راهنمای فارسی ظرفشویی اسنوا

راهنمای فارسی ظرفشویی اسنوا

راهنمای فارسی ظرفشویی اسنوا

در مقاله زیر با عنوان راهنمای فارسی ظرفشویی اسنوا با طرز استفاده صحیح ماشین ظرفشویی اسنوا آشنا می شوید ، این مقاله به کاربر آگای لازم برای انتخاب برنامه های شستشوی مناسب و دستورالعمل هایی برای چگونگی حفظ ایمنی در استفاده از دستگاه و طریقه اضافه کردن مواد شوینده در ماشین ظرفشویی را ارائه می دهد .

در این مقاله از نمایندگی تعمیرات ظرفشویی اسنوا موضوعات زیر را با یکدیگر بررسی مینماییم :

 1. استفاده از پانل ظرفشویی اسنوا
 2. برنامه های ظرفشویی اسنوا
 3. استفاده صحیح از ظرفشویی اسنوا
 4. قطعات ظرفشویی اسنوا
 5. مواد شوینده برای ظرفشویی اسنوا
 6. صرفه جویی در ظرفشویی اسنوا
 7. نحوه تمیز کردن ظرفشویی اسنوا
 8. چرخه شستشو در ظرفشویی اسنوا

حتما توصیه میشود برای طول عمر ظرفشویی اسنوا و رسیدن نیاز شما به تعمیر ظرفشویی اسنوا به حداقل مطالب زیر را به حداقل برسانید.

نمایشگر پانل در راهنمای ماشین ظرفشویی اسنوا

این نمایشگر برای نمایش دادن عمومی کارکرد ماشین ظرفشویی می باشد .صفحه نمایش برای انتخاب یا تنظیم موارد زیر استفاده می شود :
- برنامه
- شروع با تاخیر
- منوی تنظیمات
صفحه نمایش می تواند موارد زیر را نشان دهد:
- زمان کنونی روز
- مرحله برنامه اجرایی
- زمان تخمین زده شده برای اجرای برنامه
- مصرف انرژی و آب
- هر پیام خطا که مربوط به اشکال در کارکرد قسمتی از ماشین می باشد .

راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی اسنوا

برنامه های شستشو راهنمای فارسی ظرفشویی اسنوا :

HEAVY در راهنمای فارسی ظرفشویی اسنوا : ظروف بسیار کثیف مانند کتری و تابه ، برای استفاده ظروف غذای روزانه با مقدار چربی کم مناسب نیست . مواد شوینده برای محفظه شستشوی اصلی 25 گرم و برای کمک شسشتو 5 گرم می باشد. پیش شستشو با آب گرم و شستشو در دمای 70 درجه سانتی گراد ، شستشو با آب سرد، شستشو با آب گرم و خشك كردن از موارد شستشو در این برنامه است .

NORMAL در راهنمای فارسی ظرفشویی اسنوا : بار معمولی با کثیفی متوسط مثل ظروف، کتری و تابه، مناسب چرخه استاندارد روزانه است ، دمای شستشوی ظروف در این برنامه 50 سانتی گراد می باشد و برای شسشتو یه 25 گرم مواد شوینده و 5 گرم برای کمک شستشو نیاز است .

GLASSWARE در راهنمای فارسی ظرفشویی اسنوا : چرخه اقتصادی برای اقلام ظریف است ، و ظروف باید سریعا بعد از استفاده شستشو شوند ، دمای شستشو 45 درجه سانتی گراد می باشد و فقط برای شستشو اصلی 25 گرم در محفظه مواد شوینده قرار دهید و کمک شستشو ندارد .

FAST در راهنمای فارسی ظرفشویی اسنوا : شستشوی بسیار ملایم ظروف مخلوط با این برنامه قابل اجراست ، 15 گرم مواد شوینده برای شستشو نیاز دارد و دمای 40 درجه سانتی گراد ظروف را شستشو می دهد .

RINSE: فقط برای ظروفی است که نیاز به شستشو و خشک کردن دارند . در این مرحله مواد شوینده نیازی نیست ، دمای 65 درجه سانتی گراد است.

استفاده صحیح از ظرفشویی اسنوا

-این ماشین ظرفشویی برای استفاده در محیط های خانگی و مسکونی مناسب می باشد.
-ماشین ظرفشویی برای استفاده در فضای باز در نظر گرفته نشده است.
-این فقط باید به عنوان یک دستگاه خانگی مورد استفاده قرار گیرد.
-این دستورالعمل عملیاتی برای تمیز کردن وسایل خانگی که مناسب برای شستشو در ماشین ظرفشویی نمی باشد توسط سازنده پشتیبانی نمی شود و می تواند خطرناک باشد .
-دستگاه فقط می تواند توسط افرادی که دارای توانایی های ذهنی و فیزیکی مناسب هستند استفاده گردد و در صورتی که افراد با عدم تجربه و دانش می خواهند از دستگاه استفاده کنند باید تخت نظارت شما باشند و کارکرد ماشین را به آن ها نشان داده شود .

 

قطعات ماشین ظرفشویی اسنوا در دفترچه راهنما

راهنمای فارسی ظرفشویی اسنوا

A: سبد بالایی
B: تنظیم کننده ارتفاع قفسه
C: اسپری بازو بالایی
D: سبد پایینی
E: فیلتر شستشو
F: بازوی اسپری پایینی
G: محفظه مواد شوینده شستشو و کمک شستشو

مواد شوینده در راهنمای ماشین ظرفشویی اسنوا

مواد شوینده در راهنمای فارسی ظرفشویی اسنوا
مواد شوینده مخصوص برای استفاده در ماشین های ظرفشویی باید استفاده شوند. محفظه باید قبل از شروع هر چرخه شستشو پس از دستورالعمل های ارائه شده در "جدول چرخه شستشو" دوباره پر شود.  محفظه مواد شوینده در پانل داخل درب قرار دارد.

بارگیری مواد شوینده در راهنمای فارسی ظرفشویی اسنوابرای باز کردن پوشش "A" روی محفظه، دکمه "B" را فشار دهید. این مواد شوینده برای چرخه شستشو باید به "C" ریخته شود. مواد شوینده محفظه برای چرخه پیش شستشو باید به بخش "D"ریخته شود.پس از قرار دادن مواد شوینده در محفظه، پوشش را ببندید تا زمانی که صدای کلیک در محل شنیده شود فشار دهید .

راهنمای فارسی ظرفشویی اسنوا

نکاتی در دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی اسنوا

 1. برای تسهیل بسته شدن پوشش، هر نوع مواد شوینده اضافی را در لبه های محفظه حذف کنید.
 2. مواد شوینده ماشین ظرفشویی قلیایی هستند. آنها می توانند در صورت بلعیدن بسیار خطرناک باشند .
 3. تماس با پوست و چشم و دور نگه داشتن کودکان از ماشین ظرفشویی در هنگامی که
 4. درب ماشین ظرفشویی باز است اجتناب کنید ، بررسی کنید که پس از اتمام چرخه شستشو، مواد شوینده اضافه شده قبل از کارکرد ماشین استفاده شده و تمام شده باشد .

کمک شستشو در دفترچه راهنمای فارسی ظرفشویی اسنوا

این محصول ظروف را درخشش می دهد و به آنها کمک می کند بدون لکه ها خشک شوند. محفظه در در داخل پانل درب قرار گرفته است و باید پس از هر 80 دوره شستشو (یا هنگامی که نور نشانگر کمک شستشو برای مدل هایی با این ویژگی روشن شود )

بارگیری کمک شستشو در راهنمای فارسی ظرفشویی اسنوا :
برای باز کردن محفظه، کلاه E را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید و سپس در محفظه کمک شستشو، اطمینان حاصل کنید که مواد شوینده  بیش از حد پر نکنید. برای تنظیم مقدار کمک شستشو استفاده شده برای هر چرخه، مقدار دوز "F" را با چرخاندن بر روی 6 قرار دهید . تنظیم مختلف وجود دارد اما تنظیم دوز 3 طبیعی است .

راهنمای فارسی ظرفشویی اسنوا
راهنمای فارسی ظرفشویی اسنوا

 

نکاتی در مورد کمک شستشو در راهنمای فارسی ظرفشویی اسنوا :
دوز مناسب از کمک شستشو باعث خشک شدن ظروف می شود.اگر قطره های آب بر روی ظروف و یا لکه های صورت باقی می ماند، تنظیم کننده دوز باید به مقدار بالاتر تنظیم شود و اگر ظروف دارای رگه های سفید باشد، تنظیم کننده دوز را به یک مقدار پایین تر تنظیم کنید.

 

شروع یک چرخه به روایت راهنمای شستشو ظرفشویی اسنوا

 1. اطمینان حاصل کنید که پلاگین برای دستگاه به سوکت پریز وارد شده است.
 2. اطمینان حاصل کنید که آب با فشار کامل و مناسب جریان دارد .
 3. ظرف ها را بارگذاری کنید.
 4. مقدار مناسب  مواد شوینده را داخل محفظه بریزید .
 5. دکمه "POWER" را فشار داده و نور "END" روشن می شود.
 6. دستگیره ای که در سمت راست پانل کنترل قرار دارد تا شماره یا علامت برای تنظیم چرخه باشد
 7. با علامت refrence هماهنگ شده است (به بخش تحت عنوان برنامه های شستشو مراجعه کنید). اگر دستگیره به درستی با هم تراز شده باشد علامت refrence که می خواهید انتخاب کنید، باید دکمه را با علامت "RESET" روشن کنید. سپس در گام نخست بعد از پنج ثانیه نور "END" خاموش خواهد شد، چرخه شستشو آغاز خواهد شد.

توجه :
هنگام شستشو دستگیره انتخاب برنامه نمی چرخد .

هنگامی که صدای آلارم به طور مداوم شش بار صدا دهد،"END" روشن شود چرخه به پایان رسیده است بنابراین ماشین را با فشردن دکمه POWER خاموش کنید و ورودی آب را نیز ببندید و درب ماشین ظرفشویی را باز کنید چند دقیقه قبل از تخلیه ماشین ظرفشویی برای جلوگیری از آسیب به ظروف در حالی که ظروف هنوز گرم و حساس به شکستگی هستند
است عملکردی شایسته است .

پایان چرخه شستشو در دفترچه ظرفشویی اسنوا

یک چرخه ای که در حال انجام است، تنها زمانی می تواند تغییر کند که برای مدت کوتاهی اجرا شده است، در غیر این صورت، مواد شوینده ممکن است قبلا استفاده شده باشد و دستگاه ممکن است در حال حاضر آب شستشو را تخلیه کند. اگر با این مورد مواجه شدید محفظه مواد شوینده باید دوباره پر شود (به عنوان "بارگذاری مواد شوینده" مراجعه کنید). چرخش دستگیره را به علامت "RESET" و سپس برنامه سمت راست را انتخاب کنید. (تصویر پایین را مشاهده کنید )
لغو یا اصلاح یک تنظیم چرخه شستشو  انجام می گیرد .

راهنمای فارسی ظرفشویی اسنوا
راهنمای فارسی ظرفشویی اسنوا

صرفه جویی در انرژی در راهنمای استفاده از ظرفشویی اسنوا

 • هنگامی که قصد دارید در شستشوی ظروف صرفه جویی در انرژی داشته باشید ، سعی کنید ماشین ظرفشویی را اجرا کنید.
  به جای انتخاب یک نیمه بار یک چرخه کامل را اجرا کنید، می توانید چرخه پیش شستشو را اجرا کنید که بوی نامطبوع و بقایای باقی مانده از غذا را بر روی ظروف تمیز کند .
 • چرخه شستشوی مناسب را انتخاب کنید : انتخاب چرخه بستگی به نوع وسایل آشپزی،میزان چربی و کثیفی موجود بر روی  ظروف دارد .
 • از مقدار مناسب مواد شوینده استفاده کنید: اگر از مواد شوینده بیش از حد استفاده کنید، نتیجه ظروف پاک شده  نخواهد بود، اما، بلکه یک تاثیر منفی بر محیط زیست دارد.

 

تمیز کردن فیلتر ماشین ظرفشویی اسنوا در راهنمای فارسی

برای بهترین عملکرد و نتایج، مونتاژ فیلتر باید تمیز باشد.
این فیلتر ذرات غذایی را از آب شستشو حذف می کند و اجازه می دهد که آب در طی چرخه تجدید گردد. به همین دلیل توصیه می شود هر ذره ای از مواد غذایی که در فیلتر پس از چرخه شستشو توسط یک فیلتر شسته شده است را حذف کنید .
شستشو فیلتر نیمه دایره ای و فنجانی "A" زیر آب قابل اجرا می باشد . برای حذف مونتاژ فیلتر، در جهت رو به رو بکشید. کل مجموعه فیلتر (ساخته شده از فیلتر نیمه گرد "A" و فیلتر "B" ) باید حداقل یکبار در ماه برای شستشو و تمیز کردن آن از یک براش نرم استفاده کنید. برای جمع آوری، تمام مونتاژ را داخل ماشین ظرفشویی قرار دهید، آن را به درستی در صندلی خود قرار دهید و به سمت پایین فشار دهید.
ماشین ظرفشویی نباید بدون فیلتر استفاده شود. جایگزینی نامناسب فیلترها ممکن است باعث کاهش عملکرد دستگاه شود .

راهنمای فارسی ظرفشوی اسنوا
راهنمای فارسی ظرفشوی اسنوا

تمیز کردن اسلحه های اسپری در راهنمای فارسی ظرفشویی اسنوا
-ذرات غذایی ممکن است بر روی بازوهای اسپری آغشته شوند و سوراخ را مسدود کنند (نگاه کنید قسمت داخلی محفظه ظرفشویی را و با دست بازوی اسپری را مشاهده کنید و تمیز کنید )
بازنگری اسپری ها را به طور دوره ای بررسی کنید و آنها را در صورت نیاز پاک کنید.

 

دستورالعمل های هشدار و ایمنی در راهنمای فارسی ظرفشویی اسنوا

این ماشین ظرفشویی مطابق با الزامات ایمنی فعلی است.
با این وجود، استفاده نامناسب می تواند منجر به آسیب شخصی و آسیب به ماشین ظرفشویی اسنوا شود.
برای جلوگیری از حوادث و آسیب به ماشین ظرفشویی، لطفا برنامه نصب و دستورالعمل را به دقت قبل از نصب و برای اولین بار استفاده بخوانید.
اطلاعات مهم در مورد نصب، ایمنی، استفاده و نگهداری آن را در اختیار شما قرار می دهد.
برنامه نصب و دستورالعمل های عملیات را در محل ایمن نگه دارید و آنها را به صاحب آینده منتقل کنید .

اسنوا نمی تواند مسئول آسیب ناشی از عدم انطباق با این اطلاعات باشد .

در صورت هر گونه استفاده نادرست از ماشین ظرفشویی و ایجاد مشکل و اختلال در کارکرد ماشین سریعا با نمانیدگی تعمیرات ماشین ظرفشویی اسنوا تماس حاصل فرمایید .

 

 

 

No votes yet.
Please wait...

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code