندگی ماشین لباسشویی اسنوا در آی پی امداد بهتر است؟ در اصل برای اینکه بگوییم چه تفاوتی میان این دو وجود دارد باید اقدام به مقایسه آن ها کنیم، اگر شما هم قصد مطالعه این مقایسه را دارید در ادامه با ما همراه باشید.

 • خدمات تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در آی پی امداد فقط و فقط با قطعات فابریک و اوجیمالی انجام می شود.
 • نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در آی پی امداد برای خدمات خود فقط از تعمیرکاران متتخصص و دوره دیده در این حوزه استفاده می کند.
 • بعد از اتمام فرایند تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا به شما فاکتور و ضمانتنامه کتبی ارائه خواهد شد.
 • هزینه های تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در آی پی امداد به دلیل عضویت این مرکز در اتحادیه تا 75% ارزان تر از مراکز غیر مجاز است.

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا چقدر زمان می برد؟

خراب ماندن لوازم منزل طبیعتا برای هیچ کدام از ما خوشایند نیست و نخواهد بود، چرا که ماشین لباسشویی یکی از محصولاتیست که به طور روتین روی زندگی ما تاثیر به سزایی دارد و نبود آن می تواند منجر به بروز اختلال در زندگی روزمره ما شود، به همین دلیل هم اغلب مصرف کنندگان با نگرانی خراب ماندن دستگاه خود همراه مواجه هستند و یکی از اولین سوالاتی که از تعمیرکار می پرسند این است که تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا چقدر زمان می برد؟

زمانی که شما اقدام به درخواست تعمیر از نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در آی پی امداد می کنید در کمتر از یک ساعت تکنسین مربوطه به منزل شما خواهد رسید و پس از اتمام فرایند عیب یابی در صورت رضایت شما اقدام به شروع تعمیرات ماشین لباسشویی در محل خواهد کرد.

البته که تخمین مدت زمان تعمیرات امری ساده محسوب نمی شود و ارتباط مستقیمی با ایراد موجود در دستگاه شما دارد اما معمولا حداکثر زمانی که برای تعمیرات لباسشویی اسنوا نیاز است 3 ساعت خواهد بود.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا چه ویژگی هایی دارد؟

یکی از مهمترین مسائل در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا، استفاده از تعمیرکار متخصص و مجرب می باشد. در صورتی که تعمیرکار فاقد تخصص باشد، نمی تواند تعمیر دستگاه را به درستی انجام دهد و در نتیجه باعث خرابی بیشتر آن خواهد شد. شناسایی ایرادات ظرفشویی اسنوا و رفع عیب آنها از جمله امکاناتی است که تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا در آی پی امداد به مشتریان ارائه می دهند.

 • تعمیرکار آی پی امداد پس از تعمیر دستگاه، به شما ضمانت نامه معتبر ارائه می نماید.
 • کلیه آموزش های لازم و دانش روز دنیا برای تعمیرکاران متخصص آی پی امداد ارائه شده است و این تعمیرکاران از مهارت بسیار بالایی برخوردار می باشند.
 • تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در محل و منزل شما با بالاترین کیفیت ممکن و در سریع ترین زمان توسط تعمیرکار نمایندگی صورت می گیرد.
 • تعمیرکار آی پی امداد برای تعویض قطعات دستگاه شما از قطعات باکیفیت و فابریک استفاده می کند.
 • تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا با رعایت نکات بهداشتی و قوانین مشتری مداری به عیب یابی و تعمیر دستگاه در محل میپردازد.

پرسش های رایج مصرف کنندگان در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

عده ای از مشتریان پیش از تماس برای دریافت خدمات از نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا همواره سوالاتی را مطرح می کنند. در این بخش برای رفاه مشتریان عزیز به تمام این سوالات پاسخ می دهیم:

 • هزینه تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد چقدر است؟

نرخ هزینه ای که برای تعمیرات ماشین لباسشویی در تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد در نظر گرفته می شود، مطابق با تعرفه ای می باشد که توسط اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی تعیین شده است که همین نکته باعث کاهش 75 درصدی هزینه های تعمیر خواهد شد.

 • نحوه پرداخت هزینه تعمیرات در نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا به چه شکل است؟

مشتریان می توانند پس از اتمام کار تعمیرات و در صورت رضایت، هزینه را به تعمیرکار ماشین لباسشویی اسنوا نقدا پرداخت نمایند.

 • ضمانت نامه ای که آی پی امداد برای خدمات ارائه می دهد تا چه مدت اعتبار دارد؟

نمایندگی مجاز آی پی امداد خدمات تعویض و تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در محل را به مدت 3 الی 12 ماه ضمانت می کند.

 • آیا آی پی امداد نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در تهران میباشد؟

آی پی امداد هیچ کد رسمی از نمایندگی لباسشویی اسنوا ندارد و در قالب تعمیرگاه تخصصی به عیب یابی و تعمیر لباسشویی اسنوا و دیگر برندها میپردازد.

آموزش تعمیرات لباسشویی اسنوا

ممکن است شما ماشین لباسشویی را با کلی لباس پر کرده باشید، اما زمانی که دکمه شروع به کار دستگاه را فشار می دهید، شستشو اتفاق نمی افتد. همچنین ممکن است لباسشویی شما شروع به کار کند، ولی ایراداتی در نحوه عملکرد آن وجود داشته باشد. در این مواقع شما نیاز به تعمیرکار نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا دارید. در صورت ایجاد خطا در ماشین لباسشویی و یا عدم کارکرد صحیح دستگاه باید برای تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا دست به کار شوید. اگر نگران هزینه های بالای تعمیرات هستید، باید بدانید که برخی از مشکلات ایجاد شده در دستگاه به راحتی با عیب یابی ساده و تعمیرات جزئی قابل حل هستند. در این بخش عیب یابی و آموزش تعمیرات لباسشویی اسنوا توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد صورت گرفته است.

تعمیرات و عیب یابی لباسشویی اسنوا توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

قبل از اینکه به تعمیرات و عیب یابی لباسشویی اسنوا توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد بپردازیم، به برتری این دستگاه نسبت به موارد مشابه اشاره می کنیم:

 • لباسشویی های اسنوا به گونه ای طراحی شده اند که در درجه اول کمترین میزان مصرف انرژی، مواد شوینده و آب را از نظر استاندارد های جهانی دارا هستند.
 • لباسشویی اسنوا دارای سیستم حباب ساز نیز می باشد که ضمن کاهش آسیب رسانی به لباس ها سبب افزایش قدرت شویندگی نیز می شود.
 • اسنوا در طراحی لباسشویی های خود امکانی را فراهم آورده است که شما می توانید با توجه به مقدار لباس ها، زمان شستشو و مقدار آب ورودی را تنظیم کنید.

با همه این مزیت ها باز هم شاهد هستیم در برخی موارد نیاز به تعمیر لباسشویی اسنوا برای کاربران وجود دارد. برخی از رایج ترین دلایل خرابی از زبان تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا به قرار زیر می باشد:

 1. چرا ماشین لباسشویی اسنوا لباس های دارای کرک و پرز را نمی شوید؟
 2. چرا ماشین لباسشویی اسنوا صدای بلند ایجاد می کند؟
 3. چرا ماشین لباسشویی اسنوا بوی بدی می­ دهد؟
 4. علت باقی ماندن کف اضافه بر روی لباس ها در لباسشویی اسنوا چیست؟
 5. علت نشتی آب از ماشین لباسشویی اسنوا چیست؟
 6. چرا لباس ­ها درون دیگ ماشین لباسشویی اسنوا نمی­ چرخند؟

 در ادامه به پاسخ دهی سوالات متداول مشتریان تعمیرگاه مرکزی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا توسط کارشناسان آی پی امداد می­ پردازیم.

چرا ماشین لباسشویی اسنوا لباس های دارای کرک و پرز را نمی شوید؟ برای تعمیر و عیب یابی دستگاه چه کنیم؟

اگر دستگاه شما لباس های کرک و پرزدار را نمی شوید، برای رفع مشکل و تعمیر لباسشویی اسنوا موارد زیر را چک نمایید:

 1. از زیاد پر کردن ماشین لباسشویی خود پرهیز کنید.
 2. یک لباسشویی کاملا پر فضای کافی برای آبرسانی و شستشوی تمیز کرک و پرزها و آشغال های باقی مانده ندارد.
 3. برای حداکثر باری که ماشین لباسشویی می تواند تحمل کند و شستشو دهد، از دفترچه راهنمای لباسشویی اسنوا جهت مشورت استفاده کنید.
 4. در صورتی که از مواد شوینده بیش از حد استفاده کنید، لباس ­ها به خوبی شسته نمی­ شود.
 5. سعی کنید از مواد شوینده کمتری استفاده کنید.
 6. لباس های پرزدار و سایر موارد مربوط به حیوانات خانگی (ملافه، اسباب بازی ها، و …) را به طور جداگانه از بقیه لباس ها بشویید.
 7. اگر وسایل حیوان خانگی‌تان خیلی کثیف می باشد، آنها را با دست بشویید.

در صورتی که باز هم لباسشویی لباس های پرزدار را نشست، با نمایندگی مرکزی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا تماس بگیرید.

چرا لباس ­ها درون دیگ ماشین لباسشویی نمی­ چرخد؟ برای تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در این مواقع چه باید کرد؟

اگر دستگاه شما مشکل عدم چرخیدن را دارد، برای رفع عیب و تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا موارد زیر را چک نمایید:

 1. اگر ماشین لباسشویی تکان می خورد و کار می کند، اما از چرخش خودداری می کند، سعی کنید لباس ها را دوباره توزیع کنید.
 2. هنگامی که ماشین لباسشویی اسنوا از تعادل خارج می شود، به طور خودکار متوقف خواهد شد.
 3. تا زمانی که شما بتوانید لباس ها را در تعادل کنار هم در ماشین لباسشویی اسنوا قرار دهید.
 4. پس از توزیع مجدد لباس، دوباره درب را ببندید.
 5. اگر توزیع بار صحیح باشد، دستگاه باید به طور خودکار چرخش داشته باشد.
 6. بررسی کنید که آیا ماشین لباسشویی شما بر روی سطح صاف قرار دارد یا خیر؟
 7. در صورتی که ماشین لباسشویی اسنوا در یک سطح قرار نداشت، آن را با استفاده از پایه­ ها تراز کنید.
 8. پمپ تخلیه و شلنگ تخلیه را بررسی کنید.
 9. موارد کوچک ممکن است سیستم تخلیه دستگاه را مسدود کند. در صورت مشاهده اجسام ریز آن­ها را به آرامی خارج کنید.

اگر لباس ها درون دیگ دستگاه شما نمی چرخد، برای تعمیرات از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا در محل بهره مند شوید.

علت صدای لباسشویی چیست؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در این باره

اگر دستگاه شما مشکل صدای بلند دارد، برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در محل موارد زیر را چک نمایید:

 1. یاتاقان های مستقر در زیر طشت ممکن است فرسوده باشند و نیاز به جایگزینی داشته باشند.
 2. در صورتی که یک صدای جیر جیر می شنوید، یاتاقان لوله ممکن است نیاز به روانکاری داشته باشد.
 3. تسمه یا قرقره موتور درایو ممکن است زوار در رفته باشد.
 4. تعمیر اتصالات مربوط موتور نیاز به دانش فنی دارد.
 5. ما به شما توصیه می­ کنیم جهت جلوگیری از آسیب رساندن به تجهیزات داخلی دستگاه با تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا تماس بگیرید.
 6. ممکن است لباسشویی را بر روی سطح صاف قرار نداده باشید.
 7. با استفاده از پایه ها لباسشویی را تراز کنید.
 8. بررسی کنید که بیش از اندازه و یا کمتر از حد استاندارد بارگیری نکرده باشید.
 9. ممکن است قبل از بارگیری دقت کافی نکرده باشید و در جیب لباس ­ها اشیای ریزی مانند سکه و یا سنجاق باقی مانده باشد.

اگر دستگاه شما صدای بلندی ایجاد می کند، برای تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در تهران با آی پی امداد تماس بگیرید.

چرا ماشین لباسشویی بوی بدی می­ دهد؟ برای عیب یابی و تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا چه باید کرد؟

اگر دستگاه شما مشکل بوی بد دارد، برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی اسنوا در منزل موارد زیر را چک نمایید:

 • در صورتی که بعد از اتمام فرآیند شستشو لباس ­ها را مدت زمان زیادی از داخل دیگ خارج نکنید، رطوبت باقی مانده منجر به رشد انواع میکروب و قارچ خواهد شد.
 • جهت جلوگیری از ایجاد بوی بد بعد از پایان برنامه شستشو به سرعت لباسشویی را تخلیه کنید و با یک دستمال نرم محفظه داخلی لباسشویی اسنوا را خشک کنید.

در صورتی که بوی بد لباسشویی حل نشد، از تعمیرکار تخصصی نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا کمک بخواهید.

علت باقی ماندن کف اضافه بر روی لباس ها در لباسشویی چیست؟ نحوه رفع عیب و تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در این مواقع

اگر در دستگاه شما بر روی لباس ها کف می ماند، برای رفع عیب و تعمیرات لباسشویی اسنوا در محل موارد زیر را چک نمایید:

 • به بسته بندی مواد شوینده خود دقت کنید.
 • در صورتی که از مواد شوینده نامرغوب و یا نامناسب برای ماشین لباسشویی استفاده می­ کنید، کف زیادی هنگام شستشو تولید خواهد شد.
 • جهت جلوگیری از آسیب به ماشین لباسشویی خود تنها مواد شوینده ویژه ماشین لباسشویی را خریداری کنید.

در صورت حل نشدن مشکل کف اضافه در لباسشویی، از خدمات نمایندگی مرکزی تعمیرات لباسشویی اسنوا استفاده نمایید.

علت عدم تخلیه لباسشویی چیست؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا د این باره

اگر دستگاه شما مشکل تخلیه دارد، برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا موارد زیر را چک نمایید:

 1. در صورتی که لباس ­ها را به صورت نامتعادل داخل دیگ قرار دهید، تخلیه به درستی انجام نخواهد شد.
 2. در این صورت باید ماشین لباسشویی اسنوا را خاموش کنید.
 3. بارگیری را دوباره مطابق با دفترچه راهنمای فارسی ماشین لباسشویی انجام دهید.
 4. شلنگ تخلیه را به دقت بررسی کنید.
 5. ممکن است در طول مسیر شلنگ اشیا خارجی سبب انسداد شود.
 6. مصرف بیش از اندازه از مواد شوینده نیز ممکن است سبب عدم تخلیه دستگاه شود.
 7. سعی کنید از میزان استاندارد پودر برای شستشوی لباس ­ها استفاده کنید.

در صورت عدم حل نشدن مشکل تخلیه در لباسشویی، با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا تماس بگیرید.

بررسی مشکل نشتی آب و نحوه عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در این مشکل

اگر دستگاه شما مشکل نشت آب دارد، برای رفع مشکل و تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا موارد زیر را چک نمایید:

 1. قبل از هر اقدامی ابتدا ماشین لباسشویی خود را خاموش کنید.
 2. سپس محل اتصال شلنگ ورودی آب را به شیر بررسی کنید.
 3. در صورت نیاز با کمی فشار محل اتصال را سفت کنید.
 4. شلنگ­ های تخلیه را جهت وجود هرگونه پارگی و یا پوسیدگی بررسی کنید.
 5. یک سوراخ بسیار ریز در شلنگ ممکن است سبب نشتی بسیار زیادی شود.
 6. در صورتی که ماشین لباسشویی خود را به تازگی خریداری کرده اید، بررسی کنید که آیا پلاگین تخلیه را برداشته اید یا خیر.

در صورت حل نشدن مشکل تخلیه لباسشویی، با نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا تماس بگیرید.

چرا لباسشویی زمان شستشوی طولانی دارد؟ نحوه رفع عیب در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

اگر دستگاه شما مشکل طولانی شدن زمان شستشو دارد، برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی اسنوا موارد زیر را چک نمایید:

 • فشار آب را بررسی کنید.
 • در صورتی که در روزهای گرم تابستان قرار دارید، ممکن است فشار آب ورودی کم باشد.
 • در این صورت تایمر لباسشویی برای شستشوی مناسب لباس ها زمان شستشو را افزایش خواهد داد.

در صورت حل نشدن مشکل طولانی بودن چرخه شستشو در لباسشویی، از خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا استفاده نمایید.

نکات مهم هنگام انتخاب برنامه شستشو در لباسشویی اسنوا از زبان تعمیرکار آی پی امداد

نکات مهم هنگام انتخاب برنامه شستشو در لباسشویی اسنوا از زبان تعمیرکار به شرح زیر است:

 1. برای اینکه بخواهید تغییر یا انتخاب برنامه شستشو را انجام دهید، ضروری است که لباسشویی RESET شود.
 2.  ولوم انتخاب دمای شستشو را باید بر اساس جنسی که لباس شما دارد، انتخاب کنید.
 3. استاندارد دمایی نیز بین 30 تا 90 درجه می باشد.
 4. در صورتی که ولوم را بر روی ستاره قرار دهید، باعث خواهد شد که دستگاه بدون آب گرم برنامه شستشو را اجرا کند.
 5. محفظه ی مواد شوینده دارای سه قسمت است.
 6. محفظه اول مخصوص مواد شوینده برای برنامه پیش شستشو است.
 7. محفظه دوم مربوطه به مواد شوینده جهت استفاده از برنامه Quick و شستشوی اصلی است.
 8. محفظه ی سوم نیز برای استفاده از مواد معطر، مایعات نرم کننده و موادی که سفیدکننده هستند، تعبیه شده است.
 9. لباسشویی اسنوا دارای سیستم آبکشی اضافه است.
 10. این برنامه زمانی استفاده خواهد شد که لباس های مورد شستشو نخی باشد.
 11. توصیه های تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا را در هر مرحله جدی بگیرید.
 12. یک برنامه به نام غوطه وری و ضد چروک نیز در این ماشین لباسشویی تعبیه شده است.
 13. توسط این عملکرد چروکی که در لباس ها موجود است، کاهش پیدا می کند..
 14. این برنامه در سری مدهای Al و SS دیده می شود.
 15. هنگامی که درجه حرارتی برای یک برنامه شستشو اعلام می شود، منظور حداکثر درجه حرارت می باشد.

اگر در حین فرآیند شستشو با دستگاه مشکل دارید، با شماره خدمات مرکزی نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا در تهران تماس بگیرید.

توصیه‌های مهم از زبان تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد برای سرویس و نگهداری بهتر ماشین لباسشویی اسنوا

در ادامه توصیه‌های مهم از زبان تعمیرکار برای سرویس و نگهداری بهتر ماشین لباسشویی اسنوا را با هم مرور می کنیم:

 1. ماشین لباسشویی اسنوا را بیش از حد پر نکنید و لباس ها را مرتب درون مخزن لباس ها قرار دهید.
 2. اگر لباسشویی اسنوا با فشار کم آب یا وارد نشدن آب به داخل مخزن روبرو است، شیر ورودی را چک کنید.
 3. زیرا آب در ناحیه ورودی انباشته می شود.
 4. بهتر است اتصالات را با روغن زیتون یا روغن چرخ خیاطی روغن کاری کنید.
 5. جرم گیری ماشین لباسشویی را با استفاده از مواد شوینده مناسب و اورجینال انجام دهید.
 6. پودر ماشین لباسشویی را در کشوی مربوطه بریزید و از پودر دستی استفاده نکنید.
 7. پودر ماشین لباسشویی را در کشوی مخصوص به اندازه مناسب و نه کمتر و نه بیشتر بریزید.
 8. رسوبات فیلتر خروجی آب را مسدود می کنند.
 9. تعمیرات لباسشویی اسنوا را به تعمیرکار غیرمجاز نسپارید.
 10. باید هر چند وقت یک بار تمیز و سرویس کاری شوند؛ زیرا از خروج آب ممانعت به عمل می آورند.
 11. لاستیک دور درب ماشین لباسشویی اسنوا مانند سایر لاستیک های موجود در بازار بسیار نرم و منعطف است و نیاز به تمیز شدن دارد.
 12. هنگامی که ماشین لباسشویی را بر روی جسمی همانند موکت قرار می دهید، به گردش هوا نیز توجه داشته باشید.
 13. استفاده از خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا طول عمر وسیله شما را افزایش خواهد داد.
 14. هنگامی که وسایلی همانند پرده یا پتو را به دستگاه برای شستشو می دهید.
 15. بعد از شستشو توجه داشته باشید فیلتر دستگاه نیاز به تمیز کردن دارد یا خیر.

برای تعمیر حتما از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا بهره مند شوید.

موارد مهم در استفاده از ماشین لباسشویی اسنوا از زبان تعمیرکار نمایندگی تعمیرات آی پی امداد

 1. دو شاخه برق لباسشویی اسنوا باید به یک پریزی که ارت دارد، متصل شود.
 2. به قابلیت دسترسی آسان به پریز نیز توجه داشته باشید.
 3. هنگامی که می خواهید ماشین لباسشویی اسنوا را راه اندازی کنید، حتما از سلامت سیم آگاهی داشته باشد.
 4. نباید آسیبی در سیم دستگاه مشاهده شود تا نیازمند تعمیر لباسشویی اسنوا نشوید.
 5. هنگام اتمام کار ماشین لباسشویی اسنوا برای بیرون کشیدن دستگاه دو شاخه ی برق آن را از پشت بگیرید.
 6. یکی از مسائلی که باید رعایت شود، بحث هوای عبوری از کف دستگاه و یا دیوار های اطراف است که در اینجا باید فاصله ی 5 سانتی متری را مد نظر قرار داد.
 7. برای اینکه برنامه شستشوی مورد نظر خود را پیاده سازی کنید.
 8. حتما هنگامی که لباسشویی اسنوا خاموش است، اقدام به تنظیم ولوم دستگاه کنید.
 9. آن را روی برنامه شستشوی مورد نظر خود قرار دهید.
 10. هنگام کار با ماشین لباسشویی اسنوا اقدام به باز کردن محفظه ای که مخصوص قرار دادن مواد شوینده است، نکنید.
 11. قبل از استفاده از ماشین لباسشویی لباس های خود را از نظر اینکه دکمه ها بسته و پارگی نداشته باشند، بررسی کنید.
 12. توصیه های فنی تعمیرکار لباسشویی اسنوا را در نگهداری از این دستگاه جدی بگیرید.
 13. خیلی از خانواده ها برای تزئین از پوشش های پلاستیکی زینتی بر روی ماشین لباسشویی استفاده می کنند.
 14. این کار اصلا مناسب نیست.
 15. بعد از اینکه شستشوی شما به اتمام رسید، درب دستگاه را باز گذاشته تا جریان هوا وجود داشته باشد.

سرویس ماشین لباسشویی اسنوا چگونه از بروز خرابی این دستگاه جلوگیری می کند؟

یکی از مواردی که تمامی متخصصین در حوزه نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا به آن اشاره می کنند این است که سرویس ماشین لباسشویی اسنوا را حتما باید جدی گرفت، اما اغلب مصرف کنندگان به این موضوع توجهی ندارند و این کار را انجام نمی دهند، به همین دلیل د این بخش قصد بررسی این موضوع را داریم که سرویس ماشین لباسشویی اسنوا چگونه از بروز خرابی دستگاه شما جلوگیری خواهد کرد؟

 • ابتدا توجه داشته باشید که ماشین لباسشویی مجموعه ای از قطعات است که به مانند بدن انسان با هم در ارتباط هستند، و بروز خرابی در هر یک از این ها به شکلی نیست که بگوییم به طور ناگهانی خارب می شوند، بلکه به این صورت است که کارکرد آن ها رفته رفته کاهش پیدا می کند.
 • زمانی که تعمیرکار نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا به منزل شما مراجعه می کند تمامی این موارد مورد بررسی قرار خواهد.
 • علاوه بر این ماشین لباسشویی خود گرچه در معرض آب است همواره باید جرم گیری های مرتب داشته باشد تا با خرابی مواجه نشود.
 • علاوه بر این هر دستگاهی موارد مربوط به استفاده خود را دارد، اگر شما هر کدام از این موارد را رعایت نکنید در زمان مراجعه تعمیرکار ماشین لباسشویی اسنوا این موارد به شما گوشزد خواهد شد.

هزینه تعمیر در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا یکی از دغدغه های همیشگی کاربران این دستگاه می باشد. در آی پی امداد می توانید با دریافت فاکتورهای شفاف جزئیات تمام هزینه ها را بدانید و دیگر دغدغه های گذشته را از یاد ببرید. تمام هزینه ها در تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیر لباسشویی اسنوا در آی پی امداد بر اساس نرخ مصوب اتحادیه بوده و هزینه ها کاملا مقرون به صرفه و اقتصادی خواهند بود.

توجه نمایید که استفاده از قطعات فابریک، ارائه ضمانتنامه رسمی و فاکتور شرح خدمات همراه با تعمیرکار مجرب، متعهد و آموزش دیده تنها در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا محقق میشود و این موضوع باعث کاهش هزینه خدمات شده و شما بعد از یکبار استفاده از خدمات دیگر به تعمیرات مکرر نیازی نخواهید داشت.

نتیجه گیری استفاده از خدمات تعمیرگاه مرکزی ماشین لباسشویی اسنوا در آی پی امداد

اسنوا از تولیدکننده های معتبر لباسشویی می­ باشد و محصولات این کارخانه کمترین میزان گزارش خرابی را دارند. اما در اثر استفاده مداوم و یا به علت گذشت زمان لباسشویی نیازمند تعمیرات تخصصی و سرویس ­های دوره ای است. از این رو تعمیر و تعویض قطعات لباسشویی باید در تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا صورت گیرد.

جهت ارتباط با تکنسین ­های آی پی امداد با یکی از شماره­ های مندرج در پایین صفحه تماس بگیرید.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار ماشین لباسشویی اسنوا در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی اسنوا به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

126 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. امانی 27 دی 1399

  سلام وقتبخیر وقتی لباسشویی ا در برنامه کتان قرارمیدم تایم هم ۲ساعت میزنم اما کار نمیکنه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 27 دی 1399

   سلامف برد الکترونیکی لباسشویی اسنوا شما باید تعمیر شود.

   پاسخ دادن
 2. حسین ندری 12 مهر 1399

  سلام، لباسشویی اسنوای ما لباسهارو نمی چلاند و لباسعا کاملا خیس تحویل می ده، چکار باید بکنیم؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 13 مهر 1399

   سلام، پمپ تخلیه و فیلتر بررسی شود.

   پاسخ دادن
  حمیده ناصری 19 شهریور 1399

  سلام ماشین لباسشویی سر تایم خشک کردن میمونه کار نمیکنه بعد اتمام ۴ دقیقه دوباره میره تایم بالاتر مشکل ز کجاست؟ ممنونم از لطف تون

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 20 شهریور 1399

   با سلام، ابتدا بررسی نمایید که لباسشویی روی تخلیه میرود یا خیر. اگر روی تخلیه نمیرود موتور را بررسی کنید و در مرحله بعد برد و تایمر را بررسی نمایید.

   پاسخ دادن
    جعفری 15 مهر 1399

    سلام لباسشویی ۷کیلویی اسنوا دارم یه بار پارسال خراب شد روشن میکردم شروع میکرد به کار کردن وسطش یه دفعه خاموش میشد بدون تخلیه کردن اومدن از نمایندگی درست کردن اما بعدش انگار خیلی شل بود و صدا و لرزشش دو برابر قبل شد والان دوباره همونطور روشن میشه اما تخلیه نمیکنه و وسطش خاموش میشه نمیدونم ارزش درست کردن داره یا نه!!؟؟

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 15 مهر 1399

     با سلام، ابتدا از سلامت پمپ مطمئن شوید. فیلتر را تمیز نمایید. تایمر یا برد را بررسی نمایید، پایه های تراز و کمک های زیر دیگ تنظیم شود.

     پاسخ دادن
  منصور 29 مرداد 1399

  سلام دیشب برای اولین بار خواستم با ماشین لباس شویی کار کنم. مدله اکتا . شخصی که برای نصب اومده بود گفت که ولوم Cotton کتان ، گزینه خوبی برای همه مدل لباسه. دیشب که خواستم لباس هارو بشورم ولوم رو گذاشتم روی Cotton. ولی تایمرش بصورت سه تا خط تیره بود " ---" درصورتیکه روی ولوم های دیگه تایمر میومد. خب وقتی تایمر نباشه یعنی چقدر طول میکشه تا خاموش بشه؟! خلاصه دیشب بیخیال شدم. ممنون میشم راهنماییم کنید.

  پاسخ دادن
  یوسف احمدی 23 تیر 1399

  سلام وقت بخیر لباسشویی اسنوا مدل اکتا ارور E8 میدهد و تا بحال دو بار از طرف نمایندگی اومدن و بردن و تعمیر کردن ولی مجددا ارور تکرار میشه خواهشا راهنمایی کنید چون در شهرستان نمایندگی دیگه ای نیست مجبوریم فقط به همین نماینده اعتماد کنیم متشکرم

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 24 تیر 1399

   سلام، برای رفع کدخطای e8 لباسشویی اسنوا به بررسی اجزای موتور بپردازید، همچنین در نظر داشته باید که بعضی اوقات با تعمیرات برد الکترونیکی مشکل این کدخطا برطرف میشود.

   پاسخ دادن
  محمد 23 تیر 1399

  با سلام ماشین لباس شویی اسنوایی داریم که از یه ماه پیش تادیروز به ۱۱ دقیقه میرسید به اندازه ۵ دقیقه مگردوند و باز به ۱۷ دقیقه میبرد وحالا که امروز زدم به برق که لباس بشوره روی ۱۲ دقیقه میمون و صدا میده و دیگه کار نمیکنه علتش چیه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 23 تیر 1399

   سلام، ابتدا بررسی نمایید که به درستی آبگیری انجام میشود و در نهایت به درستی تخلیه میشود یا خیر

   پاسخ دادن
  صادقی 12 اردیبهشت 1399

  با سلام ،ماشین رختشوی اسنوا هشت کیلویی دارم ،،بیشتر روی تایم نوزده دقیقه میزارم ،گاهی بی سرو صدا شستشو رو انجام میده،گاهی موقع هر بار دور گرفتن اول صدای ناجور میده بعد دور میگیره،دوسه بار بوی سیم سوخته داده تعمیر کار گفته چیز مهمی نیست،اما این صدای موقع دور گرفتن خیلی ناجورهست،انگار از جا کنده میشه و صداو لرزش داره و اکثراوقات اتفاق میافته،دور میگیره صدا قطع میشه،تا حالا سه بار تعمیر کار دیده اما مشکل حل نشده ممنون میشم راهنمایی کنید،سپاسگزارم

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 13 اردیبهشت 1399

   سلام ، ابتدا کمک های زیر لباسشویی ، پایه های تراز و سپس دیگ لباسشویی اسنوا شما باید چک شود

   پاسخ دادن
  عباس حسینی 09 شهریور 1398

  باتشکر از شما من پمب هیدروستات ماشین لباس شوییمان خراب شده از نئع سوزنی هستش ایا هیدرو استات سوزنی سامسئنگ را میتوان جایگزین کرد فیشهایشان به هم میخوره قبلا از همکاری شما سپاسگذارم

  پاسخ دادن
   مدیر 10 شهریور 1398

   سلام ، برای تعویض پمپ هیدروستات لباسشویی اسنوا حتما از مدل سوزنی استفاده نمایید ، چونکه مدل سامسونگی فرکانس و مقدار سطح آب با نمونه اسنوا متفاوت میباشد .

   پاسخ دادن
  پوصالحی 08 شهریور 1398

  سلام ماشین لباسشویی اسنوا دارم موقع خشک کن صداش خیلی زیاد احساس میکنم آبکش داخلش جابه جا شده میشه بگین مشکلش چیه؟؟

  پاسخ دادن
   مدیر 09 شهریور 1398

   سلام ، صدای زیاد ارتباطی به آب ندارد ، کاسه نمد ، بلبرینگ ، شفت ، کمک ها باید توسط تعمیرکار لباسشویی اسنوا در محل چک شود .

   پاسخ دادن
  مهدی 30 مرداد 1398

  سلام لباسشویی اسنوا 9.8 کیلویی داریم که موقع روشن کردن و تعیین برنامه و فشار دادن دگمه شروع خطای le میزنه و باید دستگاه رو خاموش کنیم و دوباره همین روند رو تکرار کنیم تا راه بیفته ...بعضی وقتا تا 8.9.10 بار باید این روند تکرار بشه تا دستگاه شروع بکار کنه... ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   مدیر 30 مرداد 1398

   سلام ، احتمالا آب به درستی وارد نمیشود ، مسیر ورودی آب چک شود . همچنین بدانید که برای رفع عیب نیازمند تعمیرکار لباسشویی اسنوا هستید .

   پاسخ دادن
  کرامتی 25 مرداد 1398

  سلام ماشین لباسشویی اسنوا مدل ss8030قفل درب خراب شد تعویض کردیم الان فقط چراغ قفل چشمک میزنه دربقفل نمیشه تعمیر کار اومد گفت بردشو باید ریست کنم ریست کرد درست نشد در ضمن ۶ ماه پیش بردشو کامل عوض شد چکار باید کنم

  پاسخ دادن
  ابوالفضل تاجیک 22 مرداد 1398

  با سلام اگه کلید داخل ماشین مونده باشه از کجا باید خارج کنیم

  پاسخ دادن
  حسین حایری 22 خرداد 1398

  سلام ماشین لباسشویی اسنوا دارم که دو سه روزه نه آبکش میکنه نه خوشک میکنه نظام شستشو نصف کاره تموم میشه با علامت خطا lEوهر چند دقیقه یه بار چشمک میزنه

  پاسخ دادن
   مدیر 22 خرداد 1398

   سلام ، لباسشویی اسنوا شما مشکل آب دارد ف باید برای رفع عیب هیدروستات ، پمپ تخلیه ، فیلتر و برد الکترونکی باید توسط تعمیرکار لباسشویی اسنوا در محل چک شود .

   پاسخ دادن
  ida.ebra 21 اردیبهشت 1398

  با سلام ماشین لباسشویی ما آب رو به داخل محفظه میاره ولی کار نمیکنه و نمی چرخه ایراد از کجاست؟ صفحه نمایشگر هم روشن میشه ولی کار نمیکنه؟ ممنون

  پاسخ دادن
   مدیر 21 اردیبهشت 1398

   سلام ، تسمه ، موتور و تایمر باید چک شود ، برای تعمیرات میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا در محل بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  ناشناس 08 اردیبهشت 1398

  سلام.قیمت سه نظام و بلبرینگ ماشین لباسشویی استوا ۷ کیلویی چنده.؟

  پاسخ دادن
  سهندی 17 فروردین 1398

  با سلام لباسشویی اسنوا ۷ کیلویی دارم آب گیری میکند ۲تا ۳ دقیقه بعد خاموش میشود

  پاسخ دادن
   مدیر 18 فروردین 1398

   سلام ، تایمر لباسشویی اسنوا شما مشکل دارد ، برای رفع عیب و تعمیرات میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  محسن حسین ابادی 24 اسفند 1397

  سلامLEمیزنه کار نمیکنه یعنی چی

  پاسخ دادن
  بهاره ابراهیمی 09 اسفند 1397

  سلام.ماشین اسنوا دارم . وقتی برای ابکشی و خشک کن میره روی دور تند صدا میده.میخواستم بدونم مشکلش چیه و هزینه تعمیرش چقدره؟

  پاسخ دادن
   مدیر 11 اسفند 1397

   سلام ، کمک ، پایه های زیر لباسشویی ، کاسه نمد ، بلبرینگ و فولی لباسشویی اسنوا شما باید چک شود ، برای رفع عیب و تعمیرات میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  زهرا زارع 01 اسفند 1397

  با سلام به مدت یکسال است که از هر ده بار شستشو چهار یا پنج بار میشه که به هنگام آبکشی لباسها، بوی سیم سوخته میاد از لباسشویی تاکید میکنم همیشه این اتفاق نمیفته ، ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
  زهرا زارع 01 اسفند 1397

  با سلام حدودا یکسالی هست از هر ده بار استفاده چهار پنج بار در مرحله آبکشی لباسا، بوی سیم سوخته از لباسشویی بلند میشه مشکل از چیه ؟ با تشکر

  پاسخ دادن
   مدیر 01 اسفند 1397

   سلام ، بوی هیتر داخل دیگ است ، لباسشویی اسنوا شما نیاز به رسوب زدایی دارد ، برای رفع عیب و تعمیرات میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  محمداکبری 08 بهمن 1397

  سلام لباسشویی پنج کیلویی دارم وقتی روشن میکنم کم آبگیری میکنه وفقط یکباربه مدت نیم ساعت شستشومیکندوبعدتخلیه میکندبعدخاموش میکندمیکروسوذیچ راعوض کردم کارمیکندولی درب قفل نمیشودبردوتایمروپمپ راعوض کردم فقط همانطورکه گفتم کارمیکندوتغییرنمیکندلطفاراهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   مدیر 09 بهمن 1397

   سلام ، شما نیازمند خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا هستید . برای رفع عیب میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  رسول حسین زلده 29 آذر 1397

  سلام من یه دستگاه لباسشویی اسنوا مدل ss8030 گرفتم بنا به دلایلی خودم مجبور شدم نصب و راه اندازی کنار متاسفانه از همان اول تو هر برنامه ای میزارم شستشو رو تموم نمیکنه که خودش دستگاه خاموش کنه مثلا اگر رو نیم ساعت بذاری تا وقتی خودت دستی خاموشش نکنی ساعت ها همینجوری میشوره لطفا راهنماییم کنین. ممنون

  پاسخ دادن
   مدیر 01 دی 1397

   سلام ، تایمر لباسشویی اسنوا شما مشکل دارد ، برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  معصومه دریس 23 آذر 1397

  ماشین لباسشویی ناسیونال دارم میکرو سویچ ان خراب است از کجا باید ان را تهیه کنم ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ دادن
  ف. حسنی 08 آذر 1397

  سلام خدمت شما. ماشین لباسشویی هفت کیلویی اسنوا داریم که به مدت چند ماه است که هنگام کار کردن خاموش می شود. این اتفاق چند دقیقه بعد از شروع به کار یا هنگام آب کشی می افتد. البته گاهی اوقات هم بدون مشکل کار می کند. ممنون میشم اگر بفرمایید ایراد ماشین از کجاست؟ ممنون میشم اگر بفرمایید آیا آموزشی برای نحوه استفاده صحیح از ماشین لباسشویی در سایت وجود دارد تا بتونیم از آسیب دیدن قطعات ماشین جلوگیری کنیم. با تشکر

  پاسخ دادن
   مدیر 10 آذر 1397

   سلام ،برد لباسشویی اسنوا شما اتصالی دارد ، برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  آقائی 05 آذر 1397

  سلام من ماشین لباسشویی استوا رو حدود چهارسال است که خریدم از روز اول مشکل داشت ولی نه نماینده نه کارخانه مشکل را حل نکردم الآن هم ماشین رو به محض اینکه استارت میکنیم خاموش میشه مشکلش چیه ممنونم؟

  پاسخ دادن
   مدیر 06 آذر 1397

   سلام ف برد الکترونیکی لباسشویی اسنوا شما مشکل دارد .

   پاسخ دادن
  Azamdaneshvar 24 آبان 1397

  سلام خسته نباشید ..لباسهای داخل لباسشویی من گاهی تاید میمونه علتش چیه ‌واگر از کم آبی هست چه مقدار باید اب پر کند

  پاسخ دادن
   مدیر 26 آبان 1397

   سلام ، مشکل شستشو دارید ، لباسشویی اسنوا شما به خوبی تخلیه نمیکند برای رفع عیب و تعمیر از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  هلیا 24 آبان 1397

  باسلام سال ۹۱ یه لباسشویی اسنوا مدل SWDF1022 گرفتم ازهمون اولم موقع کار متاسفانه صداش خیلی زیاد بود الان که بچه کوچیک دارم همیشه مزاحم خوابشه آیا راهی داره صداش کمتر بشه؟ سپاسگزار

  پاسخ دادن
   مدیر 26 آبان 1397

   سلام ، چه زمانی لباسشویی اسنوا شما صدا میدهد ؟

   پاسخ دادن
    ناشناس 27 آبان 1397

    سلام موقع آبکشی و تخلیه البته ناگفته نماند پمپشم تازه عوض کردیم ولی بازم صدا میده

    پاسخ دادن
     مدیر 28 آبان 1397

     سلام ، فولی ، وزنه بتنی روی دیگ ، کاسه نمد ، بلبرینگ و شفت باید چک شود ، برای رفع عیب و تعمیر از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

     پاسخ دادن
  ناشناس 20 آبان 1397

  با سلام خدمت شما لباسشویی اسنوا مدل نانو دور خشک کن جابجا میشه پایه و کمک ها رو هم عوض کردم ولی جواب نداد لطفا راهنمایی کنید ممنون

  پاسخ دادن
   مدیر 21 آبان 1397

   سلام ، وزنه روی لباسشویی اسنوا و فولی را چک نمایید .

   پاسخ دادن
1 2