تعمیر یخچال هیمالیا

تعمیر یخچال هیمالیا

نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا

تعمیر یخچال هیمالیا نیازمند تخصص می­باشد و برای تعمیرات باید تنها به  نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا مراجعه کنید تا از خدمات تعمیر با قطعات فابریک و ضمانت نامه کتبی بهره مند شوید. آی.پی امداد با تاسیس شعبات مختلف در سراسر تهران آماده خدمات رسانی به شما عزیزان است. در صورتی که نگران هزینه های تعمیر هستید کافی است با تعمیرکار یخچال هیمالیا تماس بگیرید تا در مورد هزینه های احتمالی پرسش کنید. تمام هزینه های تعمیرات در این مجموعه مطابق با تعرفه های  نهادهای مربوطه می­باشد.  در ادامه همراه آی.پی امداد باشید تا با نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا و تعمیرگاه مجاز آی پی امداد بیشتر آشنا شوید. همچنین در صورت علاقه مندی به موضوعات فنی حتما بخش عیب یابی یخچال هیمالیا را مطالعه کنید.

توجه : هرگونه سوالی درباره تعمیر یخچال هیمالیا دارید کافی است در انتهای صفحه ( قسمت دیدگاه ) پرسش نمایید تا تعمیرکار یخچال هیمالیا به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشد .

تعمیر یخچال هیمالیا در تهران

تعمیر یخچال هیمالیا , این برند ایرانی تخصص میخواهد و لازم است بدانید که برای تعمیرات حتما از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا استفاده نمایید تا با استفاده از قطعات فابریک و ضمانت نامه , شاهد خدمات خوب از مجموعه هیمالیا باشید.

آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز یخچال هیمالیا میباشد به خواندن ادامه دهید تا با نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا بیشتر آشنا شوید.

نحوه تماس با تعمیرگاه و نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال هیمالیا در تهران

تعمیر یخچال هیمالیا
تماس با تعمیرگاه مجاز یخچال هیمالیا

خراب شدن یخچال سبب مشکلات فراوانی مانند فاسد شدن مواد غذایی  خواهد شد. از این رو باید نسبت به تعمیر یخچال هیمالیا سریعا اقدام کرد. شما هنگام خرابی یخچال خود چه می­کنید؟ آیا دستگاه را به تعمیرگاه حمل می­کنید؟ آیا به تعمیرگاه می­روید و از تعمیرکار می­خواهید برای تعمیر یخچال هیمالیا به منزل شما بیاید؟ چگونه از اصل بودن قطعات استفاده شده در تعمیر یخچال هیمالیا مطمئن می­شوید؟

آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز یخچال هیمالیا  خدمات تعمیر در محل را جهت آسایش خاطر شما عزیزان در سرویس های خود قرار داده است. هنگام خرابی یخچال شما با یکی از شماره های مندرج در پایین صفحه تماس بگیرید تا به اپراتور وصل شوید. اپراتور سعی خواهد کرد تا به صورت تلفنی شما را راهنمایی کند در صورتی که موفق به تعمیر یخچال نشدید تکنسین به محل شما اعزام می­شود و نیازی به جابجایی دستگاه نیست.

تمام قطعات استفاده شده برای تعمیر یخچال هیمالیا اصل بوده و تمام خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا با گارانتی 3 الی 12 ماهه ارائه می­شود.

در صورت نیاز به تعمیر یخچال هیمالیا باید با تعمیرگاه مجاز یخچال هیمالیا تماس حاصل فرمایید اما باید چند نکته را بدانید:

1.در صورت نیاز به تعمیر یخچال هیمالیا اگر تعمیرگاه مجاز یخچال هیمالیا تماس حاصل فرمایید نه تنها در هزینه های های شما کم تر خواهد شد بلکه در زمان نیز صرفه جویی کرده اید.زیرا تکنسین های تعمیرگاه مجاز یخچال هیمالیا کمتر از یک ساعت زمان میبرد تا در محل شما حاضر شوند.

2.در صورت نیاز به تعمیر یخچال هیمالیا اگر احتیاج به مشاوره رایگان تلفنی داشتید با تعمیرگاه مجاز یخچال هیمالیا تماس بگیرید و از مشاوره رایگان استفاده کنید.

3.دقت کنید که در صورت تماس با تعمیرگاه مجاز یخچال هیمالیا باید از تکنسین بایت خدمات انجام شده ضمانت نامه رسمی دریافت نمایید.

4.در تعمیرگاه مجاز یخچال هیمالیا تمامی خدمات مربوط به تعمیر یخچال هیمالیا با قطعات اصلی و فابریک انجام میپذیرد.

نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا

آی.پی امداد تنها تعمیرگاه مجاز یخچال هیمالیا میباشد و در انتها شما را با نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا آشنا خواهیم کرد.

نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا
تعمیر یخچال هیمالیا

 

چرا برای تعمیرات یخچال هیمالیا از خدمات  آی.پی امداد  استفاده نمایید؟

 • آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز تعمیرات یخچال هیمالیا با شعبات مختلف در سراسر تهران خدمات را برای شما عزیزان تسهیل نموده است.
 • تعمیرکار یخچال هیمالیا در مجموعه آی.پی امداد با لباس فرم در محل حاضر میشود.
 • کلیه خدمات تعمیر یخچال هیمالیا با استفاده از قطعات فابریک و ضمانت نامه 3 لی 12 ماهه توسط آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز یخچال هیمالیا در محل انجام میگیرد.
 • بعد از تماس شما با تعمیرگاه مجاز یخچال هیمالیا توسط اوپراتور مربوطه راهنمایی میشوید تا چنان چه مشکل جزئی بود رفع عیب شود.در غیر این صورت تعمیرکار یخچال هیمالیا ظرف کمتر از یکساعت در محل شما جهت تعمیر یخچال هیمالیا حضور پیدا میکند.
 • در نظر داشته باشید جهت تعمیرات یخچال هیمالیا , دستگاه مربوطه به هیچ عنوان از محل شما خارج نمیشود.
 • شما با استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز یخچال هیمالیا در آی.پی امداد تا 75 ٪ در هزینه تعمیرات صرفه جویی مینمایید.

توجه : چنانچه یخچال هیمالیا خریداری نموده اید با شماره نمایندگی تعمیرات هیمالیا مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید تا از نصب رایگان و خدمات پس از فروش خوب این کالای ایرانی بهره مند شوید.

ارور یخچال هیمالیا برای تعمیر یخچال هیمالیا 

چنانچه بر روی صفحه نمایش یخچال هیمالیا خود اروری را مشاهده نمودید نگران نباشید زیرا آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز یخچال هیمالیا با بیان تمام کد خطاهای یخچال هیمالیا و شرح دلیل خطا امنیت و آرامش را به شما هدیه میدهد.بارها شما عزیزان عنوان نمودید که تعمیرکار توسط تعمیرگاه های غیر مجاز هر کد خطای نمایان شده در صفحه نمایش یخچال هیمالیا را به برد یخچال مرتبط میکرد ولی لازم است بدانید هر علت ارور یخچال هیمالیا دلیل آن برد الکترونیکی نمی باشد.

ارور F1 در یخچال هیمالیا :

علت ارور F1 : وجود مشکل در سنسور داخل کابین فریزر

ارور F2 در یخچال هیمالیا :

علت ارور F2 : اتصالی سنسور داخل کابین فریزر

ارور F3 در یخچال هیمالیا :

علت ارور F3 :وجود مشکل در سنسور اوپراتور

ارور F4 در یخچال هیمالیا :

علت ارور F4 :اتصالی سنسور اپراتور

ارور F5 در یخچال هیمالیا :

علت ارور F5 :کمبور سرما

تعمیر یخچال فریزر هیمالیا در محل

تعمیر یخچال باکنشت را باید به تعمیرگاه تخصصی هیمالیا بسپارید زیرا امری است بسیار تخصصی . ما در اینجا شما را تا حدودی راهنمایی کردیم که از علت مشکل دستگاه اطلاع داشته باشید و آگاهانه از نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا کمک بخواهید .همچنین قبل از تماس با تعمیرگاه مجاز یخچال هیمالیا برای تعمر یخچال باکنشت باید از وظایفتعمیرگاه مجاز یخچال هیمالیا آگاهی داشته باشید.

نکات مربوط به سرویس ونگهداری از زبان بهترین تعمیرکار یخچال فریزر هیمالیا

 1. جهت جلوگیری از انتقال سرمای داخل کابین یخچال هیمالیا به بیرون مگنت های یخچال را سالی یکبار تمیز کنید.
 2. از قرار دادن غذاهای داغ در یخچال خودداری کنید. تا سرد شدن کامل مواد غذایی صبر کنید.
 3. محل نصب یخچال باید صاف, سفت و بدور از تابش مستقیم خورشید , رطوبت و سرما باشد.
 4. بیشتر از ظرفیت یخچال درون آن مواد غذایی انباشته نکنید.
 5. کندانسور یخچال هیمالیا را حداقل سالی دوبار تمیز کنید.
 6. در صورتی که برق منزلتان قطع شد سعی کنید درب یخچال را باز نکنید تا مواد غذایی مدت بیشتری در داخل یخچال و فریزر سالم بمانند.
 7. در صورتی که نیاز به تمیز کردن زیر یخچال داشتید ابتدا دستگاه را از برق بکشید سپس آن را جابجا کنید.
 8. یخچال را در فاصله هشت سانتی دیوار نصب کنید تا گردش هوا به خوبی انجام شود.
 9. از قرار دادن وسایل سنگین و یا ظروف پر از آب بر روی بدنه خارجی دستگاه پرهیز کنید.
 10. در صورت مشاهده هرگونه خرابی در یخچال با آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز تعمیرات یخچال هیمالیا تماس بگیرید.

(برای تماس با نمایندگی رسمی یخچال هیمالیا با شماره 25938000 تماس حاصل فرمایید.)

عیب یابی یخچال فریزر هیمالیا توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات

آی پی امداد رای رفاه حال شما عزیزان عیب یابی یخچال فریزر هیمالیا را شرح داده است تا چنانچه فنی هستید بدون پرداخت هزینه و تنها با خواندن ادامه مقاله به رفع عیب و تعمیر یخچال هیمالیا در محل خود بپردازید ، در نظر داشته باشید که چنانچه فنی هستید به تعمیرات بپردازید در غیر این صورت برای رفع عیب میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال هیمالیا در تهران بهره مند شوید و با شماره های زیر تماس حصل نمایید .

 • چرا یخچال هیمالیا خنک نمیکند ، چگونه عیب یابی و تعمیر نماییم؟

یکی از دلایلی که ممکن است باعث شود شما تصور کنید که یخچال هیمالیا خنک نمی کند در حالی که سرمای یخچال هیمالیا به درستی انجام میشود معیوب بودن لاستیک دور درب یخچال است. زیرا این مشکل موجب بسته نشدن درب یخچال و در نتیجه بیرون رفتن هوای خنک از فضای داخل یخچال است.اما به گزارش نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیادلایل دیگری نیز برای این امر میتواند وجود داشته باشد دلایلی مانند خراب شدن موتور فن کندانسور , مشکل موتور فن اوپراتور , معیوب بودن رله یا خازن و یا عملکرد نا مناسب برد که باید توسط نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا اقدام به بررسی و تعمیر یخچال هیمالیا شود.

 • عمر مفید یخچال هیمالیا چقدر است؟

به طور کلی عمر مفید یخچال فریز 13 تا 15 سال است ,یخچال های هیمالیا نیز از این قاعده مستثنی نیست.اما نمیتوان به طور قطع گفت یخچال هیمالیا پس از 15 سال عملکرد کار نمیکند.توصیه میشود پس از عمر مفید دستگاه اقدام به تعویض یخچال کرده و یا دستگاه را سرویس کامل نمایید.

 • چگونه یخچال هیمالیا را جا به جا کنیم؟

برای جا به جایی یخچال هیمالیا باید توجه داشته باشید که دستگاه به صورت عمودی انتقال یابد .پس از جابه جایی دستگاه تا مدت 3 الی 4 ساعت یخچال هیمالیا را خاموش نگه دارید.

 • چرا یخچال هیمالیا صدا میدهد ، چگونه عیب یابی و تعمیر نماییم ؟

از مهم ترین دلایلی که در نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا برای این مشکل به آن اشاره میشود مشکل در موتور فن کندانسور خنک کننده , معیوب شدن موتور فن تبخیر و مشکل در محافظ فن کندانسور میباشد که بررسی همه ی آن ها باید توسط تعمیرگاه مجاز تعمیرات یخچال هیمالیا انجام پذیرد.

 • چرا بر روی بدنه داخلی یخچال هیمالیا قطرات آب تشکیل شده است ، برای تعمیرات و عیب یابی چه باید کرد ؟

 1. درب  یخچال هیمالیا به علت خرابی لاستیک دور درب به خوبی بسته نمی­شود. لاستیک دور درب یخچال را بررسی کنید و در صورت نیاز اقدام به تعویض آن کنید.
 2. مواد غذایی آبدار را بدون درپوش در یخچال گذاشته­اید. همواره سعی کنید مواد غذایی را در ظرف های سربسته در یخچال بگذارید. رعایت کردن این مورد کمک خواهد کرد تا یخچال شما بوی بدی نیز ندهد.
 • چرا یخچال هیمالیا سرد نمی­کند ، چگونه عیب یابی و تعمیر نماییم ؟

 1. ابتدا دقت کنید آیا کمپرسور پس از اتصال دستگاه به برق کار می­کند یا خیر؟ در صورتی که کمپرسور به درستی کار نکرد اولین چیزی که باید بررسی کنید پریز برق ورودی است.
 2. مدار گاز باید جهت هرگونه عامل انسداد بررسی شود.
 3. احتمال دارد گاز به علت نشتی به اتمام رسیده باشد. جهت شارژ گاز یخچال با نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا تماس بگیرید.
 • چرا کمپرسور یخچال هیمالیا یکسره کار می­کند ، برای عیب یابی و تعمیر چه باید کرد ؟

 1. دمای محیط را بررسی کنید. ممکن است به علت قرار گرفتن در فصول گرم سال محیط بسیار گرم باشد و یا یخچال فریزر در کنار یک منبع تولید گرما قرار گرفته باشد.  در این صورت باید نسبت به انتقال یخچال هیمالیا به یک مکان مناسب تر اقدام کنید.
 2. درب یخچال را بازه زمان کم به دفعات زیادی باز کرده­اید. در این صورت یکسره کار کردن کمپرسور طبیعی است.
 3. گاز یخچال هیمالیا ه علت نشتی کم شده است.
 4. کمپرسوراز فشار افتاده است. مقاله نحوه تست کمپرسور یخچال را مطالعه نمایید .
 5. اواپراتور یخچال یخ زده است. وظیفه این قطعه تبدیل کردن مایع مبرد به بخار است در صورت وجود خرابی و یا یخ زدگی در اواپراتور یخچال به درستی کار نخواهد کرد.

اگر کمپرسور دستگاه شما یکسره کار میکند ، در ابتدا به مطالعه موارد آموزشی و نحوه رفع عیب در بالا توجه نمایید و در صورت عدم رفع عیب میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال هیمالیا در تهران بهره مند شوید .

 • چرا کمپرسور یخچال هیمالیا کار نمی­کند ، چگونه تعمیر و عیب یابی نماییم ؟

 1. ابتدا پریز ورودی یخچال را چک کنید در صورت وجود خرابی آن را تعمیر کنید.
 2. ممکن است اتصالاتی در مسیر ولتاز ورودی به کمپرسور وجود داشته باشد تمام کابل هایی را که به کمپرسور منتهی می­شوند به دقت بررسی کنید.
 3. برد فرمان معیوب است. برای تعویض و یا تعمیر برد با نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا تماس بگیرید.
 • چرا لامپ یخچال هیمالیا روشن نمی­شود؟

میکرو سوییچ یخچال معیوب است. در صورتی که میکرو سوییچ یخچال آسیب دیده باشد هنگام باز کردن درب دستگاه لامپ روشن نمی­شود.

نتیجه گیری استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا در تهران

آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات یخچال هیمالیا سال های طولانی است که با انجام خدمات تعمیر و تعویض قطعات یخچال به مشتریان عزیز خدمت رسانی می­ کند. خدمات با کیفیت, سرویس دهی سریع, ارائه ضمانت نامه کتبی برای تمام خدمات و تعمیر یخچال هیمالیا در محل از ویژگی های منحصر به فرد این مجموعه است. تکنسین های این مجموعه بعد از گذراندن دوره های تخصصی اکنون مشغول به عیب یابی و تعمیریخچال هیمالیا هستند با درخواست اعزام کارشناس آی.پی امداد هزینه های تعمیر یخچال خود را به حداقل برسانید.

نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

برای تعمیر یخچال برندهای مختلف کلیک نمایید .

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.