این سوال توسط مسرور پرسیده شده است

جمع شدن آب زیر جامیوه ای یخچال گرنیه

سلام خسته نباشید، من یخچال گرنیه دارم و زیر جا میوه ای آب جمع میشه و دیوار یخچال خیلی عرق میکنه. می خواستم بپرسم که چه مشکلی ممکنه باشه. ممنون میشم بفرمایید علت جمع شدن آب زیر جامیوه ای یخچال گرنیه از چیه؟

1 پاسخ به این سوال داده شده
  • آی پی امداد 02 تیر 1401

    درود کاربر گرامی، علت جمع شدن آب زیر جامیوه ای یخچال گرنیه شما مربوط به گرفتگی در قسمت فاضلاب می‌باشد. با یک لوله نازک، سوراخ لوله تخلیه که در انتهای دیواره فریزر تعبیه شده است را باز کنید و چند بار لوله را در سوراخ فرو کنید و پشت بند آن آب جوش بریزید تا مشکل برطرف شود. برای استفاده از خدمات نمایندگی یخچال گرنیه در آی پی امداد کلیک نمایید.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

  • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
  • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
  • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست