logo logo تعمیر ماشین لباسشویی با ما در تماس باشید 021-58941021-91093903

تعمیر ماشین لباسشویی در کرج

تعمیر ماشین لباسشویی در کرج
تعمیر ماشین لباسشویی در کرج
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر ماشین لباسشویی در کرج به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

ماشین ظرفشویی یکی از پر کاربرد ترین لوازم منزل می باشد که برای نظافت البسه تمامی افراد لازم است، بروز کوچک ترین خرابی در این دستگاه می تواند موجب ایجاد احساسی ناخوشایند در مصرف کننددگان شود، چرا که امروز لباسشویی ها قیمت زیادی دارند و به طبع بهترین راه برای رفع مشکل تعمیر خواهد بود نه تعمیر آن ها؛ در صورتی که ساکن کرج هستید و با بروز خرابی در دستگاه خود مواجه شده اید می توانید برای رفع عیب دستگاه خود از خدمات مرکز تعمیر ماشین لباسشویی در کرج، فردیس، اندیشه و شهریار که توسط مجموعه تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد ارائه می شود استفاده نمایید.

نحوه تماس با مرکز تعمیر ماشین لباسشویی در کرج، اندیشه، فردیس و شهریار

بروز کم خرابی در ماشین لباسشویی و به طور کلی غالب لوازم برقی منزل موجب شده تا هر کسی به طور کامل نداند در هنگام بروز خرابی در دستگاه خود باید به کجا مراجعه کند، اگر ساکن استان البرز هستید به شما توصیه می کنیم تا در این بخش با نحوه تماس با مرکز تعمیر ماشین لباسشویی در کرج، فردیس، شهریار و اندیشه با ما همراه باشید.

 • ابتدا باید برای برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در کرج با شماره 02158941 تماس حاصل فرمایید و درخواست تعمیرات خود را ثبت کنید.
 • پس از ثبت درخواست شما تعمیرکار مربوطه موظف است تا در کمتر از یک ساعت خود را به منزل شما برساند.
 • پس از رسیدن تکنسین به منزل شما فرایند عیب یابی ماشین لباسشویی در محل آغاز خواهد شد و پس از شرح ایرادات موجود تعمیرکار موظف است تا فرایند تعمیر را طی کند.
 • پس از انجام فرایند تعمیرات از شما در مورد کیفیت ارائه خدمات سوال خواهد شد.

ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در کرج در محل کار یا منزل شما

شاید در زمانی که صحبت از لوازم خرد آشپزخانه است بتوان اقدام به جا به جایی آن و حمل آن به یک تعمیرگاه مجاز صحبت کرد، اما وقتی که صحبت در مورد وسیله ای به بزرگی ماشین لباسشویی می باشد کمتر کسی به این فکر می کند تا دستگاه را از منزل خود بیرون ببرد.

 • آی پی امداد برای جلب رضایت بیشتر شما مصرف کنندگان گرامی اقدام به ارائه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی در کرج در محل و یا منزل شما کرده است.
 • ساکن هر کجای استفاده البرز اعم از کرج، فردیس، شهریار و اندیشه که باشید می توانید با تماس با تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی در کرج، فردیس، اندیشه و شهریار تعمیر خود را در منزل به دست تعمیرکاران متخصص آی پی امداد بسپارید.
 • در صورت استفاده از این خدمات علاوه بر مشاهده فرایند تعمیر می توانید برای خدمات ارائه شده فاکتور وضمانتنامه معتبر دریافت کنید.

 مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی در فردیس، کرج، اندیشه و شهریار کجاست؟

در هر شهری مراکزی جهت ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی وجود دارند که شاید کمتر از یک چهارم آن ها دارای مجوز های لازم باشند، لازم به ذکر است که استفاده از خدمات یک تعمیرگاه غیر معتبر می تواند منجر به بروز خرابی های متعدد و زود به زود در سدتگاه شما شود، چرا که این مراکز علاوه بر استفاده از قعطات تقلبی خدمات غیر تخصصی را به مشتریان خود ارائه می کنند.

 • دقیقا به همین دلایل هم این پرسش که بهترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی در فردیس، کرج، شهریار و اندیشه کجاست برای بسیاری از مصرف کنندگان ارزشمند است، اگر این پرسش برای شما هم مطرح است در ادامه با ما همراه باشید.
 • مجموعه آی پی امداد با داشتن بیش از 50 سال سابقه درخشان در زمینه تعمیرات لوازم خانگی با احداث نمایندگی در سراسر کرج با ارئه خدمات تعمیر در محل می تواند بهترین خدمات را برای تعمیر ماشین لباسشویی در کر ارائه دهد.
 • توجه داشته باشید که که نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در کرج، فردیس، اندیشه و شهریار آی پی امداد عضو اتحادیه کشوری تعمیرات لوازم خانگی می باشد و تمامی مجز های اینترنتی و غیر اینترنتی لازم را دارد.
 • علاوه بر این تمامی هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی در استان البرز که توسط آی پی امداد ارائه می شود مطابق با تعرفه های اتحادیه است که همین موضوع مسبب صرفه جویی 75% در تعمیرات خواهد شد.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی در شهریار، کرج، فردیس و اندیشه

به طبع بعد از یافتن مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی در کرج مهم ترین مسئله ای که برای مصرف کنندگان ایجاد سوال می کند این است که هزینه تعمیرات چقدر خواهد بود، در صورت که این موضوع برای شما هم سوال شده در ادامه برای فع آن با ما همراه باشید.

هزینه تعمیرات بستگی به ایراد موجود در دستگاه شما دارد اما یکی از مزایایی که آی پی امداد در هنگام ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در فردیس، کرج، شهریار و اندیشه دارد این است که تمامی هزینه های دریافتی طبق تعرفه های اتحادیه خواهد بود که همین موضوع موجب کاهش هزینه های تعمیر تا 75% خواهد شد.

بررسی ایرادات رایج و نحوه تعمیر ماشین لباسشویی در کرج

زمانی که به پای صحبت تعمیرکار ماشین لباسشویی در کرج می نشینیم می بینیم که برخی از خرابی های به طور بیشتری در این دستگاه رخ می دهند، در صورتی که نمی دانید خرابی های رایج در ماشین لباسشویی چیست با ما همراه باشید تا در ادامه به صورت جزء به جزء تمامی این ایرادات را به همراه علل و راه تعمیر ماشین لباسشویی در فردیس، کرج، شهریار و اندیشه در این مواقع را مورد بررسی قرار دهیم:

 • علت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی چیست؟
 • چرا بدنه ماشین لباسشویی برق دارد؟
 • علت لرزش و صدای زیاد ماشین لباسشویی چیست؟
 • علت نشتی آب از ماشین لباسشویی چیست؟
 • علت روشن نشدن ماشین لباسشویی چیست؟

علت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی چیست؟ نحوه تعمیر ماشین لباسشویی در کرج در این مواقع

یکی از ایرادات رایجی که در ماشین لباسشویی پیش می آید نچرخیدن دیگ این دستگاه است، در ادامه با نحوه تعمیر ماشین لباسشویی در کرج، فردیس، اندیشه و شهریار در این مواقع با ما همراه باشید:

 • بروز خرابی در کاسه نمد می توانید منجر به نچرخیدن دیگ لباسشویی شود.
 • علاوه بر این بروز خرابی در بلبرینگ دستگاه هم می تواند یکی دیگر از علل نچرخیدن دیگ لباسشویی باشد.
 • بروز خرابی در دینام و موتور هم آخرین علت نچرخیدن آبکش لباسشویی است.

کاربران گرامی؛ در صورت بروز خرابی در ماشین لباسشویی خود و در صورتی که نمی توانید این مشکل را خودتان در منزل رفع کنید می توانید از مرکز تعمیر ماشین لباسشویی در فردیس، کرج، شهریار و اندیشه آی پی امداد استفاده نمایید.

علت برق داشتن بدنه لباسشویی چیست؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در فردیس، کرج، شهریار و اندیشه در این باره

یکی از مشکلات حادی که می تواند در مشین لباسشویی ایجاد شود برق داشتن بدنه این دستگاه است، در صورتی که با این مشکل مواجه شده اید در ادامه با عیب یابی و نحوه تعمیر ماشین لباسشویی در فردیس، کرج و شهریار و اندیشه در این مواقع با ما همراه باشید.

 • ممکن است شکستگی در لولای درب دستگاه منجر به ایجاد برق در بدنه دستگاه شود.
 • قطعی اتصال سیم ارت هم می تواند دیگر علت برق داشتن بدنه لباسشویی شود.
 • اتصال موتور با بدنه لباسشویی هم می تواند منجر به برق داشتن بدنه لباسشویی شود.
 • علاوه بر ان بروز خرابی در قطعات الکترونیکی مانند خازن پارازیت گیر می تواند منجر به برق داشتن بدنه دستگاه شود.

در صورتی که نمی توانید این مشکل را در منزل خود حل کنید می توانید با شماره گیری 02158941 از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در کرج استفاده کنید.

علت لرزش و صدای زیاد ماشین لباسشویی چیست؟ نحوه تعمیر ماشین لباسشویی در کرج در زمان بروز این مشکل

یکی از مشکلات رایجی که غالب مصرف کنندگان با آن مواجه شده اند صدا و لرزش زیاد ناشین لباسویی در حین کار می باشد، در ادامه با کمک تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در کرج به عیب یابی این مشکل خواهیم پرداخت:

 • احتمال از بین رفتن تراز دستگاه وجود دارد.
 • ممکن است موتور دستگاه با مشکل مواجه شده باشد.
 • شاید وزه های بالانس دستگاه با مشکل مواجه باشند.
 • ممکن است تسه دستگاه خراب شده باشد.

کاربران گرامی؛ در صورتی که قصد رفع این شک را در دستگاه خود دارید اما از تخصص کافی بهره مند نیستید می توانید برای رفع مشکل خود از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در کرج، فردیس، شهریار و اندیشه بهره مند شوید.

علت نشتی آب از ماشین لباسشویی چیست؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در فردیس، کرج، اندیشه و شهریار در این باره

یکی از مشکلاتی که زیاد در ماشین لباسشویی رخ می دهد نشتی آب از این دستگاه است، در ادامه به بررسی نحوه تعمیرات ماشین لباسشویی در کرج در این مواقع خواهیم پرداخت:

 • بروز خرابی در شلنگ های ورودی اب به دستگاه.
 • بروز خرابی در لاستیک ها دور درب ماشین لباسشویی.
 • بروز اختلال در جایگیری درب دیگ یا خود دیگ لباسشویی.
 • بروز پارگی در پمپ آب ماشیین لباسشویی.

در صورتی که از دانش فنی کافی برای رفع این مشکل در منزل خود بهره مند نیستید می توانید برای تعمیر ماشین لباسشویی خود در کرج از خدمات آی پی امداد استفاده نمایید.

چرا ماشین لباسشویی روشن نمی شود؟ برای تعمیر ماشین لباسشویی در کرج در حین بروز این مشکل چه باید کرد؟

روشن نشدن ماشین لباسشویی هم یکی دیگر از مشکلاتی است که از نظر تعمیرکاران آی پی امداد زیاد در این دستگاه رخ می دهد، در ادامه به بررسی نحوه تعمیر ماشین لباسشویی در فردیس، کرج، شهریار و اندیشه در این مواقع می پردازیم:

 • بروز سوختگی و از کار افتادگی موتور ماشین لباسشویی می تواند یکی از علل روشن نشدن ماشین لباسشویی باشد.
 • دومین علت روشن نشدن ماشین لباسشویی می تواند خرابی دکمه های دستگاه باشد.
 • مشکل می تواند از مدار های بر ماشین لباسشویی هم باشد.

در صورتی که علاقه مند به رفع این مشکل هستید اما از دانش فنی کافی بهره مند نیستید می توانید برای رفع مشکل خود از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در کرج بهره مند شوید.

محدوده ارائه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی در کرج توسط تعمیرکار آی پی امداد

کرج امروزه جزو شهر های بزرگ است و طبیعا اگر ساکن استان البرز باشید و قصد استفاده از خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی در کرج را داشته باشید این پرسش برای شما پیش خواهد آمد که خدمات آی پی امداد در استان البرز شامل چه مناطقی می شود، در ادامه برای پاسخ به این پرسش با ما همراه باشید.

مناطق تحت پوشش خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی در کرج توسط تعمیرکار آی پی امداد

مهرشهر، عظیمیه، جهانشهر، گوهردشت، گلشهر، مهرویلا، دهقان ویلا، گوهردشت، سه باندی، میدان مادر، دولت آباد، درختی، طالقانی، حسن آباد، شهدا، شهرک اوج، بلوار امام رضا، رستاخیز، مطهری، بلوار انقلاب، اردلان، میدان نبوت، بلوار شهید بهشتی، کمالشهر، میدان کرج، کارمندان شمالی و جنوبی، هفت تیر، مصباح

مناطق تحت پوشش خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی در فردیس کرج توسط تعمیرکار آی پی امداد

میدان شانزده متری امام خمینی، میدان سرحدی، 48 دستگاه، بلوار بهاران، منظریه، شهرک 110، شهرک ناز، خیابان امام حسن، بلوار بیات، منطقه دلفین ها، تمامی کانال های فردیس

مناطق تحت پوشش خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی در شهریار و اندیشه توسط تعمیرکار آی پی امداد

شاهد شهر، فردوسیه، وحیدیه، فاز 1 تا 6 شهرک اندیشه

مزایای استفاده از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در کرج توسط متخصصین آی پی امداد

تا به اینجا به بررسی موارد بسیار زیادی پرداختیم و در آخر قصد داریم نگاهی به مزایای استفاده از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در کرج با کمک تعمیرکاران آی پی امداد بپردازیم:

 • آی پی امداد با داشتن تمامی مجوز های اینترنتی و غیر اینترنتی لازم مرجعی معتبر برای تعمیرات لوازم خانگی می باشد.
 • تعرفه های تعمیر در ای پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه می باشد.
 • متخصصین آی پی امداد در فرایند تعمیرات ماشین لباسشویی در کرج، فردیس، شهریار و اندیشه فقط و فقط از قطعات فابریک و ارجینال استفاده می کنند.
دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده!

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال دیدگاه حتما به نکات زیر توجه نمایید:

 • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد پاسخ داده می شود.
 • لطفاً سوال خود را با جزئیات کامل مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
 • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست