تعمیر یخچال ایندزیت

تعمیر یخچال ایندزیت

No votes yet.
Please wait...

نمایندگی تعمیرات یخچال ایندزیت

تعمیر یخچال ایندزیت در تهران توسط خدمات نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجاز در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران با ضمانتنامه رسمی و قطعات فابریک عیب یابی و رفع عیب میگردد ، همچنین برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات ، علت ارور ، رفع کد خطا و آموزش تعمیرات را شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات ما بهره مند شوید .

تعمیر یخچال ایندزیت

تعمیر یخچال ایندزیت : آی.پی امداد نمایندگی تعمیرات یخچال ایندزیت  و تعمیرگاه مجاز یخچال ایندزیت بیش از پنجاه سال است که به شما مشتریان ایندزیت در زمینه تعمیر یخچال ایندزیت و علاوه بر آن در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت و  تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت خدمت رسانی میکند.

در نظر داشته باشید با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ایندزیت از قطعات اصلی و فابریک بهره مند میشوید.

تماس با تعمیرگاه مجاز یخچال ایندزیت 

تعمیرگاه مجاز یخچال ایندزیت
تماس با تعمیرگاه مجاز یخچال ایندزیت

در صورت نیاز به تعمیر یخچال ایندزیت باید با تعمیرگاه مجاز یخچال ایندزیت تماس حاصل فرمایید اما باید چند نکته را بدانید:

1.در صورت نیاز به تعمیر یخچال ایندزیت اگر تعمیرگاه مجاز یخچال ایندزیت تماس حاصل فرمایید نه تنها در هزینه های های شما کم تر خواهد شد بلکه در زمان نیز صرفه جویی کرده اید.زیرا تکنسین های تعمیرگاه مجاز یخچال ایندزیت کمتر از یک ساعت زمان میبرد تا در محل شما حاضر شوند.

2.در صورت نیاز به تعمیر یخچال ایندزیت اگر احتیاج به مشاوره رایگان تلفنی داشتید با تعمیرگاه مجاز یخچال ایندزیت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان استفاده کنید.

3.دقت کنید که در صورت تماس با تعمیرگاه مجاز یخچال ایندزیت باید از تکنسین بایت خدمات انجام شده ضمانت نامه رسمی دریافت نمایید.

4.در تعمیرگاه مجاز یخچال ایندزیت تمامی خدمات مربوط به تعمیر یخچال ایندزیت با قطعات اصلی و فابریک انجام میپذیرد.

 

رفع ارور یخچال در نمایندگی تعمیر یخچال فریزر ایندزیت 

نمایندگی تعمیرات یخچال ایندزیت
ارور یخچال ایندزیت در تعمیر یخچال ایندزیت

 

ارور                                                                                           علت ارور یخچال ایندزیت

علت ارور   E1 یخچال ایندزیت                                                 سنسور یخچال ایراد دارد( سنسور دمای باید تعویض گردد )

علت ارور   E2 یخچال ایندزیت                                               خطای سنسور فریزر ( دمای قسمت فریزر درست تنظیم نشده )

علت ارور   E3 یخچال ایندزیت                                               خطای سنسور دیفراست ( دمای قسمت یخچال درست نیست )

علت ارور   E4 یخچال ایندزیت                                               ایراد سنسور دیفراست یخچال ( دمای یخچال درست تنظیم نشده )

علت ارور   E6 یخچال ایندزیت                                              خطای برد کنترل اصلی ( دیسپلی و برد کنترل به درستی کار نمیکند )

علت ارور   E7 یخچال ایندزیت                                              خطای سنسور محیطی ( چیز های رو دمای یخچال تاثیر میگذارد )

علت ارور   E8 یخچال ایندزیت                                              خطای سنسور دمای محیط ( چیز های رو دمای یخچال تاثیر میگذارد )

علت ارور   E9  یخچال ایندزیت                                             هشدار دمای بالای فریزر ( ممکن است درب باز مانده باشد و در نتیجه غذا ها شروع به آب شدن کرده باشند )

علت ارور   E0 یخچال ایندزیت                                              ایراد یخساز( یخ ساز به درستی کار )

علت ارور   EE یخچال ایندزیت                                              ایراد مدار یخ ساز ( یخ ساز به درستی کار )

 

مشکلات مشتریان نمایندگی تعمیرات یخچال ایندزیت

تعمیر یخچال ایندزیت
مشکلات مشتریان نمایندگی تعمیرات یخچال ایندزیت

چرا یخچال ایندزیت کار نمیکند ؟ پاسخ نمایندگی تعمیرات یخچال ایندزیت

اگر یخچال و فریزر ایندزیت شما خاموش شده و لامپ آن نیز روشن نمیشود، احتمالا مشکل برق دارید. چک کنید تا اطمینان یابید که یخچال و فریزر به درستی به برق متصل شده است و اطمینان حاصل کنید که سیم برق مشکلی نداشته باشد. شما همچنین باید فیوز یخچال را به منظور بررسی سلامت آن (شکستن فیوز و یا قطع شدن مدار فیوز) چک کنید و برای اطمینان از دریافت جریان خروجی برق را نیز چک کنید. همچنین توصیه نمایندگی تعمیرات یخچال ایندزیت برای تعمیر یخچال ایندزیت چک کردن رابط در صورت استفاده از رابط برق است.برای این کار دستگاه را مستقیما به پریز برق متصل کنید.

چرا یخچال ایندزیت خنک نمیکند ؟ پاسخ نمایندگی تعمیرات یخچال ایندزیت

اگر فریزر شما به درستی خنک نشود، ابتدا باید دیوار پشتی فریزر را چک کنید. اگر سرد نباشد، ممکن است کمپرسور مشکلی داشته باشد. اگر سرد باشد و شما می توانید هوا را از طرف دریچه های عقب در فریزر احساس کنید، ممکن است با فن یخچال مشکل داشته باشد.همچنین نمایندگی تعمیرات یخچال ایندزیت توصیه میکند کویل های پشت یخچال را سالی یکبار با استفاده از یک قلم مو در حالی که یخچال را از برق جدا کردید تمیز کنید.به گفته نمایندگی تعمیرات یخچال ایندزیت این کار نه تنها در تعمیر یخچال ایندزیت به شما کمک میکند بلکه موجب طول یخچال نیز میشود.

چرا یخچال فریزر ایندزیت گرم است؟ پاسخ نمایندگی تعمیرات یخچال ایندزیت

احتمالا علت این مشکل جریان هوای اشتباه است. فریزر شما ممکن است بیش از حد پر باشد، که اجازه نمی دهد هوا در سراسر فریزر گردش و در سراسر یخچال و فریزر گردش کند. غذا را از یخچال و فریزر خارج کنید و یا آن را مجددا بچینید تا جایی که هوا پخش شود. شما همچنین ممکن است کویل کندانسور کثیف شده باشد که نمایندگی تعمیرات یخچال ایندزیت برای بهبود عملکرد تمیز شود.

چرا موتور یخچال ایندزیت بیش ازحد کار میکند ؟ پاسخ نمایندگی تعمیرات یخچال ایندزیت

یک یخچال فریزر که موتور آن بیش از حد معمول فعایت میکند و انرژی صرف می کند. این مشکل معمولا به دلیل ایجاد گرد و غبار یا موهای زیر کویل کندانسور است. آنها را از گرد و غبار و دیگر آلودگی ها پاک کنید تا تعمیر یخچال ایندزیت را آغاز کنید. اگر یخچال و فریزر شما بعد از تمیز کردن حل نشد با نمایندگی تعمیرات یخچال ایندزیت تماس حاصل فرمایی.دقت کنید یخچال فریزر خود را دمای یخچال خود را بین 0 تا 10 درجه فارنهایت تنظیم کنید.

چرا موتور یخچال فریرز ایندزیت بیش از حد کار میکند؟ پاسخ نمایندگی تعمیرات یخچال ایندزیت

این مشکل یکی از رایج ترین مشکلات گزارش شده به نمایندگی تعمیرات یخچال ایندزیت است و زمانی اتفاق می افتد که درب فریزر به طور تصادفی باز شود. اگر  لاستیک دور درب نیز مشکل پیدا کند این مسئه برای شما ایجاد میشود.ابتدا سعی کنید لاستیک دور درب را بررسی کنید و در صورت نیاز آن را تعمیر کنید.برای بررسی لاستیک دور درب یخچال می توانید لامپ آشپزخانه را خاموش کنید و اطراف درب فریزر را نگاه کنید تا ببیند که آیا نور از مشخص است یا خیر .اگر نور را ببینید، هوا سرد می شود، در حالی که از دستگاه خارج می شود. اگر لاستیک دور درب شما مشکل باشد باید آن را تعمیر و یا به تعویض کنید.

چرا یخچال فریزر ایندزیت نشتی دارد ؟ پاسخ نمایندگی تعمیرات یخچال ایندزیت

شیلنگ یخچال شما ممکن است یخ زده یا مسدود شده باشد. شیلنگ تخلیه را میتوانید در پانل عقب فریزر پیدا کنید و هر یخ زدگی که ممکن است آن را مسدود کند، را آب کرده و علت مسدود شدن آن را برطرف کنید. شما می توانید با استفاده از یک سشوار یخ زدگی را از بین ببرید. همچنین نمایندگی تعمیرات یخچال ایندزیت توصیه می کند شلنگ تخلیه را آب برای پارگی نیز بررسی کنید.

چرا یخ ساز یخچال فریزر ایندزیت کار نمیکند؟ پاسخ نمایندگی تعمیرات یخچال ایندزیت

حل این مشکل معمولا آسان است. ابتدا تنظیمات یخچا را چک کنید که یخ ساز آن غیر فعال نشده باشد ممکن است یخ ساز به طور تصادفی خاموش شده باشد. دقت کنید در دمای بالای 10 درجه فارنهایت، یخ ساز شما ممکن است به درستی کار نکند، بنابراین مطمئن شوید که آن را بین 0 تا 10 درجه فارنهایت قرار دهید. همچنین این مشکل میتواند بر اثر مشکل پیدا کردن فیلتر آب یخچال نیز به وجود بیاید .در این صورت باید فیلتر یخچال را تعویض کنید برای تعویض فیلتر یخچال اگر تخصصی ندارید از نمایندگی تعمیرات یخچال ایندزیت کمک بگیرید.

تعمیر یخچال فریزر ایندزیت در تهران

تعمیر یخچال خاصه تعمیر یخچال فریزر ایندزیت امری است تخصصی ، ما در آی.پی امداد سعی کردیم شما را تا حدودی راهنمایی کنیم اما اگر نیاز به تعمیرات شما با راهنمایی ما برطرف نشد حتما با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ایندزیت مجموعه آی.پی امداد تماس بگیرید زیرا اگر خود اقدام به تعمیر یخچال فریزر ایندزیت کنید و نتوانید آن را به طور صحیح انجام دهید ممکن است مشکل را دوچندان کنید. ما اینجا هستیم تا به تعمیر یخچال ایندزیت و تعمیر یخچال فریزر ایندزیت و تعمیر ساید بای ساید ایندزیت شما عزیان با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه رسمی

نمایندگی تعمیرات یخچال ایندزیت در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیرات یخچال ایندزیت در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیرات یخچال ایندزیت در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیرات یخچال ایندزیت در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

نمایندگی تعمیرات یخچال ایندزیت در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیرات یخچال ایندزیت در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیرات یخچال ایندزیت در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیرات یخچال ایندزیت در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

برای تعمیر یخچال برندهای مختلف کلیک نمایید .

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.