این سوال توسط جواد موسوی پرسیده شده است

روشن نشدن جارو هوشمند فکر

سلام. از دیروز پس از تمیزکاری، جارو هوشمند fakir robert RS770 دیگه روشن نمیشه. روی شارژر هم که میذارم، عکس العمل نداره. سوراخی برای ریست کردن داره که اونم بی فایده بود. لطفا اگر تجربه اینچنینی دارید، راهنمایی کنید.

1 پاسخ به این سوال داده شده
  • آی پی امداد 23 خرداد 1402

    درود کاربر گرامی، ابتدا مطمئن شوید که شارژر به درستی به پریز برق وصل شده است. کابل شارژ دستگاه را از نظر آسیب دیدگی بررسی کنید. هم در جارو و هم در شارژر کنتاکت های فلزی شارژ وجود دارد که برای شارژ شدن باید تماس مناسب برقرار کنند. بررسی کنید که این کنتاکت ها کاملا تمیز بوده و یا در صورت کثیفی آنها را تمیز کنید. همچنین می توانید از یک سوزن کوچک برای فشار دادن و نگه داشتن دکمه تنظیم مجدد برای حدود 10-15 ثانیه استفاده کنید. سپس دکمه را رها کرده و دوباره جارو را شارژ کنید. در صورتی که قادر به رفع مشکل دستگاه خود نیستید، می توانید برای تعمیرات جاروبرقی فاکر خود از خدمات نمایندگی آی پی امداد بهره مند شوید.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

  • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
  • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
  • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست