این سوال توسط مریم سلیمانی پرسیده شده است

آیا اپلیدی سیاه میکند؟

سلام، من چند وقتیه که از اپیلیدی برای اصلاح مو استفاده میکنم و شنیدم که استفاده مکرر از این دستگاه باعث تیرگی پوست بدن میشه؟ آیا این موضوع صحت داره؟

1 پاسخ به این سوال داده شده
  • آی پی امداد 01 آبان 1402

    درود کاربر گرامی، استفاده از دستگاه اپیلیدی یکی از روش های موثر در از بین بردن موهای زائد می باشد. بسیاری از افراد ممکن است با گذشت زمان و استفاده مکرر از اپلیدی در نواحی مختلفی نظیر زیر بغل، کشاله ران، بیکینی و ... دچار تیرگی پوست شوند که این مسئله مربوط به تغییر رنگدانه پوست است و در صورت عدم رعایت برخی نکات، امکان بروز آن وجود دارد. بنابراین در صورتی که قصد دارید از تیرگی پوست خود پس از استفاده از اپیلیدی جلوگیری کنید، لازم است زود به زود و پس از هر بار حمام از دستگاه استفاده کنید. همچنین پیش از استفاده از اپلیدی، باید موهای خود را از دو یا سه روز قبل شیو کرده و برای از بین بردن آنها از تنظیمات با سرعت پایین تر دستگاه استفاده کنید. همچنین بهتر است بعد از انجام اپیلاسیون پوست خود را مرطوب نمایید و برای جلوگیری از التهاب یا تیرگی آن، از مواد طبیعی مانند عسل، آلوئه ورا، روغن های طبیعی و ... استفاده نمایید.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

  • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
  • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
  • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست