021-58941 تماس
Logo
توسط محمد جواد جعفری مقدم مطرح شده

داغ بودن دور یخچال الکترواستیل

سلام و خسته نباشید، یخچال فریزر الکترواستیل مدل es27 دارم که حدود ۶ ساعت دور یخچال خیلی داغ کرده بود که تهویه مناسب هم دارد و فاصله رعایت شده، سر وقت قطع و وصل میکنه ولی داغ بود زیاد. حتی بین یخچال و فریزر بین دو در هم خیلی داغ بود و ممنون میشم بفرمایید دمای مناسب یخچال و فریزر در شهرستان بافق که گرمه باید روی چند درجه باشه؟، تشکر و همچنین لطفاً راهنمایی بفرمائید علت داغ بودن دور یخچال الکترواستیل از چیست؟

6 پاسخ به این سوال داده شده

 1. آی پی امداد 16 تیر 1400

  درود کاربر گرامی، علت داغ بودن دور یخچال فریزر الکترواستیل مربوط به تعبیه شدن کندانسور داخل بدنه است که این موضوع نشان از سالم بودن دستگاه است و درجه یخچال را روی 5 بگذارید.

 2. محمد جواد جعفری مقدم 16 تیر 1400

  سلام تشکر از شرکت آی پی امداد، درجه یخچال روی مثبت ۵ بذارم یا منفی ۵؟؟؟؟ درجه فریزر را روی منفی چند بذارم؟؟؟ چون هم یخچال باید آب زود خنک کنه و فریزر هم باید زود یخ بزنه و مواد غذایی چه یخچال و چه فریزر خراب نشن ، تشکر راهنمایی بفرمایید، بابت راهنمایی قبلی هم خیلی لطف کردید

   آی پی امداد 16 تیر 1400

   سلام، یخچال منفی ندارد.

  محمد جواد جعفری مقدم 17 تیر 1400

  سلام خسته نباشید، یخچال فریزر الکترواستیل مدلes27a داریم، روی نمایشگر برای یخچال و از مثبت۱۵ دااره تا منفی ۵ واسه همین پرسیدم روی چند درجه بگذارم، بعدش فریزر از صفر شروع میشه تا منفی ۳۰ درجه، صفحه لمسی هست، میخواهید براتون فیلمش بگیرم و بفرستم، دوستان خیلی تعریف آی پی امداد کردن و به من معرفی کردن واقعا عالی هستید، لطفاً در این موضوع راهنمایی کنید تشکر اگه نمیتونید با نمایندگان الکترواستیل تماس بگیرم، منتظر پاسخ شما هستم

   آی پی امداد 17 تیر 1400

   یخچال را روی 5 و فریزر را روی -18 بگذارید

  آی پی امداد 17 مهر 1400

  کاربرانر گرامی، داغ بودن دور یخچال الکترواستیل یک امر طبیعی است. اگر این مشکل برای شما غیر طبیعی است، سوال خود را در همین بخش مطرح نمایید و یا برای تعمیر یخچال الکترواستیل در منزل از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید.

پاسخ شما

پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست