نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ

تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ : تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در تهران توسط خدمات نمایندگی یا همان تعمیرگاه مجاز مرکزی در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران عیب یابی و رفع عیب میگردد ، آی.پی امداد برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات ، دفترچه آموزش راهنمای فارسی ، دلیل ارور و رفع کد خطا را شرح داده است تا با دانش و آگاهی از خدمات تعمیرگاه مجاز یخچال ساید سامسونگ بهره مند شوید .

توجه : آی.پی امداد تنها تعمیرگاه مجاز یخچال سامسونگ در شهر تهران میباشد و ارتباطی با سام سرویس ندارد .

خدمات عیب یابی و تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ در تهران

مجموعه آی پی امداد با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات سامسونگ جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم.

انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات سامسونگ را با تامین قطعات فابریک ( از انبار آی پی ) از ما بخواهید .

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید سامسونگ
نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ

مراحل از تماس تا رفع عیب ساید بای ساید سامسونگ ( عیب یابی ساید بای ساید سامسونگ )

1 : ابتدا با نزدیکترین شعبه  تعمیرگاه و نمایندگی مجاز ساید بای ساید سامسونگ خود در زیر تماس حاصل فرمایید .

2 : در صورت تماس با اپراتور ؛ مشاوره رایگان انجام میگردد تا رفع عیب شود .

3 : در صورتیکه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار ساید بای ساید سامسونگ ) به محل شما اعزام میگردد .

4 : تمامی خدمات مجموعه آی پی دارای یکسال ضمانتنامه رسمی میباشد .

مشکلات متداول تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ در نمایندگی تعمیرات

بیشترین مشکل متداولی که مشتریان مجموعه آی پی در ارتباط با تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ با آن مواجه شده اند عدم داشتن سرما و برودت در این محصول میباشد ، همچنین عوامل دیگر همچون :

 1. ساید بای ساید سامسونگ صدای زیاد میدهد .
 2. ساید بای ساید سامسونگ یکسره کار میکند .
 3. لاستیک دور درب ساید بای ساید سامسونگ خراب شده است .
 4. موتور ساید بای ساید سامسونگ داغ کرده است .
 5. فریزر سامسونگ منجمد نمیکند .
 6. یخچال فریزر سامسونگ برفک میزند ( دیفراست نمیکند ) .
 7. فن ساید بای ساید سامسونگ کار نمیکند .
 8. ساید بای ساید سامسونگ روشن نمیشود .
 9. موتور ساید بای ساید سامسونگ کار نمیکند .
 10. صفحه دیجیتالی ساید بای ساید سامسونگ خراب شده است .
 11. برد الکترونیکی ساید بای ساید سامسونگ خراب شده است .
 12. سنسور ساید بای ساید سامسونگ عمل نمیکند .

خدمات یخچال ساید بای ساید سامسونگ در نمایندگی تعمیرات

 • تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید سامسونگ
 • تعویض کمپرسور ساید بای ساید سامسونگ
 • تعویض فن کندانسور یخچال ساید بای ساید سامسونگ
 • تعویض فن داخلی یخچال ساید بای ساید سامسونگ
 • نشتی گیری اواپراتور یخچال ساید بای ساید سامسونگ
 • شارژگاز یخچال ساید بای ساید سامسونگ
 • تعمیر یخساز ساید بای ساید سامسونگ
 • تعویض شیر برقی یخچال ساید بای ساید سامسونگ
 • تعویض دمپر یخساز سامسونگ
 • تعویض سنسور یخچال ساید بای ساید سامسونگ
 • تعویض ترموفیوز ساید بای ساید سامسونگ
 • تعویض و تعمیر برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید سامسونگ
 • تعمیر یا تعویض برد اینورتر سامسونگ
 • شستشوی مدار گاز سامسونگ
 • سرویس سالیانه کندانسور سامسونگ
 • رگلاژ درب یخچال ساید بای ساید سامسونگ
 • باز و بسته کردن درب ساید بای ساید سامسونگ جهت جابه جایی
 • تعویض زبانه درب بار ساید بای ساید سامسونگ
 • تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در محل تهران

تعویض کمپرسور یخچال ساید بای ساید سامسونگ

نکاتی مهم از ساید بای ساید سامسونگ در نمایندگی تعمیرات

 1.  ساید بای ساید سامسونگ از اجزای مکانیکی ( کمپرسور ، کندانسور ، فیلتر درایر ، اواپراتور ، کاپیلاری تیوب ( لوله مویی ) ) و الکتریکی ( موتور الکتریکی ، ترموستات ، رله استارت ، اورلود ) تشکیل شده است.
 2. هنگام استفاده از یخچال فریزر بوش حتما از محافظ برق استفاده نمایید .
 3. برای شروع بکار ساید بای ساید سامسونگ پس از وصل آن به برق درجه ترموستات را روی مقدار متوسطی  (مثلا شماره 4 قرار دهید و بگذارید یخچال حداقل 3 ساعت خالی و با در بسته کارکند تا برودت به حد لازم برسد ) .
 4. قرار دادن یخچال یا فریزر سامسونگ در مجاورت منابع و دستگاههای حرارت زا از قبیل :اجاق گاز،آبگرمکن،شوفاژ و همچنین تابش نور مستقیم نور آفتاب مصرف انرژی آن را افزایش می دهد.
 5. حداقل 2 سانتی متر پیرامون یخچال فاصله داشته باشد ، فضای پشت یخچال و فریزر سامسونگ برای گردش هوا باید حداقل به اندازه 20 سانتی متر باز باشد ضمنا لازم است لوله های پشت یخچال فریزر بوش حداقل سالی دوبار گردگیری شود این کارها باعث انتقال حرارت بهتر بین هوا و لوله ها خواهد شد ، لاستیکهای درب را بازدید نمایید تا خراب نشده باشد زیرا باعث جذب گرما و کاهش برودت میشود .
 6. از گذاشتن مواد غذایی گرم داخل ساید بای ساید سامسونگ و بدون درپوش ، مخصوصا مایعات پرهیز کنید .
 7. برای تمیز کردن ساید بای ساید سامسونگ حتما از برق بکشید و ضمنا بعد از جابه جایی حداقل دوساعت پس از تغییر محل یخچال فریزر را به برق متصل نمایید .
 8. در مواقعی که برای مدت کوتاهی خانه را ترک می کنید و یا به مسافرت می روید ترموستات ساید بای ساید سامسونگ را روی درجات پایین تر تنظیم نمایید تا موتور کمپرسور یخچال کمتر کار کند .

تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ در تهران

مجموعه آی پی امداد نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ با بیش از نیم قرن تجربه و تکنسینهای متعهد ، مجرب و دوره دیده ( تعمیرکار یخچال ساید بای ساید سامسونگ ) در زمینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ مفتخر است ، تعمیرات انواع یخچال ساید بای ساید سامسونگ را ، سراسر تهران در محل با ضمانتنامه3 الی 12 ماهه رسمی تعمیر نماید .

توجه : همشهری عزیز دقت فرمایید : طبق نظر سنجی که از مشتریان مجموعه آی پی به وجود آمده ، پیرو نارضایتی آنها از تعمیرکاران غیر مجاز ، حتما در رابطه با تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ به شرکتهای معتبر مراجعه فرمایید ، در زیر به چند نمونه از نارضایتی ها میپردازیم :

 • یخساز یخچال ساید بای ساید سامسونگ به درستی تعمیر نشده است و هنوز یخ تولید نمیکند و آبریزی دارد .
 • برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید سامسونگ به خوبی تعمیر نشده است و تعمیرکار اقدام به تعویض و یا تعمیر برد الکترونیکی نموده است با اینکه برد الکترونیکی کاملا سالم است و مشکل از جای دیگری میباشد .
 • یخچالهای ساید بای ساید سامسونگ معمولا دارای چندین برد الکترونیکی میباشد ، که یکی از آنها برد اصلی است ولی متاشسفانه به دلیل عدم آگاهی تکنسین ، برد اصلی پیدا نشده و یا برد دیگری تعمیر گردیده است .
 • تعویض لاستیک یخچال ساید بای ساید سامسونگ تخصص میخواهد .

نحوه نصب و تعویض فیلتر بیرونی تصفیه آب یخچال ساید بای ساید سامسونگ

1 : در ابتدا شیر ورودی آب یخچال ساید بای ساید سامسونگ را ببندید .

2 : در صورتیکه قبلا فیلتر بیرونی داشته اید واشر به رنگ قرمز را با انگشت شصت گرفته و سپس دو سر لوله را بیرون بکشید و در غیر این صورت لوله را با قیچی برش دهید .

3 : فیتینگها را داخل قرار دهید و محکم کنید .

4 : لوله ای که از شیر آب آمده را داخل سمت راست فیلتر تصفیه آب وارد کنید و سپس شیر آب را باز کنید و یک ظرف بزرگ زیر آن قرار دهید تا آب سیاه ناشی از کربن داخل فیلتر از آن خارج شود و مجددا شیر آب را بسته و این کار را در سمت چپ فیلتر تکرار نمایید .

5 : در نهایت شیر آب را باز کنید .

6 : این نکته را در نظر داشته باشید بعد از تعویض فیلتر تصفیه آب بیرونی یا داخلی یخچال ساید بای ساید سامسونگ چراغ تعویض فیلتر روشن میشود و برای از بین بردن این آلارم یخچال ساید بای ساید شما نیاز به ریست دارد .

نحوه ریست کردن فیلتر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در نمایندگی تعمیرات

دکمه ( ice type و child lock ) یا دکمه ( ice water ) یا دکمه ( alarm ) یا دکمه ( reset ) را به مدت سه ثانیه نگه دارید تا ریست انجام گردد ، توجه داشته باشید در مدلهای مختلف دکمه ها به نامهای متفاوتی می باشند که در بالا عنوان شد .

زمان تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید سامسونگ

قابل ذکر است زمان تعویض بر حسب معیار کیفیت و اورجینال بودن فیلتر یخچال ملاک می باشد ، فیلترهای مرسوم و موجود در بازار  دارای 6 ماه تاریخ مصرف میباشد .

اما تمامی فیلترهای تصفیه یخچال ساید بای ساید سامسونگ که توسط تکنسینهای مجموعه آی پی تعویض میشود دارای یکسال ضمانت تعویض است و ضمنا تا دو سال نیاز به تعویض ندارد .

تعویض کمپرسور ساید بای ساید سامسونگ در محل

کمپرسور ساید بای ساید سامسونگ از دو بخش الکتریکی و مکانیکی تشکیل گردیده است که هر دو قسمت درون پوسته ای فولادی قرار دارند .

قسمت الکتریکی در اغلب یخچالهای سامسونگ یک الکتروموتور از نوع آسنکرون میباشد که وظیفه به حرکت در آوردن قسمت مکانیکی را به عهده دارد .

قسمت مکانیکی در کمپرسورهای یخچال سامسونگ شامل سیلندریست که پیستون آن توسط هسته موتور الکتریکی به حرکت در می آید .

تعویض اواپراتور ساید بای ساید سامسونگ در محل

کمپرسور وظیفه گردش گاز فریون را درون کانالهای اواپراتور بر عهده دارد . که در نتیجه گردش گاز در کانالها و به خاطر خاصیت گاز فریون باعث خنک شدن اواپراتور و در نتیجه خنک شدن یخچال میشود .

تعویض کندانسور ساید بای ساید سامسونگ در محل

وقتی کمپرسور شروع به کار میکند بعد از چند دقیقه گرم میشود که وظیفه کندانسور خنک کردن گاز خارج شده از کمپرسور میباشد . در نتیجه این کار دمای کمپرسور نیز کاهش میابد ( کندانسور نقش رادیاتور اتوموبیل را ایفا میکند  )

تعویض لوله مویی ساید بای ساید سامسونگ در محل

لوله مویی اصلی ترین وظیفه را در سیکل تبرید دارد که موجب افت فشار مبرد در سیکل تبرید میشود که باعث میشود فریون به نقطه جوش برسد .

شارژگاز ساید بای ساید سامسونگ در محل

در یخچالهای اولیه از گاز آمونیاک به عنوان گاز مبرد استفاده میشود ، اما به علت عوارض ناگوار آن در تماس با بدن انسان ، ترکیب شدن حالت مرطوب آن با مس و آلومینیم ، و نیز خاصیت انفجاری اش ، رفته رفته گاز فریون به جای آن استفاده گشت . در یخچالهای رایج امروز معمولا از فریون 12 با ترکیب CCI2F2 استفاده میشود که گازی بی بو است و حتی در صورت ترکیب شدن با رطوبت موجب خوردگی فلزات نمی شود . همچنین فریون قابل اشتعال نیست .از معایب استفاده از فریون در یخچالها میتوان به حجم زیاد آنها در مقایسه با آمونیاک و تخریب لایه اوزون و ایجاد اثر گلخانه ای اشاره کرد .با توجه به معایب تلاشهایی برای یافتن گازهای جایگزین فریون به عمل آمده که گاز جدیدی به نام R134 حاصل آن است .

شارژ گاز ساید بای ساید سامسونگ در منزل

هزینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ

شما میتونید به صورت شفاف هزینه تعمیر ساید بای ساید سامسونگ خودتون رو با کلیک کردن روی لینک زیر ببینید . البته موقع تماس تلفنی و صحبت با همکارای ما هم میتونید هزینه رو بپرسین !!! و اگر تمایل داشتین هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین به محل شمارو انجام بدیم .

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

کدهای خطایی وجود دارد که به شما اطلاع دهد یخچال شما نیاز به توجه دارد. در بسیاری از موارد، برخی از عیب‌های ساده باعث بروز خطا می‌شود. آی.پی امداد در اینجا به ارورهای ساید سامسونگ که توسط خودتان رفع عیب میشود اشاره مینماید ، همچنین مشکلات کوجکی که نیز توسط خودتان برطرف میشود را در پایین آورده ایم با دقت مطالعه نمایید .

 

خدمات و عیب‌یابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ : دلیل ارور OF OF بر روی صفحه نمایش

اگر صفحه‌نمایش OFOF یا OFF را نمایش بدهد، بدین معنی است که در حالت Demo یا Display Mode است.

برای خاموش کردن حالت نسخه‌ی نمایشی:

بخش مدیریت یخچال را بازکنید و به سراغ منو تنظیمات یخچال بروید

دلی نمایش کد خطا PC ER خطای (PCB) بر روی صفحه نمایش ساید بای ساید سامسونگ

اگر این کد رخ دهد، موارد زیر را انجام دهید:

 1. یخچال و فریزر را جدا کنید و یا برق را در قطع کننده مدار خاموش‌کنید.
 2. مهار سیم را از بالای درب جدا کنید و دوباره وصل کنید.
 3. بازگرداندن برق به دستگاه.

خدمات و عیب‌یابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ : دلیل خطای C 41 (خطای ارتباطی اصلی PBA) بر روی صفحه نمایش

اگر این اتفاق می‌افتد در مدل‌های فرانسوی 3 درب، موارد زیر را انجام دهید:

 • تأیید کنید آخرین به‌روزرسانی نرم‌افزار دانلود و نصب‌شده است.
 • اولین بار که خطا بعد از به‌روزرسانی رخ می‌دهد، OK را لمس کنید .
 • اگر خطا بیش از یک‌بار بعد از به‌روزرسانی رخ دهد، سرویس موردنیاز است. برای تنظیم سرویس، با ما تماس بگیرید.

 خدمات و عیب‌یابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ : دلیل کدهای ارور 88 88 , 83E , 85E , or 86E بر روی صفحه نمایش

اگر هرکدام از این کدها رخ دهد، یخچال را خاموش‌کنید یا جریان برق را در مدار 60 ثانیه قطع کنید و سپس دوباره آن را روشن کنید.

خدمات و عیب‌یابی یخچال ساید بای ساید :سایر کدهای خطا

در صورت نمایش، تمام کدهای خطا دیگر نیاز به سرویس دارند.

اگر پس‌ازاینکه یخچال و فریزر وصل می‌شود، تمام آیکون‌های روی صفحه‌نمایش چشمک می‌زنند یا پس از قطع برق، این امر طبیعی است.

اگر یک جزء مانند یخ‌ساز یا لامپ از یخچال خارج شود، می‌تواند در طول زمان یک کد خطا ایجاد کند. باز کردن دستگاه، نصب مجدد قسمت (ها) و سپس اتصال به واحد، کد را پاک می‌کند.

تعمیر ساید بای ساید سامسپنگ : دلیل نشت آب از یخچال ساید سامسونگ

در یخچال نشت می‌تواند رخ دهد، حتی اگر یک خط آب متصل نباشد. منابع دیگر ممکن است باعث نشتی باشند. سایر مایعات در داخل واحد تمایل دارند که به سمت پایین محفظه حرکت کنند و حتی ممکن است به یک ورق یخ تبدیل شوند. در برخی موارد نشت می‌تواند در داخل محفظه ایجاد شود، اما در خارج از محفظه بر روی کف قرار می‌گیرد.

تعمیر یخچال ساید بای ساید : منبع نشت را شناسایی کنید

اگر نشت اتفاق می‌افتد، ابتدا سعی کنید منبع نشت را شناسایی کنید.

اگر نشت اتفاق می‌افتد از خط آب به یخچال و فریزر، پس خط آب نیاز به جایگزینی یا نصب مجدد دارد دستورالعمل را می‌توان در دفترچه راهنمای کاربر یافت. اگر نیاز به کمک بیشتر باشد، با یک نصب کننده حرفه‌ای تماس بگیرید.

اگر نشت از کوپلر اتفاق می‌افتد، جایی که خط آب به درب متصل می‌شود، پس کوپلر باید به‌درستی نصب شود. دستورالعمل را می‌توان در دفترچه راهنمای کاربر یافت. اگر نیاز به کمک بیشتر باشد، با یک نصب کننده حرفه‌ای تماس بگیرید.

اگر نشت حاصل از فیلتر آب یا فیلتر تصفیه آب باشد، بخش نشتی را از قسمت فیلتر آب مشاهده کنید.

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید: نشت را متوقف کنید

اگر منبع نشت یافت نشد یا از داخل یخچال و فریزر نیست آب یا یخ را تمیز کنید و دوباره 2 تا 3 ساعت بعد دوباره چک کنید.

تأیید کنید که دستگاه در حالت Cooling Off / Demo مدت‌زمان طولانی خاموش شده یا خاموش نشده است. این مسئله می‌تواند منجر به رطوبت بیش‌ازحد به‌طور طبیعی در داخل دستگاه شود و باعث تغییر درجه حرارت داخلی شود.تأیید کنید که دستگاه به‌درستی نصب‌ و همچنین یخچال و فریزر به‌درستی تراز شده است.

تعمیرگاه مجاز یخچال ساید بای ساید :اگر نشت آب از فیلتر یخچال ساید بای ساید سامسونگ باشد، موارد زیر را انجام دهید :

 1. فیلتر آب یخچال ساید بای ساید سامسونگ را بیرون بیاورید.
  • اگر فیلتر آب آسیب‌دیده باشد، فیلتر آب را تعویض کنید. فقط از فیلترهای با نام تجاری سامسونگ استفاده کنید.
  • اگر فیلتر آب آسیب‌دیده باشد یا نشت حتی با تعویض فیلتر ادامه یابد، یخچال و فریزر نیاز به سرویس دارد.
 2. اگر شک دارید که فیلتر آسیب‌دیده است، آب را تمیز کنید، فیلتر را دوباره نصب کنید و ببینید آیا نشت دوباره اتفاق می‌افتد یا خیر.
 3. اگر نشت دوباره رخ دهد، فیلتر آب را جایگزین کنید. فقط از فیلترهایی که نام تجاری سامسونگ دارند استفاده کنید.
 4. اگر هنوز نشت با فیلتر جدید اتفاق می‌افتد، یخچال ساید بای ساید شما نیاز به سرویس و عیب یابی دارد .

تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ ، تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ ، تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ ، تعمیرات اسپیلت سامسونگ ، تعمیرات مایکروفر سامسونگ ، تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

No votes yet.
Please wait...

18 دیدگاه

 • حمیدرضا

  سلام درب ساید ما اسیب بدنه دیده و مقداری فرو رفته چطوری صافش کنم ایا تعویض میشه؟

  Rating: 3.5/5. From 2 votes.
  Please wait...
 • شامیرپیرزه

  دمای یخچال ار۳۶درجه پایین نمیادودمای فریزرازمنفی۶درجه پایین است یه نمی زند فرنچ۲ است راهنمای کنید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، لطفا برودت یخچال ساید سامسونگ خود را شرح دهید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • فرزاد کیش خواه

  یخچال ساید سامسونگ چند روز صدای فن‌تغییر کرد‌و غژ غژ میکرد بعد از‌یک‌هفته دمای یخچال بالا رفت و صدای فن شنیده‌نمیشود لطفا راهنمایی کنید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام قسمت فریزر یک فن تعبیه شده است ، چک نمایید سالم باشد . برای رفع عیب و تعمیر میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • امیر سام

  سلام در یخچال ساید بای ساید رو میشه به طور کامل تعویض کرد با توجه به اینکه قیمت ها خیلی زیاد شده اصلا توجیه داره بخاطر کمی فرورفتگی درب رو تعویض کرد؟

  No votes yet.
  Please wait...
 • صفار

  سلام ریل کشوی پایینی یابد بای سایدمدلG77kssw داخل یخچال شکسته است آیا موجود می باشد
  ظمنادرب یخچال نیز از بیرون رنگ پریدگی پیدا کرده آیا قابل تعمیر است یا باید تعویض شود

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، مجوعه آی.پی امداد فقط خدمات تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ را در تهران انجام میدهد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • حسین پژمان

  سلام
  دمای نشانگر قسمت یخچال زیر صفر میماند ( منهای یک درجه و گاهی آژیر هشدار می دهد ) راه حل چیست

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، نمایشگر ساید بای ساید سامسونگ شما مشکل دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ناشناس

  یخچال ساید خنک نمیکند

  Rating: 3.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، دمپر پایین یخچال سامسونگ خود را چک نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • حامدی

  سلام
  ساید سامسونگ rs51 دارم مدام صدای خر خر میدهد صدایش خیلی شدید نیست اما از کنارش عبور کنی حس میشود،وقتی در یخچال را باز میکنم صدا حس میشود اما در فریزر را که باز میکنم صدایی نمیدهد
  مشکل چیست؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، فن ساید سامسونگ شما مشکل دارد ، برای رفع عیب و تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ستار

  سلام
  مدل سايد من sr-s24ftd هستش
  دمای فريزر بالا رفته
  رسیده به 11 درجه
  پایین هم نمياد
  ازتون خواهش میکنم بهم بگيد چکار باید کرد؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، سنسورهای ساید بای ساید سامسونگ چک شود ف اگر مشکلی نداشت فن چک شود ، برای رفع عیب و تعمیرات در محل میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   Rating: 2.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • فرزاد

  یخچال ساید سامسونگ
  دیفراست نمیکنه
  یه سری سنسور نمایندگی تعویض کرد گفته بود سنسور خودش نامرغوب بوده الان بعد از یک سال دوباره یخ میزنه و فن گردش هوای سرد بسته میشه .
  باتشکر
  راهنمایی کنید

  Rating: 3.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، علت عدم دیفراست به هیتر المنت ، برد و … هم میباشد که باید قطعات توسط خدمات نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید سامیونگ در محل عیب یابی شود .

   Rating: 4.0/5. From 2 votes.
   Please wait...
 • یک دیدگاه بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.