logo logo تعمیر پلوپز با ما در تماس باشید 021-58941021-91093903

تعمیر پلوپز

comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر پلوپز به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

استفاده از پلوپز باعث پخت سریع و آسان تر برنج شده است. پلوپز با استفاده از قطعاتی به مانند ترموستات، فیوز، المنت و کاسه پخت و پز کار میکند. در صورتی که دستگاه شما مشکلی دارد، میتوانید برای تعمیر پلوپز از تعمیرکاران متخصص آی پی امداد کمک بگیرید. این مجموعه از سال 1370 در زمینه تعمیرات لوازم خانگی فعالیت کرده و در تمامی مناطق تهران از شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز شعبه دارد و در کمترین زمان ممکن تعمیرات پلوپز شما را انجام میدهند.

امکان استفاده از خدمات آی پی امداد از سه طریق تعمیر در محل، تعمیر در کارگاه های مجهز و همچنین ارسال دستگاه با پیک به تعمیرگاه مجموعه امکان پذیر می باشد. کلیه خدمات این مجموعه همراه با فاکتور رسمی شرح هزینه ها و گارانتی معتبر 3 الی 12 ماه همراه می باشد که شما می توانید این مشخصات را در پنل کاربری خود در سایت آی پی امداد مشاهده نمایید. همچنین کارشناسان این مجموعه به صورت آنلاین و 24 ساعته در پنل کاربری از شما پشتیبانی خواهند کرد.

چنانچه دارای دانش فنی هستید یا سوالاتی در زمینه تعمیرات پلوپز برای شما مطرح شده است، می توانید سوالات خود را در قسمت دیدگاه یا بخش پرسش و پاسخ سایت مطرح نمایید تا کارشناسان مجرب آی پی امداد راهنمایی هایی لازم را به شما ارائه نمایند.

نحوه تماس با مرکز تعمیر پلوپز در تهران

مشتریانی که قصد استفاده از خدمات تعمیر پلوپز در مجموعه آی پی امداد را دارند، می توانند از چند طریق از خدمات این مرکز بهره مند شوند که در ادامه به بررسی هریک از این روش ها پرداخته ایم:

 1. جهت استفاده از خدمات تعمیر پلوپز در آی پی امداد می توانید با شماره  02158941 یا 02191093903 تماس بگیرید.
 2. امکان ثبت درخواست تعمیرات به صورت آنلاین از طریق سایت آی پی امداد نیز برای شما وجود دارد.
 3. همچنین جهت تعمیرات پلوپز میتوانید به آدرس کارگاه آی پی امداد که در بخش تماس با ما درج شده است، مراجعه نمایید.
 4. در صورتی که مشکل دستگاه شما جزئی است، تعمیرکار آی پی امداد می تواند در محل کار یا منزل شما به عیب یابی و رفع مشکل بپردازد.
 5. شما میتوانید از خدمات پیک این مجموعه نیز بهره مند شوید. تمامی پیک های مجموعه آی پی امداد به باکس ضد ضربه مجهز هستند و هنگام دریافت دستگاه به شما رسید کتبی بابت تحویل دستگاه میدهند.

روش ارائه خدمات تعمیرات پلوپز در آی پی امداد

پس از ثبت درخواست تعمیرات پلوپز در سامانه مشتریان آی پی امداد، نحوه ارائه خدمات توسط تعمیرکار این مرکز به صورت زیر می باشد:

 1. لینک پنل کاربری برای شما پیامک میشود که حاوی اطلاعاتی شامل نام و مشخصات تکنسین و کد اشتراک می باشد.
 2. همچنین در پنل کاربری خود می توانید به اطلاعات دیگری نظیر مدت گارانتی، فاکتور و … دسترسی داشته باشید و با کارشناس واحد پیگیری و شکایات در ارتباط باشید.
 3. از هر کدام از روش های بالا برای تعمیرات پلو پز استفاده کرده باشید، زمان تعمیر و زمان حضور پیک داخل پنل ثبت میشود.
 4. بعد از انجام تعمیرات، فاکتور به همراه گارانتی 3 تا 12 ماه به شما ارائه می شود. مدت زمان گارانتی را میتوانید داخل پنل کاربری مشاهده نمایید.
 5. همچنین از ابتدای شروع مدت زمان گارانتی تا پایان آن، یک کارشناس در پنل کاربری از شما پشتیبانی می کند.
 6. در نهایت برای اطلاع از میزان رضایت مندی شما از خدمات دریافت شده، نظرسنجی صورت می گیرد. همچنین امکان امتیاز دهی و ثبت نظر داخل پنل وجود دارد.

آی پی امداد چه خدماتی را برای تعمیرات پلوپز ارائه می کند؟

این روزها بسیاری از مصرف کنندگان از دستگاه های پلوپز در مدل ها و مارک های مختلفی استفاده می کنند و پس از مدتی به دلایل مختلفی با مشکلاتی در دستگاه خود مواجه می شوند. در این شرایط بهترین کار استفاده از خدمات تعمیرات پلوپز در نمایندگی مجاز و معتبر می باشد. تعمیرکاران متخصص آی پی امداد انواع خدمات مربوط به دستگاه پلوپز را به مشتریان با بهترین کیفیت ارائه می دهند. در صورت خرابی دستگاه خود می توانید با شماره 02158941 تماس گرفته و از خدمات پلوپز در این مجموعه استفاده کنید. از جمله خدمات قابل ارائه توسط تعمیرکار آی پی امداد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عیب یابی و تعمیر انواع قطعات الکترونیکی و مکانیکی پلوپز نظیر المنت، تایمر، لامپ، برد الکترونیکی، ترموستات، دکمه روشن/خاموش، سیم و کابل دستگاه و …

آی پی امداد تعمیر کدام برندهای پلوپز را انجام می دهد؟

هریک از برندهای دستگاه پلوپز با گذشت زمان با خرابی مواجه شده و نیاز به تعمیر پیدا خواهند کرد. آی پی امداد تعمیر تمامی برندهای پلوپز را انجام می دهد که از معروف ترین آنها می توان به موارد ذکر شده زیر اشاره کرد:

 • پارس خزر
 • هاردستون
 • فولن
 • ویداس
 • میگل
 • بوش
 • تفال
 • و ..

در صورتی که هریک از برندهای دستگاه پلوپز شما دچار خرابی و ایراداتی شده است، می توانید از تکنسین های متخصص آی پی امداد برای رفع مشکل دستگاه خود کمک بگیرید.

تعمیرات پلوپز در تهران

یکی از مسائلی که برای همه ما ناخوشایند است، به تعویق انداختن کارهایی است که باید آنها را انجام دهیم. به خاطر همین موضوع بیشتر افراد ترجیح می دهند که خودشان پلوپزشان را تعمیر نمایند و یا اینکه برای انجام سریع تر کارها به هر تعمیرکاری مراجعه کنند. تعمیرات پلوپز در تهران با ارائه بهترین خدمات و متخصص ترین تعمیرکاران در تمامی مناطق 22 گانه انجام میشود. مجموعه آی پی امداد در تمامی مناطق تهران بزرگ شعبه دارد و شما می توانید در 24 ساعت شبانه روز و 7 روزه هفته از خدمات تعمیر پلوپز بدون هیچگونه معطلی استفاده کنید. بنابراین اگر ساکن هریک از مناطق شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران هستید، می توانید از خدمات این مجموعه با بهترین کیفیت بهره مند شوید.

خدمات در محل

عدم نیاز به جابجایی پلوپز و جلوگیری از هرگونه احتمال خرابی یا آسیب دیدن دستگاه قطعا مهم ترین موضوعی است که می توان به آن اشاره کرد. مرکز آی پی امداد شرایطی را ایجاد کرده است تا هر متقاضی بتواند خدمات مورد نظر خود را در محل کار یا منزل خود دریافت کند. نحوه استفاده از خدمات تعمیرات پلوپز در محل، از دو روش استفاده از خدمات پیک یا حضور تعمیرکار در محل امکان پذیر میباشد. اما توجه داشته باشید که بهترین روش تعمیر پلوپز، در کارگاه میباشد. کارگاه آی پی امداد مجهز به تمامی ابزار آلات و قطعات پلوپز است که بعد از تعمیر، واحد کنترل کیفیت آن را بررسی میکند و بعد از اطمینان از سالم شدن دستگاه، آن را درب به منزل به شما تحویل میدهند.

توجه داشته باشید که نیازی به مراجعه حضوری در کارگاه نیست و بعد از ثبت مشخصات شما، پیک آی پی امداد همراه با رسید کتبی و باکس ضد ضربه در محل شما حاضر میشود و دستگاه را تحویل میگیرد و در نهایت ظرف 72 ساعت کاری به شما تحویل میدهد و تمامی این فرایند را میتوانید در پنل کاربری خود مشاهده نمایید.

چرا بهتر است از خدمات تعمیرات پلوپز در آی پی امداد استفاده کنیم؟

در صورتی که به دنبال مجموعه ای هستید که بتواند خدمات تعمیرات پلوپز را با کیفیت و سرعت بالایی ارائه دهد، می توانید از خدمات آی پی امداد استفاده نمایید. این مرکز از دهه 1370 در زمینه تعمیرات لوازم خانگی فعالیت کرده و دارای بیش از 30 سال سابقه درخشان می باشد. این مجموعه طی سال ها ارائه خدمات باکیفیت توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب نماید. از جمله مزایای بهره مندی از خدمات تعمیرات پلوپز در آی پی امداد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • استفاده از قطعات اورجینال برای تعمیر پلوپز
 • ارائه ضمانت نامه معتبر 3 الی 12 ماه برای تمامی خدمات
 • بهره گیری از تعمیرکاران حرفه ای، مجرب و متخصص متناسب با نوع مشکل زودپز
 • صرفه جویی به میزان 75% در هزینه های تعمیرات پلوپز
 • تعمیر و عیب یابی پلوپز در کوتاه ترین زمان ممکن
 • دسترسی مشتریان به فاکتور، گارانتی و سایر اطلاعات در پنل کاربری
 • امکان ارتباط آنلاین با واحد پشتیبانی در پنل کاربری

هزینه تعمیرات پلوپز

مرکز تعمیرات پلوپز همواره به هزینه تمام شده تعمیرات دستگاه اهمیت بسیار ویژه ای می دهد و از این موضوع مطلع است که شما نمی خواهید هزینه بسیار زیادی را برای تعمیر پلوپز خود بپردازید. به همین منظور قیمت های خود را به صورت منصفانه ای تنظیم کرده است. هزینه تعمیر پلوپز متناسب با مدل دستگاه و مشکل پیش آمده متفاوت می باشد. کاربران گرامی توجه داشته باشید که کلیه هزینه های خدمات عیب یابی و تعمیرات پلوپز طبق تعرفه اتحادیه محاسبه می شود. استفاده از قطعات با کیفیت و همچنین تشخیص درست عیب یابی و تعمیر به جای تعویض می تواند کاهش حداکثری هزینه خدمات را برای شما به همراه داشته باشد.

مشکلاتی که توسط تعمیرگاه دستگاه پلوپز رفع می شوند

پلوپز مانند سایر لوازم خانگی ممکن است در طول زمان دچار ایراداتی شده و خراب گردد که در این بخش به ایرادات رایج این دستگاه و نحوه رفع عیب آنها اشاره خواهیم کرد. برای برطرف کردن هریک از ایرادات این دستگاه بهتر است از تکنسین های متخصص آی پی امداد کمک بگیرید. از جمله مشکلات متداول پلوپز می توان به موارد زیر اشاره نمود:

تعمیرات مشکل روشن نشدن پلوپز

اگر پلوپز شما روشن نمی‌شود، می‌ توانید مشکل را با توجه به مراحل زیر تعمیر کنید:

 • برای اطمینان از اینکه دوشاخه پلوپز به درستی به پریز برق وصل شده است، پلاگین را از پریز بردارید و مجددا به پریز برق وصل کنید.
 • اگر پلوپز شما با استفاده از شارژر کار می‌کند، شارژر را بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که به درستی به پلوپز وصل شده است. در صورت لزوم، شارژر را تعویض کنید..
 • دکمه روشن یا خاموش را بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که به درستی کار می‌کند. در صورتی که دکمه خراب شده است، باید تعویض شود.
 • در صورتی که هیچ یک از موارد فوق به درستی کار نمی‌کند، ممکن است سیستم برقی پلوپز شما خراب شده باشد. در این صورت، بهتر است از تعمیرکار پلوپز در آی پی امداد کمک بگیرید.

علت برق داشتن بدنه پلوپز

در صورتی که بدنه پلوپز شما برق دارد، می‌ توانید با بررسی مراحل زیر مشکل را برطرف کنید:

 • بررسی کنید که شبکه برق در منطقه شما درست عمل می‌کند. برای این کار می‌ توانید از یک دستگاه دیگری استفاده کنید و ببینید آیا آن دستگاه برق می‌گیرد یا خیر.
 • سیم برق پلوپز را بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که در حالت خوبی قرار دارد. در صورتی که سیم برق شکستگی، ساییدگی یا ترکیدگی دارد، باید تعویض شود.
 • در صورتی که هیچ یک از موارد فوق به درستی کار نمی‌کند، ممکن است سیستم برقی پلوپز شما خراب شده باشد. در این صورت، بهتر است از تعمیرکار مجاز کمک بگیرید.

عیب یابی مشکل نشت بخار از پلوپز

در صورتی که بخار از پلوپز به بیرون نشت می کند، می توانید موارد زیر را مورد عیب یابی قرار دهید:

 • واشر یا لاستیک دور درب را به خوبی بررسی کنید. وجود هر گونه ایراد و یا پوسیدگی در لاستیک منجر به بروز این مشکل می شود.
 • محل قرار گیری لاستیک را به خوبی بررسی کنید. وجود هر گونه کثیقی و یا مواد غذایی باعث خارج شدن بخار می شود.
 • در صورتی که متوجه خرابی لاستیک شدید، برای خرید یک لاستیک جدید اقدام کنید.

تعمیر مشکل خاموش نشدن خودکار پلوپز

در صورتی که پلوپز شما به صورت خودکار خاموش نمی شود، می توانید برای تعمیر پلوپز به موارد زیر توجه کنید:

 • در برخی از دستگاه های پلوپز از تایمر مکانیکی استفاده شده است که با معیوب شدن آن، دستگاه خاموش نخواهد شد.
 • سوختن موتور تایمر نیز می تواند علت خاموش نشدن تایمر پلوپز باشد. از این رو لازم است برای تعویض آن اقدام کنید.
 • هرز شدن چرخ دنده ها مانع از خاموش شدن المنت می شود. از این رو ولوم به نقطه شروع باز نمی گردد.
 • لازم است تایر را به خوبی بررسی کنید. در صورت معیوب بودن برای عوض کردن آن اقدام نمایید.

چنانچه در این کار مهارت و تخصص کافی را ندارید، حتما با تعمیرکار پلوپز در آی پی امداد تماس بگیرید.

دلیل چسبیدن برنج ته ظرف پلوپز

شما با کمک مراحل زیر می توانید عیب یابی علت چسبیدن برنج به پلوپز را انجام داده و مشکل را رفع نمایید:

 • خراب شدن لایه نچسب کف ظرف، باعث بروز این ایراد می شود. لازم است در زمان شستن ظرف پلوپز از اسفنج نرم استفاده کنید.
 • از استفاده وسایل زبر مانند اسکاچ برای شستن این ظرف خودداری کنید.
 • چنانچه لایه نچسب آسیب جدی دیده باشد، باید آن را تعویض کنید.
 • ممکن است تنظیماتی که برای پخت برنج در پلوپز مشخص کرده اید، نامناسب باشد.

عیب یابی مشکل در صفحه نمایش پلوپز

اگر پلوپز شما مشکل صفحه نمایش دارد، می‌توانید موارد زیر را برای بررسی علت بروز مشکل و رفع آن عیب یابی کنید:

 • در صورتی که پلوپز شما با استفاده از باتری کار می‌کند، باتری را بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که به درستی شارژ شده است.
 • در صورتی که باتری به درستی شارژ نشده باشد، ممکن است صفحه نمایش پلوپز شما مشکل داشته باشد.
 • بررسی کنید که کابل اتصال صفحه نمایش به داخل پلوپز به درستی وصل شده است. در صورتی که کابل دچار خراش یا شکستگی باشد، باید تعویض شود.
 • صفحه نمایش پلوپز را بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که به درستی کار می‌کند. در صورتی که صفحه نمایش دچار خطا یا صدمه شده باشد، باید تعویض شود.
 • دکمه های کنترل پلوپز را بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که به درستی کار می‌کنند. در صورتی که دکمه های کنترل دچار مشکل باشند، ممکن است باعث مشکل در صفحه نمایش پلوپز شما شده باشند.

تعمیر مشکل باز و بسته نشدن درب پلوپز

اگر در قفل درب پلوپز شما مشکلی وجود دارد، می‌توانید با رعایت مراحل زیر مشکل را برطرف کنید:

 • ابتدا باید بررسی کنید که قفل درب پلوپز به درستی کار می‌ کند. در برخی از مدل‌های پلوپز، قفل درب ممکن است به دلیل خرابی یا ایجاد فشار به داخل دستگاه، به درستی کار نکند.
 • بررسی کنید که بخش درب پلوپز به درستی درج شده و بدون خالی بودن یا بسته نبودن درب، باز شده است.
 • در برخی مدل‌های پلوپز، ممکن است قفل درب به دلیل خطای ترموستات یا سیم پیج کار نکند.
 • در این صورت باید ترموستات و سیم پیچ را بررسی کنید و در صورت نیاز آنها را تعویض کنید.

برای رفع مشکل باز و بسته نشدن درب دستگاه خود می توانید از طریق شماره 02158941 با نمایندگی تعمیرات پلوپز تماس بگیرید.

چرا برنج در پلوپز می سوزد؟

شیوه عیب یابی پلوپز در زمینه رفع مشکل خام ماندن برنج در دستگاه در ادامه درج شده است:

 • جوش خوردگی کنتاکت های ترموستات منجر به سوختن برنج می شود.
 • در صورتی که تایمر خراب شود، برنج در پلوپز می سوزد. حتما برای تعویض تایمر اقدام کنید.
 • اتصالات پلوپز را مورد بررسی قرار دهید. اگر هریک از اتصالات خراب باشند، باید آن ها را عوض کنید.
 • می توانید برای تعویض قطعات، با تعمیرکار مرکز تعمیرات پلوپز تماس بگیرید.

تعمیرات مشکل روشن نشدن لامپ پلوپز

روشن نشدن لامپ اعلان پلوپز از جمله مشکلاتی است که به هنگام پخت برنج مشکل ساز خواهد شد. در ادامه به بررسی علت بروز این مشکل و نحوه تعمیر آن پرداخته ایم:

 • این امکان وجود دارد که سیم ها و اتصالات چراغ از جای خود خارج شده باشند.
 • معیوب شدن لامپ خبر پلوپز می تواند از دیگر عوامل خاموش ماندن آن باشد.
 • لازم است برای رفع این مشکل، آن ها را از طریق مراحل گفته شده مورد بررسی قرار دهید.

چگونه مشکل در پخت پلوپز را رفع کنیم؟

مشکلات مربوط به پخت در پلوپز ممکن است متنوع باشند. برای تعمیر این مشکلات، شما می‌توانید از مراحل زیر استفاده کنید:

 • ابتدا باید بررسی کنید که دمای پلوپز به درستی تنظیم شده است. بعضی از مدل‌های پلوپز دارای تنظیم دمای دستی هستند که باید به درستی تنظیم شود.
 • در برخی مدل‌های پلوپز، تنظیمات پلوپز ممکن است به دلیل خطای دستگاه یا نقص در برنامه‌ریزی با مشکل روبرو شوند.
 • بررسی کنید که میزان آب موجود در پلوپز به درستی تعیین شده است. ممکن است در مدت پخت، آب پلوپز به دلیل تبخیر کم شده باشد که با اضافه کردن آب به پلوپز، این مشکل رفع خواهد شد.
 • ممکن است شکل و اندازه مواد غذایی در پلوپز باعث مشکل در پخت آن شود. برای حل این مشکل، می‌توانید شکل و اندازه مواد غذایی را به درستی تعیین کنید.
 • در صورتی که پلوپز شما به دلیل خطای سخت‌افزاری مشکل در پخت دارد، باید به تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مراجعه کنید تا تعمیرکار متخصص برای تعمیر مشکلات پلوپز شما را بررسی کند.

علت نپختن برنج در پلوپز

لازم است در جهت برطرف کردن مشکل خام ماندن برنج در پلوپز، از مراحل زیر برای عیب یابی پلوپز کمک بگیرید:

 • عدم رسیدن جریان برق به المنت، باعث بروز این ایراد می شود.
 • باید قسمت انتهایی پلوپز را باز کنید و یک به یک سیم های المنت را بررسی نمایید.
 • در صورتی که المنت خراب شده باشد، باید آن را تعویض کنید.
 • به منظور تعویض المنت می توانید از خدمات تعمیر پلوپز در آی پی امداد استفاده نمایید.

چرا با روشن شدن پلوپز فیوز می پرد؟

ممکن است برای شما هم پیش بیاد که در زمان روشن کردن پلوپز، متوجه پریدن فیوز شوید. در این زمان باید علت را بررسی کنید و آن را برطرف سازید:

 • در صورتی که اتصالات پلوپز معیوب شوند و یا هر گونه آسیبی به آن ها وارد شود، می توانند دلیل پریدن فیوز باشند.
 •  خرابی برخی از قطعات مانند المنت، فیوز حرارتی و ترموستات، در زمان روشن کردن پلوپز، فیوز می پرد.
 • در صورتی که کابل برق پلوپز دچار خرابی و یا پارگی باشد، این مشکل رخ می دهد.
 • بروز کوچک ترین شکاف باعث نفوذ آب محفظه پخت و پز به بخش الکتریکی می شود.
 • در صورتی که هیچ یک از موارد بالا علت پریدن فیوز نبودند، بهتر است برای بررسی برد اصلی اقدام کنید.
9 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. مریم 21 آبان 1402

  سلام ، پلوپز بلک انددکر مدل M220BD رو چند ماه پیش خریداری کردم، برنج با برنامه baking و rice cooking میپزم و بهش تایم میدم بعد نیم ساعت می‌ره رو وارمر ، rice cooking که برنامش پیشفرض بود حدودا یک ساعت و خورده ایی میپخت بعد می‌رفت رو وارمر ، ولی الان هر دو بعد نیم ساعت میزنم رو وارمر، پرنج نمیپزه، به برنامه بکینگ ۲ ساعت تایم دادم، نیم ساعت اول رفت رو وارمر، الان ۳ ماهه خریدم

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 21 آبان 1402

   درود، ممکن است ترموستات یا سنسور و کیت الکترونیکی دستگاه دچار مشکل شده باشد که باید بررسی شود.

   پاسخ دادن
 2. آرزو باقری 03 شهریور 1402

  پلوپز cl660 خریدم. اشتباهی دستم روی برنامه کاستومایز ستینگ رفت و دستگاه انگاری قفل شده و بقیه دکمه ها کار نمیکنه. لطفاً کمکم کنید مهمون دارم.

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 03 شهریور 1402

   درود، یک بار پلوپز را از برق کشیده و پس از چند دقیقه مجددا به برق وصل کنید. همچنین اگر دکمه ریست روی پنل دستگاه وجود دارد، می توانید آن را سه الی شش ثانیه نگه دارید.

   پاسخ دادن
  مرسل 20 مرداد 1402

  باسلام پلوپز گوسونیک مدل 668دارم که هر ۵ ثانیه یکبار رله دستور قطع و ۵ ثانیه دیگه وصل برق المنت را میده و در پخت برنج یا کیک بعد از مدتی که نیم پز شده، کلا قطع می‌کنه و نیمه کاره میمونه. ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 21 مرداد 1402

   درود، رله دستگاه خراب است و باید تعویض شود.

   پاسخ دادن
  خسروی 17 تیر 1402

  سلام وقت بخیر، در پلوپز پارادایس مدل 702 _P قسمت پخت برنج را انتخاب کردم و اصلا حواسم نبود و بدون اینکه اصلا دقیقه و ساعتشو انتخاب کنم، استارت رو زدم. الان هر کاری میکنم، به حالت سابقش که انتخاب کنم برنمیگرده. چیکارش کنم؟؟؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 17 تیر 1402

   درود، یک بار دستگاه را از برق کشیده و پس از چند دقیقه مجددا به برق وصل کنید.

   پاسخ دادن
    فهیمه زارع 14 مرداد 1402

    سلام منم همین اتفاق واسم افتاده ولی بعد از چند دقیقه دوباره زدم به برق باز روی اون برنامس چیکارش کنم؟

    پاسخ دادن
اینستاگرام آی پی امداد