logo logo تعمیر جاروبرقی با ما در تماس باشید 021-58941

تفاوت جاروبرقی کمپرسوری و معمولی

تفاوت جاروبرقی کمپرسوری و معمولی
زمان مطالعه: 5 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تفاوت جاروبرقی کمپرسوری و معمولی به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

هر وسیله ای که ساخته می شود، دارای مزایا و معایب خاص خود است. جاروبرقی در مدل های متفاوتی تولید می شوند، که هر کدام از این مدل ها دارای ویژگی خاصی می باشند. در بیشتر اوقات محصولات جدید دارای مزایای بیشتری هستند و این بدان معناست که معایب مدل قبلی رفع شده است جاروبرقی ها معمولاً صورت کمپرسوری و معمولی تولید می شوند که در این مقاله قصد داریم تفاوت جاروبرقی کمپرسوری و معمولی را به شما بگویم برای دانستن این نکات مهم و طلایی همراه ما باشید.

جاروبرقی کمپرسوری چگونه کار میکند؟

جاروبرقی های کمپرسوری دارای مزایای زیادی نسبت به جاروبرقی های معمولی می باشند. نحوه عملکرد این جاروبرقی ها نسبت به جاروبرقی های معمولی بسیار قدرتمند تر و قوی تر است. جارو برقی کمپرسوری همان طور که از نامش پیداست از فناوری و سیستم کمپرسور، برای مکش بیشتر گرد و غبار و سایر آلودگی ها استفاده می کند. میزان تمیز کردن در هر مدل از جاروبرقی ها متناسب با فناوری که در آنها استفاده شده متفاوت می باشد.

جاروبرقی کمپرسوری چگونه کار میکند؟

جاروبرقی های پرقدرت کدامند؟

جاروبرقی کمپرسوری از آنجا که دارای سیستم کمپرسور برای مکش بیشتر آلودگی ها و گرد و غبار است. دارای عملکرد و توانایی بهتری نسبت جاروبرقی های معمولی می باشد. مکش بیشتر توسط کمپرسور در جارو برقی‌‌های هوشمند باعث شده که این دستگاه‌های پر قدرت جز پرطرفدارترین محصولات قرار بگیرند.

 تفاوت جاروبرقی معمولی و کمپرسوری چیست؟

جاروبرقی های کمپرسوری در آن ها از سیستم مکش بسیار قوی استفاده شده، به همین دلیل نسبت به جاروبرقی های معمولی گرانتر هستند. در نظر داشته باشید که این قیمت بیشتر به دلیل مزایای زیاد جاروبرقی کمپرسوری، کاملا طبیعی است. از جمله تفاوت‌های بارز جاروبرقی‌های کمپرسوری و معمولی میتوان به مواردی که در ادامه به آنها اشاره شده نام برد.

 تفاوت جاروبرقی معمولی و کمپرسوری چیست؟

قدرت مکش بیشتر در جاروبرقی

یکی از مهمترین نکاتی که مورد توجه اکثر مصرف کنندگان است قدرت مکش جاروبرقی است. هرچه قدرت مکش جارو برقی بیشتر باشد رضایت کاربران نیز بالاتر و بیشتر خواهد بود. جاروبرقی های کمپرسوری دارای قدرت بسیار بیشتر نسبت به جاروبرقی های معمولی می باشند به دلیل آنکه در جاروبرقی‌های کمپرسوری، از کمپرسور هوا استفاده می شود به موتور جاروبرقی فشار کمتری وارد می گردد.

قدرت مکش بیشتر در جاروبرقی کمپرسوری

مصرف کم انرژی در جاروبرقی

علاوه بر قدرت مکش زیاد جاروبرقی های کمپرسوری می توان مصرف بهینه انرژی و بسیار کم آنها نیز اشاره کرد. جاروبرقی های کمپرسوری نسبت به جاروبرقی های معمولی بسیار کم مصرف تر هستند. اکثر این جاروبرقی ها دارای تراز مصرف انرژیA هستند که باعث صرفه جویی زیادی در هزینه‌های ما می‌شود.

 میزان صدای کم در جاروبرقی

در این بخش از بررسی تفاوت جاروبرقی کمپرسوری و معمولی به بررسی میزان صدای جاروبرقی می پردازیم:

جاروبرقی های قدیمی دارای سر و صدای زیادی بوده‌اند، به گونه ای که کاربر در هنگام استفاده از این وسایل اذیت می‌شد. میزان صدا در جاروبرقی ها را با واحد دسی بل بیان می کنند، هر چه میزان دسی بل دستگاه بالاتر باشد نشان دهنده صدای بیشتر در هنگام کار کردن آن است. با آنکه که جاروبرقی های کمپرسوری دارای قدرت و مکش بیشتری هستند اما نسبت به جاروبرقی های قدیمی و معمولی سر و صدای کمتری ایجاد می کند. صدای کم در جاروبرقی برای سلامتی شنوایی کسانی که به صورت مداوم از این دستگاه استفاده می‌کنند نیز بسیار مهم و حیاتی است.

 میزان صدای کم در جاروبرقی کمپرسوری

استحکام و طول عمر بیشتر در جاروبرقی

جاروبرقی ها نیز جزء وسایل گران قیمت می باشند. همه‌ی ما دوست نداریم که شاهد خراب شدن وسایل گران قیمت خود باشیم. ضروری است وسایلی را تهیه کنیم که دارای استحکام و طول عمر بیشتری باشند. در جاروبرقی های کمپرسوری سیستم هایی به کار رفته که باعث می شود دستگاه بهترین شکل کارکرده و فشار کمتری به آن وارد گردد.

رعایت نکات بهداشتی با جاروبرقی کمپرسور

از آنجا که جاروبرقی کمپرسوری دارای قدرت مکش و پاک کنندگی بهتر و بالاتر نسبت به جاروبرقی های معمولی می باشد این دستگاه‌‌ها از نظر بهداشتی عملکرد بهتری دارند. علاوه بر رعایت نکات بهداشتی جاروبرقی های کمپرسوری دارای سرعت بیشتری برای انجام فرایند پاک کردن می باشد، به معنای دیگر قدرت مکش بالا در جاروبرقی های کمپرسوری سبب شده فرایند جارو کردن سریعتر و با کیفیت به اتمام برسد.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست