کد خطای یخچال الکترواستیل

ارور یخچال فریزر الکترو استیل

ارورها و کدهای خطای یخچال فریزر الکترواستیل

یخچال فریزر الکترواستیل از برندهای معروف یخچال در بازار داخلی است که توانسته رضایت کاربران را جلب کند. یکی از امکانات مورد توجه این یخچال نمایش کد خطا در صورت بروز مشکلات در کارکرد دستگاه می باشد. بدین صورت که هنگامی که مشکلی در سیستم داخلی یا خارجی یخچال ایجاد شد، کد خطای مربوط به آن عیب بر روی نمایشگر ظاهر می شود و کاربر با مراجعه به دفترچه دستگاه به راحتی می تواند منبع ارور را بیابد. در این مقاله راهنمای ارور یخچال فریزر الکترواستیل تهیه شده است تا شما مشکلات دستگاه را به راحتی شناسایی کنید.

کد خطا و ارور یخچال فریزر الکترواستیل

عدم کارکرد یخچال الکترواستیل، روشن شدن چراغ فیلتر تصفیه آب، افت دمای یخچال و یخ زدن مواد غذایی داخل آن، ایجاد صدای زیاد در حال کارکرد، نشتی آب از زیر یخچال و خیس شدن زمین، بسته نشدن درب یخچال و ساید بای ساید الکترواستیل و تراز نبودن یخچال از جمله مواردی هستند که می تواند باعث ایجاد ارور یخچال فریزر الکترواستیل شود.

از آنجایی که تعمیرات یخچال فریزرها تخصصی است و در صورتی که اشتباهی در تعمیر و تعویض قطعات رخ دهد باعث آسیب جدی به یخچال می گردد بهتر است تعمیر یخچال الکترواستیل را به افراد ماهر بسپارید. برای سهولت در این امر می توانید با شرکت آی.پی امداد تماس گرفته و برای رفع کدهای خطا اقدام کنید.

ارور E1 یخچال فریزر الکترواستیل

علت ارور E1 یخچال فریزر الکترواستیل: این کد خطا به علت عدم کارکرد سنسور یخچال الکترواستیل بر روی صفحه نمایش ظاهر می شود.

رفع عیب کد خطای E1 یخچال فریزر الکترواستیل: از آنجایی که منبع این مشکل در خرابی سنسور است و شما برای تعمیر دستگاه نیاز به بررسی مدار برد کنترل دارید، باید به تعمیرگاه مجاز مراجعه کنید، زیرا این تعمیر این قطعه مهم از توانایی افراد عادی خارج است.

ارور E2 یخچال فریزر الکترواستیل

علت ارور E2 یخچال فریزر الکترواستیل: این کد خطا به دلیل خرابی در سنسور فریزر ایجاد می شود.

رفع عیب کد خطای E2 یخچال فریزر الکترواستیل: برای رفع این عیب نیاز به تعمیر مدار برد کنترل یخچال است که توصیه می شود با نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال تماس بگیرید.

ارور E3 یخچال فریزر الکترواستیل

علت ارور E3 یخچال فریزر الکترواستیل: خرابی سنسور اوپراتور دلیل بروز این ارور می باشد.

رفع عیب کد خطای E3 یخچال فریزر الکترواستیل: برای رفع ارور یخچال فریزر الکترواستیل موارد زیر را بررسی کنید:

 1. مدار برد کنترل
 2. المنت
 3. ترموفیوز

ارور E4 یخچال فریزر الکترواستیل

علت ارور E4 یخچال فریزر الکترواستیل: خرابی سنسور محیط دلیل ایجاد این ارور در یخچال الکترواستیل است.

رفع عیب کد خطای E4 یخچال فریزر الکترواستیل: قطعات المنت، ترموفیوز و مدار برد کنترل باید برای رفع ارور بررسی گردند.

ارور E5 یخچال فریزر الکترواستیل

علت ارور E5 یخچال فریزر الکترواستیل: عدم کارکرد سیستم تبرید باعث نمایش این ارور روی نمایشگر است.

رفع عیب کد خطای E5 یخچال فریزر الکترواستیل: برای رفع این ارور یخچال فریزر الکترواستیل موارد زیر را بررسی کنید:

 1. خرابی المنت
 2. توقف کارکرد کمپرسور
 3. خرابی ترموفیوز
 4. معیوب شدن سنسور اوپراتور
 5. خرابی مدار برد کنترل

ارور E6 یخچال فریزر الکترواستیل

علت ارور E6 یخچال فریزر الکترواستیل: این ارور به دلیل افزایش دما از حد نرمال (15 درجه سانتی گراد) است.

رفع عیب کد خطای E6 یخچال فریزر الکترواستیل: این ارور یخچال فریزر الکترواستیل را می توان از طریق بررسی مشکل گاز یخچال، دمپر کانال جریان هوا و یا یخ زدگی اوپراتور رفع کرد. در صورتی که تخصصی در تعمیرات یخچال ندارید بهتر است از افراد ماهر کمک بگیرید.

ارور E7 یخچال فریزر الکترواستیل

علت ارور E7 یخچال فریزر الکترواستیل: زمانی یخچال این ارور را نمایش می دهد که دمای داخلی یخچال پایین تر از 4 درجه سانتی گراد باشد.

رفع عیب کد خطای E7 یخچال فریزر الکترواستیل: این عیب به دلیل ایراد در دمپر یا شکستگی کانال هوا ایجاد شده است و باید این دو قسمت مورد بررسی قرار گرفته و در صورت نیاز تعمیر شوند.

ارور E8 یخچال فریزر الکترواستیل

علت ارور E8 یخچال فریزر الکترواستیل: هنگامی که مدار برد دچار مشکل شود این ارور نمایش داده می شود.

رفع عیب کد خطای E8 یخچال فریزر الکترواستیل: عدم ارتباط بین برد اصلی و برد نمایشگر این مشکل را ایجاد کرده است و باید توسط متخصصین مورد بررسی قرار گیرد.

ارور E9 یخچال فریزر الکترواستیل

علت ارور E9 یخچال فریزر الکترواستیل: مشکل در برفک زدایی علت این ارور یخچال فریزر الکترواستیل است.

رفع عیب کد خطای E9 یخچال فریزر الکترواستیل: برای رفع این عیب موارد زیر را بررسی کنید:

 • خرابی المنت
 • خرابی سنسور اوپراتور
 • معیوب شدن ترموفیوز
 • خرابی مدار برد کنترل که نیاز به بررسی تخصصی دارد.

ارور E10 یخچال فریزر الکترواستیل

علت ارور E10 یخچال فریزر الکترواستیل: خرابی فن اوپراتور دلیل ایجاد این ارور است.

رفع عیب کد خطای E10 یخچال فریزر الکترواستیل: سرویس نشدن فن و کثیفی آن و همچنین رعایت نکردن فاصله مناسب یخچال با دیوار از دلایل معیوب شدن فن یخچال می باشد. در این ارور فن اوپراتور سرمای لازم را ندارد، این قطعه را بررسی کنید و در صورت نیاز تعمیر کنید. علت دیگر می تواند خرابی برد باشد.

ارور E11 یخچال فریزر الکترواستیل

علت ارور E11 یخچال فریزر الکترواستیل: فن کندانسور معیوب شده است و این ارور بر روی نمایشگر ظاهر می شود.

رفع عیب کد خطای E11 یخچال فریزر الکترواستیل: خرابی برد عامل ایجاد این ارور یخچال فریزر الکترواستیل است و باید توسط متخصصین بررسی و تعمیر گردد. برد قطعه بسیار مهمی در یخچال است و در صورت تعمیر توسط افراد ناآگاه باعث صدمه جدی به دستگاه می شوید.

نتیجه گیری در مورد کدهای خطای یخچال فریزر الکترواستیل

امروزه به دلیل استفاده‌های مکرر از لوازم برقی الکترواستیل از جمله یخچال که از اصلی‌ترین وسایل خانگی است، امکان به وجود آمدن مشکل، خرابی و ارور در یخچال فریزر الکترواستیل بسیار زیاد است. در این مواقع نیاز به یک نمایندگی الکترواستیل مطمئن و یک تیم متخصص که آشنایی کامل به انواع یخچال‌های ایرانی و خارجی با مارک و برندهای متفاوت دارد، احساس می‌شود. شرکت آی.پی امداد با بیش از 30 سال خدمت، سابقه‌ی درخشانی در کارنامه‌ی کاری خود دارد. تعمیرات وسیله‌های برقی از جمله یخچال که بسیار پیچیده است نیاز به یک فرد متخصص يا آموزش‌دیده و آشنا با تمامی موتورها دارد. پس شما می توانید با یک تماس ساده با آی.پی امداد مشکل خود را به سادگی حل کنید.

No votes yet.
Please wait...

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.