این سوال توسط هراتی پرسیده شده است

علت سرد نشدن داخل ساید کنوود

سلام و تشکر از سایت خوب آی پی امداد، ساید بای ساید کنود خنک نمیکرد با وجود تعویض فن باز هم سرد نمیکند دریچه ی بازوبست بالا که هوا را منتقل میکند بازدید شده لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون از توضیحات کارشناسی و جامعی که در رابطه با علت سرد نشدن داخل ساید کنوود بیان خواهید فرمود

3 پاسخ به این سوال داده شده
 • آی پی امداد 27 آبان 1399

  درود کاربر گرامی، جهت رفع مشکل ساید کنوود خود ابتدا برد الکترونیکی، ترمودیسک، سانسور دیفراست، ترموفیوز و المنت را بررسی نمایید. در اخر به بررسی شارژ و گاز دستگاه بپردازید. در صورت نیاز میتوانید از خدمات نمایندگی مجاز تعمیر ساید بای ساید کنوود در آی پی امداد بهره مند شوید.

 • محمدهراتی 14 آذر 1399

  تشکر وسپاس ازشما

   آی پی امداد 14 آذر 1399

   موفق باشید دوست عزیز

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

 • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
 • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
 • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست