این سوال توسط علی بهروزی پرسیده شده است

صدای وز وز یخچال پاکشوما

عرض سلام و ادب خدمت شما. یخچال پاکشوما مدل p230 دارم. زمانی که روی حالت برفک زدایی میره و بعد روشن میشه، از پشت یخچال صدای وز وز مانندی شنیده میشه که بسیار هم ناهنجار هست و این صدا به مدت پنج دقیقه ادامه داره. این اتفاق فقط بعد از عمل برفک زدایی اتفاق میفته. خیلی ممنون میشم اگر محبت کنید و علت صدای وز وز یخچال پاکشوما رو بهم بگید و اینکه آیا قابل تعمیر هست یا نه؟

1 پاسخ به این سوال داده شده
  • آی پی امداد 29 فروردین 1402

    درود کاربر گرامی، زمانی که چرخه برفک زدایی یخچال پاکشوما صورت می گیرد، آب از قسمت فاضلاب روی کاسه موتور ریخته و براثر حرارت ناشی از کارکرد موتور یخچال، آب تبخیر شده و صدای وزوز مانند و غیرطبیعی ایجاد خواهد کرد. این عملیات در یخچال های مختلف صورت گرفته و کاملا طبیعی می باشد. در صورت بروز مشکل بیشتر برای تعمیرات یخچال پاکشوما خود می توانید از متخصصین آی پی امداد کمک بگیرید.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

  • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
  • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
  • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست