logo logo نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی CANDY در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران برای کاربران فراهم آمده است. تعمیرکار لباسشویی کندی با گذراندن دوره­ های متعدد می­ تواند تعمیرات لوازم خانگی را در کمترین زمان ممکن انجام ­دهد. مزیت استفاده از خدمات آی پی امداد تعمیر لباسشویی کندی در منزل است. از این رو تمام مراحل تعمیرات و تعویض قطعات تحت نظارت شما صورت خواهد گرفت.

کاربران گرامی، با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در هزینه تعمیرات خود صرفه جویی خواهید کرد.

آی پی امداد در راستای رضایتمندی شما عزیزان به آموزش کامل تعمیر لباسشویی کندی پرداخته است تا چنانچه فنی کار هستید، بتوانید در محل به رفع عیب و تعمیرات بپردازید. همچنین در نظر داشته باشید که هرگونه سوالی درباره تعمیرات ماشین لباسشویی کندی داشتید، کافی است در انتهای صفحه (قسمت دیدگاه) پرسش نمایید تا کارشناسان آی پی امداد به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشند.

برای رفاه حال شما عزیزان تعرفه تعمیرات لباسشویی کندی، دفترچه آموزش فارسی راهنمای استفاده، علت ارور، رفع کد خطا، نحوه عیب یابی و آموزش تعمیر لباسشویی کندی در زیر شرح داده شده است. در صورتی که به کارهای فنی علاقه مند هستید، با مطالعه مطالب زیر خواهید توانست ماشین لباسشویی کندی خود را در منزل تعمیر کنید.

 همراه آی پی امداد باشید.

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی خدمات تعمیر لباسشویی کندی CANDY در تهران

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی خدمات تعمیر لباسشویی کندی CANDY در تهران به شرح زیر می باشد:

 1. تماس با نزدیک ترین شعبه نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی یا اقدام به ثبت درخواست آنلاین در سایت کنید.
 2. بعد از تماس مشخصات شما ثبت می گردد و نام تکنسین همراه با کد اشتراک به همراه شما پیامک می شود.
 3. تعمیرکار مجاز مرکزی لباسشویی کندی ظرف کمتر از یک ساعت در محل حاضر خواهد شد.
 4. همه خدمات تعمیرات با استفاده از قطعات فابریک خواهد بود.
 5. بعد از انجام خدمات و رفع مشکل، فاکتور و ضمانتنامه رسمی به شما عزیزان تقدیم می گردد.
 6. در نهایت از شما نسبت به رضایتمندی از نحوه عملکرد تکنسین در تعمیر لباسشویی کندی نظرسنجی می شود.

کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات لباسشویی کندی دارای گارانتی 3 الی 12 ماهه می باشد.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در تهران

اینجا تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی کندی می باشد، جایی که شما عزیزان با اطمینان خاطر و در کمال آسایش با اطلاع از هزینه تعمیرات، همراه با تعمیرکاران مجرب و متعهد با سابقه ای طولانی و درخشان به تعمیرات ماشین لباسشویی کندی خود می پردازید. آی پی امداد با بیش از نیم قرن تجربه دارای تکنسین­ های مجرب و آموزش دیده است، خط مشی نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در تهران تلاش حداکثری جهت رفاه حال مشتریان عزیز است.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در تهران به شرح زیر است:

 1. استفاده از قطعات فابریک برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی کندی
 2. حفظ کیفیت دستگاه
 3. استفاده از تعمیرکار ماشین لباسشویی کندی حرفه ای و آموزش دیده
 4. تعمیر صحیح دستگاه به افزایش طول عمر ماشین لباسشویی کمک می کند.
 5. کلیه خدمات ارائه شده دارای ضمانتنامه رسمی است که به شما اطمینان و آرامش در خدمات را هدیه می دهد.
 6. فاکتور با شرح کامل خدمات در اتمام کار به شما تقدیم می گردد و دیگر دغدغه ای بابت مبلغ پرداختی نخواهید داشت.

در صورتی که ماشین لباسشویی کندی را خریداری نموده اید، با شماره نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی کندی مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید تا از نصب رایگان و خدمات ویژه بهره مند شوید.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی کندی به چه صورت است؟

یکی از مهمترین مسائل در هنگام خرابی ماشین لباسشویی کندی استفاده از خدمات پس از فروش آن است. شما برای استفاده از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی کندی باید از ضمانتنامه و گارانتی معتبر برخوردار باشید و در صورتی که از تاریخ گارانتی دستگاه نگذشته باشد، می توانید در صورت وجود هرگونه ایراد در ماشین لباسشویی خود از خدمات ضمانتنامه دستگاه کمک بگیرید و با تماس با نمایندگی رسمی کندی از خدمات پس از فروش آن که توسط برخی شرکت های داخلی ارائه می شود، برخوردار شوید.

در صورتی که از تاریخ گارانتی شما گذشته باشد، کارت گارانتی خود را گم کرده باشید و یا رضایت کافی از خدمات پس از فروش ارائه شده توسط این شرکت ها نداشته باشید، می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد با بهترین کیفیت ممکن برخوردار شوید.

تعمیر ماشین لباسشویی کندی در محل

خدمات تعمیر لباسشویی کندی در محل یکی از ویژگی های جدید و خدمات به روزی است که با کیفیت بسیار بالا در آی پی امداد برای کاربران فراهم آمده است. برای استفاده از این خدمات آی پی امداد در هر جایی از تهران بزرگ که هستید، تنها کافی است با شماره نمایندگی تعمیرات لباسشویی کندی در نزدیکی خود تماس گرفته و کمتر از یک ساعت بعد تعمیرکار ما را در خانه خود با تمام ابزارها و امکانات به روز در اختیار داشته باشید. خدمتی که در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز برای رفاه بیشتر کاربران فراهم آمده است.

برخی از مزیت های تعمیرات لباسشویی کندی در محل عبارتند از:

 1. با استفاده از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات لباسشویی کندی در هزینه ها و زمان لازم برای تعمیرات صرفه جویی می نمایید.
 2. خطرات ناشی از انتقال دستگاه به بیرون از منزل ماشین لباسشویی شما را تهدید نمی کند. هم هزینه های جابجایی و هم صدمات فیزیکی آن حذف خواهند شد.
 3. از نزدیک می توانید ناظر و شاهد خدمات تعمیرکار لباسشویی کندی باشید.

آیا می دانید استفاده از خدمات تعمیرگاه های غیرمجاز و انتقال دستگاه به بیرون از منزل جهت تعمیرات می تواند به لباسشویی کندی شما خسارت جبران ناپذیری وارد کند.

تعمیر لباسشویی کندی توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

کاشین لباسشویی به دلیل اهمیت زیادی که در نظافت اهالی منزل دارد همواره مورد توجه بانوان خانه دار قرار می گیرد، به طوری که هیچ خانم خانه داری نمی تواند یک هفته ای را بدون ماشین لباسشویی سر کند، از همین رو اولین سوالی که پس از مراجعه تعمیرکار مربوطه به محل مطرح می شود این است که تعمیر ماشین لباسشویی کندی چقدر زمان می برد؟ اگر این پرسش برای شما هم مطرح است به شما توصیه می کنیم تا در ادامه با بررسی پاسخ این پرسش با ما همراه باشید.

تعمیر ماشین لباسشویی کندی با تعمیرکار آی پی امداد

پس از ثبت درخواست شما در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی تعمیرکار مربوطه موظف است تا در کمتر از یک ساعت خود را به منزل شما برساند، پس از آن بعد از طی شدن فرایند عیب یابی و شرح ایرادات موجود در دستگاه برای شما فرایند تعمیر ماشین لباسشویی کندی در محل طی خواهد شد.

نمی توان زمان و یا ساعت مشخصی را برای تعمیر لباسشویی کندی در منزل شما در نظر گرفت اما یکی از مزایای شرکت تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد این است که تعمیرات در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت انجام خواهد شد، به طوری که می توان گفت تعمیر ماشین لباسشیی کندی بیشتر از یک نصفه روز زمان نخواهد برد.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی چه ویژگی هایی دارد؟

احتمال بروز خرابی و ایراد همواره در لوازم برقی خانگی مانند ماشین لباسشویی وجود دارد و تعمیرات آن نیز یکی از دغدغه های مصرف کنندگان به حساب می آید. به طور کلی تعمیرکار ماشین لباسشویی کندی باید فردی باشد که به سیستم دستگاه آشنایی داشته و از تجربه زیادی نیز برخوردار باشد. فرد غیرمتخصص می تواند آسیب بیشتری به دستگاه شما وارد نماید. از جمله ویژگی های تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد به تعمیر ماشین لباسشویی کندی در محل و منزل شما با بالاترین کیفیت ممکن می پردازد.
 • تعمیرکار این مجموعه کلیه آموزش های به روز در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی کندی را دیده است و می تواند مشکل دستگاه را به سرعت تشخیص دهد.
 • تعمیرکار نمایندگی تنها از قطعات فابریک به همراه گارانتی معتبر برای دستگاه شما استفاده می نمایند.
 • تعمیرکار مجرب آی پی امداد در کلیه روزهای هفته و به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشد.

پرسش های رایج مصرف کنندگان در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی

در این بخش از مقاله نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی رایج ترین پرسش های مصرف کنندگان را مطرح خواهیم کرد:

 • هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در آی پی امداد چقدر است؟

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی کندی شما با توجه به ایراد موجود در دستگاه متغیر می باشد؛ اما نرخ هزینه های تعمیرات نمایندگی مجاز آی پی امداد بر اساس تعرفه های مشخص شده توسط اتحادیه تعیین می گردد.

 • نحوه پرداخت صورتحساب تعمیرات ماشین لباسشویی کندی به چه صورت است؟

هزینه تعمیراتی که توسط تعمیرکار ماشین لباسشویی کندی انجام می شود، در صورت رضایت مشتری پس از پایان کار تعمیرات دریافت می شود.

 • مدت اعتبار ضمانت نامه ارائه شده در هنگام تعمیرات دستگاه چقدر است؟

ضمانت نامه ای که برای تعمیر ماشین لباسشویی کندی در منزل شما ارائه می شود، بین 3 تا 12 ماه اعتبار دارد.

آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی کندی

اگر به دنبال یک آموزش رایگان و آنلاین برای تعمیرات ماشین لباسشویی کندی هستید، به شما پیشنهاد میکنم در قسمت جستجو سایت آی پی امداد، کلمه “لباسشویی کندی” را سرچ نمایید تا از علت ارور، نحوه استفاده و عیب یابی مشکلات مربوط به لباسشویی کندی در مقالات و پرسش و پاسخ سایت آی پی امداد بهره مند شوید.

آی پی امداد سعی دارد هزینه تعمیر ماشین لباسشویی کندی شما عزیزان را به حداقل برساند. توجه داشته باشید که شاید مشکل دستگاه شما جزئی باشد و دیگر نیازی به تعمیرکار لباسشویی کندی نداشته باشید. بنابراین قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات لباسشویی کندی حتما به گشت و گذار در سایت آی پی امداد بپردازید تا شاید بدون پرداخت هزینه مشکل را حل نمایید.

اگر میخواهید تعمیرکار ماشین لباسشویی کندی خود شوید و بدانید علت خرابی این محصول چیست به مطالعه ادامه مقاله بپردازید و از عیب یابی لباسشویی کندی بهره مند شوید.

عیب یابی ماشین لباسشویی کندی توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

عیب یابی لباسشویی کندی توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات باعث شده تا برخی از ایرادات و مشکلات بارزتر از بقیه خود را نشان دهند. تعمیرکار مجاز مرکزی لباسشویی کندی در آی پی امداد نیز این ایرادات بارز را کنار هم گرد آورده است تا کاربران و مصرف کنندگان آن مطلع تر از قبل نسبت به استفاده از این وسیله دقت لازم را داشته باشند.

برخی از رایج ترین ایرادات لباسشویی کندی عبارتند از:

 • کند شدن لباسشویی کندی
 • نشتی آب از لباسشویی
 • نشتی آب از زیر لباسشویی
 • بسته نشدن درب لباسشویی
 • عدم تخلیه مناسب آب بعد از شستن لباس ها
 • باقی ماندن پودر لباسشویی بعد از شستشو
 • تمیز نشستن لباس ها

در صورتی که لباسشویی شما نیاز به تعمیر دارد، قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات لباسشویی کندی راهنمایی زیر را که خطاهای ممکن و علت آنها و روش رفع این عیوب را بیان کرده است، بخوانید.

چرا ماشین لباسشویی کندی شروع به شستشو نمی کند؟ برای رفع عیب و تعمیرات دستگاه چه باید کرد؟

اگر لباسشویی با مشکل عدم شروع به شستشو روبرو بود، برای تعمیرات لباسشویی کندی موارد زیر را چک کنید:

 1. درب را ببندید. اتصال برق به دستگاه را بررسی کنید.
 2. یک برنامه را انتخاب کنید و دکمه شروع/مکث را فشار دهید.
 3. بررسی کنید که چراغ قفل شدن درب لباسشویی کندی روشن باشد.

سپس موارد زیر را بررسی کنید:

 • آیا دستگاه به برق وصل شده است؟
 • آیا تغذیه الکتریکی درست است؟
 • آیا فیوز موجود بر روی دستگاه خراب شده است؟

در صورت مشاهده عیب در هر کدام از موارد فوق نسبت به تعویض آن اقدام کنید.

البته توجه داشته باشید که برای حفظ ایمنی مصرف کننده، هر تنظیم، تغییر یا قطعات جایگزین فقط باید توسط تعمیرکار تعمیرگاه مجاز لباسشویی کندی یا تکنسین مجرب صورت گیرد.

 • لوله کشی را بررسی کنید. اگر درب قفل شده است و دستگاه شروع به کار نمی کند بدان معنی است که دستگاه نمی تواند با آب پر شود، بنابراین موارد زیر را بررسی کنید:
 1. آیا شماره برنامه به درستی تنظیم شده است؟
 2. آیا آب دستگاه تامین می شود؟
 3. آیا خطوط لوله مسدود شده است؟

در اکثر موارد با رعایت نکات فوق ماشین لباسشویی شروع به شستشوی مجدد می­ کند.

اگر مشکل شروع به کار لباسشویی حل نشد، می توانید از خدمات تعمیرکار مجاز مرکزی لباسشویی کندی بهره مند شوید.

هیچ برقی به ماشین لباسشویی کندی نمی رسد، برای تعمیر دستگاه چه کنیم؟

اگر لباسشویی با مشکل نرسیدن برق روبرو بود، برای تعمیر ماشین لباسشویی کندی موارد زیر را چک کنید:

 1. منبع تغذیه را چک کنید.
 2. بررسی کنید که دستگاه به برق وصل شده است و سوئیچ روشن است.
 3. سوکت را چک کنید. آیا سوکت برق کار می­ کند؟
 4. برای آزمایش آن یک سوکت دیگر را به جای سوکت فعلی امتحان کنید.
 5. سوئیچ را بررسی کنید. آیا برق قطع شده است؟
 6. فیوز را بررسی کنید.
 7. هنگامی که شما مطمئن هستید که یک منبع برق خارج از سوکت وجود دارد، فیوز را در پلاگین قرار دهید.

چنانچه دستگاه شما روشن نمی شود و برق به آن نمی رسد، کافی است برای رفع عیب و تعمیرات لباسشویی کندی در محل از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید.

تعمیر مشکل کار نکردن لباسشویی کندی با تعمیرکار آی پی امداد

اگر لباسشویی با مشکل عدم شروع به کار روبرو بود، برای تعمیر لباسشویی کندی در محل موارد زیر را چک کنید:

 1. درب را ببندید. چک کنید که درب محکم بسته شده باشد.
 2. برنامه را تست کنید.
 3. اگر چراغ نشانگر روشن باشد، دستگاه هنوز برنامه شستشو را شروع نمی کند.
 4. با انتخاب حالت خاموش برنامه را لغو کنید.
 5. حدود 10 ثانیه صبر کنید، سپس یک برنامه چرخش را دوباره انتخاب کنید.
 6. اگر آن را به طور صحیح بچرخانید، دوباره برنامه شستشو مورد نظرتان را امتحان کنید.

چنانچه دستگاه شما شروع به کار نمی کند، برای تعمیر لباسشویی کندی می توانید از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید.

چرا درب لباسشویی کندی باز نمی شود؟ چگونه برای عیب یابی و تعمیرات دستگاه اقدام کنیم؟

اگر لباسشویی با مشکل عدم باز شدن درب روبرو بود، برای تعمیر ماشین لباسشویی کندی در محل موارد زیر را چک کنید:

 1. بررسی کنید آیا برنامه به پایان رسیده است؟
 2. در صورتی که نور پایان برنامه روشن نیست، صبر کنید تا فرآیند شستشو به اتمام برسد.
 3. مجدداً درب را کنترل کنید.
 4. اگر درب هنوز قفل است، دستگاه را خاموش کنید و مجدد راه اندازی کنید تا درب باز شود.
 5. در صورتی که آب در مخزن وجود دارد، یعنی آب تخلیه نشده است.
 6. صبر کنید تا عمل تخلیه به صورت کامل انجام بگیرد.
 7. سوئیچ درب ممکن است دارای ایراد باشد، در این صورت باید نسبت به تعویض آن اقدام کنید.

تعمیر دیگ لباسشویی کندی

اگر درب دستگاه شما باز نمی شود، می توانید از خدمات تعمیرگاه مجاز تعمیرات لباسشویی کندی در محل بهره مند شوید.

چرا لباسشویی کندی پر از آب می شود؟ برای تعمیرات و رفع عیب دستگاه با کجا تماس بگیریم؟

اگر لباسشویی با مشکل پر شدن از آب روبرو بود، برای تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در محل موارد زیر را چک کنید:

 1. فشار آب را آزمایش کنید.
 2. یک برنامه شستشو را انتخاب کنید.
 3. کشو مواد شوینده را کمی (بیش از 2 اینچ) باز کنید و ببینید آب به جلو کشو وارد می­ شود یا خیر.
 4. اگر آب به جلو کشو نرسد یا فقط مقدار کمی آب دیده شود، فشار آب نیاز به تنظیم دارد.
 5. اطمینان حاصل کنید که شیر آب به طور کامل باز شده است.
 6. محدود کننده جریان کنترل فیلتر را تست کنید.
 7. اگر آب روشن است، آب را خاموش کنید، لوله ورودی را از عقب دستگاه بردارید.
 8. فیلتر را تمیز کنید و رگولاتورهای کنترل جریان آب در پشت فیلتر قسمت ورودی را بردارید.

علت پر شدن آب در لباسشویی کندی

اگر دستگاه شما پر از آب شد و با آموزش های آی پی امداد مشکل شما حل نشد، کافی است برای تعمیر ماشین لباسشویی کندی در تهران با شماره های انتهای صفحه تماس حاصل نمایید تا تعمیرکار مربوطه ظرف کمتر از یک ساعت در محل حاضر شود .

تعمیر مشکل صدا در لباسشویی کندی

در صورتی که هنگام چرخش مخزن لباسشویی کندی صدای عجیب و بلندی به گوش می رسد، برای تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در تهران موارد زیر را بررسی کنید:

 • یاتاقان های وان فرسوده و نیاز به جایگزینی داشته باشد.
 • اگر یک صدای سوزاننده باشد، یاتاقان لوله ممکن است نیاز به روانکاری داشته باشد.
 • کمربند یا رول درایو موتور ممکن است از بین رفته باشد.
 • این قسمت تعمیر لباسشویی کندی نسبتا سخت است.
 • شما نیاز به جدا کردن مقدار قابل توجهی از ماشین برای رسیدن به موتور خواهید داشت.
 • بهتر است در این مورد با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی تماس بگیرید.
 • کمربندی پمپ می تواند ترک خورده، فرسوده شده باشد یا در غیر این صورت از مدار خارج شده باشد.
 • اغلب کمربند نیز مانند لاستیک سوزانده شده بو می دهد.

اگر مشکل صدای بلند لباسشویی حل نشد، می توانید از خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در تهران بهره مند شوید.

تعمیر مشکل تخلیه نشدن آب در ماشین لباسشویی کندی

اگر لباسشویی با مشکل عدم تخلیه آب روبرو بود، برای تعمیر ماشین لباسشویی کندی موارد زیر را چک کنید:

 1. پمپ ماشین شما ممکن است با یک تکه پارچه یا موارد دیگر مربوط به شستشو مسدود شده باشد.
 2. دستگاه را از برق جدا کنید.
 3. پیچ های روی پانل جلو را بردارید، دستگاه را بچرخانید و جلوی ماشین را بر روی چوب یا آجر بگذارید تا دسترسی آسان تر شود.
 4. پمپ ماشین شما ممکن است در جای آسانی باشد و به راحتی می توان تعیین کرد که آیا خرابی از داخل پمپ است یا خیر.
 5. برای این کار از انبردست استفاده کنید تا به راحتی پمپ را خارج کنید.
 6. ممكن است در داخل شلنگ پمپ مشکل ایجاد شده باشد.
 7. شلنگ را خارج کرده و سر آن را درون یک سطل در نزدیکی ماشین لباسشویی قرار دهید.
 8.  آب درون آن را تخلیه کنید.
 9. اگر یک مانع در آن وجود داشته باشد، در انتهای شیلنگ قرار خواهد گرفت، آن را با دست یا با انبردست بیرون بکشید.

اگر دستگاه شما آب را تخلیه نمی کند و دیگ پر از آب شده است یا لباس ها به خوبی شسته نمی شود، کافی است از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات لباسشویی کندی در تهران بهره مند شوید.

آیا شستشو سریع ماشین لباسشویی کندی کار می کند؟ نظر تعمیرکار آی پی امداد در این باره

اگر سیستم شروع سریع شستشو در لباسشویی دچار مشکل شده، برای تعمیر لباسشویی کندی در محل موارد زیر را چک کنید:

همه مدل های اخیر لباسشویی کندی دارای یک گزینه چرخه شستشوی سریع هستند. برای به دست آوردن بهترین نتایج ممکن برای لباس های شما روش های مختلفی وجود دارد که شما می توانید از آنها برای شستشوی سریع در ارتباط با مدل ماشین لباسشویی کندی خود استفاده کنید. مدت زمان برنامه و دمای انتخابی یک نتیجه مطلوب برای نوع خاصی از لباس های شسته شده است.

چرخه 15 دقیقه ای کوتاه ترین نوع از برنامه های شستشو لباسشویی است. این یک شستشوی 5 دقیقه ای، یک شستشو و یک دور و چرخش نسبتا پر انرژی را فراهم می کند. سرعت مزیت برجسته این برنامه است، اما کارایی آن محدود به لباس های زیر و یا لباس های ضدلک و رنگ است که شما فقط یک بار آنها را پوشیدید و این برنامه به سادگی آنها را تازه و نو می کند.

چرخه شستشوی 30 یا 44 دقیقه ای بیشترین کاربرد را دارد. با این برنامه گرد و خاک لباس ها و بوی بد آنها بهتر از بین می­ رود.

در نهایت، برخی از ماشین های لباسشویی کندی به شما این امکان را می دهند که یک شستشوی سریع 59 دقیقه ای را انجام دهید که مطمئنا نزدیک ترین به یک چرخه کامل است. در حالی که در دمای نسبتا کم و پایدار کمتر از یک ساعت باقی می ماند، شما می توانید به طور کامل شستشو را انجام دهید و لباس های خود را با دقت بشویید.

اگر مشکل شستشوی سریع لباسشویی حل نشد، می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی بهره مند شوید.

نکات نگهداری و مراقبتی در شستشوی سریع لباسشویی کندی چیست ؟

اکنون که شیوه های شستشوی سریع روشن شده است، در اینجا به برخی از پیشنهادات تعمیرکار نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی توجه نمایید تا لباس هایتان را پاک بشویید.

 1. شما باید لباس را به صورت جداگانه در لباسشویی قرار دهید.
 2. در حالی که لباس های سفید و رنگ های روشن (مانند خاکستری و بژ) می توانند دماهای بالاتر را تحمل کنند.
 3. الیاف مصنوعی و پارچه های رنگی می توانند آسیب ببینند.
 4. مقدار مواد شوینده در هر نوع شستشو معمولا در بسته بندی مواد شوینده شما مشخص می شود.
 5. توصیه می کنیم دستورالعمل ها را دنبال کنید.
 6. زمان کوتاه برای شستشوی سریع، منجر به عدم شستشو لباس های زیاد در یک زمان مشخص می شود.
 7. توصیه می کنیم یک بار کوچک تر را تهیه کنید.
 8. هنگامی که لکه ها درگیر هستند، قبل از استفاده از چرخه شستشوی سریع، باید لباس را با استفاده از پاک کننده پاک کنید.
 9. لباس هایتان واقعاً پاک می شوند و شما مجبور به استفاده از دماهای بالا و چرخه شستشوی طولانی نخواهید بود.

آیا با فشردن کلید تاخیر در شروع خطایی در لباسشویی کندی رخ می دهد؟ برای تعمیرات دستگاه چه باید کرد؟

اگر لباسشویی با مشکل خطای کلید تاخیر روبرو بود، برای تعمیرات لباسشویی کندی در محل موارد زیر را چک کنید:

بسیاری از افراد می پندارند که اگر گزینه شروع به تأخیر در ماشین لباسشویی کندی را انتخاب کنند، مواد شوینده مایع قبل از شروع شستشو با لباس ها به بیرون ریخته می شوند.

این افکار کاملاً اشتباه است و با انتخاب کلید تاخیر در شروع هیچ خطا و اروری رخ نمی دهد.

 • تمام ماشین های لباسشویی کندی با شروع تاخیر می توانند با هر نوع مواد شوینده از جمله مواد شوینده مایع استفاده شوند.
 • مواد شوینده وارد دستگاه می شود و در فضای بین تلگراف و درام قرار می گیرد و در نتیجه به علت عدم تماس مستقیم با لباس شما شروع به شستشو نمی کند تا زمانی که تاخیر تمام شود و آب وارد درام شود.

اگر مشکل کلید تاخیر لباسشویی حل نشد، می توانید از خدمات تعمیرکار مجاز مرکزی لباسشویی کندی بهره مند شوید.

وقتی در خانه نیستیم چگونه ماشین لباسشویی کندی را از راه دور روشن کنیم؟

ماشین لباسشویی کندی یک دستگاه هوشمند است. اگر بخواهید ماشین لباسشویی خود را در هر زمانی اجرا کنید و حتی اگر دور از خانه هستید:

 • یک مدل از محدوده وای فای را انتخاب کنید.
 • به لطف تکنولوژی Wi-Fi، می توانید ماشین لباسشویی کندی را با کنترل از راه دور با استفاده از برنامه رایگان برای گوشی های هوشمند IOS و Android کنترل کنید.

اگر مشکل حل نشد، می توانید از خدمات مشاوره تعمیرگاه مجاز مرکزی لباسشویی کندی بهره مند شوید.

چرا ماشین لباسشویی کندی برق را قطع می کند؟ برای رفع مشکل و تعمیر دستگاه چه کنیم؟

اگر لباسشویی با مشکل قطع شدن برق روبرو بود، برای تعمیرات ماشین لباسشویی کندی موارد زیر را چک کنید:

این اتفاق ممکن است به علت مشکلات فنی باشد که نیاز به تعمیر تخصصی دارد.

 • خرابی در موتور لباسشویی کندی و یا وجود نشتی از دلایل شایع قطعی برق است.
 • البته در مواردی نیز این اتفاق به علت بارگیری بیش از حد اتفاق می ­افتد.

چنانچه بعد از استفاده از لباسشویی کندی برق قطع شد، برای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کندی با یکی از شماره­ های پایین صفحه تماس بگیرید.

چرا لباس ­ها بعد از شستشو با لباسشویی کندی بوی بد می­ دهند؟ نحوه تعمیر و عیب یابی دستگاه به چه صورت است؟

اگر لباسشویی با مشکل بوی بد روبرو بود، برای تعمیر ماشین لباسشویی کندی در تهران موارد زیر را چک کنید:

در صورتی که بعد از اتمام فرآیند شستشو لباس ­ها را به سرعت تخلیه نکنید، رطوبت درون مخزن شرایط بسیار مناسبی را برای رشد باکتری و قارچ به وجود خواهد آورد. جهت جلوگیری از این پیشامد با یک دستمال نرم مخزن و لاستیک دور درب را خشک کنید و در صورت نیاز محفظه داخلی لباسشویی را مطابق با دفترچه راهنما جرم گیری کنید.

اگر مشکل بوی بد لباسشویی حل نشد، می توانید از خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی بهره مند شوید.

چرا ماشین لباسشویی کندی در هنگام شستشو تکان می­ خورد؟ روش تعمیرات و عیب یابی دستگاه در این مواقع

اگر لباسشویی با مشکل لرزش یا تکان روبرو بود، برای تعمیر ماشین لباسشویی کندی موارد زیر را چک کنید:

ابتدا چک کنید که بیش از حد مجاز لباسشویی را بارگیری نکرده ­اید. سپس پایه­ های لباسشویی را مورد بررسی قرار دهید. پایه­ ها باید در یک سطح صاف قرار گرفته باشند. در صورت کوتاه یا بلندی پایه­ ها با استفاده از پیچ­ های زیر پایه­ ها آن­ها را تنظیم کنید. در صورتی که موفق به رفع عیب نشدید، ممکن است تعمیر ماشین لباسشویی کندی شما نیاز به تعمیرکار تخصصی آی پی امداد داشته باشد.

اگر مشکل لرزش لباسشویی حل نشد، می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی کندی بهره مند شوید.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی کندی

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی کندی به عوامل و موارد مختلفی بستگی دارد. هر چند دریافت این هزینه ها از طرف تعمیرکاران غیرمجاز تبدیل به یک دغدغه بزرگ برای کاربران شده و عدم شفافیت های موجود در ارائه فاکتورهای غیررسمی نیز مزید بر این علت می باشد. از این رو کاربران باید از عوامل موثر در هزینه تعمیر لباسشویی کندی خود مطلع باشند. مهمترین این عوامل عبارتند از:

 1. استفاده از قطعات فابریک و اصلی یا قطعات متفرقه هزینه تعمیرات لباسشویی را تحت شعاع قرار میدهد.
 2. قطعه خراب شده در لباسشویی
 3. دستمزد تعمیرکار مجاز نمایندگی تعمیرات لباسشویی کندی

نتیجه گیری استفاده از خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در نمایندگی آی پی امداد

 • آی پی امداد با شعبات مختلف در تهران خدمات لباسشویی کندی را برای شما عزیزان تسهیل نموده است.
 • تعمیر ماشین لباسشویی کندی با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه 3 الی 12 ماهه انجام می گردد.
 • تعمیرکار ماشین لباسشویی کندی با لباس فرم در محل حاضر می شود.
 • مجموعه آی پی امداد تعمیرگاه مجاز لباسشویی کندی، هزینه تعمیرات را تحت پوشش قرار داده است.
 • بعد از تماس شما با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی، اپراتور مربوطه شما را راهنمایی می کند.
 • چنانچه مشکل جزئی بود برطرف می شود.
 • در غیر این صورت تعمیرکار لباسشویی کندی ظرف کمتر از یک ساعت در محل حاضر می شود.
 • برای تعمیرات ماشین لباسشویی کندی شما عزیزان به هیچ عنوان دستگاه مربوطه از محل شما خارج نمی شود.

مجموعه آی پی امداد مفتخر به ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی کندی در نقاط مختلف کلان شهر تهران و با داشتن کد تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی آماده ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی کندی به مشتریان عزیز  با ضمانت 3 الی 12 ماهه و استفاده از قطعات اصلی و اورجینال می باشد.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار ماشین لباسشویی کندی در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی کندی به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر ماشین لباسشویی کندی، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

25 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. محرابی 29 خرداد 1401

  سلام مدل لباسشوییم کندی c455xt و ۲۲ سال کارمیکنه عالیه ولی جدیدا کلید روشن شدنش گاهی وقت ها گیر نمیکنه و باید چند ثانیه مدام نگهش دارم تا روشن بمونه یا گیر کنه بعد رهاش کنم کار میکنه ممنون میشم علت چیست

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 29 خرداد 1401

   سلام، کلید باید تعویض شود

   پاسخ دادن
 2. عباس * 23 اردیبهشت 1401

  سلام ظرفشویی مدل 6853 داریم ارور EC میزنه میگه از موتورش هست.باید عوض بشه.یکی دیگه میگه از بردش هست .ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 24 اردیبهشت 1401

   سلام، موتور وبرد باید چک شود یا موتور خراب شده یا برد فرمان به موتور نمیده

   پاسخ دادن
  رحیم 05 بهمن 1400

  سلام و عرض ادب لباسشویی کندی موقع دور تند قسمت ظرف پودر برخی مواقع لرزش دارد و صدا اذیت میکند لطفا راهنمائی

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 05 بهمن 1400

   سلام، پایه های دستگاه رو میزون کنید اگر مشکل حل نشد کمک ها مشکل دارد

   پاسخ دادن
  عاملي 28 مهر 1400

  سلام لباسشويي كندي مدل gof75 در حين شستشو چراغ برفك روشن ميشه و شستشو ادامه پيدا نميكنه(نميدونم كي روشن شده) چند وقت قبل همين مشكل پيش اومد اما خود به خود درست شد اما دوباره همين مشكل بوجود اومده اگه مشكل از تخليه نباشه چه راه حلي پيشنهاد ميدين

  پاسخ دادن
  وحید 12 تیر 1400

  سلام لباسشویی کندی C626 بدون اینکه کلید فشاری پاور را فشار دهیم سیستم یکسره روشن و ال ای دی پاور روشن است و ربطی موقعیت تایمر ندارد. آیا این ایراد از تایمر و رفع شدنی است؟و هزینه آن چقدر است؟ با تشکر

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 13 تیر 1400

   سلام، مشکل از همان برد تایمر است. برای عیب یاب یو رفع مشکل از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کندی در محل بهره مند شوید.

   پاسخ دادن
  حامد 19 دی 1399

  سلام ماشين لباسشويي كندي دارم منتها الان دو دفعه است كه در آخر تايم شستشوش علامت دكمه برفك روشن ميشود و دو چشمك ميزند و ديگر آبكشي نميكند و متوقف ميشود ميخواستم بدونم مشكل از چيه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 20 دی 1399

   سلامف لباسشویی کندی شما نمیتواند تخلیه کند. در مرحله اول به بررسی مسیر تخلیه بپردازید تا گرفتگی نداشته باشد.

   پاسخ دادن
    عاملي 28 مهر 1400

    سلام لباسشويي من هم كندي مدل Gof75 هست و چندباري حين شستشو چراغ برفكش روشن شده و شستشو متوقف شده البته نميدونم چه زماني بوده ولي تخليه رو هم چك كردم مشكلي نداشت حتي روشن كردم روي تخليه و كار كرد اما هردفعه اين اتفاق ميفته و اين چراغ روشن ميشه بعد هم خود به خود حل ميشه ممنون ميشم راهنمايي كنيد در ضمن داخل لباسشويي بيشتر مواقع مقداري برق دارد قسمت پريز برق با اب سروكار ندارد بايد چه قسمتهايي را چك كنم؟

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 29 مهر 1400

     سلام، چراغ برفک یعنی جلا دهنده دستگاه در ظرفشویی تموم شده ولی در لباسشویی چراغ برفک نیست. ربطی به این ایراد نداره دستگاه باید توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات لباسشویی کندی چک شود

     پاسخ دادن
  محمد 11 اردیبهشت 1399

  سلام ما یک لباس شویی کندی خریداری کردیم ۹ کیلویی یک سال پیش از همون موقع هم که نصب شد درب لباس شویی برق داره، تعمیر کار آوردیم گفتش مربوط به برق کشی ساختمانه در حالی که ما خونه رو هم عوض کردیم باز هم برق داره اصلا نمیشه دست زد باید پریز رو کشید بعد درشو باز کنیم غیر از این هم صدای سوت بلندی هم داره بعد در آخر کار هم لرزش دارد.

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 12 اردیبهشت 1399

   سلام ، مشکل برق دستگاه مربوط به میکروسوئیچ درب است که یک اتصالی دارد ، برای رفع لرزش لباسشویی کندی ، کمک ها ، وزنه روی دیگ ، کاسه نمد ، بلبرینگ ، شفت و یه نظام باید توسط تعمیرکار چک شود ، همچنین پایه های زیر لباسشویی هم سفت و دستگاه را تراز نمایید

   پاسخ دادن
  حسین 22 بهمن 1398

  سلام ،8 ماه پیش ماشین لباسشویی کندی 8 کیلویی خریدیم ،از همون اول در دور خشک کردن صدای سوت میده وخیلی هم صدای بلندی داره ،نمایندگی گفتن طبیعیه ،کم کم برطرف میشه ولی ،بدتر شد ،ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 23 بهمن 1398

   سلام دوست عزیز ، برای رفع مشکل صدای لباسشویی کندی هنگام خشک کردن باید کاسه نمد ، بلبرینگ ، شفت ، سه نظام ، فولی و کمک ها چک شود.

   پاسخ دادن
  فرشید ناظری 10 آذر 1398

  سلام لباسشوی کندی۸.۵مدلAAA1400دارم موقع که لباسشوی روشن میکنم بعد ریختن لباس شروع به آبگیری میکنه ولی بلافاصله Eo2نشون میده و دیگه شروع به کار نمیکنه لطفا راهنمایی کنید.ممنون

  پاسخ دادن
  مصطفی حسن پور 10 آذر 1398

  سلام لباس شویی کندی دارم در تاریخ 10/8/98 تازه نصب کردم ولی بلا فاصله بعد از اولین بار روشن کردن E08رو صفحه بردش میاد بعد دیگه کار نمیکنه لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   مدیر 10 آذر 1398

   سلام دوست عزیز ، ارور e08 برای لباسشویی کندی مربوط به موتور دستگاه هست باید چک بشه موتور سیم کشی ودر نهایت برد دستگاه

   پاسخ دادن
  ناصر فرهمند 05 آبان 1398

  سلام لباسشویی کندی بعد از ریختن لباس داخل ان و تنظیم تایمر و روشن کردن دستگاه شروع به ابگیری میکند و بعد از اتمام ابگیری ناگهان باعث پریدن فیوز کنتور برق میشود . تست های انجام شده : ۱-موتور جداگانه تست شد سالم است. ۲-المنت تست شد سالم است ۳-سیم کشی کامل از ورودی تا تایمر و بقیه قطعات بازدید شد که قطعی یا اتصالی ندارد . علت این مشکل از چه عواملی است ؟؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ دادن
   مدیر 06 آبان 1398

   سلام دوست عزیز ، پلاتین های تایمر لباسشویی کندی مشکل دارد.

   پاسخ دادن
  رحمت سجادی 28 مهر 1398

  سلام لباسشوی کندی ۶ کیلویی دارم آب وارد مخزن نمیشود ومستقیم تخلیه میشود باید چکار کنم

  پاسخ دادن
  ایرج رحیمی 18 مرداد 1398

  سلام لباسشوئی کندی CB 52 T روی STOP قفل شده چرخش به راست و تنظیم نمیکند سپاسگزارم راهنمایی بفرمایید با احترام ایرج رحیمی

  پاسخ دادن
   مدیر 18 مرداد 1398

   سلام ، در ابتدا میکروسوئیچ درب لباسشویی کندی خود را چک نمایید و اگر مشکل حل نشد از همین طریق اطلاع دهید .

   پاسخ دادن