این سوال توسط باصری پرسیده شده است

چشمک زدن درجه یخچال الکتروسان

سلام، حدود یک سال پیش یه یخچال الکتروسان خریدم. درجه یخچال چشمک میزنه و علامت کمپرسور رو صفحه نمایش داده میشه ولی فریزر کارکردش خوبه. مشکلش چیه؟

3 پاسخ به این سوال داده شده
 • آی پی امداد 17 تیر 1402

  درود کاربر گرامی، برای برطرف کردن مشکل یک بار دوشاخه یخچال را از برق کشیده و مجددا وصل کنید. این کار در بسیاری از موارد هشدارهای یخچال را برطرف می کند. در صورت عدم رفع هشدار یخچال، لازم است کمپرسور، خازن و رله اورلود آن را بررسی کنید. در صورت نیاز به استفاده از خدمات تعمیر یخچال الکتروسان می توانید با نمایندگی مجاز آی پی امداد تماس حاصل نمایید.

 • میلاد شیخی 19 بهمن 1402

  سلام یخچال ELECTROSAn (دو در) دارم روی صفحه ی نمایشگر لمسی یخچال به جای درجه یخچال(اعداد) ،حروف خارجی E نوشته می‌شود و ده دقیقه یک بار صدای هشدارش پخش میشه

   آی پی امداد 20 بهمن 1402

   درود، فن، سیستم دیفراست، گاز، سنسور یا ترموستات، کمپرسور و برد یخچال باید بررسی شوند.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

 • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
 • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
 • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست