logo logo نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی با ما در تماس باشید 021-58941

تعمیر یخساز یخچال بلومبرگ

تعمیر یخساز یخچال بلومبرگ
تعمیر یخساز یخچال بلومبرگ
زمان مطالعه: 6 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر یخساز یخچال بلومبرگ به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

در صورتی که شما نیز با مشکلات و خرابی هایی در یخساز بلومبرگ خود مواجه شده اید، می توانید این مقاله را که در راستای تعمیر یخساز یخچال بلومبرگ آماده شده است، مطالعه نمایید. این مقاله در زمینه آموزش تعمیرات یخساز بلومبرگ ارائه شده است که می توانید از مشکلات رایج یخساز ساید بلومبرگ و همچنین نحوه راه اندازی و نصب یخساز اطلاع پیدا نمایید. در صورتی که شما نیز با اختلالاتی در یخساز ساید بای ساید بلومبرگ خود مواجه شده اید، می توانید به کمک این مقاله مشکلات یخساز خود را رفع کرده و یا از تعمیرکار متخصص آی پی امداد برای انجام این کار کمک بگیرید.

کاربران گرامی، در صورت وجود هرگونه پرسش درباره تعمیر یخساز بلومبرگ می توانید در انتهای صفحه (قسمت دیدگاه) با دیگر کاربران و وب اپلیکیشن تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد به پرسش و پاسخ بپردازید.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیر یخساز یخچال بلومبرگ در تهران

نحوه تماس با مرکز تعمیرات یخساز بلومبرگ در تهران به شرح زیر می باشد.

 1. برای تماس با مرکز تعمیرات یخساز بلومبرگ حتما با نزدیکترین شعبه به محل سکونت خود تماس حاصل فرمایید.
 2. همچنین میتوانید با مراجعه به سایت آی پی امداد اقدام به ثبت درخواست تعمیر به صورت آنلاین نمایید.
 3. پس از ثبت درخواست شما در سایت یا توسط اپراتور نام تکنسین به همراه کد اشتراک به تلفن همراه شما ارسال خواهد شد.
 4. تکنسین متخصص تعمیرات یخساز ساید بلومبرگ در سریع ترین زمان ممکن در محل شما حاضر می شوند.
 5. تعمیر یخساز بلومبرگ با استفاده از قطعات اصل و فابریک صورت خواهد گرفت.
 6. پس از انجام فرآیند تعمیرات فاکتور و ضمانت نامه زسمی به شما تقدیم می گردد.
 7. در نهایت از طرف آی پی امداد با شما تماس گرفته شده و جهت بررسی میزان رضایت از خدمات تعمیرکار از شما نظرخواهی می شود.

تعمیر یخساز بلومبرگ در محل

شما می توانید در هنگام بروز هر مشکلی برای یخساز یخچال بلومبرگ خود با آی پی امداد، مرکز تعمیرات یخساز یخچال بلومبرگ تماس بگیرید و مشکل دستگاهتان را در زمانی کوتاه و در محل و منزلتان و با قیمت مناسب برطرف نمایید. آی پی امداد با ارسال تعمیرکار متخصص خود به محل و منزل مشتری کار آنها را راحت کرده و هزینه های آنها را کاهش داده است.

تعمیرکار آی پی امداد با تماس شما در کوتاه ترین زمان به منزلتان مراجعه کرده و مشکل دستگاهتان را در محل و منزلتان و در همان موقع برطرف می نمایند. ذکر این نکته لازم و ضروری است که بدانید این تعمیرکاران در هنگام مراجعه به منزل شما با تجهیزات کامل که شامل آچارهای مورد نیاز برای دستگاه و قطعات مختلف می باشد حضور پیدا می کند و در صورت نیاز به تعویض قطعه نیز این کار را در همان موقع انجام می دهد.

نحوه راه اندازی و فعالسازی یخساز بلومبرگ چگونه است؟

برای فعال کردن یخساز یخچال بلومبرگ در بسیاری از مدل های آن دکمه به شکل on تعبیه شده است که به کمک آن می توانید اقدام به راه اندازی یخساز بلومبرگ خود نمایید. همچنین در برخی از مدل ها ممکن است اهرمی فلزی برای انجام این کار وجود داشته باشد. یکی از بهترین کارها برای فعال کردن یخساز مراجعه به دفترچه راهنمای یخچال بلومبرگ می باشد.

راه اندازی و فعالسازی یخساز بلومبرگ

چگونه یخساز یخچال بلومبرگ را خاموش کنیم؟

در شرایطی که از یخساز یخچال ساید بلومبرگ طی مدت زمانی زیادی استفاده نمی شود، جهت جلوگیری از به هم چسبیدن یخ ها و خرابی یخساز بهتر است اقدام به غیرفعال سازی و خاموش کردن یخساز کنید. برای انجام این کار روی نمایشگر یخچال بلومبرگ کلید ice on/off تعبیه شده است که با فشار دادن دکمه ice off که به معنای خاموش شدن یخساز است.

نحوه ریست کردن یخساز یخچال ساید بلومبرگ

یکی از روش هایی که از طریق آن می توانید ایرادات جزئی یخساز یخچال بلومبرگ خود را برطرف کنید، این است که آن را ریست نمایید.

 • برای ریست کردن یخساز ساید بلومبرگ محفظه مربوط به یخ ساز را باز کنید.
 • دکمه ریست سوئیچ روی یخساز را به مدت چند ثانیه فشار دهید تا یخساز به صورت کامل ریست شود.

ریست کردن یخساز یخچال ساید بلومبرگ

آموزش تعمیرات یخساز یخچال بلومبرگ با تعمیرکار آی پی امداد

آموزش تعمیرات یخساز یخچال بلومبرگ یکی از مواردی است که می تواند به شما کمک کند تا ایرادات جزئی یخساز را خودتان در منزل رفع کنید. همچنین نیازی به کمک گرفتن از تعمیرکار در این زمینه نداشته باشید. همچنین اطلاع پیدا کردن از دلیل خرابی در یخساز یخچال بلومبرگ می تواند دانش شما را در زمینه علت این مشکل افزایش دهد. از این رو با تعمیرکار متخصص آی پی امداد در ادامه این مطلب جهت عیب یابی و بررسی ایرادات رایج یخساز یخچال فیرزرهای بلومبرگ همراه باشید.

چرا یخ از یخساز ساید بلومبرگ بیرون نمی ‌آید؟

در صورتی که یخساز اقدام به ساخت یخ می کند، اما یخ به درستی از آن خارج نمی شود، برای تعمیرات یخساز بلومبرگ به بررسی موارد زیر اقدام کنید:

 • در برخی مواقع مشکل از موتور، گیربکس و اتصالات الکتریکی یخساز می باشد که باید این موارد را به دقت بررسی کنید.
 • ممکن است بازوی کنترل یخساز جابجا شده و یا از جای خود خارج شده باشد که باید آن را در جایگاه مناسب خود قرار دهید.

علت یخ ندادن یخچال ساید بلومبرگ چیست؟

در صورتی که یخساز یخچال شما کارکرد درستی دارد اما نمی تواند یخ ایجاد کند، احتمالا دچار مشکلاتی شده است. برای عیب یابی یخساز بلومبرگ خود باید موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید:

 • چنانچه شیر برقی یخساز گیر کرده باشد، آبگیری و سیکل سرما به درستی انجام نخواهد شد.
 • خرابی کمپرسور نیز یکی از دلایل کار نکردن یخساز یخچال بلومبرگ می باشد.
 • یخساز باید به صورت دوره ای سرویس شود تا بتواند کارکرد صحیحی داشته باشد.

چرا یخ ها درون یخساز یخچال بلومبرگ به یکدیگر می چسبند؟

بسیاری از مصرف کنندگان اغلب با چسبیدن تکه های یخ درون یخساز یخچال ساید بلومبرگ خود مواجه می شوند. از این رو لازم است بدانید که اگر این مشکل برای یخساز شما ایجاد شود، می تواند موجب از کار افتادگی یخساز شود و باید سریعا رفع گردد. برای تعمیر یخساز یخچال بلومبرگ در این شرایط به صورت زیر عمل کنید:

 • در برخی مواقع نوع شکل و قالب یخ ها موجب بالا آمدن سطح آب و به هم چسبیدن آنها می شود.
 • اگر یخساز به مدت طولانی روشن باشد اما از آن هیچ استفاده ای نشود، به مرور موجب به هم چسبیدن یخ ها خواهد شد.
 • در صورتی که در زمان آبگیری یخساز به مشکل برخورده یا فشار آب بالا رود، سطح یخ ها یکدست شده و ممکن است به هم بچسبند.

چرا یخساز یخچال ساید بای ساید بلومبرگ کار نمی کند؟

ممکن است شما نیز با مشکل کار نکردن یخساز بلومبرگ خود مواجه شوید که برای رفع عیب یخساز باید نکات زیر را بررسی کنید:

 • در برخی مواقع علت بروز این مشکل به دلیل انسداد و گرفتگی لوله انتقال آب به یخساز یا شیر برقی است.
 • اگر برد کنترلی یخساز یخچال بلومبرگ دچار ایراد شود نیز ممکن است این مشکل رخ دهد که نیاز به بررسی تخصصی دارد.
 • دقت داشته باشید که میکروسوئیچ قفل درب یخچال کاملا سالم باشد.
 • همچنین باید سایر قطعات مرتبط مانند ترموستات و همچنین فیلتر آب یخچال را نیز بررسی نمایید.

سنسور یخساز ساید بلومبرگ در کجا قرار گرفته است؟

یکی از قطعات مهم که می تواند فرمان لازم جهت صدور یخ را برای یخساز ساید بلومبرگ صادر نماید، سنسور یخساز است. در صورتی که یخساز شما کارکرد صحیحی ندارد، می توانید این قطعه را که در پنل مخصصوص یخ ساز تعبیه شده است، مورد بررسی و عیب یابی قرار داده و در صورت نیاز آن را تعویض کنید.

محل ترمودیسک یخساز یخچال بلومبرگ کجاست؟

احتمالا تابحال شما نیز نامه قطعه ترمودیسک یخچال را شنیده اید. همچنین ممکن است این سوال برایتان ایجاد شود که ترمودیسک چه کارایی دارد و در کدام قسمت یخچال تعبیه شده است. ترمودیسک یخساز یخچال بلومبرگ یکی از قطعاتی است که می تواند دمای بالایی یخچال را به خوبی تحمل نموده و مانع از افزایش دمای المنت یخچال شود. این قطعه که وظیفه بسیار مهمی را در یخچال ایفا می کند. ترمودیسک در محلی قرار گرفته است که المنت و ترموستات یخچال نیز تعبیه شده اند.

ترمودیسک یخساز یخچال بلومبرگ

شیر برقی یخساز یخچال بلومبرگ کجاست؟

شیر برقی یا شیر ورودی آب اصلی ترین قطعه ای است که در انواع مختلف ساید بای سایدها از آن استفاده می شود. این قطعه معمولا در پشت یخچال و روی لوله ورودی آب یخچال تعبیه می شود. شیر برقی اجازه می دهد تا آب به خوبی درون لوله آب یخچال جریان پیدا کرده و وارد قالب یخ شود تا یخساز بلومبرگ بتواند اقدام به تولید یخ کند.

شیر برقی یخساز یخچال بلومبرگ

از کجا می توان قطعات یخساز یخچال بلومبرگ را تهیه کرد؟

در بسیاری از مواقع خرابی و از کار افتادن یخساز یخچال بلومبرگ به دلیل ایراد و نقص فنی در هریک از اجزا و قطعات این بخش رخ می دهد. از این‌ رو تنها راهکار رفع مشکل این است که قطعات معیوب یخچال بلومبرگ با قطعات اصلی و باکیفیت جایگزین شوند. ممکن است برای شما نیز این دغدغه ایجاد شده باشد که قطعات مورد نظر را از کجا تهیه کنیم. در همین راستا قصد داریم مرکز تخصصی آی پی امداد را به شما معرفی کنیم. این مرکز انواع قطعات اورجینال یخساز یخچال ساید بلومبرگ را با بالاترین کیفیت در اختیار شما قرار می دهد.

نتیجه گیری از تعمیر یخساز یخچال بلومبرگ

یخساز یخچال ساید بلومبرگ ممکن است در برخی مواقع به دلیل خرابی هریک از قطعات یا بخش های این دستگاه نیاز به تعمیر پیدا خواهد کرد. از آنجایی که مرکز مجاز تعمیرات یخ ساز بلومبرگ در آی پی امداد از تعمیرکاران و تکنسین های متخصص و آموزش دیده برخوردار است و با داشتن شعب گوناگون می تواند بهترین خدمات تعمیرات یخچال را به مشتریان خود ارائه دهد.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست