logo logo نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی با ما در تماس باشید 021-58941

تعمیر یخساز یخچال وستینگهاوس

تعمیر یخساز یخچال وستینگهاوس
تعمیر یخساز یخچال وستینگهاوس
زمان مطالعه: 6 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر یخساز یخچال وستینگهاوس به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

تعمیر یخساز یخچال وستینگهاوس یکی از مهمترین مسائلی است که قصد داریم در این مقاله به بررسی نحوه انجام آن بپردازیم. یخساز در برخی مواقع به دلایل مختلف دچار مشکلاتی می شود که در صورت عدم رفع می توانند منجر به از کار افتادگی کامل یخساز شوند. از این رو در این مقاله از آی پی امداد به آموزش تعمیرات یخساز وستینگهاوس و همچنین عیب یابی مشکلات رایج یخساز یخچال ساید وستینگهاوس برای شما خواهیم پرداخت.

کاربران گرامی، در صورت وجود هرگونه پرسش درباره تعمیر یخساز وستینگهاوس می توانید در انتهای صفحه (قسمت دیدگاه) با دیگر کاربران و تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی آی پی امداد به پرسش و پاسخ بپردازید.

نحوه تماس با نمایندگی یخساز ساید بای ساید وستینگهاوس در تهران

نحوه تماس با نمایندگی مجاز مرکزی آی پی امداد جهت تعمیرات یخساز وستینگهاوس به شرح زیر است:

 • در ابتدا با نزدیک ترین شعبه تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیر یخساز یخچال وستینگ هاوس به محل سکونت خود تماس حاصل فرمایید یا از طریق سایت درخواست خود را ثبت کنید.
 • تعمیرگاه مجاز اقدام به اعزام تکنسین متخصص تعمیر یخساز وستینگهاوس شما می نماید و تکنسین طبق زمانبندی شما در محل حاضر می شود.
 • تمامی خدمات آی پی امداد به همراه گارانتی ضمانت نامه انجام می گردد.

تعمیر یخساز یخچال وستینگ هاوس در محل

تعمیرات یخساز یخچال وستینگهاوس در منزل یکی از خدماتی است که می تواند هزینه های ایاب و ذهاب به تعمیرگاه را کاهش دهد. همچنین موجب صرفه جویی در وقت و زمان افراد نیز گردد. از این رو در صورتی که شما نیز با مشکل خرابی و یا کار نکردن یخساز مدل های مختلف یخچال وستینگهاوسی خود مواجه شده اید، می توانید با تعمیرگاه مجاز و مرکزی آی پی امداد برای رفع مشکل دستگاه خود تماس بگیرید. این مجموعه در سریع ترین زمان ممکن تعمیرکاران و تکنسین های خود را به محل مورد نظر مشتری اعزام می کند و تکنسین سریعا دستگاه شما را عیب یابی و رفع عیب می نماید.

نحوه فعال سازی یخساز یخچال وستینگهاوس به چه صورت است؟

یخساز یخچال های ساید وستینگهاوس نیز مانند سایر مدل ها برای فعال سازی و راه اندازی از یک اهرم یا دکمه مخصوص برخوردار هستند که با باز کردن درب فریزر و بررسی یخساز می توانید این دکمه را پیدا کنید. در صورتی که اهرم مخصوص به سمت پایین کشیده شود و یا دکمه در حالت ON قرار بگیرد، یخساز شما به درستی راه اندازی شده است.

راه اندازی یخساز یخچال وستینگهاوس

چگونه یخساز یخچال وستینگهاوس را خاموش کنیم؟

در برخی مواقع به مدت طولانی از یخساز یخچال ساید وستینگ هاوس استفاده نمی شود. جهت جلوگیری از به هم چسبیدن یخ ها و خرابی یخساز بهتر است اقدام به غیرفعال سازی و خاموش کردن یخساز کنید.  برای انجام این کار بر روی نمایشگر یخچال وستینگهاوس کلید ice on/off تعبیه شده است که با فشار دادن آن علامت ice off که به معنای خاموش شدن یخساز است.

نحوه ریست کردن یخساز یخچال ساید وستینگ هاوس

بسیاری از مشکلاتی که برای یخساز ساید وستینگهاوس ایجاد می شود را می توان به کمک ریست کردن و تنظیم مجدد یخساز رفع نمود. در صورتی که قصد ریست یخساز یخچال وستینگهاوس خود را دارید، باید درب فریزر خود را باز نموده و محفظه مربوط به یخساز را بیرون بکشید. در بخش پایینی یخساز دکمه ای به نام ریست وجود دارد که باید آن را نگه دارید تا یخساز شما به درستی ریست شود.

آموزش تعمیرات یخساز یخچال وستینگهاوس با تعمیرکار آی پی امداد

آموزش تعمیرات یخساز یخچال وستینگهاوس یکی از مواردی است که می تواند به شما کمک کند تا ایرادات کوچک را در منزل رفع کنید. همچنین نیازی به کمک گرفتن از تعمیرکار در این زمینه نداشته باشید. همچنین اطلاع پیدا کردن از دلیل خرابی و بروز ایراد در یخساز یخچال وستینگهاوس می تواند دانش شما را در زمینه علت این مشکل افزایش دهد. از این رو با تعمیرکار متخصص آی پی امداد در ادامه این مطلب جهت عیب یابی و بررسی ایرادات رایج یخساز یخچال وستینگهاوس همراه باشید.

چرا یخساز وستینگهاوس کم یا زیاد آبگیری می کند؟

ممکن است تابحال شما نیز با مشکل کم یا زیاد آبگیری کردن یخساز وستینگ هاوس خود مواجه شده باشید و به دنبال تعمیر یخساز ساید بای ساید باشید.

 • عدم تعویض طولانی مدت فیلتر آب می تواند موجب کم شدن سرعت تشکیل یخ در یخساز شود.
 • می توان کم بودن فشار آب یخچال را نیز از دلایلی دانست که کم آبگیری کردم یخساز یخچال وستینگهاوس دانست.
 • پر شدن بیش از اندازه قالب یخ یخساز موجب می شود تا روند یخسازی کاهش پیدا کند و نیاز به تخلیه یخ ها دارد.

چرا یخساز ساید وستینگ هاوس کار نمی کند؟

چنانچه با مشکل کار نکردن یخساز یخچال وستینگهاوس خود مواجه شده اید، نکاتی که در ادامه آورده شده است را چک کنید:

 • چنانچه موتور یخساز، برد فرمان و یا سنسور یخساز معیوب شده باشند، دستگاه قادر به کار کردن نخواهد بود.
 • از دلایل بروز این مشکل مربوط به انسداد راه ورودی آب به یخساز است که می تواند مربوط به لوله یا شیر ورودی آب باشد که نیاز به بررسی دارد.
 • بررسی این بخش ها نیاز به تخصص دارد و بهتر است از یک فرد متخصص برای انجام آن کمک بگیرید.
 • در نهایت اهرم یخساز و قالب آن را بررسی کنید تا دچار شکستگی یا خرابی نشده باشند.

چرا یخ از یخساز یخچال ساید وستینگهاوس خارج نمی شود؟

در صورتی که یخ به درستی از یخ ساز خارج نمی شود، بهتر است جهت عیب یابی یخساز وستینگهاوس خود موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید:

 • بروز هرگونه خرابی در بازوهای انتقال دهنده یخ و یا اجزای داخلی این بخش می تواند از دلایل ایجاد این ایراد در یخساز باشد.
 • در برخی مواقع استفاده نکردن از یخساز به مدت طولاتی و پر شدن بیش از حد مخزن یخ می تواند موجب بروز این مشکل شود.
 • اگر یخ های درون یخساز به هر دلیل به هم چسبیده باشند، امکان خروج یخ از یخساز وجود نخواهد داشت.

سنسور یخساز وستینگهاوس در کدام قسمت است؟

سنسور مربوط به بخش یخساز یخچال ساید وستینگ هاوس قطعه ای است که به یخ ساز فرمان می دهد تا یخ های مورد نیاز کاربران را خارج نماید. بروز هرگونه مشکل در این سنسور و عمل نکردن آن منجر به کار نکردن یخساز و سایر بخش های آن می شود. برای دسترسی پیدا کردن به این سنسور و عیب یابی آن می توانید پنل تعبیه شده در پشت سیستم یخساز را باز نمایید.

ترمودیسک یخساز یخچال وستینگ هاوس کجاست؟

در صورتی که با مشکلی در یخساز وستینگهاوس خود مواجه شده اید و قصد بررسی ترمودیسک یخساز را دارید، اما محل قرارگیری آن را نمی دانید، به مطالعه این بخش ادامه دهید. ترمودیسک قطعه ای است که دمای بالای یخچال را تحمل نموده و وظیفه آن جلوگیری از افزایش دمای المنت است . این قطعه مهم در محل قرارگیری المنت و اواپراتور یخچال تعبیه شده است.

ترمودیسک یخساز یخچال وستینگ هاوس

محل قرارگیری شیر برقی یخساز یخچال وستینگهاوس کجاست؟

شیر برقی که به آن شیر ورودی آب یخساز نیز گفته می شود، قطعه ای است که می تواند عملیات آبگیری یخساز را به خوبی انجام دهد. همچنین آب لازم برای یخ سازی را از طریق لوله های آب به بخش یخساز برساند. از این رو در صورت عدم آبگیری یخ ساز اولین بخشی که باید مورد بررسی قرار بگیرد، شیر برقی است که می توانید آن را در قسمت پشتی یخچال وستینگهاوس پیدا کنید.

شیر برقی یخساز یخچال وستینگهاوس

از کجا می توان قطعات یخساز وستینگهاوس را تهیه کرد؟

یکی از مسائلی که می تواند از خرابی یخساز یخچال وستینگهاوس جلوگیری نماید، استفاده از قطعات اصلی و اورجینال برای تعمیرات یخ ساز وستینگ هاوس است. در صورتی که برای انجام این کار از قطعات باکیفیت استفاده شود، یخساز میز کیفیت اولیه خود را حفظ کرده و به خوبی به کارکرد صحیح خود ادامه خواهد داد. آی پی امداد یکی از مراکزی است که می تواند انواع قطعات اصلی یخساز یخچال های وستینگهاوس را برای شما به راحتی تامین نماید.

نتیجه گیری از تعمیر یخساز یخچال وستینگ هاوس

رایج ترین مشکلاتی که ممکن است در یخساز یخچال وستینگهاوس با آن مواجه شوید را در این مطلب بررسی کردیم. راهکارهایی نیز برای شما بیان شد که می توانید برای بررسی و عیب یابی یخساز وستینگهاوس خود از آنها استفاده کنید. البته لازم به ذکر است که تعمیر یخساز وستینگهاوس بدون دانش فنی لازم می تواند منجر به خرابی های بیشتری شود. از این رو به هنگام مواجهه با ایراداتی در یخساز خود بهتر است برای تعمیرات یخساز یخچال وستینگ هاوس از تعمیرکاران متخصص کمک بگیرید. آی پی امداد به عنوان تعمیرگاه مجاز یخچال وستینگهاوس می تواند در این امر شما را یاری دهد.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست