نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید فریجیدر

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید فریجیدر

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید فریجیدر در تهران ( شمال ، غرب ، شرق و جنوب ) با شفاف سازی هزینه ها و آگاهی شما از فرایند خدمات و تعمیر در محل آماده خدمت رسانی میباشد ، همچنین در نظر داشته باشید که برای رفاه حال شما عزیزان آموزش تعمیرات ، راهنمای فارسی استفاده ، ارورها و رفع کد خطا را شرح داده ایم تا علاوه بر اینکه در هزینه ها صرفه جویی مینمایید با اطمینان از خدمات تعمیرگاه مجاز ساید فریجیدر بهره مند شوید .

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید فریجیدر در تهران

مجموعه آی پی امداد با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات فریجیدر جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم.

انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات فریجیدر را با تامین قطعات فابریک ( از انبار آی پی ) از ما بخواهید .

تعمیر ساید بای ساید فریجیدر

مراحل از تماس تا رفع عیب ساید بای ساید فریجیدر در نمایندگی تعمیرات

1 : چنانچه احساس کردید مشکلی در ساید بای ساید فریجیدر شما به وجود آمده سریعا با نزدیک ترین شعبه تعمیرات ساید بای ساید فریجیدر به خود تماس حاصل کرده و از مشاوره رایگان تلفنی اپراتور استفاده کنید تا رفع عیب شود .

2 : چنانچه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یکساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار ساید بای ساید فریجیدر ) در محل حاظر میشود و اقدام به رفع عیب مینماید .

3 : توجه داشته باشید تعمیرات تخصصی بردهای لوازم خانگی در مجموعه آی پی انجام میگردد و تمامی خدمات شامل یکسال ضمانتنامه رسمی میباشد .

4 : چنانچه ساید بای ساید فریجیدر خود را تازه خریداری نموده اید و دارای کارت گارانتی میباشد با شماره مندرج شده در آن تماس حاصل نمایید در غیر این صورت با خدمات پس از فروش ساید بای ساید فریجیدر کلیک کنید و ارتباط برقرار نمایید .

مشکلات متداول تعمیرات ساید بای ساید فریجیدر در نمایندگی تعمیرات

بیشترین مشکل متداولی که مشتریان مجموعه آی پی در ارتباط با تعمیرات ساید بای ساید فریجیدر با آن مواجه شده اند عدم داشتن سرما و برودت در این محصول میباشد ، همچنین عوامل دیگر همچون :

 1. ساید بای ساید فریجیدر صدای زیاد میدهد .
 2. ساید بای ساید فریجیدر یکسره کار میکند .
 3. لاستیک دور درب ساید بای ساید فریجیدر خراب شده است .
 4. موتور ساید بای ساید فریجیدر داغ کرده است .
 5. فریزر فریجیدر منجمد نمیکند .
 6. یخچال فریزر فریجیدر برفک میزند ( دیفراست نمیکند ) .
 7. فن ساید بای ساید فریجیدر کار نمیکند .
 8. ساید بای ساید فریجیدر روشن نمیشود .
 9. موتور ساید بای ساید فریجیدر کار نمیکند .
 10. صفحه دیجیتالی ساید بای ساید فریجیدر خراب شده است .
 11. برد الکترونیکی ساید بای ساید فریجیدر خراب شده است .
 12. سنسور ساید بای ساید فریجیدر عمل نمیکند .

خدمات یخچال ساید بای ساید فریجیدر در محل توسط نمایندگی تعمیرات

 • تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید فریجیدر
 • تعویض کمپرسور ساید بای ساید فریجیدر
 • تعویض فن کندانسور یخچال ساید بای ساید فریجیدر
 • تعویض فن داخلی یخچال ساید بای ساید فریجیدر
 • نشتی گیری اواپراتور یخچال ساید بای ساید فریجیدر
 • شارژگاز یخچال ساید بای ساید فریجیدر
 • تعمیر یخساز ساید بای ساید فریجیدر
 • تعویض شیر برقی یخچال ساید بای ساید فریجیدر
 • تعویض دمپر یخساز فریجیدر
 • تعویض سنسور یخچال ساید بای ساید فریجیدر
 • تعویض ترموفیوز ساید بای ساید فریجیدر
 • تعویض و تعمیر برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید فریجیدر
 • تعمیر یا تعویض برد اینورتر فریجیدر
 • شستشوی مدار گاز فریجیدر
 • سرویس سالیانه کندانسور فریجیدر
 • رگلاژ درب یخچال ساید بای ساید فریجیدر
 • باز و بسته کردن درب ساید بای ساید فریجیدر جهت جابه جایی
 • تعویض زبانه درب بار ساید بای ساید فریجیدر

تعویض کمپرسور یخچال ساید بای ساید فریجیدر

نکاتی مهم از ساید بای ساید فریجیدر در نمایندگی تعمیرات

 1.  ساید بای ساید فریجیدر از اجزای مکانیکی ( کمپرسور ، کندانسور ، فیلتر درایر ، اواپراتور ، کاپیلاری تیوب ( لوله مویی ) ) و الکتریکی ( موتور الکتریکی ، ترموستات ، رله استارت ، اورلود ) تشکیل شده است.
 2. هنگام استفاده از یخچال فریزر بوش حتما از محافظ برق استفاده نمایید .
 3. برای شروع بکار ساید بای ساید فریجیدر پس از وصل آن به برق درجه ترموستات را روی مقدار متوسطی  (مثلا شماره 4 قرار دهید و بگذارید یخچال حداقل 3 ساعت خالی و با در بسته کارکند تا برودت به حد لازم برسد ) .
 4. قرار دادن یخچال یا فریزر فریجیدر در مجاورت منابع و دستگاههای حرارت زا از قبیل :اجاق گاز،آبگرمکن،شوفاژ و همچنین تابش نور مستقیم نور آفتاب مصرف انرژی آن را افزایش می دهد.
 5. حداقل 2 سانتی متر پیرامون یخچال فاصله داشته باشد ، فضای پشت یخچال و فریزر فریجیدر برای گردش هوا باید حداقل به اندازه 20 سانتی متر باز باشد ضمنا لازم است لوله های پشت یخچال فریزر بوش حداقل سالی دوبار گردگیری شود این کارها باعث انتقال حرارت بهتر بین هوا و لوله ها خواهد شد ، لاستیکهای درب را بازدید نمایید تا خراب نشده باشد زیرا باعث جذب گرما و کاهش برودت میشود .
 6. از گذاشتن مواد غذایی گرم داخل ساید بای ساید فریجیدر و بدون درپوش ، مخصوصا مایعات پرهیز کنید .
 7. برای تمیز کردن ساید بای ساید فریجیدر حتما از برق بکشید و ضمنا بعد از جابه جایی حداقل دوساعت پس از تغییر محل یخچال فریزر را به برق متصل نمایید .
 8. در مواقعی که برای مدت کوتاهی خانه را ترک می کنید و یا به مسافرت می روید ترموستات ساید بای ساید فریجیدر را روی درجات پایین تر تنظیم نمایید تا موتور کمپرسور یخچال کمتر کار کند .

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید فریجیدر در تهران

مجموعه آی پی امداد نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید فریجیدر با بیش از نیم قرن تجربه و تکنسینهای متعهد ، مجرب و دوره دیده ( تعمیرکار یخچال ساید بای ساید فریجیدر ) در زمینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید فریجیدر مفتخر است ، تعمیرات انواع یخچال ساید بای ساید فریجیدر را ، سراسر تهران در محل با ضمانتنامه 12 ماهه رسمی تعمیر نماید .

توجه : همشهری عزیز دقت فرمایید : طبق نظر سنجی که از مشتریان مجموعه آی پی به وجود آمده ، پیرو نارضایتی آنها از تعمیرکاران غیر مجاز ، حتما در رابطه با تعمیرات ساید بای ساید فریجیدر به شرکتهای معتبر مراجعه فرمایید ، در زیر به چند نمونه از نارضایتی ها میپردازیم :

 • یخساز یخچال ساید بای ساید فریجیدر به درستی تعمیر نشده است و هنوز یخ تولید نمیکند و آبریزی دارد .
 • برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید فریجیدر به خوبی تعمیر نشده است و تعمیرکار اقدام به تعویض و یا تعمیر برد الکترونیکی نموده است با اینکه برد الکترونیکی کاملا سالم است و مشکل از جای دیگری میباشد .
 • یخچالهای ساید بای ساید فریجیدر معمولا دارای چندین برد الکترونیکی میباشد ، که یکی از آنها برد اصلی است ولی متاشسفانه به دلیل عدم آگاهی تکنسین ، برد اصلی پیدا نشده و یا برد دیگری تعمیر گردیده است .
 • تعویض لاستیک یخچال ساید بای ساید فریجیدر تخصص میخواهد .

تعویض کمپرسور ساید بای ساید فریجیدر در محل توسط نمایدگی تعمیرات

کمپرسور ساید بای ساید فریجیدر از دو بخش الکتریکی و مکانیکی تشکیل گردیده است که هر دو قسمت درون پوسته ای فولادی قرار دارند .

قسمت الکتریکی در اغلب یخچالهای فریجیدر یک الکتروموتور از نوع آسنکرون میباشد که وظیفه به حرکت در آوردن قسمت مکانیکی را به عهده دارد .

قسمت مکانیکی در کمپرسورهای یخچال فریجیدر شامل سیلندریست که پیستون آن توسط هسته موتور الکتریکی به حرکت در می آید .

تعویض اواپراتور ساید بای ساید فریجیدر در محل توسط نمایندگی تعمیرات

کمپرسور وظیفه گردش گاز فریون را درون کانالهای اواپراتور بر عهده دارد . که در نتیجه گردش گاز در کانالها و به خاطر خاصیت گاز فریون باعث خنک شدن اواپراتور و در نتیجه خنک شدن یخچال میشود .

تعویض کندانسور ساید بای ساید فریجیدر در محل توسط نمایندگی تعمیرات

وقتی کمپرسور شروع به کار میکند بعد از چند دقیقه گرم میشود که وظیفه کندانسور خنک کردن گاز خارج شده از کمپرسور میباشد . در نتیجه این کار دمای کمپرسور نیز کاهش میابد ( کندانسور نقش رادیاتور اتوموبیل را ایفا میکند  )

تعویض لوله مویی ساید بای ساید فریجیدر در محل توسط نمایندگی تعمیرات

لوله مویی اصلی ترین وظیفه را در سیکل تبرید دارد که موجب افت فشار مبرد در سیکل تبرید میشود که باعث میشود فریون به نقطه جوش برسد .

شارژگاز ساید بای ساید فریجیدر در محل

در یخچالهای اولیه از گاز آمونیاک به عنوان گاز مبرد استفاده میشود ، اما به علت عوارض ناگوار آن در تماس با بدن انسان ، ترکیب شدن حالت مرطوب آن با مس و آلومینیم ، و نیز خاصیت انفجاری اش ، رفته رفته گاز فریون به جای آن استفاده گشت . در یخچالهای رایج امروز معمولا از فریون 12 با ترکیب CCI2F2 استفاده میشود که گازی بی بو است و حتی در صورت ترکیب شدن با رطوبت موجب خوردگی فلزات نمی شود . همچنین فریون قابل اشتعال نیست .از معایب استفاده از فریون در یخچالها میتوان به حجم زیاد آنها در مقایسه با آمونیاک و تخریب لایه اوزون و ایجاد اثر گلخانه ای اشاره کرد .با توجه به معایب تلاشهایی برای یافتن گازهای جایگزین فریون به عمل آمده که گاز جدیدی به نام R134 حاصل آن است .

شارژ گاز ساید بای ساید فریجیدر در منزل

هزینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید فریجیدر

شما میتونید به صورت شفاف هزینه تعمیر ساید بای ساید فریجیدر خودتون رو با کلیک کردن روی لینک زیر ببینید . البته موقع تماس تلفنی و صحبت با همکارای ما هم میتونید هزینه رو بپرسین !!! و اگر تمایل داشتین هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین به محل شمارو انجام بدیم .

هزینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید فریجیدر

تعمیر ساید بای ساید فریجیدر در محل

در صفحه نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید فریجیدر به مشکلات مهم و نحوه عیب یاب آن میپردازیم ، تا چنانچه فنی هستید بدون پرداخت هزینه به رفع عیب بپردازید .

تعمیر ساید بای ساید فریجیدر : چرا کمپرسور اجرا نمی‌شود ؟

این مشکل می‌تواند ناشی از موارد زیر باشد:

 • یخچال در چرخه یخ‌زدگی است.
 • برق قطع‌شده است.
 • فیوز به مشکل خورده است.

کنترل فریزر را تنظیم کنید. بخش کنترل دما را ببینید. برای یخچال‌فریزر کاملاً اتوماتیک مسئله یخ‌زدگی امری طبیعی است. چرخه یخ‌زدگی به‌صورت دوره‌ای اتفاق می‌افتد، حدود 30 دقیقه. اطمینان حاصل کنید که برق متصل است. فیوز را با یک فیوز 15 آمپری تقويت كنيد.

تعمیر یخچال ساید بای ساید فریجیدر : چرا یخچال اجرا می‌شود بیش‌ازحد و یا طولانی کار می‌کند ؟

علت

 • آب‌وهوای اتاق یا هوای گرم است.
 • برق یخچال به‌تازگی برای مدت‌زمانی قطع‌شده است.
 • یخ‌ساز اتوماتیک کار می‌کند.
 • درب‌ها بیش‌ازحد باز می‌شود.
 • درب یخچال / فریزر ممکن است کمی باز باشد.
 • کنترل یخچال و فریزر بیش‌ازحد سرد است (کنترل یخچال و فریزر).
 • واشر یخچال / فریزر کثیف، فرسوده، ترک‌خورده یا ضعیف است.
 • کندانسور کثیف است.

 

اصلاح

این امر برای یخچال و فریزر در این شرایط طبیعی است.

 • 8-12 ساعت زمان لازم است. برای یخچال و فریزر که به‌طور کامل خنک شود.
 • عملیات یخ‌ساز موجب می‌شود یخچال و فریزر کمی بیشتر کار کند.
 • ورود هوا به یخچال و فریزر موجب می‌شود تا بیشتر کار کند. درب‌های کمتر بازشوند.
 • اطمینان حاصل کنید یخچال و فریزر تراز هستند. ظروف غذا از بسته شدن درب جلوگیری نمی‌کند.
 • یخچال و فریزر را تنظیم کنید تا گرم‌تر شود تا دمای یخچال رضایت‌بخش باشد. و به مدت 24 ساعت اجازه دهید تا دما را تثبیت کند.
 • پاک کردن یا تغییر واشر. نشت در واشر درب باعث می‌شود که یخچال به مدت طولانی به فعالیت زیاد خود ادامه یابد تا درجه حرارت موردنظر را حفظ کند.
 • کندانسور را تمیز کنید

 

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید فریجیدر : چرا کمپرسور به‌صورت مکرر خاموش و روشن می‌شود ؟

ترموستات یخچال را در دمای ثابت نگه می‌دارد. این امر طبیعی است. یخچال و فریزر برای حفظ دما این‌گونه عمل می‌کند.

تعمیرگاه مجاز یخچال ساید بای ساید فریجیدر: دمای یخچال خیلی سرد است و دمای یخچال رضایت‌بخش است.

کنترل فریزر خیلی سرد است. کنترل فریزر را بر روی گرم‌تر تنظیم کنید. به مدت 24 ساعت اجازه دهید به دستگاه تا دما را تثبیت کند.

خدمات و عیب‌یابی یخچال ساید بای ساید فریجیدر: دمای یخچال خیلی سرد است و دماي فریزر رضایت‌بخش است.

کنترل یخچال خیلی سرد است. کنترل یخچال و فریزر را بر روی گرم‌تر تنظیم کنید. به مدت 24 ساعت اجازه دهید تا دما را تثبیت کند.

تعمیرگاه مجاز ساید بای ساید فریجیدر : چرا غذا ذخیره‌شده در یخچال‌ها یخ می‌زند ؟

کنترل یخچال خیلی سرد است. راه‌حل بالا را ببینید.

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید فریجیدر : چرا دمای یخچال / فریزر خیلی گرم است ؟

 • درب‌ها اغلب یا بیش‌ازحد باز است.
 • درب کمی باز است
 • کندانسور کثیف است
 • هر زمان که درب باز شود، هوای گرم وارد یخچال می‌شود. در صورت لزوم درب را بازکنید. کندانسور را تمیز کنید.

تعمیرگاه مجاز یخچال ساید بای ساید فریجیدر:  چرا دمای فریزر خیلی گرم است. درجه حرارت یخچال رضایت‌بخش است ؟

کنترل فریزر بیش‌ازحد گرم است. کنترل فریزر را بر روی سردتر تنظیم کنید. به مدت 24 ساعت اجازه دهید تا دما را تثبیت کند.

تعمیر ساید بای ساید فریجیدر: چرا رطوبت در داخل دیوارهای یخچال جمع شده است ؟

 • هوا گرم و مرطوب است
 • درب کمی باز است
 • درب بیش‌ازحد باز است.
 • ظروف سر باز وجود دارد. ظروف را تحت پوشش قرار دهید.

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید فریجیدر:  چرا آب در قسمت پایین پوشش کشو جمع می‌شود ؟

سبزیجات حاوی رطوبت‌اند و رطوبت مربوط به آن است. رطوبت در قسمت پایین پوشش غیرمعمول نیست.

تعمیر ساید بای ساید فریجیدر: آب در پایین کشو جمع می‌شود.

سبزیجات و میوه‌های شسته شده در کشو قرار دارند. خشک‌کردن اقلام قبل از قرار دادن آن‌ها در کشو. جمع شدن آب در پایین کشو طبیعی است.

تعمیرگاه مجاز یخچال ساید بای ساید فریجیدر : چرا رطوبت در خارج از یخچال و فریزر و بین درها وجود دارد ؟

درب کمی باز است، باعث می‌شود هوا سرد از داخل یخچال و فریزر برای تبادل با هوای گرم خارج شود. این مسئله در آب‌وهوای مرطوب طبیعی است. وقتی رطوبت پایین است، رطوبت باید ناپدید شود.

تعمیر یخچال ساید بای ساید فریجیدر: چرا یخ‌ساز هیچ‌گونه یخی تولید نمی‌کند ؟

یخ‌ساز در حالت بالا یا OFF قرار دارد. دریچه شیر آب خانگی بازنیست. سرمای فریزر کافی نیست. کارتریج فیلتر یخ و آب مسدود می‌شود و یا توسط مواد خارجی محدود می‌شود و باید جایگزین شود.

تعمیر ساید بای ساید فریجیدر : چرا  لامپ یخچال روشن نیست ؟

می‌تواند شامل این موارد باشد: لامپ سوخته است. سوئیچ لامپ گیرکرده است. هیچ جریان الکتریسیته به یخچال نمی‌رسد.

 

دلیل ارور ساید بای ساید فریجیدر و نحوه رفع کد خطا

ارور ساید بای ساید فریجیدر را در نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید فریجیدر دنبال کنید و بدانید برای تعمیرات ساید فریجیدر نیاز به تخصص میباشد و حتما باید از قطعات فابریک  استفاده نمود .

کد خطای ساید بای ساید فریجیدر
شرحراه حل
EFخرابی فن اواپراتورسیم کشی بین فن اواپراتور و برد اصلی فرمان را چک کنید. ولتاژ 12VDC را در فن بین سیم های قرمز و قهوه ای چک کنید. ولتاژ های مختلف (بسته به سرعت بالا یا پایین) بین سیم های زرد و قهوه ای را چک کنید. اگر ایراد نداشت، فن اواپراتور را تعویض کنید. اگر خطا برطرف نشد، برد اصلی فرمان را تعویض کنید.
2 در پنجره محفظه یخچالترمیستور محفظه داخلی یخچال مدار بازسیم کشی بین ترمیستور محفظه داخلی یخچال و برد اصلی فرمان را چک کنید. اگر سالم بود ترمیستور را تعویض کنید. اگر مشکل برطرف نشد، برد اصلی فرمان را تعویض کنید.
3 در پنجره محفظه یخچالترمیستور محفظه داخلی یخچال اتصال کوتاهسیم کشی بین ترمیستور محفظه داخلی یخچال و برد اصلی فرمان را چک کنید. اگر سالم بود ترمیستور را تعویض کنید. اگر مشکل برطرف نشد، برد اصلی فرمان را تعویض کنید.
2 در پنجره فریزرترمیستور فریزر مدار بازسیم کشی بین ترمیستور فریزر و برد اصلی فرمان را چک کنید. اگر سالم بود ترمیستور را تعویض کنید. اگر مشکل برطرف نشد، برد اصلی فرمان را تعویض کنید.
3 در پنجره فریزرترمیستور فریزر اتصال کوتاهسیم کشی بین ترمیستور فریزر و برد اصلی فرمان را چک کنید. اگر سالم بود ترمیستور را تعویض کنید. اگر مشکل برطرف نشد، برد اصلی فرمان را تعویض کنید.
4 در پنجره محفظه یخچالخرابی تعدیل کنندهسیم  کشی بین برد اصلی فرمان و تعدیل کننده را چک کنید. اگر سالم بود، تعدیل کننده را تعویض کنید. اگر خطا برطرف نشد، برد اصلی فرمان را تعویض کنید.

نحوه فعال سازی دیفراست برای یخچال ساید بای ساید فریجیدر

فریجیدر S/S کنترل دستیکلید چراغ را در طی 6 ثانیه 5 بار فشار دهید
فریجیدر S/S کنترل الکترونیکیدکمه بالای فریزر (+) را در حالی که دکمه پایین (-) را 5 بار در 6 ثانیه می زنید، نگه دارید. (در مدل های فریجیدر بالا و پایین همان (+) و (-) هستند.

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید فریجیدر در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید فریجیدر در شمال تهران

2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، اندرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید فریجیدر در غرب تهران

3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید فریجیدر در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید فریجیدر در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید فریجیدر در مرکز تهران

6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید فریجیدر در شرق تهران

7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید فریجیدر در جنوب تهران

8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ):66715774

تعمیر ساید بای ساید فریجیدر

نمایندگی تعمیرات فریجیدر

تعمیرات ساید بای سایدفریجیدر ، تعمیرات یخچال فریزر فریجیدر ، تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر ، تعمیرات ماشین ظرشویی فریجیدر ، تعمیرات اجاق گاز فریجیدر ، تعمیرات هود فریجیدر ، تعمیرات مایکروفر فریجیدر

Rating: 2.0/5. From 1 vote.
Please wait...

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.