نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید فریجیدر

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید فریجیدر

تعمیر ساید بای ساید فریجیدر

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید فریجیدر

مجموعه آی پی امداد با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات فریجیدر جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم.

انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات فریجیدر را با تامین قطعات فابریک ( از انبار آی پی ) از ما بخواهید .

مراحل از تماس تا رفع عیب ساید بای ساید فریجیدر

1 : چنانچه احساس کردید مشکلی در ساید بای ساید فریجیدر شما به وجود آمده سریعا با نزدیک ترین شعبه تعمیرات ساید بای ساید فریجیدر به خود تماس حاصل کرده و از مشاوره رایگان تلفنی اپراتور استفاده کنید تا رفع عیب شود .

2 : چنانچه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یکساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار ساید بای ساید فریجیدر ) در محل حاظر میشود و اقدام به رفع عیب مینماید .

3 : توجه داشته باشید تعمیرات تخصصی بردهای لوازم خانگی در مجموعه آی پی انجام میگردد و تمامی خدمات شامل یکسال ضمانتنامه رسمی میباشد .

4 : چنانچه ساید بای ساید فریجیدر خود را تازه خریداری نموده اید و دارای کارت گارانتی میباشد با شماره مندرج شده در آن تماس حاصل نمایید در غیر این صورت با خدمات پس از فروش ساید بای ساید فریجیدر کلیک کنید و ارتباط برقرار نمایید .

مشکلات متداول تعمیرات ساید بای ساید فریجیدر

بیشترین مشکل متداولی که مشتریان مجموعه آی پی در ارتباط با تعمیرات ساید بای ساید فریجیدر با آن مواجه شده اند عدم داشتن سرما و برودت در این محصول میباشد ، همچنین عوامل دیگر همچون :

 1. ساید بای ساید فریجیدر صدای زیاد میدهد .
 2. ساید بای ساید فریجیدر یکسره کار میکند .
 3. لاستیک دور درب ساید بای ساید فریجیدر خراب شده است .
 4. موتور ساید بای ساید فریجیدر داغ کرده است .
 5. فریزر فریجیدر منجمد نمیکند .
 6. یخچال فریزر فریجیدر برفک میزند ( دیفراست نمیکند ) .
 7. فن ساید بای ساید فریجیدر کار نمیکند .
 8. ساید بای ساید فریجیدر روشن نمیشود .
 9. موتور ساید بای ساید فریجیدر کار نمیکند .
 10. صفحه دیجیتالی ساید بای ساید فریجیدر خراب شده است .
 11. برد الکترونیکی ساید بای ساید فریجیدر خراب شده است .
 12. سنسور ساید بای ساید فریجیدر عمل نمیکند .

خدمات یخچال ساید بای ساید فریجیدر

 • تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید فریجیدر
 • تعویض کمپرسور ساید بای ساید فریجیدر
 • تعویض فن کندانسور یخچال ساید بای ساید فریجیدر
 • تعویض فن داخلی یخچال ساید بای ساید فریجیدر
 • نشتی گیری اواپراتور یخچال ساید بای ساید فریجیدر
 • شارژگاز یخچال ساید بای ساید فریجیدر
 • تعمیر یخساز ساید بای ساید فریجیدر
 • تعویض شیر برقی یخچال ساید بای ساید فریجیدر
 • تعویض دمپر یخساز فریجیدر
 • تعویض سنسور یخچال ساید بای ساید فریجیدر
 • تعویض ترموفیوز ساید بای ساید فریجیدر
 • تعویض و تعمیر برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید فریجیدر
 • تعمیر یا تعویض برد اینورتر فریجیدر
 • شستشوی مدار گاز فریجیدر
 • سرویس سالیانه کندانسور فریجیدر
 • رگلاژ درب یخچال ساید بای ساید فریجیدر
 • باز و بسته کردن درب ساید بای ساید فریجیدر جهت جابه جایی
 • تعویض زبانه درب بار ساید بای ساید فریجیدر

تعویض کمپرسور یخچال ساید بای ساید فریجیدر

نکاتی مهم از ساید بای ساید فریجیدر

 1.  ساید بای ساید فریجیدر از اجزای مکانیکی ( کمپرسور ، کندانسور ، فیلتر درایر ، اواپراتور ، کاپیلاری تیوب ( لوله مویی ) ) و الکتریکی ( موتور الکتریکی ، ترموستات ، رله استارت ، اورلود ) تشکیل شده است.
 2. هنگام استفاده از یخچال فریزر بوش حتما از محافظ برق استفاده نمایید .
 3. برای شروع بکار ساید بای ساید فریجیدر پس از وصل آن به برق درجه ترموستات را روی مقدار متوسطی  (مثلا شماره 4 قرار دهید و بگذارید یخچال حداقل 3 ساعت خالی و با در بسته کارکند تا برودت به حد لازم برسد ) .
 4. قرار دادن یخچال یا فریزر فریجیدر در مجاورت منابع و دستگاههای حرارت زا از قبیل :اجاق گاز،آبگرمکن،شوفاژ و همچنین تابش نور مستقیم نور آفتاب مصرف انرژی آن را افزایش می دهد.
 5. حداقل 2 سانتی متر پیرامون یخچال فاصله داشته باشد ، فضای پشت یخچال و فریزر فریجیدر برای گردش هوا باید حداقل به اندازه 20 سانتی متر باز باشد ضمنا لازم است لوله های پشت یخچال فریزر بوش حداقل سالی دوبار گردگیری شود این کارها باعث انتقال حرارت بهتر بین هوا و لوله ها خواهد شد ، لاستیکهای درب را بازدید نمایید تا خراب نشده باشد زیرا باعث جذب گرما و کاهش برودت میشود .
 6. از گذاشتن مواد غذایی گرم داخل ساید بای ساید فریجیدر و بدون درپوش ، مخصوصا مایعات پرهیز کنید .
 7. برای تمیز کردن ساید بای ساید فریجیدر حتما از برق بکشید و ضمنا بعد از جابه جایی حداقل دوساعت پس از تغییر محل یخچال فریزر را به برق متصل نمایید .
 8. در مواقعی که برای مدت کوتاهی خانه را ترک می کنید و یا به مسافرت می روید ترموستات ساید بای ساید فریجیدر را روی درجات پایین تر تنظیم نمایید تا موتور کمپرسور یخچال کمتر کار کند .

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید فریجیدر

مجموعه آی پی امداد نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید فریجیدر با بیش از نیم قرن تجربه و تکنسینهای متعهد ، مجرب و دوره دیده ( تعمیرکار یخچال ساید بای ساید فریجیدر ) در زمینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید فریجیدر مفتخر است ، تعمیرات انواع یخچال ساید بای ساید فریجیدر را ، سراسر تهران در محل با ضمانتنامه 12 ماهه رسمی تعمیر نماید .

توجه : همشهری عزیز دقت فرمایید : طبق نظر سنجی که از مشتریان مجموعه آی پی به وجود آمده ، پیرو نارضایتی آنها از تعمیرکاران غیر مجاز ، حتما در رابطه با تعمیرات ساید بای ساید فریجیدر به شرکتهای معتبر مراجعه فرمایید ، در زیر به چند نمونه از نارضایتی ها میپردازیم :

 • یخساز یخچال ساید بای ساید فریجیدر به درستی تعمیر نشده است و هنوز یخ تولید نمیکند و آبریزی دارد .
 • برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید فریجیدر به خوبی تعمیر نشده است و تعمیرکار اقدام به تعویض و یا تعمیر برد الکترونیکی نموده است با اینکه برد الکترونیکی کاملا سالم است و مشکل از جای دیگری میباشد .
 • یخچالهای ساید بای ساید فریجیدر معمولا دارای چندین برد الکترونیکی میباشد ، که یکی از آنها برد اصلی است ولی متاشسفانه به دلیل عدم آگاهی تکنسین ، برد اصلی پیدا نشده و یا برد دیگری تعمیر گردیده است .
 • تعویض لاستیک یخچال ساید بای ساید فریجیدر تخصص میخواهد .

کمپرسور ساید بای ساید فریجیدر

کمپرسور ساید بای ساید فریجیدر از دو بخش الکتریکی و مکانیکی تشکیل گردیده است که هر دو قسمت درون پوسته ای فولادی قرار دارند .

قسمت الکتریکی در اغلب یخچالهای فریجیدر یک الکتروموتور از نوع آسنکرون میباشد که وظیفه به حرکت در آوردن قسمت مکانیکی را به عهده دارد .

قسمت مکانیکی در کمپرسورهای یخچال فریجیدر شامل سیلندریست که پیستون آن توسط هسته موتور الکتریکی به حرکت در می آید .

اواپراتور ساید بای ساید فریجیدر

کمپرسور وظیفه گردش گاز فریون را درون کانالهای اواپراتور بر عهده دارد . که در نتیجه گردش گاز در کانالها و به خاطر خاصیت گاز فریون باعث خنک شدن اواپراتور و در نتیجه خنک شدن یخچال میشود .

کندانسور ساید بای ساید فریجیدر

وقتی کمپرسور شروع به کار میکند بعد از چند دقیقه گرم میشود که وظیفه کندانسور خنک کردن گاز خارج شده از کمپرسور میباشد . در نتیجه این کار دمای کمپرسور نیز کاهش میابد ( کندانسور نقش رادیاتور اتوموبیل را ایفا میکند  )

لوله مویی ساید بای ساید فریجیدر

لوله مویی اصلی ترین وظیفه را در سیکل تبرید دارد که موجب افت فشار مبرد در سیکل تبرید میشود که باعث میشود فریون به نقطه جوش برسد .

شارژگاز ساید بای ساید فریجیدر

در یخچالهای اولیه از گاز آمونیاک به عنوان گاز مبرد استفاده میشود ، اما به علت عوارض ناگوار آن در تماس با بدن انسان ، ترکیب شدن حالت مرطوب آن با مس و آلومینیم ، و نیز خاصیت انفجاری اش ، رفته رفته گاز فریون به جای آن استفاده گشت . در یخچالهای رایج امروز معمولا از فریون 12 با ترکیب CCI2F2 استفاده میشود که گازی بی بو است و حتی در صورت ترکیب شدن با رطوبت موجب خوردگی فلزات نمی شود . همچنین فریون قابل اشتعال نیست .از معایب استفاده از فریون در یخچالها میتوان به حجم زیاد آنها در مقایسه با آمونیاک و تخریب لایه اوزون و ایجاد اثر گلخانه ای اشاره کرد .با توجه به معایب تلاشهایی برای یافتن گازهای جایگزین فریون به عمل آمده که گاز جدیدی به نام R134 حاصل آن است .

شارژ گاز ساید بای ساید فریجیدر

هزینه شارژ گاز ساید بای ساید فریجیدر

شارژ گاز ساید بای ساید فریجیدر در منزل

نحوه شارژ گاز ساید بای ساید فریجیدر

هزینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید فریجیدر

شما میتونید به صورت شفاف هزینه تعمیر ساید بای ساید فریجیدر خودتون رو با کلیک کردن روی لینک زیر ببینید . البته موقع تماس تلفنی و صحبت با همکارای ما هم میتونید هزینه رو بپرسین !!! و اگر تمایل داشتین هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین به محل شمارو انجام بدیم .

هزینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید فریجیدر

تعمیر ساید بای ساید فریجیدر

ارور ساید بای ساید فریجیدر را در نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید فریجیدر دنبال کنید و بدانید برای تعمیرات ساید بای ساید فریجیدر نیاز به تخصص میباشد و حتما باید از قطعات فابریک فریجیدر استفاده نمود .

 

ارور ساید بای ساید فریجیدر

کد خطای ساید بای ساید فریجیدر
شرحراه حل
EFخرابی فن اواپراتورسیم کشی بین فن اواپراتور و برد اصلی فرمان را چک کنید. ولتاژ 12VDC را در فن بین سیم های قرمز و قهوه ای چک کنید. ولتاژ های مختلف (بسته به سرعت بالا یا پایین) بین سیم های زرد و قهوه ای را چک کنید. اگر ایراد نداشت، فن اواپراتور را تعویض کنید. اگر خطا برطرف نشد، برد اصلی فرمان را تعویض کنید.
2 در پنجره محفظه یخچالترمیستور محفظه داخلی یخچال مدار بازسیم کشی بین ترمیستور محفظه داخلی یخچال و برد اصلی فرمان را چک کنید. اگر سالم بود ترمیستور را تعویض کنید. اگر مشکل برطرف نشد، برد اصلی فرمان را تعویض کنید.
3 در پنجره محفظه یخچالترمیستور محفظه داخلی یخچال اتصال کوتاهسیم کشی بین ترمیستور محفظه داخلی یخچال و برد اصلی فرمان را چک کنید. اگر سالم بود ترمیستور را تعویض کنید. اگر مشکل برطرف نشد، برد اصلی فرمان را تعویض کنید.
2 در پنجره فریزرترمیستور فریزر مدار بازسیم کشی بین ترمیستور فریزر و برد اصلی فرمان را چک کنید. اگر سالم بود ترمیستور را تعویض کنید. اگر مشکل برطرف نشد، برد اصلی فرمان را تعویض کنید.
3 در پنجره فریزرترمیستور فریزر اتصال کوتاهسیم کشی بین ترمیستور فریزر و برد اصلی فرمان را چک کنید. اگر سالم بود ترمیستور را تعویض کنید. اگر مشکل برطرف نشد، برد اصلی فرمان را تعویض کنید.
4 در پنجره محفظه یخچالخرابی تعدیل کنندهسیم  کشی بین برد اصلی فرمان و تعدیل کننده را چک کنید. اگر سالم بود، تعدیل کننده را تعویض کنید. اگر خطا برطرف نشد، برد اصلی فرمان را تعویض کنید.

فعال سازی دیفراست برای یخچال ساید بای ساید فریجیدر

فریجیدر S/S کنترل دستیکلید چراغ را در طی 6 ثانیه 5 بار فشار دهید
فریجیدر S/S کنترل الکترونیکیدکمه بالای فریزر (+) را در حالی که دکمه پایین (-) را 5 بار در 6 ثانیه می زنید، نگه دارید. (در مدل های فریجیدر بالا و پایین همان (+) و (-) هستند.

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید فریجیدر در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید فریجیدر در شمال تهران

2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، اندرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید فریجیدر در غرب تهران

3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید فریجیدر در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید فریجیدر در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید فریجیدر در مرکز تهران

6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید فریجیدر در شرق تهران

7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید فریجیدر در جنوب تهران

8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ):66715774

تعمیر ساید بای ساید فریجیدر

نمایندگی تعمیرات فریجیدر

تعمیرات ساید بای سایدفریجیدر ، تعمیرات یخچال فریزر فریجیدر ، تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر ، تعمیرات ماشین ظرشویی فریجیدر ، تعمیرات اجاق گاز فریجیدر ، تعمیرات هود فریجیدر ، تعمیرات مایکروفر فریجیدر

لینکهای مرتبط

1: دانستنیهایی آموزنده ، کارا و علمی درباره یخچال فریزر ، ساید بای ساید

2: تاریخچه یخچال

3: زمان نگهداری مواد غذایی در یخچال

4 : تعمیر یخچال و ارتباط آن با خرید

5 : تعمیرات انواع یخچال سراسر تهران

6 : هزینه تعمیرات یخچال

7 : راهنمای خرید یخچال

8 : سوالات متداول درباره تعمیرات یخچال و جواب آنها

9 : آموزش تعمیرات یخچال

Rating: 2.0/5. From 1 vote.
Please wait...

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code