021-58941 تماس
Logo
توسط محمد تعظیمی مطرح شده

سرمایش کم قسمت فریزر و خطا در ساید سامسونگ

سلام و تشکر از سایت خوب آی پی امداد، ساید سامسونگ مدل HM24ZPN (موتور inverter) دارم مدتی هست که متوجه شدم دمای نشاندهنده فریزر حدود 14 درجه با واقعیت خطا داره به این صورت که وقتی دما سنج داخل فریزر میزارم دما رو 10- نشون میده و این در حالی هست که دمای نشانده روی -24 می باشد، وقتی دستگاه را از برق در میارم و مجددا وصل میکنم دمای نشاندهنده به صورت صحیح و مثلا از -24 میاید روی -10 ، در حال حاضر با اینکه Setpoint روی -24 هست ولی دمای واقعی بین 5- تا -10 بازی میکنه، تکنسین مراجعه و ایراد رو از گاز اعلام کردند.

گاز رو عوض کردند ولی هیچ فرقی جز صدای بیشتر موتور ایجاد نشد این بار عیب رو درایو DC موتور و عدم سوئیچ روی دور تند اعلام کردندو اعلام کردند با موتور و برد با نوع معمولی (AC) تعویض بشه . با توجه به اینکه دمای نشانداده شده با دمای واقعی تفاوت داره من حدس میزنم شاید مشکل دیگری باشد و تقاضا راهنمایی جهت سرویس دارم

2 پاسخ به این سوال داده شده

  1. آی پی امداد 16 تیر 1399

    درود کاربر گرامی، ساید بای ساید سامسونگ مدل اینورتر در کنار کمپرسور یک برد دارد که مشکل دستگاه شما از همان برد میباشد و باید تعمیر شود. برای عیب یابی ساید بای ساید سامسونگ میتوانید از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید.

  2. آی پی امداد 03 آبان 1400

    سلام، مشکل یخچال سامسونگ شما مربوط به برد دستگاهتون هستش، برای رفع این مشکل باید دانش تخصصی بالایی داشته باشید، در صرتی که دانش فنی ندارید و ساکن تهران هستید میتونید از خدمات تعمیر یخچال سامسونگ در غرب تهران استفاده کنید و اگر هم ساکن کرج هستید میتوناید از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در فردیس و کرج بهره مند شوید.

پاسخ شما

پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست