این سوال توسط خدل خاکپور پرسیده شده است

برفک زدن فریزر و گرم شدن یخچال سینجر

سلام یخچال و فریزر دسته دوم سینجر خریدم که صاحب اولش میگوید در دست ما بوده، درست کار میکرده. یک روز درست کار میکرد و بعد از یک روز فریزر تا طبقه پایین برفک میزند و فن هم نمیتواند بچرخد و طبقه یخچال گرم میشود. یکی بهم گفته که گازش تمام شده باید گازش کنم. باید چیکار کنم؟ ممنون

1 پاسخ به این سوال داده شده
  • آی پی امداد 04 اردیبهشت 1402

    درود کاربر گرامی، اگر یخچال شما از نوع ضدبرفک یا نوفراست می باشد، مشکل می تواند مربوط به سیستم دیفراست باشد. در این شرایط برای عیب یابی و رفع مشکل باید قطعاتی مانند المنت، برد، ترموفیوز و ترمودیسک چک شده و در صورت نیاز هریک از قطعات تعمیر یا تعویض گردد. همچنین ممکن است فاضلاب یا درین یخچال دچار گرفتگی شده باشد که می توانید برای رفع گرفتگی، مقداری آب جوش در سوراخ فاضلاب یخچال بریزید تا باز شود. در صورتی که قادر به رفع مشکل دستگاه خود نیستید، می توانید از متخصصین نمایندگی یخچال سینجر در آی پی امداد برای عیب یابی و تعمیر دستگاه خود کمک بگیرید.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

  • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
  • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
  • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست