این سوال توسط ساغری پرسیده شده است

تست مود لباسشویی بکو

با سلام، لباسشویی بکو دارم که میخوام حالت تست مود رو انجام بدم، لطفا راهنمایی بفرمایید تست مود لباسشویی بکو به چه صورت انجام میشه؟

5 پاسخ به این سوال داده شده
 • تحریریه آی پی امداد 08 تیر 1401

  درود کاربر گرامی، برای اینکه بتوانید اقدام به تست مود لباسشویی بکو نمایید، باید ابتدا دستگاه را خاموش کرده و سپس ولوم لباسشویی را روی 90 درجه و برنامه کتان قرار دهید. سپس کلید start/pause را نگه داشته و به صورت همزمان لباسشویی را روشن کنید. با روشن شدن نمایشگر دستگاه کلید را رها کنید. پس از گذشت سه ثانیه دستگاه پیغام خطایی نشان خواهد داد که با نگه داشتن کلید start/pause می توانید خطا را پاک کنید. با هر بار فشار دادن این کلید، هریک از مراحل شستشوی دستگاه شامل روشن شدن چراغ ها، چرخش درام، آبگیری، روشن شدن هیتر و تخلیه آب اجرا شده و با خاموش کردن دستگاه عملیات تست به پایان می رسد. در صورت نیاز می توانید از خدمات تعمیر لباسشویی بکو در آی پی امداد استفاده نمایید.

 • بینائی 04 مرداد 1401

  سلام وقت بخیر من همین کار رو روی لباسشویی بکو انجام میدم ولی ریست نمیشه لباسشویی فقط روی شستشوی سریع نشانگرها رو نشون میده و روی پنل علامت e نوشته شده و اصلا ریست نمیشه ینی دکمه ی ریست کار نمیکنه انگار میشه لطفا راهنمایی کنید پنل ریست هم باز شد دوباره خاموش روشنش کردم بازم نشد

   آی پی امداد 05 مرداد 1401

   سلام، اگر دستگاه ریست نمیشه احتمالا برد الکترونیکی مشکل دارد

  رفیع رحیمی 30 آذر 1401

  سلام ماشین بکو درام یک دوبار استفاده کردم ولی لباس دربین ماشین است کار نمی‌کند روشن می‌شود ولی چرخیش ندارد

   آی پی امداد 30 آذر 1401

   سلام، موتور، تسمه موتور و در نهایت برد چک شود

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

 • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
 • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
 • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست