تعمیر آبمیوه گیری

خدمات تعمیر آبمیوه گیری در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران با استفاده از تعمیرکاران متخصص و مجرب و به همراه قطعات اورجینال، گارانتی 3 الی 12 ماه و فاکتور رسمی در محل یا کارگاه مجهز آی پی امداد به مشتریان ارائه می شود.

بازه هزینه تعمیرات آبمیوه گیری: 120,000 تا 350,000 تومان
تکنسین متخصص: 250+
سفارش موفق: 500+ هزار
تعمیر آبمیوه گیری

آبمیوه گیری یکی از محصولات برقی بسیار پرکاربردی است که بسیاری از کاربران در منزل یا محل کار خود برای گرفتن آب میوه های مختلف در سریع ترین زمان از آن استفاده می کنند، اما این دستگاه نیز مانند سایر لوازم برقی با گذشت زمان دچار خرابی هایی خواهد شد. در همین راستا، خدمات تعمیر آبمیوه گیری در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران توسط تعمیرکار مجرب و متخصص آی پی امداد در محل یا کارگاه مجهز این مرکز به مشتریان ارائه می شود. تعمیرات آبمیوه گیری توسط تکنسین های این مجموعه همراه با گارانتی معتبر 90 الی 365 روزه به همراه قطعات اورجینال می تواند عمر دستگاه شما را افزایش دهد. برای تعمیر آب میوه گیری خود می توانید از سه روش تعمیر در محل، مراجعه حضوری به کارگاه و خدمات پیک آی پی امداد استفاده نمایید. اگر دستگاه آبمیوه گیری شما روشن نمی شود، آب میوه ها را نمی گیرد، خاموش می شود، داغ می کند و ... و برای تعمیرات دستگاه به دنبال یک مرکز مجاز در تهران هستید، می توانید به آی پی امداد اعتماد کنید. در صورت نیاز به استفاده از خدمات این مجموعه می توانید با شماره تلفن های 02158941 یا 02191093903 تماس بگیرید.

انواع خدمات تعمیر آبمیوه گیری در آی پی امداد دارای 90 الی 365 روز گارانتی می باشد.

تعمیر در محل
فاکتور رسمی
گارانتی تا 12 ماه
قطعات اورجینال
پشتیبانی 24 ساعته
تاسیس از دهه 1370
مراجعه حضوری به کارگاه
تحویل کالا توسط پیک آی پی امداد

نحوه تماس و ثبت درخواست تعمیر آبمیوه گیری در تهران

برای اینکه بتوانید از خدمات عیب یابی و تعمیرات آبمیوه گیری خود استفاده نمایید، ابتدا لازم است با یک مرکز مجاز تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید. تکنسین‌ های آی پی امداد کمتر از یک ساعت در محل حاضر می‌ شوند، آبمیوه گیری شما را عیب یابی کرده و آن را تعمیر می‌ نمایند. نحوه تماس با مرکز تعمیر آبمیوه گیری در تهران به شرح زیر است:

 1. برای استفاده از خدمات تعمیر آبمیوه گیری خود می‌ توانید با شماره‌ 02158941 یا 02191093903 تماس بگیرید.
 2. همچنین می توانید درخواست تعمیرات آب میوه گیری را به صورت آنلاین در سایت آی پی امداد ثبت نمایید.
 3. شما می توانید به صورت 24 ساعته و در تمامی روزهای هفته با کارشناسان این مرکز در ارتباط بوده و درخواست خود را ثبت کنید.

نحوه ارائه خدمات تعمیرات آب میوه گیری در آی پی امداد

 1. بعد از ثبت اطلاعات، آدرس پنل کاربری به همراه شما پیامک می شود.
 2. پنل کاربری حاوی اطلاعات: مشخصات و نام تعمیرکار آبمیوه گیری، کد اشتراک، مدت زمان گارانتی، امتیاز دهی به تکنسین، مشاهده فاکتور، ارتباط آنلاین با واحد پیگیری، شکایت و ... می باشد.
 3. در صورت استفاده از خدمات در محل، تعمیرکار متخصص مطابق با زمانبندی انجام شده در محل شما حاضر می شود.
 4. در صورت نداشتن زمان کافی برای تعمیر آبمیوه گیری، پیک کارگاه در محل شما حاضر شده و با دادن رسید کتبی دستگاه را تحویل گرفته و کمتر از سه روز کاری بعد در محل به شما عزیزان تحویل می دهد.
 5. همچنین می توانید با مراجعه حضوری به کارگاه آی پی امداد، از خدمات تعمیرات آبمیوه گیری بهره مند شوید.
 6. کلیه خدمات تعمیر آب میوه گیری دارای گارانتی رسمی از 3 تا 12 ماه می باشد.
 7. بعد از پایان خدمات نیز از شما توسط کارشناسان واحد هپی کال مجموعه آی پی امداد نظرسنجی صورت می گیرد.

کاربران گرامی توجه داشته باشید که کارشناس آی پی امداد تا اتمام تاریخ گارانتی در پنل کاربری از شما پشتیبانی می کند و هرگونه مشکلی که مرتبط با تعمیرات ذکر شده در فاکتور باشد، در مدت زمان گارانتی به عهده این مجموعه است.

با استفاده از خدمات تعمیر آبمیوه گیری در آی پی امداد می توانید تا 75 درصد در هزینه خود صرفه جویی نمایید.

sp-ip
نحوه تماس برای تعمیر آبمیوه گیری در آی پی امداد
ثبت آنلاین درخواست تعمیرات در آی پی امداد
تماس با شماره تلفن 58941-021
بعد از ثبت درخواست تعمیر، پروفایل کاربری شما در سامانه مشتریان آی پی امداد ثبت می شود.

هزینه تعمیر آبمیوه گیری

با توجه به شرایط اقتصادی این روزهای کشور، یکی از مسائلی که باید در هنگام تعمیر آبمیوه گیری توجه ویژه ای به آن کرد، هزینه های تعمیرات می باشد. هزینه تعمیرات آبمیوه گیری که توسط تعمیرکاران آی پی امداد از مشتریان اخذ می شود، با توجه به میزان هزینه هایی که توسط اتحادیه مشخص شده است، تعیین می گردد. تمامی این هزینه ها کاملا معقول و منصفانه بوده و در هنگام تماس با کارشناسان آی پی امداد، شفاف سازی می شود. مرکز تعمیرات آبمیوه گیری خدمات عیب یابی و تعمیر این دستگاه را با قیمت های منصفانه ارائه می دهد که باعث راحتی مشتری می شود. به طور کلی هزینه تعمیرات آبمیوه گیری صرف استفاده از قطعات اصلی در حین تعمیر و دستمزد تعمیرکار خواهد شد. لازم به ذکر است که تعمیرکاران این مجموعه به هنگام تعمیر آب میوه گیری، میزان هزینه ای که برای آن صرف شده است را نیز یادداشت کرده و در انتها به صورت فاکتور در اختیار شما قرار می دهند. در جدول زیر حدود هزینه تعمیرات آب میوه گیری را شفاف سازی کرده ایم تا با آگاهی از این خدمات بهره مند شوید.

جدول هزینه تعمیرات

قطعات آبمیوه گیریهزینه تعمیرات آبمیوه گیری
موتور650/000 الی 800/000 تومان
میکروسوییچ130/000 الی 240/000 تومان
تیغه230/000 الی 500/000 تومان
صافی یا فیلتر200/000 الی 700/000 تومان
کوبل100/000 الی 350/000 تومان
پارچ350/000 الی 630/000 تومان
نمایش بیشتر

تعمیر کدام مدل ها و برندهای آبمیوه گیری در آی پی امداد انجام می شود؟

این روزها مدل های متنوعی از دستگاه های آبمیوه گیری در بازار موجود می باشند که مصرف کنندگان هریک از این مدل ها، ممکن است با خرابی دستگاه خود مواجه شده و به دنبال تعمیر آن باشند. مرکز تعمیرات آبمیوه گیری انواع مدل های مختلف این دستگاه را با بهترین کیفیت تعمیر می کند. در صورتی که آبمیوه گیری شما دچار خرابی شده است و به دنبال استفاده از خدمات یک مرکز مطمئن برای رفع ایرادات آن هستید، می توانید از تکنسین های آی پی امداد کمک بگیرید. از جمله مدل های دستگاه آبمیوه گیری که توسط مجموعه آی پی امداد تعمیر می شوند، شامل موارد زیر می باشند:

 • آبمیوه گیری تک کاره و چند کاره
 • آب میوه گیری اهرمی
 • آبمیوه گیری پرس سرد (عصاره گیر)
 • آب مرکبات گیر
 • انواع آب هویج گیری، آب پرتقال گیری، آب انارگیری و …

از آنجایی که برندهای بسیار متنوعی از آبمیوه گیری ها توسط افراد مورد استفاده قرار می گیرند، ممکن است به هنگام خرابی این دستگاه برای کاربران این پرسش ایجاد شود که آی پی امداد کدامیک از برندهای آبمیوه گیری را تعمیر می کند. به طور کلی خدمات این مجموعه برای تمامی برندهای آبمیوه گیری موجود در بازار به مشتریان ارائه می شوند. از جمله برندهای پراستفاده این دستگاه شامل:

 • فیلیپس Philips
 • کنوود Kenwood
 • بوش Bosch
 • پارس خزر Pars khazar
 • هاردستون Hardstone
 • مولینکس Moulinex
 • براون Braun
 • تفال Tefal
 • پاناسونیک Panasonic
 • بهی Behi
 • تولیپس Tulips
 • برویل Brevill
 • و …

در صورتی از هریک از مدل های آبمیوه گیری ذکر کرده استفاده می کنید و دستگاه شما خراب شده است، می توانید با شماره 02158941 تماس بگیرید و درخواست تعمیر آب میوه گیری خود را در مجموعه آی پی امداد ثبت کنید.

خدمات دستگاه آبمیوه گیری که توسط تعمیرکار آی پی امداد ارائه می شود

برخی مواقع ممکن است مصرف کنندگان دستگاه های آبمیوه گیری با مشکلات مختلفی نظیر داغ کردن موتور، روشن نشدن، نشت آبمیوه از دستگاه، لرزش و صدای زیاد و … مواجه شوند. در این شرایط لازم است از خدمات آبمیوه گیری که توسط تکنسین های متخصص و مراکز مجاز ارائه می شود، استفاده نمایید. مرکز آی پی امداد انواع خدمات مربوط به عیب یابی و تعمیر این دستگاه را با بهترین کیفیت به مشتریان خود ارائه می کند. از جمله خدماتی که توسط تعمیرکاران این مجموعه به مشتریان ارائه می شوند، شامل:

 • تعمیر و تعویض هریک از انواع قطعات آبمیوه گیری ها نظیر: دکمه روشن/خاموش، کابل و سیم، موتور، مخزن، صافی و فیلتر، تیغه، کوبل و واشر، بوش‌ موتور و …
 • سرویس، عیب یابی و رفع کلیه مشکلات آب میوه گیری های جدید و قدیمی

مرکز تعمیرات آب میوه گیری در تهران

معمولا برای استفاده از خدمات مراکز تعمیرات آبمیوه گیری ها باید زمان زیادی را در انتظار باشید. به علاوه اینکه در روزهای تعطیل و خارج از ساعات کاری، این مراکز پاسخگو نیستند. اما این موضوع در رابطه با آی پی امداد صدق نمی کند! اگر می خواهید که از بهترین خدمات تعمیرات آبمیوه گیری در کلیه مناطق تهران استفاده کنید، می توانید در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز با آی پی امداد تماس گرفته و مشکلات خود را با کارشناسان این مجموعه در میان بگذارید و در صورت نیاز، درخواست تعمیرکار دهید. توجه داشته باشید که آی پی امداد تنها در تهران توانایی خدمت رسانی به مصرف کنندگان عزیز را دارد. بنابراین ساکن هر منطقه از تهران شامل: شرق، غرب، شمال و جنوب که هستید، می توانید برای تعمیر آبمیوه گیری از خدمات این مجموعه بهره مند شوید.

خدمات آب میوه گیری در محل

یکی از خدمات پرطرفدار آی پی امداد، تعمیر آب میوه گیری در منزل یا محل کار شما می باشد. به این صورت که تعمیرکاران ما بعد از ثبت سفارش مشتری، در همان روز به محل اعزام می شوند. البته زمان حضور تعمیرکار در محل با مشتری هماهنگ می شود تا مشکلی از این بابت وجود نداشته باشد. تعمیرکار آی پی امداد با حضور در محل، در کمترین زمان دستگاه شما را عیب یابی و تعمیر خواهد کرد. مزایای استفاده از خدمات تعمیر آبمیوه گیری در محل به شرح زیر است:

 • تعمیرات آبمیوه گیری مستلزم حمل و نقل آن به یک تعمیرگاه مجاز، نوبت گرفتن برای تعمیر، انجام تعمیرات و در نهایت تحویل دستگاه می باشد.
 • تعمیرکار آی پی امداد با حضور در محل، از هدر رفتن وقت مشتری و همچنین پرداخت هزینه های بسیار زیاد جلوگیری نموده است.
 • پس از ثبت سفارش، تکنسین به همراه قطعات مورد استفاده برای تعمیر دستگاه و ابزار لازم به محل مشتری مراجعه کرده و با سرعت بسیار بالا، تعمیرات آن را انجام می دهد.
 • با استفاده از این خدمات در محل کار یا منزل خود، می توانید از نزدیک شاهد روند تعمیرات دستگاه باشید.

همچنین اگر تمایل به استفاده از خدمات تعمیرات آبمیوه گیری در محل خود ندارید، می توانید به صورت حضوری دستگاه را به کارگاه آی پی امداد تحویل داده و یا از خدمات پیک مجموعه برای ارسال دستگاه معیوب و تحویل مجدد آن پس از تعمیر آبمیوه گیری استفاده نمایید. پیک آی پی امداد پس از تحویل گرفتن دستگاه، به شما رسید کتبی تحویل داده و پس از انتقال به مرکز و تعمیر آبمیوه گیری کمتر از 72 ساعت کاری، مجددا آن را صحیح و سالم به شما تحویل خواهد داد.

مزایای بهره مندی از خدمات تعمیرات آبمیوه گیری در آی پی امداد

مرکز تعمیرات آب میوه گیری با داشتن کادری مجرب و متخصص همواره در تلاش است تا بتواند بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد. آی پی امداد از دهه 1370 تا به امروز در حوزه تعمیرات لوازم خانگی فعال می باشد. تجربه آی پی امداد و اعتماد مشتریان سبب شده است تا تعمیر آبمیوه گیری با بهترین کیفیت انجام شده و مشتریان رضایت کاملی از خدمات این مجموعه داشته باشند. متقاضیان خدمات آبمیوه گیری با تعمیر دستگاه معیوب خود در این مرکز می توانند از مزایای زیادی بهره مند شوند که در ادامه هریک از آنها را ذکر کرده ایم:

 • استفاده از قطعات فابریک و باکیفیت برای تعمیرات آبمیوه گیری
 • ارائه خدمات همراه با گارانتی 90 الی 365 روزه
 • بهره مندی از تعمیرکاران متخصص، آموزش دیده و باتجربه
 • ارائه خدمات آب میوه گیری در محل کار و منزل
 • صرفه جویی در وقت و هزینه مشتریان
 • امکان برقراری ارتباط آنلاین با واحد پشتیبانی، شکایات، پیشنهادات و انتقادات
 • اختصاص پنل کاربری به مشتریان

چیکار کنیم تا آب میوه گیری کمتر نیازمند تعمیر شود؟

افرادی که همواره نگران صرف هزینه و وقت برای تعمیر آب میوه گیری و خرابی دستگاه خود هستند، لازم است به درستی از آبمیوه گیری خود مراقبت و نگهداری نمایند. هریک از اشتباهاتی که در زمان استفاده از دستگاه رخ می دهد، می تواند منجر به از کار افتادگی قطعات مختلف آب میوه گیری شود. تعمیرکاران مجموعه آی پی امداد در این بخش نکاتی را به شما خواهند گفت که با در نظر گرفتن آنها می توانید از خرابی آبمیوه گیری خود جلوگیری نموده و طول عمر آن را نیز افزایش دهید. این موارد مهم شامل:

 • در صورت استفاده طولانی مدت از دستگاه، حتما به آن استراحت دهید.
 • به هیچ وجه محفظه موتور آبمیوه گیری را با آب شستشو نکنید.
 • به هنگام استفاده از دستگاه آن را روی یک سطح صاف قرار دهید.
 • هر گز موقع کار با آبمیوه گیری اشیا مختلف را داخل محفظه آن نکنید.
 • پیش از استفاده حتما دو شاخه و سیم رابط آبمیوه گیری را بررسی کنید.
 • در صورتی که بوی سوختگی از دستگاه به مشام می رسد، فورا آن را خاموش کنید.
 • از میوه های سفت و سخت در دستگاه آبمیوه گیری استفاده نکنید.

عیب یابی مشکلات دستگاه آبمیوه گیری

آبمیوه گیری به دلیل اینکه از وسایل کاربردی موجود در آشپزخانه محسوب می شود و در طول روز ممکن است چندین بار نیز روشن شود، پس از مدتی استفاده، اشکالات زیادی در آن رخ می دهد. در این بخش می خواهیم به مشکلات و ایرادات متداول آبمیوه گیری بپردازیم. در صورتی که با هریک از این مشکلات در دستگاه خود مواجه شده اید، می توانید از تعمیرکار متخصص و مجرب آی پی امداد کمک بگیرید.

روشن نشدن آبمیوه گیری

 • ابتدا باید از سالم بودن پریز برق و وجود برق در آن اطمینان حاصل کنید.
 • ممکن است دو شاخه و سیم آب میوه گیری دچار مشکل یا پارگی شده باشد.
 • اگر موتور آبمیوه گیری خراب شده باشد، دستگاه روشن نخواهد شد.
 • همچنین هرگونه خرابی در سیم ها و اتصالات مدار نیز باعث روشن نشدن آبمیوه گیری می شود و باید رفع شود.
 • باید کلید آبمیوه گیری خود را بررسی کنید و در صورت آسیب دیدگی آن را تعویض کنید.

داغ شدن موتور آبمیوه گیری

 • اگر میوه های سفت داخل دستگاه ریخته شود، تیغه های موتور تحت فشار زیادی قرار می گیرند و دستگاه شروع به گرم شدن می کند.
 • ممکن است آب میوه گیری را روی سطح نامناسبی مانند فرش یا موکت قرار داده باشید که باعث گرم شدن بدنه و موتور آن می شود.
 • این امکان وجود دارد که موتور آب میوه گیری دچار مشکل شده و یا قسمتی از آن سوخته باشد، بنابراین باید موتور را بررسی کنید.

لرزش و صدای زیاد آبمیوه گیری

 • ابتدا باید پایه های دستگاه خود را بررسی کنید تا از محکم بودن آن مطمئن شوید.
 • ممکن است محل آبمیوه گیری شما صاف نباشد، در این صورت دستگاه به لرزش در می آید.
 • در صورت تجمع بیش از حد کف در دستگاه هنگام استفاده، باعث لرزش و تکان آن می شود و باید تخلیه شود.
 • همچنین ممکن است موتور دستگاه دچار مشکل شده باشد که در این صورت صدا و لرزش ایجاد می شود.

نگرفتن آب میوه ها توسط آبمیوه گیری

 • ابتدا باید عدم گرفتگی فیلتر آبمیوه گیری را بررسی کنید.
 • همچنین این امکان وجود دارد که تیغه و صفحه زیر تیغه آب میوه گیری دارای ایراداتی باشد و باید رفع شود.
 • گاهی اوقات به مرور زمان تیغه آبمیوه گیری کند می شود و باید آن را تعویض کنید.
 • باید بدانید که اگر فاصله بین تیغه و صفحه زیرین آن بیشتر شود، دستگاه نمی تواند آب میوه را به خوبی جذب کند.

باقی ماندن تفاله در آبمیوه گیری

 • اگر فیلتر آبمیوه گیری کثیف یا آسیب دیده باشد، از محل اصلی خود جابجا می شود و بقایای آن در ظرف باقی می ماند.
 • در این شرایط باید فیلتر آبمیوه را بررسی کرده و در صورت لزوم آن را تعویض کنید.
 • اگر از آبمیوه گیری برای آبگیری میوه های نرم مانند کیوی استفاده شود، پالپ داخل آن جمع می شود.
 • دیگر علت باقی ماندن تفاله در آبمیوه گیری ممکن است استفاده از دستگاهی با سرعت بالا باشد که باعث تخلیه زباله و تجمع آن نمی شود.

نشتی آب میوه از آبمیوه گیری

 • ابتدا باید ظرف دستگاه را بررسی کنید تا نشکسته باشد.
 • اگر مخزن تفاله بیش از حد پر شود، به سایر قسمت‌ ها فشار وارد شده و آب میوه از درزهای دستگاه نشت می کند.
 • ممکن است صافی یا فیلتر مسدود شده و آب میوه به جای عبور از صافی، از درزهای دستگاه نشت پیدا کند.
 • همچنین علت نشت آبمیوه از آبمیوه گیری می تواند مربوط به سرعت بیش از حد بالا برای آبگیری میوه‌ ها باشد.
 • لرزش زیاد دستگاه نیز می‌ تواند باعث نشت آب میوه از درزها شود.

خاموش شدن آبمیوه گیری در حین کار

 • در آبمیوه گیری قطعه ای به نام اورلود وجود دارد که وظیفه محافظت الکتریکی از مدار را بر عهده دارد.
 • این قطعه در مواقع خاصی باعث خاموش شدن ناگهانی آبمیوه گیری می شود.
 • از جمله این موارد می توان به خرابی یاتاقان ها، نیم سوز شدن موتور و از کار افتادن فن آبمیوه گیری اشاره کرد.
 • تمامی این قطعات را یک به یک بررسی کرده و در صورت نیاز آنها را تعمیر و یا تعویض کنید.
 • اما دلیل دیگر این ایراد، خرابی خود اورلود است. چنانچه اورلود سوخته باشد، دستگاه به صورت خودکار خاموش خواهد شد.

پریدن فیوز با روشن کردن آبمیوه گیری

 • اگر در سیم کشی داخلی دستگاه یا دو شاخه آن اتصالی وجود داشته باشد، ممکن است با روشن کردن دستگاه فیوز بپرد.
 • خراب شدن خازن دستگاه و یا سوختن موتور نیز می تواند منجر به پریدن فیوز برق منزل شود.
 • بنابراین باید موتور و خازن را بررسی کنید.
 • اگر از پریز برق نامناسب یا معیوب برای آبمیوه گیری استفاده کنید، احتمالا با این مشکل مواجه خواهید شد.

عدم چرخش صحیح آبمیوه گیری

 • اگر با روشن کردن دستگاه متوجه شدید که موتور آن نمی چرخد، باید به سراغ سیم ها و کلید دستگاه بروید.
 • اگر در سیم های این بخش قطعی وجود داشته باشد، به دلیل عدم برق رسانی، موتور نمی چرخد.
 • در ضمن وجود جریان برق در کلید را نیز تست کنید.
 • در صورتی که در پایانه های متصل به کلید ایرادی وجود داشته باشد، باید آنها را تعویض نمایید
 • اگر بعد از روش کردن آبمیوه گیری، صدای روشن شدن از آن خارج شود، اما دستگاه هیچ حرکتی نکند، به این معنا است که بلبرینگ و بوش آن خراب شده است.
 • در این هنگام لازم است این قطعات را چک کرده و گریس کاری کنید.

در صورتی که توانایی و تخصص لازم برای رفع هریک از مشکلات دستگاه خود را ندارید، می توانید برای تعمیر آبمیوه گیری با کارشناسان مجموعه آی پی امداد تماس بگیرید.

سوالات متداول تعمیرات آبمیوه گیری

کاربران گرامی آی پی امداد، قبل از تعمیرات آب میوه گیری خود امکان دارد سوالاتی داشته باشید که در این بخش به پاسخ این سوالات می پردازیم.

هزینه تعمیر آب میوه گیری در مجموعه آی پی امداد طبق تعرفه اتحادیه محاسبه می شود. برای اطلاع شما قبل از استفاده از خدمات آب میوه گیری، هزینه تعمیرات را در این مقاله نمایش داده ایم.

کلیه خدمات تعمیرات آبمیوه گیری در آی پی امداد با استفاده از با کیفیت ترین قطعات انجام میشود. به همین دلیل با اطمینان خاطر، تا 365 روز آبمیوه گیری شما را گارانتی میکنیم.

بعد از ثبت درخواست خدمات، تعمیرکار آبمیوه گیری با شما تماس خواهد گرفت و زمان حضور در محل طبق توافق با شما انجام میشود. همچنین میتوانید از خدمات پیک مجموعه بهره مند شوید.

تعمیر آب میوه گیری در آی پی امداد از 90 تا 365 روز گارانتی بدون قید و شرط میشود.

جهت بهره مندی از خدمات سرویس و تعمیرات آبمیوه گیری با بهترین کیفیت می توانید از طریق شماره 02158941 با کارشناسان مجموعه آی پی امداد تماس حاصل نمایید.

29 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 • سجاد اردشیر 06 اردیبهشت 1403

  سلام وقت بخیر من یک آبمیوه گیری بلک انددکر دارم دستگاه موتورش سالمه درحالت مخلوط کن ولی درحالت آب میوه گیری باید اون اهرم فلزی رو کمی با دست بالاتر داشته باشم تو دستگاه کار کنه ایراد از چی میتونه باشه

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 06 اردیبهشت 1403

   درود، میکروسوئیچ دستگاه مشکل دارد که باید با استفاده از پیچ گوشتی آن را مقداری جابجا کنید تا در جای خود قرار بگیرد.

   پاسخ دادن
   • اردشیر 08 اردیبهشت 1403

    سلام تشکر از پاسختون یعنی باید دستگاه باز بشه که اینکار انجام بشه ؟ یا زیر اون اهرم پیج هارو جابجا کنم

    پاسخ دادن
 • الهام 25 آذر 1402

  سلام سری آبمیوه گیری white more رو میخوام

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 25 آذر 1402

   درود، تصویر قطعه مورد نظر را در واتساپ به شماره 09333336936 ارسال نمایید تا در صورت موجود بودن برای شما ارسال شود.

   پاسخ دادن
 • علی 22 آذر 1402

  سلام خار دسته آبمیوه گیر سارینا رو میخواستم

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 22 آذر 1402

   درود، تصویر قطعه مورد نظر را در واتساپ به شماره 09333336936 ارسال نمایید تا در صورت موجود بودن برای شما ارسال شود.

   پاسخ دادن
 • رضایی 15 آبان 1402

  سلام آبمیوه گیری فلرpj145 دارم ولی درش که شیشه ای هست شکسته موتورش کاملا سالمه فقط درش شکسته شما درب آبمیوه گیر این مدل رو دارین؟

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 15 آبان 1402

   درود، تصویر درب آبمیوه گیری خود را به شماره 09333336936 ارسال نمایید تا در صورت موجود بودن برای شما ارسال شود.

   پاسخ دادن
   • رضایی 15 آبان 1402

    سلام ممنون کدوم برنامه بفرستم

    پاسخ دادن
    • آی پی امداد 15 آبان 1402

     درود، در واتساپ ارسال نمایید.

     پاسخ دادن
 • سعید 28 شهریور 1402

  سلام. آبمیوه گیری الکترا دارم. چهار تا کلید داره. یک عدد دیود که متاسفانه دیودش سوخته. لطف میکنید کد دیود رو بگید. ممنون میشم

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 29 شهریور 1402

   درود، اطلاعات مربوط به قطعات آبمیوه گیری بر روی آنها درج شده است.

   پاسخ دادن
 • یوسف 09 مرداد 1402

  سلام آبمیوه گیری مولینکس دارم از مخلوط کنش استفاده کردم بعد از چند ساعت خواستم از خورد کنش استفاده کنم روشن کردم دکمه اش روشن شد ولی کار نکرد میشه بگید مشکلش از کجاس ممنون

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 09 مرداد 1402

   درود، مشکل از میکروسوئیچ دستگاه است که باید چک شود.

   پاسخ دادن
 • لیلا فدایی 07 خرداد 1402

  سلام تیغه آبمیوه گیری هاردستون مدل pjp1041B شکسته از کجا میشه قطعه شو خرید؟؟؟

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 07 خرداد 1402

   درود، خیر موجود نیست.

   پاسخ دادن
 • مهری 26 اردیبهشت 1402

  سلام آبمیوه گیری ۱۱ کاره کانسون دارم آبمیوه گیریش کار میکنه ولی سایر اجزای اش کار نمیکنه دستگاه نو است

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 26 اردیبهشت 1402

   درود، قطعات را کمی بیشتر به سمت داخل فشار دهید تا میکروسوئیچ عمل کند.

   پاسخ دادن
  • مهدیه 15 فروردین 1403

   سلام دستگیره قفل کننده آبمیوه گیریم ی طرفش شکسته مدل آبمیوه گیریم بالنی B-1203 چیکار باید بکنم

   پاسخ دادن
 • محمد 26 آذر 1401

  سلام تیغ و توری آبمیوه گیری وگاتی رو دارین ممنون

  پاسخ دادن
 • فریبا 10 آذر 1401

  سلام آبمیوه گیری کنوود خریدم متاسفانه درب مخزن آبمیوه گیری شکسته از کجا میتونم یدک رو پیدا کنم؟ مدل آبمیوه گیری کنوود jem02

  پاسخ دادن
 • شیرین وفادار 19 آبان 1401

  من ۱ دستگاه چند کاره ی ویداس دارم که پارچ مخلوط کنش شکسته و متاسفانه هیچ جانمیتونم پیدا کنم و بخرم.میشه راهنماییم کنید

  پاسخ دادن
 • علی 12 مهر 1401

  سلام آبمیوه گیری چند کاره تکنو خریدم نونو متاسفانه خواستم از آبمیوه گیریش استفاده کنم دیدم قسمت پایین شفتش که روی موتور سوار میشه از بین رفتن هر جایی هم بردم گفتن قطعه نداریم لطفاً راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 13 مهر 1401

   سلام، کوبل باید تعویض شود. به سایت آی پی یدک مراجعه نمایید

   پاسخ دادن
 • F. J 28 اسفند 1400

  سلام دستگاه آبمیوه گیری 4 کاره پاناسونیک دارم واس جهیزیه تازه دارم از دستگاه استفاده میکنم در حین آب هویج گرفتن دستگاه دیگه کار نکرد. ولی هیچ بوی بد و سوختگی نداد. یکدفعه خاموش شد. الان برق میزنم روشن میشه دکمه اش ولی کار نمیکنه. از مخلوط کنش هم استفاده کردم بازم کار نمیکنه مشکل از چیه. و اینکه بصورت مداوم داشتم آب میگرفتم بیشتر از 1 کیلو هویج بود. شاید فشار اومد ب دستگاه. ممکنه موتور سوخته باشه چون بوی سوختگی اصلا نداد.

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 06 فروردین 1401

   سلام، چون دستگاه صنعتی نیست مدام نمیشه استفاده کرد و اگر میزنیدو کار نمیکنه، میکروسوئیچ معمولا به خاطر چسبندگی آبمیوه کار نمیکنه و باید تمیز کنید

   پاسخ دادن
   • صادق 03 آبان 1402

    سلام و درود آبمیوه گیری 4کاره بلانزو دارم 5الی 6 ساله دارم استفاده میکنم الان کلیدا لمسیش کار میکنه ولی دستگاه حرکتی نمیکنه مشکل از کجاست لطفاً جواب بدید ؟

    پاسخ دادن
    • آی پی امداد 03 آبان 1402

     درود، برد الکترونیکی و میکروسوئیچ دستگاه را بررسی کنید.

     پاسخ دادن
اینستاگرام آی پی امداد