این سوال توسط سلیمی پرسیده شده است

آیا دستگاه بخور برای از بین بردن موریانه، ساس، جوندگان یا حشرات موثر است؟

سلام، در منزل من به دلیل وجود گل و گیاه زیاد، حشرات زیادی جمع میشه. میخواستم بدونم که آیا استفاده از دستگاه بخور تاثیری در از بین بردن این جوندگان و حشرات دارد؟ ممنون

2 پاسخ به این سوال داده شده
  • آی پی امداد 08 آبان 1402

    درود کاربر گرامی، دستگاه بخور می تواند روشی موثر برای کنترل و از بین بردن آفات مختلف از جمله حشرات مختلف باشد. بسیاری از مدل های مختلف دستگاه هاب خور نظیر مدل مه پاش، می تواند انواع حشراتی که در اطراف گل و گیاه شما تجمع کرده اند را از بین ببرد. اما این دستگاه جهت رفع موریانه و سایر جوندگان نظیر موش تاثیر زیادی نداشته و تنها برای حشرات ریز قابل استفاده می شود. البته میزان اثر بخشی این دستگاه به نوع آفت، میزان آلودگی، نوع دستگاه بخور و تکنیک استفاده از آن بستگی دارد. از این رو بهترین کار این است که باید استفاده از روش ها و آفت کش های مخصوص، اقدام به رفع انواع جوندگان و حشرات در منزل خود نمایید.

  • عزت پور 13 اسفند 1402

    نه چون این موجودات مثل ساس و موریانه بیشتر از فضاهای که نم ناک است تولید مثل و رشد ممکنند

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

  • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
  • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
  • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست