این سوال توسط رضا زینلی پرسیده شده است

صدای زیاد فن یخچال ساید سامسونگ

سلام وخسته نباشید و تشکر از سایت خوب آی پی امداد، فن یخچال ساید سامسونگ صدای شدید می‌دهد ،لطفا راهنمایی نمایید علت صدای زیاد فن یخچال ساید سامسونگ چیست؟ سپاسگزارم.

2 پاسخ به این سوال داده شده
  • آی پی امداد 17 تیر 1399

    درود کاربر گرامی، فن به مرور زمان خراب میشود و باید تعویض نمایید، همچنین میتوانید کمی روغن به شفت فن بزنید ولی این راهکار موقتی میباشد.

  • آی پی امداد 03 آبان 1400

    علت صدای زیاد فن یخچال سامسونگ می تواند در ابتدا به دلیل استهلاک در این قطعه باشد، اگر بخواید به طور موقتی مشکلتون رو رفع کنید میتونید مقداری روغن به شفت بمالید، ولی اگر قصد داشتید مشکل رو به طور ریشه ای حل کنید میتونید در صورت سکونت در تهران از خدمات تعمیرگاه مجاز یخچال سامسونگ در تهران استفاده کنید و اگر هم ساکن کج باشید میتونید با مرکز تعمیرات یخچال سامسونگ در کرج تماس بگیرید.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

  • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
  • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
  • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست