این سوال توسط پژمان پرسیده شده است

هرز چرخیدن ولوم روی برد لباسشویی

سلام. وقتی که میخوام تایمر رو تنظیم کنم، ولوم هرز می‌چرخه. چندین مرتبه باید تاب بدم تا به نقطه مورد نظر برسه. برای رفع مشکل هرز چرخیدن ولوم روی برد لباسشویی لطفا راهنمایی کنید. باسپاس فراوان.

2 پاسخ به این سوال داده شده
  • آی پی امداد 24 فروردین 1402

    درود کاربر گرامی، ممکن است دکمه ولوم لباسشویی به مرور زمان شل شده و باعث چرخش بیش از حد آزاد آن شود. برای رفع این مشکل، ولوم را سفت کنید. ابتدا ولوم را با کشیدن مستقیم از روی میل شفت بردارید. سپس، با استفاده از یک پیچ گوشتی مهره ای که ولوم را در جای خود نگه می دارد، آن را محکم کنید. در نهایت، ولوم را دوباره روی پایه بلغزانید و تست کنید که آیا چرخش نرم‌ تری دارد یا خیر. در برخی مواقع نیز ممکن است چرخ دنده های میل شفت تایمر خراب شده باشد که باید تعمیر شود. برای تعمیرات ماشین لباسشویی خود و رفع مشکل ولوم آن می توانید از متخصصین آی پی امداد کمک بگیرید.

  • زهرا 22 تیر 1403

    سلام ، لباسشویی منم همین مشکل رو داره آیا ممکنه ک بردش خراب شده باشه؟

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

  • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
  • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
  • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست