تعمیر ماشین لباسشویی کندی

تعمیر ماشین لباسشویی کندی

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی

تعمیر ماشین لباسشویی کندی در تهران  توسط خدمات نمایندگی تعمیرات عیب یابی و رفع عیب میگردد. آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز کندی با شعبات مختلف در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران آماده ارائه خدمت به شما مشتریان عزیز است. کارشناسان این مجموعه با گذراندن دوره­ های متعدد می­توانند تعمیرات تخصصی لوازم خانگی را در کمترین زمان ممکن انجام ­دهند. مزیت استفاده ازخدمات آی.پی امداد تعمیرلباسشویی کندی در منزل است. از این رو تمام مراحل تعمیرات و تعویض قطعات تحت نظارت شما صورت خواهد گرفت. آی.پی امداد تجربیات بسیار ارزشمند تعمیرکاران و کارشناسان خود را در این مقاله به صورت رایگان در اختیار شما قرار می­دهد تا در صورت نیاز به صورت رایگان لباسشویی خود را در محل تعمیر کنید. در ادامه با تمام جزییات مربوط به  هزینه تعمیرات ، دفترچه راهنمای فارسی استفاده ، کد خطای لباسشویی کندی و آموزش تعمیرات آشنا خواهید شد.

تعمیر ماشین لباسشویی کندی در تهران

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی
تعمیرات لباسشویی کندی

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در تهران کجاست ؟ برای تعمیر ماشین لباسشویی کندی با کجا تماس بگیریم ؟ عجله نکنید ! به خواندن ادامه دهید .

اینجا تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی کندی میباشد جایی که شما عزیزان با اطمینان خاطر و در کمال آسایش با اطلاع از هزینه تعمیرات  ، همراه با تعمیرکاران مجرب و متعهد با سابقه ای طولانی و درخشان به تعمیرات ماشین لباسشویی کندی خود بپردازید .

چرا برای تعمیرات ماشین لباسشویی کندی آی.پی امداد را انتخاب نمایید ؟

 • مجموعه آی.پی امداد با شعبات مختلف در سراسر تهران خدمات لباسشویی کندی را برای شما عزیزان تسهیل نموده است .
 • تعمیر ماشین لباسشویی کندی با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه 3 الی 12 ماهه انجام میگردد .
 • تعمیرکار ماشین لباسشویی کندی با لباس فرم در محل حاضر میشود .
 • مجموعه آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز لباسشویی کندی ، هزینه تعمیرات را تحت پوشش قرار داده است .
 • بعد از تماس شما با تعمیرگاه مجاز لباسشویی کندی ، اوپراتور مربوطه شما را راهنمایی میکند تا چنانچه مشکل جزئی بود برطرف شود در غیر اینصورت تعمیرکار لباسشویی کندی ظرف کمتر از یکساعت در محل حاضر میشود و اقدام به رفع عیب مینماید .
 • برای تعمیرات ماشین لباسشویی کندی شما عزیزان به هیچ عنوان دستگاه مربوطه از محل شما خارج نمیشود .

توجه : چنانچه لباسشویی کندی خریداری نموده اید با شماره نمایندگی تعمیرات کندی در برگه ضمانتنامه تماس حاصل نمایید تا از نصب و خدمات پس از فروش لباسشویی کندی بهره مند شوید .

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در تهران

آی.پی امداد اینجاست تا شما را با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی آشنا نماید ، لازم است بدانید که آی.پی امداد تنها تعمیرگاه مجاز لباسشویی کندی میباشد .

نمایندگی کندی یک کارخانه ایتالیایی بسیار قدیمی و مشهور است که با اعظای نمایندگی رسمی کندی خطی از تولیدات خود را هم در ایران دایر کرده تا خدمات پس از فروش و قیمت تمام شده محصولات خود و خدمات در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در ایران را نیز برای مشتریان خود کاهش دهد.

کندی حضور خود در بازار تولید لوازم خانگی را اولین بار با تولید یک ماشین لباسشویی آغاز کرد و همواره تمرکز اصلی خود را در تولید ماشین لباسشویی و خدمات در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی گذاشته است. هر چند کندی امروزه در حوزه تولید سایر لوازم خانگی هم حرف های زیادی برای گرفتن دارد ولی ماشین لباسشویی کندی اعتبار و تاریخچه این کارخانه بزرگ چند ملیتی ایتالیایی را نشان می دهد و به همین دلیل خود کارخانه کندی هم توجه ویژه ای به تولید ماشین لباسشویی دارد.

یکی از دغدغه­ های افراد ساکن تهران هنگام نیاز به تعمیرات تخصصی لباسشویی کندی پیدا کردن نمایندگی تعمیرات این برند است. امروزه تعداد تعمیرگاه­ های لوازم خانگی در سراسر تهران رو به فزونی است. اما انتخاب تعمیرگاه مجاز یکی از اصلی ترین مواردی است که باید به آن دقت کرد. لباسشویی از لوازم خانگی بسیار ضروری و کاربردی است که در صورت تعمیر توسط افراد غیر حرفه ای ممکن است دچار صدمات جبران ناپذیری شود.

نمایندگی خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی کندی در ایران و در سایر کشور های جهان فعال می باشد و نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی زیر نظر کارخانه اصلی انجام وظیفه می کنند تا رضایت مشتریان این شرکت در حد عالی باشد.

مجموعه آی پی امداد مفتخر به ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی کندی در نقاط مختلف کلان شهر تهران و با داشتن کد تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی آماده ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی کندی به مشتریان عزیز  با ضمانت3 الی 12 ماهه و استفاده از قطعات اصلی و اورجینال می باشد.

 

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی کندی

تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی کندی برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات لباسشویی کندی را تحت پوشش قرار داده است تا شما عزیزان با اطمینان خاطر و بدون دغدغه به تعمیرات لباسشویی کندی خود بپردازید ، در نظر داشته باشید این بازه هزینه به مدت زمان ضمانتنامه و نوع لباسشویی کندی شما و عیب آن مربوط میباشد ، بنابراین ما را به عنوان تعمیرگاه مجاز لباسشویی کندی ارزان به دیگران معرفی نمایید .

تعمیرگاه مجاز لباسشویی کندی

ماشین لباسشویی کندی برندی محبوب و با کیفیت است اما هر وسیله ای در صورت عدم رعایت اصول ایمنی دچار بروز مشکلاتی می شود که شما را با عدم کارکرد صحیح ماشین لباسشویی کندی روبرو می کند. در صورتی که نمایشگر خطایی را نشان می دهد باید با مراجعه به دفترچه راهنمای فارسی لباسشویی کندی مشکل را عیب یابی کرده و برای حل آن راه کارهای پیشنهادی را به کار برید. هم چنین عدم استفاده از آپشن ها و دکمه های تعبیه شده در ماشین لباسشویی کندی نیز می تواند باعث عملکرد نادرست وسیله شود. در این حالت ممکن است تعجب کنید که ماشین لباسشویی که تا دیروز کارکرد قوی و فوق العاده ای داشته است چرا امروز شروع به کار نمی کند ؟یا مراحل شستشوی البسه را تکمیل نمی کند. برخی از این مشکلات را می توانید خودتان بدون نیاز به تماس با نمایندگی ماشین لباسشویی کندی حل کنید، این مقاله به شما می گوید چگونه برای تعمیر ماشین لباسشویی کندی خودتان دست به کار شوید و عیوب را رفع کنید ، بسیاری از این تعمیرات نیاز به ابزار ساده دارند و می توانند توسط صاحب خانه هایی که مهارت های فنی و تعمیراتی محدودی دارند انجام شود.

عیب یابی لباسشویی کندی توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات

در صورتی که لباسشویی شما نیاز به تعمیر دارد قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات لباسشویی کندی  راهنمای زیر را که خطاهای ممکن و علت آنها و روش رفع این عیوب را بیان کرده است بخوانید.

 • چرا ماشین لباسشویی کندی شروع به شستشو نمیکند ؟

1 - درب را ببندید. اتصال برق به دستگاه را بررسی کنید. یک برنامه را انتخاب کنید و دکمه شروع/مکث را فشار دهید. بررسی کنید که چراغ قفل شدن درب لباسشویی کندی روشن باشد. سپس موارد زیر را بررسی کنید:

-آیا دستگاه به برق وصل شده است؟

-آیا تغذیه الکتریکی درست است؟

-آیا فیوز موجود بر روی دستگاه خراب شده است؟

در صورت مشاهده عیب در هر کدام از موارد فوق نسبت به تعویض آن اقدام کنید. البته توجه داشته باشید که برای حفظ ایمنی مصرف کننده، هر تنظیم، تغییر یا قطعات جایگزین فقط باید توسط تعمیرکار تعمیرگاه مجاز لباسشویی کندی یا تکنسین مجرب صورت گیرد.

2 - لوله کشی را بررسی کنید. اگر درب قفل شده است و دستگاه شروع به کار نمی کند بدان معنی است که دستگاه نمی تواند با آب پر شود، بنابراین موارد زیر را بررسی کنید:

- آیا شماره برنامه به درستی تنظیم شده است؟

- آیا آب دستگاه تامین می شود؟

-آیا خطوط لوله مسدود شده است؟

در اکثر موارد با رعایت نکات فوق ماشین لباسشویی شروع به شستشوی مجدد می­کند.

 • هیچ برقی به ماشین لباسشویی کندی نمی رسد ، برای تعمیر چه باید کرد ؟

 1. منبع تغذیه را چک کنید. بررسی کنید که دستگاه به برق وصل شده است و سوئیچ روشن است.
 2. سوکت را چک کنید. آیا سوکت برق کار می­کند؟ برای آزمایش آن یک سوکت دیگر را به جای سوکت فعلی امتحان کنید.
 3. سوئیچ را بررسی کنید. آیا برق قطع شده است؟
 4. فیوز را بررسی کنید. هنگامی که شما مطمئن هستید که یک منبع برق خارج از سوکت وجود دارد، فیوز را در پلاگین قرار دهید.

توجه : چنانچه دستگاه شما روشن نمیشود و برق به آن نمیرسد کافی است برای رفع عیب و تعمیرات لباسشویی کندی در محل از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید .

 • لباسشویی کندی شروعه به کار نمی­کند ، برای تعمیر چه باید کرد ؟

 1. درب را ببندید.چک کنید که درب محکم بسته شده باشد.
 2. برنامه را تست کنید. اگر چراغ نشانگر روشن باشد، دستگاه هنوز برنامه شستشو را شروع نمی کند، با انتخاب حالت خاموش برنامه را لغو کنید. حدود 10 ثانیه صبر کنید، سپس یک برنامه چرخش را دوباره انتخاب کنید. اگر آن را به طور صحیح بچرخاند، دوباره برنامه شستشو مورد نظرتان را امتحان کنید.

توجه : چنانچه دستگاه شما شروع به کار نمیکند برای تعمیر لباسشویی کندی میتوانید از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید .

 • چرا درب لباسشویی کندی باز نمی شود؟ برای رفع عیب و عیب یابی چه باید کرد ؟

 1. بررسی کنید آیا برنامه به پایان رسیده است؟ در صورتی که نور پایان برنامه روشن نیست صبر کنید تا فرآیند شستشو به اتمام برسد. مجدداً درب را کنترل کنید اگر درب هنوز قفل است دستگاه را خاموش کنید و مجدد راه اندازی کنید تا درب باز شود.
 2. در صورتی که آب در مخزن وجود دارد یعنی آب تخلیه نشده است پس باید صبر کنید تا عمل تخلیه به صورت کامل انجام گیرد.
 3. سوئیچ درب ممکن است دارای ایراد باشد در این صورت باید نسبت به تعویض آن اقدام کنید.

توجه : اگر درب دستگاه شما بایز نمیشود میتوانید از خدمات تعمیرگاه مجاز لباسشویی کندی در محل بهره مند شوید .

 • چرا لباسشویی کندی پر از آب می شود ؟ برای تعمیر و عیب یابی با کجا تماس بگیریم ؟

 1. فشار آب را آزمایش کنید. یک برنامه شستشو را انتخاب کنید و کشو مواد شوینده را کمی (بیش از 2 اینچ) باز کنید و ببینید آب به جلو کشو وارد می­شود یا خیر. اگر آب به جلو کشو نرسد یا فقط مقدار کمی آب دیده شود، فشار آب نیاز به تنظیم دارد. همچنین اطمینان حاصل کنید که شیر آب به طور کامل باز شده است .
 2. محدود کننده جریان کنترل فیلتر را تست کنید. اگر آب روشن است، آب را خاموش کنید، لوله ورودی را از عقب دستگاه بردارید، فیلتر را تمیز کنید و رگولاتورهای کنترل جریان آب در پشت فیلتر قسمت ورودی را بردارید.

توجه : اگر دستگاه شما پر از آب شد و با آموزش های آی پی امدا مشکل شما حل نشد کافی است برای تعمیر ماشین لباسشویی کندی در تهران با شماره های انتهای صفحه تماس حاصل نمایید تا تعمیرکار مربوطه ظرف کمتر از یک ساعت در محل حاضر شود .

 • چرا ماشین لباسشویی کندی صدای بلند تولید می کند و برای تعمیر و رفع عیب آن چه باید کرد ؟

در صورتی که هنگام چرخش مخزن لباسشویی کندی صدای عجیب و بلندی به گوش می رسد ممکن است یاطاقان های وان فرسوده و نیاز به جایگزینی داشته باشد.
اگر یک صدای سوزاننده باشد، یاطاقان لوله ممکن است نیاز به روانکاری داشته باشد.
کمربند یا رول درایو موتور ممکن است از بین رفته باشد، این تعمیر نسبتا سخت است که در آن شما نیاز به جدا کردن مقدار قابل توجهی از ماشین برای رسیدن به موتور خواهید داشت، بهتر است در این مورد با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی تماس بگیرید.
کمربندی پمپ می تواند ترک خورده، فرسوده شده باشد یا در غیر این صورت از مدار خارج شده باشد، اغلب کمربند نیز مانند لاستیک سوزانده شده بوی می دهد.

 • چرا ماشین لباسشویی کندی آب را تخلیه نمی کند ؟ برای تعمیر و رفع عیب چه کار کنیم ؟

 1.  پمپ ماشین شما ممکن است با یک تکه پارچه یا موارد دیگر مربوط به شستشو مسدود شده باشد در این صورت دستگاه را از برق جدا کنید، پیچ های روی پانل جلو را بردارید، دستگاه را بچرخانید و جلوی ماشین را بر روی چوب یا آجر بگذارید تا دسترسی آسان تر شود، پمپ ماشین شما ممکن است در جای آسانی باشد و به راحتی می توان تعیین کرد که آیا خرابی از داخل پمپ است یا خیر، برای این کار از انبردست استفاده کنید تا به راحتی پمپ را خارج کنید.
 2. ممكن است  در داخل شلنگ پمپ مشکل ایجاد شده باشد، شلنگ را خارج کرده و سر آن را درون یک سطل در نزدیکی ماشین لباسشویی قرار دهید.  آب درون آن را تخلیه کنید، اگر یک مانع در آن وجود داشته باشد، در انتهای شیلنگ قرار خواهد گرفت، آن را با دست یا با انبردست بیرون بکشید.

توجه : اگر دستگاه شما آب را تخلیه نمیکند و دیگ پر از آب شده است یا لباس ها به خوبی شسسته نمیشود ، کافی است از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات لباسشویی کندی در تهران بهره مند شوید .

 • آیا واقعا شستشو سریع ماشین لباسشویی کندی کار می کند؟

همه مدل های اخیر لباسشویی کندی دارای یک گزینه چرخه شستشوی سریع هستند . برای به دست آوردن بهترین نتایج ممکن برای لباس های شما روش های مختلفی وجود دارد که شما می توانید از آنها برای شستشوی سریع در ارتباط با مدل ماشین لباسشویی  کندی خود استفاده کنید. مدت زمان برنامه و دمای انتخابی یک نتیجه مطلوب برای نوع خاص از لباس های شسته شده است.

چرخه 15 دقیقه ای کوتاه ترین نوع از برنامه های شستشو است. این یک شستشوی 5 دقیقه ای، یک شستشو و یک دور و چرخش نسبتا پر انرژی را فراهم می کند. سرعت مزیت برجسته این برنامه است، اما کارایی آن محدود به لباس های زیر و یا لباس های ضدلک و رنگ است که شما فقط یک بار آنها را پوشیدید و این برنامه به سادگی آنها را تازه و نو می کند.

چرخه شستشوی 30 یا 44 دقیقه ای بیشترین کاربرد را دارد. با این  برنامه گرد و خاک لباس ها و بوی بد آنها بهتر از بین می­رود.

در نهایت، برخی از ماشین های لباسشویی کندی به شما این امکان را می دهند که یک شستشوی سریع 59 دقیقه ای را انجام دهید که مطمئنا نزدیک ترین به یک چرخه کامل است. در حالی که در دمای نسبتا کم و پایدار کمتر از یک ساعت باقی می ماند ، شما می توانید به طور کامل شستشو را انجام دهید و لباس های خود را با دقت بشویید.

نکات نگهداری و مراقبتی در شسشتشوی سریع لباسشویی کندی چیست ؟

اکنون که شیوه های شستشوی سریع روشن شده است، در اینجا به برخی از پیشنهادات تعمیرکار نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی توجه نمایید تا لباس هایتان را بی نظیر پاک بشویید .

 1.  شما باید لباس را به صورت جداگانه   در لباسشویی قرار دهید. در حالی که لباس های سفید و رنگ های روشن (مانند خاکستری و بژ) می توانند دماهای بالاتر را تحمل کنند، الیاف مصنوعی و پارچه های رنگی می توانند آسیب ببینند.
 2. مقدار مواد شوینده در هر نوع شستشو معمولا در بسته بندی مواد شوینده شما مشخص می شود: ما توصیه می کنیم دستورالعمل ها را دنبال کنید، مخصوصا اگر بخواهید یک شستشوی سریع 15 دقیقه ای را انجام دهید زیرا استفاده از مقدار زیاد صابون می تواند از شستشو خوب جلوگیری کند.
 3. زمان کوتاه برای شستشوی سریع، منجر به عدم شستشو لباس های زیاد در یک زمان مشخص می شود. به همین دلیل توصیه می کنیم یک بار کوچکتر را تهیه کنید (در واقع، این برنامه فقط برای چند مورد اضطراری مورد استفاده قرار می گیرد).
 4. هنگامی که لکه ها درگیر هستند، قبل از استفاده از چرخه شستشوی سریع، باید لباس را با استفاده از پاک کننده پاک کنید. به این ترتیب، لباس هایتان واقعاً پاک می شوند و شما مجبور به استفاده از دماهای بالا و چرخه شستشوی طولانی نخواهید بود.
 • آیا با فشردن کلید تاخیر در شروع خطایی در لباسشویی کندی رخ می دهد؟

بسیاری از افراد می پندارند که اگر گزینه شروع به تأخیر در ماشین لباسشویی کندی را انتخاب کنند، مواد شوینده مایع قبل از شروع شستشو با لباس ها به بیرون ریخته می شوند. این افکار کاملاً اشتباه است و با انتخاب کلید تاخیر در شروع هیچ خطا و اروری رخ نمی دهد.

تمام ماشین های لباسشویی کندی با شروع تاخیر می توانند با هر نوع مواد شوینده از جمله مواد شوینده مایع استفاده شوند. مواد شوینده وارد دستگاه می شود و در فضای بین تلگراف و درام قرار می گیرد و در نتیجه به علت عدم تماس مستقیم با لباس شما شروع به شستشو نمی کند تا زمانی که تاخیر تمام شود و آب وارد درام شود.

 • وقتی در خانه نیستیم چگونه ماشین لباسشویی کندی را از راه دور روشن کنیم؟

ماشین لباسشویی کندی یک دستگاه هوشمند است. اگر بخواهید ماشین لباسشویی خود را در هر زمانی اجرا کنید و حتی اگر دور از خانه هستید، یک مدل از محدوده وای فای را انتخاب کنید: به لطف تکنولوژی Wi-Fi، می توانید ماشین لباسشویی کندی را با کنترل از راه دور با استفاده از برنامه رایگان برای گوشی های هوشمند IOS و Androidکنترل کنید.

 • چرا ماشین لباسشویی کندی برق را قطع میکند ؟

این اتفاق ممکن است به علت مشکلات فنی باشد که نیاز به تعمیر تخصصی دارد.  خرابی در  موتور لباسشویی کندی و یا  وجود نشتی از دلایل شایع قطعی برق است. البته در مواردی نیز این اتفاق به علت بارگیری بیش از حد اتفاق می­افتد. چنانچه بعد از استفاده از لباسشویی کندی برق قطع شد برای استفاده از  خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی با یکی از شماره­های پایین صفحه تماس بگیرید.

 • چرا لباس­ها بد از شستشو با لباسشویی کندی بوی بد می­دهند؟

در صورتی که بعد ازاتمام فرآیند شستشو لباس­ها را به سرعت تخلیه نکنید، رطوبت درون مخزن شرایط بسیار مناسبی را برای رشد باکتری و قارچ به وجود خواهد آورد. جهت جلوگیری از این پیشامد با یک دستمال نرم مخزن و لاستیک دور درب را خشک کنید و در صورت نیاز محفظه داخلی لباسشویی را مطابق با دفترچه راهنما جرم گیری کنید.

 • چرا ماشین لباسشویی کندی در هنگام شستشو تکان می­خورد؟

ابتدا چک کنید که بیش از حد مجاز لباسشویی را بارگیری نکرده­اید. سپس پایه­ های لباسشویی را مورد بررسی قرار دهید. پایه­ ها باید در یک سطح صاف قرار گرفته باشند. در صورت کوتاه یا بلندی پایه­ ها با استفاده از پیچ­های زیر پایه­ ها آن­ها را تنظیم کنید. در صورتی که موفق به رفع عیب نشدید ممکن است تعمیر ماشین لباسشویی کندی شما نیاز به تعمیرکار تخصصی آی.پی امداد داشته باشد.

توجه : آی پی امداد در راستای رضایتمندی شما عزیزان به آموزش کامل تعمیر لباسشویی کندی پرداخته است ، تا چنانچه فنی ستید بتوانید در محل به رفع عیب و تعمیرات بپردازید ، همچنین در نظر داشته باشید که هرگونه سوالی درباره تعمیرات ماشین لباسشویی کندی داشتید کافی است در انتهای صفحه ( قسمت دیدگاه ) پرسش نمایید تا کارشناسان آی پی امداد به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشند .

تعمیر ماشین لباسشویی کندی در شمیرانات

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

تعمیر ماشین لباسشویی کندی در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

تعمیر ماشین لباسشویی کندی در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

تعمیر ماشین لباسشویی کندی در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

تعمیر ماشین لباسشویی کندی در شهرک غرب و سعادت آباد

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

تعمیر ماشین لباسشویی کندی در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

تعمیر ماشین لباسشویی کندی در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

تعمیر ماشین لباسشویی کندی در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

 

No votes yet.
Please wait...

2 دیدگاه

 • ایرج رحیمی

  سلام لباسشوئی کندی CB 52 T روی STOP قفل شده چرخش به راست و تنظیم نمیکند
  سپاسگزارم راهنمایی بفرمایید
  با احترام ایرج رحیمی

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، در ابتدا میکروسوئیچ درب لباسشویی کندی خود را چک نمایید و اگر مشکل حل نشد از همین طریق اطلاع دهید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • یک دیدگاه بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.