تعمیر آبمیوه گیری

تعمیر آبمیوه گیری در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران توسط تعمیرکار مجرب و متخصص آی پی امداد در محل یا کارگاه مجهز این مرکز انجام می شود. تعمیرات آبمیوه گیری توسط تکنسین های این مجموعه همراه با گارانتی معتبر 90 الی 365 روزه به همراه قطعات اورجینال می تواند عمر دستگاه شما را افزایش دهد. برای تعمیر آب میوه گیری خود می توانید از سه روش تعمیر در محل، مراجعه حضوری به کارگاه و خدمات پیک آی پی امداد استفاده نمایید. اگر برای تعمیرات آب میوه گیری به دنبال تعمیرگاه مجاز یا نمایندگی رسمی در تهران هستید، می توانید به آی پی امداد اعتماد کنید. در صورت نیاز به استفاده از خدمات این مرکز می توانید با شماره تلفن های 02158941 یا 02191093903 تماس بگیرید.

بازه هزینه تعمیرات آبمیوه گیری: 120,000 تا 350,000 تومان
تماس: 58941-021
تعمیر آبمیوه گیری

مرکز تعمیرات آب میوه گیری با داشتن کادری مجرب و متخصص همواره در تلاش است تا بتواند بهترین خدمات تعمیرات را به مشتریان خود ارائه دهد. آی پی امداد از دهه 1370 تا به امروز در حوزه تعمیرات لوازم خانگی فعال می باشد. تجربه آی پی امداد و اعتماد مشتریان سبب شده است تا تعمیر آبمیوه گیری با بهترین کیفیت انجام شده و مشتریان رضایت کاملی از خدمات این مجموعه داشته باشند. متقاضیان خدمات آبمیوه گیری با تعمیر دستگاه معیوب خود در این مرکز می توانند از مزایای زیادی بهره مند شوند که در ادامه هریک از آنها را ذکر کرده ایم:

تعمیر در محل
فاکتور رسمی
گارانتی تا 12 ماه
قطعات اورجینال
پشتیبانی 24 ساعته
نیم قرن تجربه

نحوه تماس با مرکز تعمیرات آبمیوه گیری در تهران

برای اینکه بتوانید از خدمات عیب یابی و تعمیرات آبمیوه گیری خود استفاده نمایید، ابتدا لازم است با نمایندگی مجاز تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید.  تکنسین‌ های آی پی امداد کمتر از یک ساعت در محل حاضر می‌ شوند، آبمیوه گیری شما را عیب یابی کرده و آن را تعمیر می‌ نمایند. نحوه تماس با مرکز تعمیرات آبمیوه گیری در تهران به شرح زیر است:

 1. برای استفاده از خدمات تعمیر آبمیوه گیری خود می‌ توانید با شماره‌ 02158941 یا 02191093903 تماس بگیرید.
 2. همچنین می توانید درخواست تعمیرات آب میوه گیری را به صورت آنلاین در سایت آی پی امداد ثبت نمایید.
 3. شما می توانید به صورت 24 ساعته و در تمامی روزهای هفته با کارشناسان این مرکز در ارتباط بوده و درخواست خود را ثبت کنید.

نحوه ارائه خدمات تعمیرات دستگاه آب میوه گیری

مراحل ارائه خدمات نمایندگی تعمیرات آب میوه گیری پس از ثبت درخواست مشتریان توسط تکنسین آی پی امداد در ادامه ذکر شده است:

 1. بعد از ثبت اطلاعات، آدرس پنل کاربری به همراه شما پیامک می شود.
 2. پنل کاربری حاوی اطلاعات: مشخصات و نام تعمیرکار آبمیوه گیری، کد اشتراک، مدت زمان گارانتی، امتیاز دهی به تکنسین، مشاهده فاکتور، ارتباط آنلاین با واحد پیگیری، شکایت و ... می باشد.
 3. در صورت استفاده از خدمات در محل، تعمیرکار متخصص مطابق با زمانبندی انجام شده در محل شما حاضر می شود.
 4. در صورت نداشتن زمان کافی برای تعمیر آبمیوه گیری، پیک کارگاه در محل شما حاضر شده و با دادن رسید کتبی دستگاه را تحویل گرفته و کمتر از سه روز کاری بعد در محل به شما عزیزان تحویل می دهد.
 5. همچنین می توانید با مراجعه حضوری به کارگاه آی پی امداد، از خدمات تعمیرات آبمیوه گیری بهره مند شوید.
 6. کلیه خدمات تعمیر آب میوه گیری دارای گارانتی رسمی از 3 تا 12 ماه می باشد.
 7. بعد از پایان خدمات نیز از شما توسط کارشناسان واحد هپی کال مجموعه آی پی امداد نظرسنجی صورت می گیرد.

کاربران گرامی توجه داشته باشید که کارشناس آی پی امداد تا اتمام تاریخ گارانتی در پنل کاربری از شما پشتیبانی می کند و هرگونه مشکلی که مرتبط با تعمیرات ذکر شده در فاکتور باشد، در مدت زمان گارانتی به عهده این مجموعه است.

تعمیر آبمیوه گیری در تهران دارای 3 الی 12 ماه گارانتی می باشد.

هزینه تعمیر آبمیوه گیری

با توجه به شرایط اقتصادی این روزهای کشور، یکی از مسائلی که باید در هنگام تعمیر آبمیوه گیری توجه ویژه ای به آن کرد، هزینه های تعمیرات می باشد. هزینه تعمیرات آبمیوه گیری که توسط تعمیرکاران نمایندگی از مشتریان اخذ می شود، با توجه به میزان هزینه هایی که توسط اتحادیه مشخص شده است، تعیین می گردد. تمامی این هزینه ها کاملا معقول و منصفانه بوده و در هنگام تماس با کارشناسان آی پی امداد، شفاف سازی می شود. نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری خدمات عیب یابی و تعمیر این دستگاه را با قیمت های منصفانه ارائه می دهد که باعث راحتی مشتری می شود.

به طور کلی هزینه تعمیرات آبمیوه گیری صرف استفاده از قطعات اصلی در حین تعمیر و دستمزد تعمیرکار نمایندگی می شود. لازم به ذکر است که تعمیرکاران این مجموعه به هنگام تعمیر آبمیوه گیری، میزان هزینه ای که برای آن صرف شده است را نیز یادداشت کرده و در انتها به صورت فاکتور در اختیار شما قرار می دهند. در جدول زیر حدود هزینه تعمیرات آب میوه گیری را شفاف سازی کرده ایم تا با آگاهی از این خدمات بهره مند شوید.

جدول هزینه تعمیرات

قطعات آبمیوه گیری هزینه تعمیرات آبمیوه گیری
موتور
 • 650/000 الی 800/000 تومان
میکروسوییچ
 • 130/000 الی 240/000 تومان
تیغه
 • 230/000 الی 500/000 تومان
صافی یا فیلتر
 • 200/000 الی 700/000 تومان
کوبل
 • 100/000 الی 350/000 تومان
پارچ
 • 350/000 الی 630/000 تومان
هزینه پیک رفت و امد
 • 55/000 تومان
اجرت کار
 • 85/000 الی 110/000 تومان

خدمات دستگاه آبمیوه گیری که توسط تعمیرکار آی پی امداد ارائه می شود

برخی مواقع ممکن است مصرف کنندگان دستگاه های آبمیوه گیری با مشکلات مختلفی نظیر داغ کردن موتور، روشن نشدن، نشت آبمیوه از دستگاه، لرزش و صدای زیاد و ... در دستگاه خود مواجه شوند. در این شرایط لازم است از خدمات آبمیوه گیری که توسط تکنسین های متخصص و نمایندگی مجاز ارائه می شود، استفاده نمایید. مرکز تعمیرات آب میوه گیری انواع خدمات مربوط به عیب یابی و تعمیر این دستگاه را با بهترین کیفیت به مشتریان خود ارائه می کند. از جمله خدماتی که توسط تعمیرکاران آی پی امداد به مشتریان ارائه می شوند، شامل:

 • تعمیر و تعویض دکمه روشن/خاموش آبمیوه گیری
 • تعمیر و تعویض کابل و سیم آبمیوه گیری
 • تعمیر و تعویض موتور آبمیوه گیری
 • تعمیر و تعویض مخزن آب مرکبات گیری
 • تعمیر و تعویض صافی و فیلتر  آبمیوه گیری
 • تعمیر و تعویض تیغه آب میوه گیری
 • تعمیر و تعویض کوبل و واشر آبمیوه گیری
 • تعمیر و تعویض بوش‌ موتور آبمیوه گیری

برای استفاده از انواع خدمات آب میوه گیری در آی پی امداد می توانید با شماره 02158941 تماس بگیرید تا تعمیرکار مجموعه در سریع ترین زمان با تجهیزات و قطعات لازم در محل حاضر شود.

نمایندگی تعمیرات آب میوه گیری در تهران

معمولا برای استفاده از خدمات نمایندگی انواع آبمیوه گیری ها باید زمان زیادی را در انتظار باشید. به علاوه اینکه در روزهای تعطیل و خارج از ساعات کاری نمایندگی ها پاسخگو نیستند. اما این موضوع در رابطه با نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری در تهران صدق نمی کند! اگر می خواهید که از بهترین خدمات تعمیرات در کلیه مناطق تهران و در محل استفاده کنید، می توانید در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز با آی پی امداد تماس گرفته و مشکلات خود را با کارشناسان این مجموعه در میان بگذارید و در صورت نیاز درخواست تعمیرکار دهید. توجه داشته باشید که نمایندگی آی پی امداد تنها در تهران توانایی خدمت رسانی به مصرف کنندگان عزیز را دارد. بنابراین ساکن هر منطقه از تهران شامل: شرق، غرب، شمال و جنوب که هستید، می توانید برای تعمیر آبمیوه گیری از خدمات این مجموعه بهره مند شوید.

کاربران گرامی آیی پی امداد، با استفاده از خدمات تعمیرات آبمیوه گیری در تهران تا 75% در هزینه تعمیر صرفه جویی خواهید نمود.

تعمیر آب میوه گیری در محل

یکی از خدمات پرطرفدار نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری، تعمیر دستگاه در منزل یا محل کار شما می باشد. به این صورت که تعمیرکاران ما بعد از ثبت سفارش مشتری، در همان روز به محل اعزام می شوند. البته زمان حضور تعمیرکار در محل با مشتری هماهنگ می شود تا مشکلی از این بابت وجود نداشته باشد. تعمیرکار آی پی امداد با حضور در محل، در کمترین زمان آبمیوه گیری شما را عیب یابی و تعمیر خواهد کرد. مزایای استفاده از خدمات تعمیر آبمیوه گیری در منزل به شرح زیر است:

 • تعمیرات آبمیوه گیری مستلزم حمل و نقل آن به یک تعمیرگاه مجاز، نوبت گرفتن برای تعمیر، انجام تعمیرات و در نهایت تحویل دستگاه می باشد.
 • تعمیرکار آی پی امداد با حضور در محل، از هدر رفتن وقت مشتری و همچنین پرداخت هزینه های بسیار زیاد برای انجام تعمیرات جلوگیری نموده است.
 • پس از ثبت سفارش، تکنسین به همراه قطعات مورد استفاده برای تعمیر دستگاه و ابزار لازم به محل مشتری مراجعه کرده و با سرعت بسیار بالا تعمیرات آن را انجام می دهد.
 • با استفاده از خدمات تعمیر آب میوه گیری در محل کار یا منزل خود می توانید از نزدیک شاهد روند تعمیرات باشید.

همچنین اگر تمایل به استفاده از خدمات تعمیرات آبمیوه گیری در محل خود ندارید، می توانید به صورت حضوری دستگاه را به کارگاه آی پی امداد تحویل داده و یا از خدمات پیک مجموعه برای ارسال دستگاه معیوب و تحویل مجدد آن پس از تعمیر آبمیوه گیری استفاده نمایید. پیک آی پی امداد پس از تحویل گرفتن دستگاه معیوب به شما رسید کتبی تحویل داده و پس از انتقال به نمایندگی و تعمیر دستگاه کمتر از 72 ساعت کاری، مجددا آن را صحیح و سالم به شما تحویل خواهد داد.

تعمیرکار آبمیوه گیری

یکی از مهمترین مسائلی که به هنگام تعمیرات آب میوه گیری خود باید در نظر داشته باشید، این است که دستگاه خود را تنها به تعمیرکاران ماهر و مجرب در این زمینه بسپارید. تکنسین های کارنابلد ممکن است موجب افزایش خرابی دستگاه و از کار افتادن کامل آن شوند. فرقی نمی کند آب میوه گیری شما چه مارکی و مدلی باشد، آی پی امداد برای تعمیر دستگاه شما تنها از تعمیرکاران متخصص و باتجربه استفاده می کند. تعمیرکار آب میوه گیری در آی پی امداد با دانش تخصصی در این زمینه استخدام شده و متخصص مربوطه با توجه به برند و مدل دستگاه شما اعزام می گردد.

در ادامه به بررسی ویژگی های تکنسین آبمیوه گیری در آی پی امداد می پردازیم:

 • در دوره های آموزشی مختلف که برای تعمیر آبمیوه گیری برگزار می شود، شرکت نموده و اطلاعات تعمیراتی خود را به روز می نماید.
 • ابتدا تمام تلاش خود را می کند تا با تعمیر قطعه خراب به جای تعویض آن، مشکل را رفع نماید.
 • در صورت نیاز به تعویض قطعات، از قطعات اورجینال که دارای گارانتی و ضمانت نامه است، استفاده می کند.
 • در پایان کار به مشتری فاکتور رسمی هزینه ها و گارانتی معتبر تقدیم خواهد کرد.

تعمیر انواع مدل های دستگاه آبمیوه گیری

این روزها مدل های متنوعی از دستگاه های آبمیوه گیری در بازار موجود می باشند که مصرف کنندگان هریک از این مدل ها ممکن است با خرابی آب میوه گیری خود مواجه شده و به دنبال تعمیر آن باشند. مرکز تعمیرات آبمیوه گیری انواع مدل های مختلف این دستگاه را با بهترین کیفیت تعمیر می کند. در صورتی که دستگاه آبمیوه گیری شما دچار خرابی شده است و به دنبال استفاده از خدمات یک مرکز مطئن برای رفع مشکلات آن هستید، می توانید از تکنسین های آی پی امداد کمک بگیرید. از جمله مدل های دستگاه آبمیوه گیری که توسط مجموعه آی پی امداد تعمیر می شوند، شامل موارد زیر می باشند:

 • آبمیوه گیری تک کاره و چند کاره
 • آب میوه گیری اهرمی
 • آبمیوه گیری پرس سرد (عصاره گیر)
 • آب مرکبات گیر

در صورتی از هریک از مدل های آبمیوه گیری ذکر کرده استفاده می کنید و دستگاه شما خراب شده است، می توانید با شماره 02158941 تماس بگیرید و درخواست تعمیرات آب میوه گیری خود را در مجموعه آی پی امداد ثبت کنید.

کدام برندهای آبمیوه گیری در آی پی امداد تعمیر می شوند؟

از آنجایی که امروزه برندهای بسیار متنوعی از آبمیوه گیری ها توسط افراد مورد استفاده قرار می گیرند، ممکن است به هنگام خرابی این دستگاه برای کاربران این پرسش ایجاد شود که آی پی امداد کدامیک از برندهای آبمیوه گیری را تعمیر می کند. به طور کلی خدمات این مجموعه برای تمامی برندهای آبمیوه گیری موجود در بازار به مشتریان ارائه می شوند. از جمله برندهای پراستفاده این دستگاه شامل:

 • فیلیپس Philips
 • کنوود Kenwood
 • بوش Bosch
 • پارس خزر Pars khazar
 • هاردستون Hardstone
 • مولینکس Moulinex
 • براون Braun
 • تفال Tefal
 • پاناسونیک Panasonic
 • بهی Behi
 • تولیپس Tulips
 • برویل Brevill
 • و …

برای تعمیرات هریک از برندهای دستگاه آب میوه گیری خود می توانید از خدمات مرکز تعمیرات آبمیوه گیری در تهران استفاده نمایید.

چیکار کنیم تا آب میوه گیری کمتر نیازمند تعمیر شود؟

افرادی که همواره نگران صرف هزینه و وقت برای تعمیر آبمیوه گیری و خرابی دستگاه هستند، لازم است به درستی از آبمیوه گیری خود مراقبت و نگهداری نمایند. هریک از اشتباهاتی که در زمان استفاده از دستگاه رخ می دهد، می تواند منجر به از کار افتادگی قطعات مختلف آب میوه گیری شود. تعمیرکاران مجموعه آی پی امداد در این بخش نکاتی را به شما خواهند گفت که با در نظر گرفتن آنها می توانید از خرابی آبمیوه گیری خود جلوگیری نموده و طول عمر آن را نیز افزایش دهید. این موارد مهم شامل:

 • در صورت استفاده طولانی مدت از دستگاه، حتما به آن استراحت دهید.
 • به هیچ وجه محفظه موتور آبمیوه گیری را با آب شستشو نکنید.
 • به هنگام استفاده از دستگاه آن را روی یک سطح صاف قرار دهید.
 • هر گز موقع کار با آبمیوه گیری اشیا مختلف را داخل محفظه آن نکنید.
 • پیش از استفاده حتما دو شاخه و سیم رابط آبمیوه گیری را بررسی کنید.
 • در صورتی که بوی سوختگی از دستگاه به مشام می رسد، فورا آن را خاموش کنید.
 • از میوه های سفت و سخت در دستگاه آبمیوه گیری استفاده نکنید.

مشکلاتی که توسط تعمیرگاه دستگاه آبمیوه گیری رفع می شوند

آبمیوه گیری به دلیل اینکه از وسایل کاربردی موجود در آشپزخانه محسوب می شود و در طول روز ممکن است چندین بار نیز روشن شود، پس از مدتی استفاده از دستگاه، اشکالات زیادی در آن رخ می دهد. در این بخش می خواهیم به مشکلات و ایرادات متداول آبمیوه گیری توسط تکنسین نمایندگی تعمیرات آب میوه گیری بپردازیم. در صورتی که با هریک از این مشکلات در دستگاه خود مواجه شده اید، می توانید از تعمیرکار متخصص و مجرب آی پی امداد کمک بگیرید.

علت روشن نشدن آبمیوه گیری

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای دستگاه شما رخ دهد، روشن نشدن آبمیوه گیری است که در ادامه علت آن ذکر شده است:

 • ابتدا باید از سالم بودن پریز برق و وجود برق در آن اطمینان حاصل کنید.
 • ممکن است دو شاخه و سیم آب میوه گیری دچار مشکل یا پارگی شده باشد.
 • اگر موتور آبمیوه گیری خراب شده باشد، دستگاه روشن نخواهد شد.
 • همچنین هرگونه خرابی در سیم ها و اتصالات مدار آب میوه گیری نیز باعث این مشکل می شود و باید رفع شود.
 • باید کلید آبمیوه گیری خود را بررسی کنید و در صورت آسیب دیدگی آن را تعویض کنید.

در صورتی که قادر به عیب یابی صحیح و رفع مشکل دستگاه خود نیستید، می توانید از تعمیرکار متخصص آی پی امداد کمک بگیرید.

علت داغ شدن موتور آبمیوه گیری

اگر موتور دستگاه در حین کار با آبمیوه گیری بیش از حد داغ شده باشد، می توانید اقدام به بررسی موارد زیر نمایید:

 • اگر میوه های سفت داخل دستگاه ریخته شود، تیغه های موتور تحت فشار زیادی قرار می گیرند و دستگاه شروع به گرم شدن می کند.
 • ممکن است آب میوه گیری را روی سطح نامناسبی مانند فرش یا موکت قرار داده باشید که باعث گرم شدن بدنه و موتور آن می شود.
 • این امکان وجود دارد که موتور آب میوه گیری دچار مشکل شده و یا قسمتی از آن سوخته باشد، بنابراین باید موتور را بررسی کنید.

در صورت داغ شدن موتور دستگاه خود می توانید از خدمات مرکز تعمیرات آب میوه گیری برای رفع مشکل آن بهره مند شوید.

دلیل لرزش و صدای زیاد آبمیوه گیری

تعمیرکار آی پی امداد برای بررسی علت لرزش و صدای شدید حین کار با آبمیوه گیری در ادامه نکاتی را آورده است:

 • ابتدا باید پایه های دستگاه خود را بررسی کنید تا از محکم بودن آن مطمئن شوید.
 • ممکن است محل آبمیوه گیری شما صاف نباشد، در این صورت دستگاه به لرزش در می آید.
 • در صورت تجمع بیش از حد کف در دستگاه هنگام استفاده، باعث لرزش و تکان آن می شود و باید تخلیه شود.
 • همچنین ممکن است موتور دستگاه دچار مشکل شده باشد که در این صورت صدا و لرزش ایجاد می شود.

برای عیب یابی و رفع ایراد دستگاه خود بهترین کار استفاده از خدمات تعمیرات آب میوه گیری در آی پی امداد می باشد.

چرا آبمیوه گیری آب میوه را خوب نمیگیرد؟

اگر آب میوه گیری شما به خوبی آب میوه ها را خارج نمی کند، می توانید موارد زیر را دنبال کنید:

 • ابتدا باید عدم گرفتگی فیلتر آبمیوه گیری را بررسی کنید.
 • همچنین این امکان وجود دارد که تیغه و صفحه زیر تیغه آب میوه گیری دارای ایراداتی باشد و باید رفع شود.
 • گاهی اوقات به مرور زمان تیغه آبمیوه گیری کند می شود و باید آن را تعویض کنید.
 • باید بدانید که اگر فاصله بین تیغه و صفحه زیرین آن بیشتر شود، دستگاه نمی تواند آب میوه را به خوبی جذب کند.

تکنسین های متخصص و مجرب آی پی امداد می توانند در زمینه عیب یابی و تعمیر آب میوه گیری به شما کمک نمایند.

علت باقی ماندن تفاله در آبمیوه گیری

در ادامه به بررسی علت باقی ماندن تفاله در آبمیوه گیری می پردازیم:

 • اگر فیلتر آبمیوه گیری کثیف یا آسیب دیده باشد، از محل اصلی خود جابجا می شود و بقایای آن در ظرف باقی می ماند.
 • در این شرایط باید فیلتر آبمیوه را بررسی کرده و در صورت لزوم آن را تعویض کنید.
 • اگر از آبمیوه گیری برای آبگیری میوه های نرم مانند کیوی استفاده شود، پالپ داخل آن جمع می شود.
 • یکی از دلایل باقی ماندن تفاله در آبمیوه گیری ممکن است استفاده از دستگاهی با سرعت بالا باشد که باعث تخلیه زباله و تجمع آن نمی شود.

چرا آب میوه از آبمیوه گیری نشت می کند؟

در صورتی که به هنگام استفاده از آبمیوه گیری، آب میوه از دستگاه شما نشت می کند، می توانید به بررسی موارد زیر بپردازید:

 • ابتدا باید ظرف دستگاه را بررسی کنید تا نشکسته باشد.
 • در صورت داشتن لرزش زیاد در دستگاه باید علت لرزش را عیب یابی و برطرف کنید.
 • در صورت عدم امکان عیب یابی علت نشت آبمیوه از آبمیوه گیری و رفع ایراد می توانید از خدمات مرکز تعمیرات آبمیوه گیری استفاده کنید.

علت خاموش شدن آبمیوه گیری در حین کار

خاموش شدن ناگهانی آبمیوه گیری در حین کار می تواند یکی از ایرادات نگران کننده موجود در این دستگاه باشد که در ادامه دلایل آن را ذکر کرده ایم:

 • در آبمیوه گیری قطعه ای به نام اورلود وجود دارد که وظیفه محافظت الکتریکی از مدار را بر عهده دارد.
 • این قطعه در مواقع خاصی باعث خاموشی خودکار دستگاه می شود.
 • از جمله این موارد می توان به خرابی یاتاقان ها، نیم سوز شدن موتور و از کار افتادن فن آبمیوه گیری اشاره کرد.
 • تمامی این قطعات را یک به یک بررسی کرده و در صورت نیاز آنها را تعمیر و یا تعویض کنید.
 • اما دلیل دیگر این ایراد، خرابی خود اورلود است. چنانچه اورلود سوخته باشد، دستگاه به صورت خودکار خاموش خواهد شد.

از آنجایی که عیب یابی و تعمیر آبمیوه گیری امری تخصصی است، بهتر است از تعمیرکار متخصص آی پی امداد کمک بگیرید.

چرا با روشن کردن آبمیوه گیری فیوز می پرد؟

در صورت پریدن فیوز بعد از روشن شدن آبمیوه گیری، از نکات زیر برای بررسی علت بروز مشکل کمک بگیرید:

 • اگر در آبمیوه گیری و یا هر وسیله برقی دیگری با این مشکل برخورد کردید، احتمالا در دستگاه اتصالی هر چند کوچک وجود دارد.
 • به جز آن، خراب شدن خازن دستگاه و یا سوختن موتور نیز می تواند منجر به پریدن فیوز برق منزل شود.
 • بنابراین باید موتور و خازن را بررسی کنید.
 • از آنجایی که این دو قطعه از مهمترین قطعات دستگاه به شمار می روند، بهتر است برای این کار از تعمیرکاران آی پی امداد کمک بگیرید.

دلیل نچرخیدن آبمیوه گیری

نچرخیدن آبمیوه گیری از آن دسته ایراداتی است که کارایی این محصول را نزدیک به صفر می کند. برای اینکه علل بروز این مشکل را بدانید، می توانید به مطالعه ادامه این بخش بپردازید:

 • اگر با روشن کردن دستگاه متوجه شدید که موتور آن نمی چرخد، باید به سراغ سیم ها و کلید دستگاه بروید. زیرا اگر در سیم های این بخش قطعی وجود داشته باشد، به دلیل عدم برق رسانی، موتور نمی چرخد.
 • در ضمن وجود جریان برق در کلید را نیز تست کنید.
 • در صورتی که در پایانه های متصل به کلید ایرادی وجود داشته باشد، باید آنها را تعویض نمایید
 • اگر بعد از روش کردن آبمیوه گیری، صدای روشن شدن از آن خارج شود، اما دستگاه هیچ حرکتی نکند، به این معنا است که بلبرینگ و بوش آن خراب شده است.
 • در این هنگام لازم است این قطعات را چک کرده و گریس کاری کنید.
 • اگر با انجام این کار مشکل برطرف شد، لازم است هریک از این را تعویض نمایید.

در صورتی که توانایی و تخصص لازم برای رفع مشکل دستگاه خود را ندارید، می توانید از طریق شماره 02158941 با آی پی امداد تماس بگیرید.

سوالات متداول تعمیرات آبمیوه گیری

کاربران گرامی آی پی امداد قبل از تعمیرات آب میوه گیری امکان دارد، سوالاتی داشته باشید که در این بخش به پاسخ این سوالات می پردازیم.

هزینه تعمیر آب میوه گیری در مجموعه آی پی امداد طبق تعرفه اتحادیه محاسبه می شود. برای اطلاع شما قبل از استفاده از سرویس آب میوه گیری، هزینه تعمیرات را در این صفحه نمایش داده ایم.

کلیه خدمات تعمیرات آبمیوه گیری در آی پی امداد با استفاده از با کیفیت ترین قطعات انجام میشود. به همین دلیل با اطمینان خاطر، تا 365 روز آبمیوه گیری شما را گارانتی میکنیم.

بعد از ثبت درخواست خدمات، تعمیرکار آبمیوه گیری با شما تماس خواهد گرفت و زمان حضور در محل طبق توافق با شما انجام میشود. همچنین میتوانید از خدمات پیک مجموعه بهره مند شوید.

تعمیر آب میوه گیری در آی پی امداد از 90 تا 365 روز گارانتی بدون قید و شرط میشود.

4.6/5 - (7 امتیاز)
21 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. رضایی 15 آبان 1402

  سلام آبمیوه گیری فلرpj145 دارم ولی درش که شیشه ای هست شکسته موتورش کاملا سالمه فقط درش شکسته شما درب آبمیوه گیر این مدل رو دارین؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 15 آبان 1402

   درود، تصویر درب آبمیوه گیری خود را به شماره 09333336936 ارسال نمایید تا در صورت موجود بودن برای شما ارسال شود.

   پاسخ دادن
    رضایی 15 آبان 1402

    سلام ممنون کدوم برنامه بفرستم

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 15 آبان 1402

     درود، در واتساپ ارسال نمایید.

     پاسخ دادن
 2. سعید 28 شهریور 1402

  سلام. آبمیوه گیری الکترا دارم. چهار تا کلید داره. یک عدد دیود که متاسفانه دیودش سوخته. لطف میکنید کد دیود رو بگید. ممنون میشم

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 29 شهریور 1402

   درود، اطلاعات مربوط به قطعات آبمیوه گیری بر روی آنها درج شده است.

   پاسخ دادن
  یوسف 09 مرداد 1402

  سلام آبمیوه گیری مولینکس دارم از مخلوط کنش استفاده کردم بعد از چند ساعت خواستم از خورد کنش استفاده کنم روشن کردم دکمه اش روشن شد ولی کار نکرد میشه بگید مشکلش از کجاس ممنون

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 09 مرداد 1402

   درود، مشکل از میکروسوئیچ دستگاه است که باید چک شود.

   پاسخ دادن
  لیلا فدایی 07 خرداد 1402

  سلام تیغه آبمیوه گیری هاردستون مدل pjp1041B شکسته از کجا میشه قطعه شو خرید؟؟؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 07 خرداد 1402

   درود، خیر موجود نیست.

   پاسخ دادن
  مهری 26 اردیبهشت 1402

  سلام آبمیوه گیری ۱۱ کاره کانسون دارم آبمیوه گیریش کار میکنه ولی سایر اجزای اش کار نمیکنه دستگاه نو است

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 26 اردیبهشت 1402

   درود، قطعات را کمی بیشتر به سمت داخل فشار دهید تا میکروسوئیچ عمل کند.

   پاسخ دادن
  محمد 26 آذر 1401

  سلام تیغ و توری آبمیوه گیری وگاتی رو دارین ممنون

  پاسخ دادن
  فریبا 10 آذر 1401

  سلام آبمیوه گیری کنوود خریدم متاسفانه درب مخزن آبمیوه گیری شکسته از کجا میتونم یدک رو پیدا کنم؟ مدل آبمیوه گیری کنوود jem02

  پاسخ دادن
  شیرین وفادار 19 آبان 1401

  من ۱ دستگاه چند کاره ی ویداس دارم که پارچ مخلوط کنش شکسته و متاسفانه هیچ جانمیتونم پیدا کنم و بخرم.میشه راهنماییم کنید

  پاسخ دادن
  علی 12 مهر 1401

  سلام آبمیوه گیری چند کاره تکنو خریدم نونو متاسفانه خواستم از آبمیوه گیریش استفاده کنم دیدم قسمت پایین شفتش که روی موتور سوار میشه از بین رفتن هر جایی هم بردم گفتن قطعه نداریم لطفاً راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 13 مهر 1401

   سلام، کوبل باید تعویض شود. به سایت آی پی یدک مراجعه نمایید

   پاسخ دادن
  F. J 28 اسفند 1400

  سلام دستگاه آبمیوه گیری 4 کاره پاناسونیک دارم واس جهیزیه تازه دارم از دستگاه استفاده میکنم در حین آب هویج گرفتن دستگاه دیگه کار نکرد. ولی هیچ بوی بد و سوختگی نداد. یکدفعه خاموش شد. الان برق میزنم روشن میشه دکمه اش ولی کار نمیکنه. از مخلوط کنش هم استفاده کردم بازم کار نمیکنه مشکل از چیه. و اینکه بصورت مداوم داشتم آب میگرفتم بیشتر از 1 کیلو هویج بود. شاید فشار اومد ب دستگاه. ممکنه موتور سوخته باشه چون بوی سوختگی اصلا نداد.

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 06 فروردین 1401

   سلام، چون دستگاه صنعتی نیست مدام نمیشه استفاده کرد و اگر میزنیدو کار نمیکنه، میکروسوئیچ معمولا به خاطر چسبندگی آبمیوه کار نمیکنه و باید تمیز کنید

   پاسخ دادن
    صادق 03 آبان 1402

    سلام و درود آبمیوه گیری 4کاره بلانزو دارم 5الی 6 ساله دارم استفاده میکنم الان کلیدا لمسیش کار میکنه ولی دستگاه حرکتی نمیکنه مشکل از کجاست لطفاً جواب بدید ؟

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 03 آبان 1402

     درود، برد الکترونیکی و میکروسوئیچ دستگاه را بررسی کنید.

     پاسخ دادن
اینستاگرام آی پی امداد