نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید الجی

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید الجی

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید الجی در تهران ( شرق ، غرب ، شمال و جنوب ) با استفاده از قطعات فابریک ، شرح هزینه خدمات ، آموزش تعمیر ، شرح دلیل ارور و نحوه رفع کد خطا در محل به عیب یابی و رفع عیب میپردازد ، تعمیرگاه مجاز یخچال ساید الجی در آی.پی امداد تونسته با رضایتمندی مشتری پیشتاز در خدمات باشد .

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید الجی در تهران

مجموعه آی پی امداد با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات الجی جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم.

انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات الجی را با تامین قطعات فابریک ( از انبار آی پی ) از ما بخواهید .

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید الجی

مراحل از تماس تا رفع عیب ساید بای ساید الجی ( عیب یابی ساید بای ساید الجی)

1 : ابتدا با نزدیکترین شعبه  تعمیرگاه و نمایندگی مجاز یخچال ساید بای ساید الجی خود در زیر تماس حاصل فرمایید .

2 : در صورت تماس با اپراتور ؛ مشاوره رایگان انجام میگردد تا رفع عیب شود .

3 : در صورتیکه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار ساید بای ساید الجی ) به محل شما اعزام میگردد .

4 : تمامی خدمات مجموعه آی پی دارای یکسال ضمانتنامه رسمی میباشد .

مشکلات متداول تعمیرات ساید بای ساید الجی در نمایندگی تعمیرات

بیشترین مشکل متداولی که مشتریان مجموعه آی پی در ارتباط با تعمیرات ساید بای ساید الجی با آن مواجه شده اند عدم داشتن سرما و برودت در این محصول میباشد ، همچنین عوامل دیگر همچون :

 1. ساید بای ساید الجی صدای زیاد میدهد .
 2. ساید بای ساید الجی یکسره کار میکند .
 3. لاستیک دور درب ساید بای ساید الجی خراب شده است .
 4. موتور ساید بای ساید الجی داغ کرده است .
 5. فریزر الجی منجمد نمیکند .
 6. یخچال فریزر الجی برفک میزند ( دیفراست نمیکند ) .
 7. فن ساید بای ساید الجی کار نمیکند .
 8. ساید بای ساید الجی روشن نمیشود .
 9. موتور ساید بای ساید الجی کار نمیکند .
 10. صفحه دیجیتالی ساید بای ساید الجی خراب شده است .
 11. برد الکترونیکی ساید بای ساید الجی خراب شده است .
 12. سنسور ساید بای ساید الجی عمل نمیکند .

خدمات یخچال ساید بای ساید الجی در نمایندگی تعمیرات

 • تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید الجی
 • تعویض کمپرسور ساید بای ساید الجی
 • تعویض فن کندانسور یخچال ساید بای ساید الجی
 • تعویض فن داخلی یخچال ساید بای ساید الجی
 • نشتی گیری اواپراتور یخچال ساید بای ساید الجی
 • شارژگاز یخچال ساید بای ساید الجی
 • تعمیر یخساز ساید بای ساید الجی
 • تعویض شیر برقی یخچال ساید بای ساید الجی
 • تعویض دمپر یخساز الجی
 • تعویض سنسور یخچال ساید بای ساید الجی
 • تعویض ترموفیوز ساید بای ساید الجی
 • تعویض و تعمیر برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید الجی
 • تعمیر یا تعویض برد اینورتر الجی
 • شستشوی مدار گاز الجی
 • سرویس سالیانه کندانسور الجی
 • رگلاژ درب یخچال ساید بای ساید الجی
 • باز و بسته کردن درب ساید بای ساید الجی جهت جابه جایی
 • تعویض زبانه درب بار ساید بای ساید الجی

نکاتی مهم از ساید بای ساید الجی در نمایندگی تعمیرات

 1.  ساید بای ساید الجی از اجزای مکانیکی ( کمپرسور ، کندانسور ، فیلتر درایر ، اواپراتور ، کاپیلاری تیوب ( لوله مویی ) ) و الکتریکی ( موتور الکتریکی ، ترموستات ، رله استارت ، اورلود ) تشکیل شده است.
 2. هنگام استفاده از یخچال فریزر بوش حتما از محافظ برق استفاده نمایید .
 3. برای شروع بکار ساید بای ساید الجی پس از وصل آن به برق درجه ترموستات را روی مقدار متوسطی  (مثلا شماره 4 قرار دهید و بگذارید یخچال حداقل 3 ساعت خالی و با در بسته کارکند تا برودت به حد لازم برسد ) .
 4. قرار دادن یخچال یا فریزر الجی در مجاورت منابع و دستگاههای حرارت زا از قبیل :اجاق گاز،آبگرمکن،شوفاژ و همچنین تابش نور مستقیم نور آفتاب مصرف انرژی آن را افزایش می دهد.
 5. حداقل 2 سانتی متر پیرامون یخچال فاصله داشته باشد ، فضای پشت یخچال و فریزر الجی برای گردش هوا باید حداقل به اندازه 20 سانتی متر باز باشد ضمنا لازم است لوله های پشت یخچال فریزر بوش حداقل سالی دوبار گردگیری شود این کارها باعث انتقال حرارت بهتر بین هوا و لوله ها خواهد شد ، لاستیکهای درب را بازدید نمایید تا خراب نشده باشد زیرا باعث جذب گرما و کاهش برودت میشود .
 6. از گذاشتن مواد غذایی گرم داخل ساید بای ساید الجی و بدون درپوش ، مخصوصا مایعات پرهیز کنید .
 7. برای تمیز کردن ساید بای ساید الجی حتما از برق بکشید و ضمنا بعد از جابه جایی حداقل دوساعت پس از تغییر محل یخچال فریزر را به برق متصل نمایید .
 8. در مواقعی که برای مدت کوتاهی خانه را ترک می کنید و یا به مسافرت می روید ترموستات ساید بای ساید الجی را روی درجات پایین تر تنظیم نمایید تا موتور کمپرسور یخچال کمتر کار کند .

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید الجی در تهران

مجموعه آی پی امداد نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید الجی با بیش از نیم قرن تجربه و تکنسینهای متعهد ، مجرب و دوره دیده ( تعمیرکار یخچال ساید بای ساید الجی ) در زمینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید الجی مفتخر است ، تعمیرات انواع یخچال ساید بای ساید الجی را ، سراسر تهران در محل با ضمانتنامه 12 ماهه رسمی تعمیر نماید .

توجه : همشهری عزیز دقت فرمایید : طبق نظر سنجی که از مشتریان مجموعه آی پی به وجود آمده ، پیرو نارضایتی آنها از تعمیرکاران غیر مجاز ، حتما در رابطه با تعمیرات ساید بای ساید الجی به شرکتهای معتبر مراجعه فرمایید ، در زیر به چند نمونه از نارضایتی ها میپردازیم :

 • یخساز یخچال ساید بای ساید الجی به درستی تعمیر نشده است و هنوز یخ تولید نمیکند و آبریزی دارد .
 • برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید الجی به خوبی تعمیر نشده است و تعمیرکار اقدام به تعویض و یا تعمیر برد الکترونیکی نموده است با اینکه برد الکترونیکی کاملا سالم است و مشکل از جای دیگری میباشد .
 • یخچالهای ساید بای ساید الجی معمولا دارای چندین برد الکترونیکی میباشد ، که یکی از آنها برد اصلی است ولی متاشسفانه به دلیل عدم آگاهی تکنسین ، برد اصلی پیدا نشده و یا برد دیگری تعمیر گردیده است .
 • تعویض لاستیک یخچال ساید بای ساید الجی تخصص میخواهد .

نحوه نصب و تعویض فیلتر بیرونی تصفیه آب یخچال ساید بای ساید الجی

1 : در ابتدا شیر ورودی آب یخچال ساید بای ساید الجی را ببندید .

2 : در صورتیکه قبلا فیلتر بیرونی داشته اید واشر به رنگ قرمز را با انگشت شصت گرفته و سپس دو سر لوله را بیرون بکشید و در غیر این صورت لوله را با قیچی برش دهید .

3 : فیتینگها را داخل قرار دهید و محکم کنید .

4 : لوله ای که از شیر آب آمده را داخل سمت راست فیلتر تصفیه آب وارد کنید و سپس شیر آب را باز کنید و یک ظرف بزرگ زیر آن قرار دهید تا آب سیاه ناشی از کربن داخل فیلتر از آن خارج شود و مجددا شیر آب را بسته و این کار را در سمت چپ فیلتر تکرار نمایید .

5 : در نهایت شیر آب را باز کنید .

6 : این نکته را در نظر داشته باشید بعد از تعویض فیلتر تصفیه آب بیرونی یا داخلی یخچال ساید بای ساید الجی چراغ تعویض فیلتر روشن میشود و برای از بین بردن این آلارم یخچال ساید بای ساید شما نیاز به ریست دارد .

نحوه ریست کردن فیلتر یخچال ساید بای ساید الجی

دکمه ( ice type و child lock ) یا دکمه ( ice water ) یا دکمه ( alarm ) یا دکمه ( reset ) را به مدت سه ثانیه نگه دارید تا ریست انجام گردد ، توجه داشته باشید در مدلهای مختلف دکمه ها به نامهای متفاوتی می باشند که در بالا عنوان شد .

زمان تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید الجی

قابل ذکر است زمان تعویض بر حسب معیار کیفیت و اورجینال بودن فیلتر یخچال ملاک می باشد ، فیلترهای مرسوم و موجود در بازار  دارای 6 ماه تاریخ مصرف میباشد .

اما تمامی فیلترهای تصفیه یخچال ساید بای ساید الجی که توسط تکنسینهای مجموعه آی پی تعویض میشود دارای یکسال ضمانت تعویض است و ضمنا تا دو سال نیاز به تعویض ندارد .

تعویض کمپرسور ساید بای ساید الجی در محل

کمپرسور ساید بای ساید الجی از دو بخش الکتریکی و مکانیکی تشکیل گردیده است که هر دو قسمت درون پوسته ای فولادی قرار دارند .

قسمت الکتریکی در اغلب یخچالهای الجی یک الکتروموتور از نوع آسنکرون میباشد که وظیفه به حرکت در آوردن قسمت مکانیکی را به عهده دارد .

قسمت مکانیکی در کمپرسورهای یخچال الجی شامل سیلندریست که پیستون آن توسط هسته موتور الکتریکی به حرکت در می آید .

تعویض اواپراتور ساید بای ساید الجی در محل

کمپرسور وظیفه گردش گاز فریون را درون کانالهای اواپراتور بر عهده دارد . که در نتیجه گردش گاز در کانالها و به خاطر خاصیت گاز فریون باعث خنک شدن اواپراتور و در نتیجه خنک شدن یخچال میشود .

تعویض کندانسور ساید بای ساید الجی در محل

وقتی کمپرسور ساید ال جی شروع به کار میکند بعد از چند دقیقه گرم میشود که وظیفه کندانسور خنک کردن گاز خارج شده از کمپرسور میباشد . در نتیجه این کار دمای کمپرسور نیز کاهش میابد ( کندانسور ساید بای ساید الجی نقش رادیاتور اتوموبیل را ایفا میکند  )

تعویض لوله مویی ساید بای ساید الجی در محل

لوله مویی ساید بای ساید الجی اصلی ترین وظیفه را در سیکل تبرید دارد که موجب افت فشار مبرد در سیکل تبرید میشود که باعث میشود فریون به نقطه جوش برسد .

شارژگاز ساید بای ساید الجی در محل

در یخچالهای اولیه از گاز آمونیاک به عنوان گاز مبرد استفاده میشود ، اما به علت عوارض ناگوار آن در تماس با بدن انسان ، ترکیب شدن حالت مرطوب آن با مس و آلومینیم ، و نیز خاصیت انفجاری اش ، رفته رفته گاز فریون به جای آن استفاده گشت . در یخچالهای رایج امروز معمولا از فریون 12 با ترکیب CCI2F2 استفاده میشود که گازی بی بو است و حتی در صورت ترکیب شدن با رطوبت موجب خوردگی فلزات نمی شود . همچنین فریون قابل اشتعال نیست .از معایب استفاده از فریون در یخچالها میتوان به حجم زیاد آنها در مقایسه با آمونیاک و تخریب لایه اوزون و ایجاد اثر گلخانه ای اشاره کرد .با توجه به معایب تلاشهایی برای یافتن گازهای جایگزین فریون به عمل آمده که گاز جدیدی به نام R134 حاصل آن است . شارژگاز اصولی یخچال ساید الجی باید توسط خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید الجی انجام گردد .

شارژ گاز ساید بای ساید الجی در منزل

هزینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید الجی

شما میتونید به صورت شفاف هزینه تعمیر ساید بای ساید الجی خودتون رو با کلیک کردن روی لینک زیر ببینید . البته موقع تماس تلفنی و صحبت با همکارای ما هم میتونید هزینه رو بپرسین !!! و اگر تمایل داشتین هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین به محل شمارو انجام بدیم .

تعمیر ساید بای ساید الجی در تهران

تعمیر ساید بای ساید الجی نیاز به شناخت دارد ، قبل از اینکه به تعمیرات بپردازید لازم دانستیم در آی.پی اممداد به معرفی قابلیتها و ویژگی های این محصول بپردازیم ، با ما همراه باشید :

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید ال جی اذعان مینماید که مدل‌های مختلفی از یخچال ساید وارد بازار شده است . بعضی از مدل‌های آن در کنار زیبا بودن دارای کیفیت بالایی ازلحاظ عملکرد است.
در یخچال ساید بای ساید ال‌جی یک طراحی ویژه‌ی به نام Door in Door وجود دارد. که با این طراحی شرکت سازنده برای شما فضایی مناسب را فراهم می‌کند. این طراحی دولایه‌ی درب باعث شده که مواردی که شما احتیاج دارید به‌طور دسته‌بندی‌شده ارائه شود ، حتی امکان قرار دادن اقلامی با اندازه‌ی گوناگون نیز وجود دارد. درنتیجه با استفاده از این مزیت دفعات باز و بسته کردن درب یخچال کاهش می‌یابد و درنتیجه هوای سرد دستگاه بیهوده خارج نشود. از دیگر امکانات مورداستفاده در یخچال ساید بای ساید ال‌جی استفاده از کمپرسور اینورتر خطی می‌باشد. که این مسئله باعث می‌شود که مقدار صدایی که از دستگاه به گوش می‌رسد کاهش شدیدی پیدا کند و علاوه بر آن کارایی آن افزایش یابد. حتی این مورد باعث می‌شود که در مصرف مقدار انرژی نیز صرفه‌جویی شود؛ که درنتیجه مصرف انرژی کمتر از 51 درصد خواهد شد. کمپرسور خطی اینورتر LG نیز با یک ضمانت 10 ساله پشتیبانی می‌شود.
از دیگر امکانات یخچال‌های ساید بای ساید ال‌جی تجهیز به لامپ‌های دکوراتیو ال‌ای‌دی می‌باشد. مطمئناً استفاده از این لامپ‌های باکیفیت باعث وضوح دید خوبی در دستگاه شما می‌شود. با توجه به اینکه در مدل‌های یخچال ساید بای ساید ال‌جی فضای زیادی تعبیه‌شده است می‌توانید مواد غذایی بیشتری را در آن قرار دهید. در بخش فریزر یخچال نیز فضای خوبی در نظر گرفته‌شده است.
در یخچال ساید بای ساید ال‌جی یک یخ‌ساز اتوماتیک نیز در نظر گرفته‌شده است که محل قرارگیری آن بر روی درب فریزر است؛ که این یخ‌ساز باید به‌صورت دائمی به آب شهری متصل باشد.
همچنین شما می‌توانید با استفاده از یک پنل که بر روی درب فریزر قرارگرفته است عملکرد دستگاه خود را تنظیم کنید.در یخچال ساید بای ساید ال‌جی محل قرارگیری آب ریز و یخ ریز بر روی درب فریزر است و می‌توانید با استفاده از یک پدال که برای آن تعبیه‌شده است از آن استفاده کنید.
طبقات و کشوهایی که در یخچال سایدبای‌ساید ال‌جی از سطح کیفی بسیار بالایی برخوردار است و به‌گونه‌ای طراحی‌شده‌اند که باعث زیبایی شوند.
از دیگر امکانات یخچال سایدبای‌ساید ال‌جی مجهز بودن به فیلتر 5 مرحله‌ای بهداشتی Hygiene Fresh می‌باشد. فیلتر هوا 5 مرحله‌ای باکتری‌ها را تا 99.999٪ و همچنین بوی بد در یخچال را حذف می‌کند.
در مورد مصرف انرژی آن نیز باید گفت دارای نمودار مصرف انرژی+A بدین معنی که ازلحاظ مصرف انرژی شرایط خوبی دارد.
دریچه‌های خنک‌کننده چندگانه، هوا را به هر گوشه‌ای از یخچال توزیع و پخش می‌کنند و اطمینان حاصل می‌کنند که هر یک از مواد غذایی به‌طور صحیح سرد می‌شود.
با LG Smart ThinQ ™، شما می‌توانید یخچال و فریزر خود را با تلفن هوشمند خود کنترل و تشخیص دهید حتی زمانی که در خانه نیستید. یخچال و فریزر را به‌راحتی تنظیم کنید، اکسپرس یخ را کنترل کنید و یخچال خود را با لمس ساده روی گوشی هوشمند خود اداره کنید.

Moist Balance Crisper شرح ویژگی یخچال ساید بای ساید الجی در نمایندگی تعمیرات

بارها شما عزیزان با تماس نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید الجی خواهان شرح عملکرد ویژگی های این محصول شده اید که در اینجا به صورت کامل توضیح داده ایم .

رطوبت بیش‌ازحد از مواد غذایی تبخیر می‌شود و به‌این‌ترتیب باعث حفظ رطوبت مناسب می‌شود.

FRESH Balancer شرح ویژگی یخچال ساید بای ساید الجی در نمایندگی تعمیرات

باوجوداین ویژگی منحصربه‌فرد برای سبزیجات و میوه‌ها سطح رطوبت را بهینه می‌کند که می‌توانید سبزیجات و میوه‌ها را تازه‌تر نگه‌داری کنید.
سنسورهای چندگانه
سنسورهای دمای دیجیتال در یخچال‌های ساید بای ساید  LG ، هم‌دمای داخلی و هم خارجی را برای همگام‌سازی دما کنترل می‌کنند که به حفظ کیفیت مواد غذایی کمک می‌کند.
در یخچال‌های ساید بای ساید ال‌جی از فناوری نو فراست استفاده‌شده است .

توجه : چنانچه نیازمند استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز یخچال ساید بای ساید الجی شدید قبل از استفاده از خدمات نوفراست بودن دستگاه را اطلاع دهید .

شرح ویژگی یخچال ساید بای ساید الجی در نمایندگی تعمیرات : خنک‌کننده  FRESHSHIELD

برای حفظ درجه حرارت و حفظ شدن طراوت ، یک مانع حرارتی را با استفاده از هوای سرد تشکیل می‌دهد.
سیستم IcePlace ™ Ice
یخ‌ساز باریک نصب‌شده در درب ، فضای ذخیره‌سازی بیشتری را در بخش فریزر فراهم می‌کند.
درصورتی‌که به مدت زیادی از یخچال استفاده نشود و درب آن باز باشد سیستمی وجود دارد که به شما اخطار می‌دهد. تحت عنوان سیستم اخطار بازماندن درب.

یخچال‌های ساید بای ساید ال‌جی دارای فناوری انجماد سریع Express Freezing می‌باشد. سیستم عیب‌یاب هوشمند و قفل کودک از دیگر امکانات آن است.

در یخچال‌های مدل ساید بای ساید که شرک ال‌جی تولید می‌کند. دیده می‌شود که درب‌هایی که در بالا قرار دارند برای دست پیدا کردن به فضای یخچال تعبیه‌شده است. بنابراین با باز کردن آن‌ها می‌توانید به محتویات یخچال خود دسترسی پیدا کنید. برای اینکه از نوشیدنی‌های خود استفاده کنید. یک درب دیگر بر روی درب اصلی یخچال تعبیه‌شده است که می‌توانید برای استفاده از نوشیدنی‌های پرمصرف خود از آن استفاده کنید. این درب با یک دکمه باز می‌شود درنتیجه شما از هدر رفت بیشتر انرژی جلوگیری خواهید کرد.
اما در مورد فریزر یخچال باید گفت بخش فریزر در قسمت پایین دستگاه تعبیه‌شده است که دارای درب‌هایی جداگانه می‌باشد.

توضیح کامل در مورد فناوری Hygiene Fresh در نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید الجی

بگذارید برای شما یک مثال بزنم فرض کنید قرار است به یک مسافرت چندین روزه بروید و هنگامی‌که برمی‌گردید متوجه می‌شوید مواد غذایی شما در یخچال فاسد شده‌اند . علاوه بر از بین رفتن مواد غذایی این مسئله باعث ایجاد بوی بد در یخچال شما نیز خواهد شد که ممکن است این بود تا زمان زیادی باقی بماند .
نمایندگی ساید بای ساید ال‌جی برای جلوگیری از این‌گونه مسائل یک فیلتر بهداشتی Hygiene Fresh را ایجاد کرده است. وظیفه این فیلتر جلوگیری از تشکیل شدن آلودگی‌هایی مانند ایجاد قارچ است. این فیلتر طی 5 مرحله می‌تواند باکتری‌ها و همچنین بوهای ناخوشایند را از دستگاه پاک‌سازی کند.
اما در مورد ساختار Hygiene Fresh باید گفت که این فیلتر دارای دو لایه‌ی فوتوکاتالیست و همچنین یک لامپ فرابنفش و دولایه فیلتر کربنی است؛ که وظیفه‌دارند یخچال را از باکتری‌ها و بوهای بد پاک‌سازی کند.

توضیح فناوری Smart Diagnosis در نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید الجی

نمایندگی ساید بای ساید الجی یک اپلیکیشن اختصاصی را تهیه‌کرده است که می‌توانید آن را بر روی موبایل هوشمند خود قرار دهید. با استفاده از این فناوری شما قادر خواهید بود که از آسیب دیدن یخچال در سریع‌ترین زمان مطلع شوید.
همان‌طور در بالا ذکر شد یکی از امکانات یخچال ساید بای ساید ال‌جی مجهز بودن به سیستم عیب‌یابی هوشمند است؛ که این سیستم با فناوری Smart Diagnosisدر یک راستا قرار دارد و هنگامی‌که برای دستگاه شما مشکلی پیش می‌آید به مرکز اطلاعات مشتریان اطلاع داده می‌شود. باوجوداین مسئله شما لازم نیست برای پیگیری مشکل خود با شرکت تماس بگیرید این مزیت کار را برای کاربران بسیار کرده است.

بررسی کامل دیزاین درب یخچال موسوم به Door In Door در نمایندگی تعمیرات یخچال الجی

در یخچال ساید بای ساید ال‌جی درب سمت راست دستگاه متشکل از دو لایه است که فایده این امر آن است که شما برای اینکه اقلام موردنیاز خود را بیرون بیاورید لازم نخواهد بود که درب اصلی را بازکنید. شما با استفاده از یک دکمه لمسی می‌توانید درب را بازکنید. این مسئله باعث بهبود عملکرد یخچال و همچنین راحتی استفاده از آن می‌شود.
تعبیه شدن یخ‌ساز بر روی درب در یخچال ال جی
همان‌طور که دیده‌اید در یخچال‌فریزرها که دارای یخ‌ساز هستند یک ایراد بزرگ وجود دارد و آن این است که یخ‌سازها حجم زیادی را از دستگاه می‌گیرند و این امر اصلاً خوشایند نیست.
اما در یخچال ساید بای ساید ال‌جی محل قرارگیری یخ‌ساز در درون درب تعبیه‌شده است برای اینکه از فضا نهایت استفاده شود. نحوه‌ی تولید یخ توسط این دستگاه به دو صورت می‌باشد. یکی به‌صورت قالب شده و دیگری به شکل یخ خردشده. بنابراین یخ‌ساز در مدل یخچال ساید بای ساید ال‌جی دارای دربی جداگانه می‌باشد.

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید الجی در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید الجی در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید الجی در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید الجی در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید الجی در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید الجی در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید الجی در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید الجی در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

تعمیر ساید بای ساید الجی

تعمیرات ساید بای ساید الجی ، تعمیرات یخچال فریزر الجی ، تعمیرات ماشین لباسشویی الجی ، تعمیرات ماشین ظرفشویی الجی ، تعمیرات کولرگازی الجی ، تعمیرات مایکروفر الجی ، تعمیرات جاروبرقی الجی

No votes yet.
Please wait...

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.