نمایندگی تعمیرات یخچال ناسیونال

نمایندگی تعمیرات یخچال ناسیونال

تعمیر یخچال ناسیونال در تهران

نمایندگی تعمیرات یخچال ناسیونال در  ( شرق ، غرب ، شمال و جنوب ) تهران با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه رسمی توسط تعمیرکار آی.پی امداد در محل اقدام به عیب یابی و رفع عیب مینماید ، همچنین برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات ، راهنمای فارسی استفاده و علت ارور را شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات تعمیرگاه مجاز آی.پی امداد در محل بهره مند شوید ( به خواندن ادامه دهید تا چنانچه فنی هستید به تعمیر یخچال ناسیونال خود بپردازید . )

ورود شما به این صفحه به این معنی است که با یک بحران حیاتی در آشپزخانه خود روبه‌رو شده‌اید. به دنبال تعمیر یخچال ناسیونال خانه خود هستید. کسی که این مشکل در آشپزخانه‌ی او پیش نیامده باشد، وخامت اوضاع را درک نمی‌کند. اما باید گفت که نگرانی شما از بابت هزینه خرید دوباره یخچال یا خراب شدن مواد غذایی برای مدتی که سلامت یخچال شما با چالش روبه‌رو شده، عادی است. این که یخچال فریزر شما چه مارکی داشته باشد، مهم نیست. مهم این است که شما برای تعمیرات یخچالی که دچار نقص فنی شده است، به نمایندگی تعمیرات یخچال ناسیونال مراجعه کنید. اگر شما هم یکی از خریداران یخچال ناسیونال هستید و اکنون بنابر هر دلیلی با مشکلاتی در عملکرد یخچال خود روبه‌رو شده‌اید، نگرانی به خود راه ندهید. کافیست گوشی خود را برداشته و با ما تماس بگیرید. همکاران ما در آی.پی امداد، آماده کمک‌رسانی به شما عزیزان در زمینه تعمیرات یخچال ناسیونال در تهران و کرج هستند.

تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر ناسیونال در تهران
تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر ناسیونال

توجه : کاربر گرامی هرگونه سوالی درباره تعمیر یخچال ناسیونال دارید ، کافی است در انتهای صفحه ( قسمت دیدگاه ) پرسش نمایید تا تعمیرکاران آی پی امداد به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشند .

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال ناسیونال

در صورت نیاز به دریافت خدمات تخصصی تعمیر یخچال ناسیونال می­توانید با شماره نزدیکترین شعبه تعمیرگاه مجاز  به محل زندگی خود تماس بگیرید.

اپراتورهای مجموعه آی.پی امداد در اولین گام سعی خواهند کرد تا به صورت تلفنی مشکلات یخچال شما را حل کنند. در صورتی که با تشخیص کارشناس، یخچال شما نیاز به عیب یابی تخصصی داشته باشد در کمتر از یک ساعت تعمیرکار جهت ارزیابی مشکل پیش آمده به محل شما اعزام می­شود. پس از تشخیص عیب، هزینه تعمیر توسط تعمیرکار به شما اعلام می­شود.

تمام خدمات تعمیر و تعویض قطعات یخچال ناسیونال در حضور شما صورت می­گیرد. در تمام مراحل کار شما می­توانید از تعمیرکار مربوطه جزییات مراحل پیشرفت کار را جویا شوید.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد مجموعه آی.پی امداد استفاده از قطعات فابریک است که سبب افزایش طول عمر دستگاه شما خواهد شد. از طرفی این مجموعه جهت اطمینان خاطر شما مشتریان عزیز تمام خدمات خود را با گارانتی 3 الی 12 ماهه ارائه می­دهد.

مزایای استفاده از آی.پی امداد : تعمیرگاه مجاز یخچال ناسیونال در تهران و کرج

این که شما بتوانید برای برطرف کردن مشکل یخچال ناسیونال خود از یک نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی بهره بگیرید، لطف بزرگی در حق یخچال و در نهایت، خود کرده‌اید. شاید ابتدا مزایای استفاده از نمایندگی تعمیرات یخچال ناسیونال برای شما روشن نباشد. در این قسمت ما مزایای استفاده از آی.پی امداد، نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال را برای شما تهیه کرده‌اید تا شما را در انتخاب یک تعمیرکار مناسب، راهنمایی کرده باشیم:

 • استفاده از قطعات اصل در تعمیر یخچال ناسیونال : خرید یک برند مطمئن از یخچال پایان راه نیست. شما بعد از خرید یخچال ناسیونال باید به این نکته توجه داشته باشید که قطعات آن را به صورت اصل حفظ نمایید. اگر با بروز هر مشکلی، قطعات غیر اصل را به سیستم خود اضافه نمایید، اصالت یخچال خود را به عنوان یک وسیله برند از دست خواهید داد. با مراجعه به نمایندگی‌های معتبر برای تعمیر، شما مطمئن خواهید شد که قطعات بکار رفته در تعمیر یخچال، اصل هستند و متناسب با نیاز یخچال ناسیونال شما، بکار گرفته شده‌اند.
 • ضمانت در تعمیر یخچال ناسیونال : شاید برای شما هم پیش آمده باشد که با مراجعه به تعمیرکاری، تعمیر یخچال شما به ظاهر تمام شده باشد و بعد از طی دوره کوتاهی، مشکلات یخچال در ظاهر مشکل قبلی یا مشکلاتی متفاوت دوباره بروز نمایند. ضمانت تعمیر شش ماهه، یکی از مزایایی است که با مراجعه به نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال ناسیونال، از آن بهره‌مند خواهید شد. نمایندگی آی.پی امداد، با ارائه تعمیرات یخچال ناسیونال در تهران و کرج، به شما ضمانتی شش ماهه خواهد داد تا در صورت بروز مجدد مشکلات یخچال، بدون هر گونه نگرانی از جمله پرداخت هزینه‌ی اضافه، از خدمات مجدد ما بهره‌مند شوید.
 • استفاده از نیروی متخصص در زمینه وسایل برقی ناسیونال : این که شما برای تعمیر یخچال خود از نیروی متخصصی بهره بگیرید که به طور کامل و تخصصی با وسایل ناسیونال آشنایی دارند، باعث آسودگی خاطر و انجام درست امور یخچال شما خواهد شد. این مسئله به حدی مهم است که روی عملکرد یخچال شما در آینده تاثیرگذار خواهد بود. بعضی از همکاران که آشنایی تخصصی با یخچال ناسیونال ندارند، ممکن است به صورت اشتباه و از روی ناآگاهی عملی انجام داده و قطعه‌ای بکار ببرند که باعث ضعف در کارایی دستگاه شما شده و منجر به نارضایتی شما نسبت به کارایی یخچالتان شود.
 • استفاده از تعمیرکاران به روز : همانطور که وسایل برقی، هر روزه جدید می‌شوند و تکنولوژی بکار گرفته شده در طراحی آنها تغییر می‌کند، دانش تعمیرکاران این حوزه نیز باید بروز باشد. اگر تعمیرکاری که هنگام بروز مشکل، دست به حل آن می‌زند با طراحی و تکنولوژی بکار گرفته در یخچال، آشنایی کامل نداشته باشد، نمی‌تواند خدمات کاملی به شما ارائه دهد. آی.پی امداد با آموزش‌های بروز خود در زمینه تعمیر وسایل ناسیونال به نیروی متخصص خود، این مشکل را تا حد زیادی برطرف کرده است. مهم نیست که یخچال شما، در چه سالی خریداری شده است، مهم این است که تعمیرکاری که خدمات را به شما ارائه می‌دهد دانشی بروز و متناسب با تکنولوژی یخچال ناسیونال شما داشته باشد.
 • اعتبار آی.پی امداد: ای.پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال ناسیونال در کرج و تهران ، یکی از معتبرترین مراکز مربوط به تعمیرات می‌باشد. رتبه‌ی بالای آی.پی امداد در تعمیر یخچال ناسیونال، این مرکز را مورد توجه خریداران محصولات ناسیونال نموده است و رضایت آنها را در پی داشته است. یکی از مزایای استفاده از نمایندگی‌های تعمیرات مجاز یخچال ناسیونال ، اعتبار شرکت است. استفاده از خدمات شرکت‌های معتبر، شما را نسبت به صحت عملیات تعمیر آسوده خواهد کرد.
 • هزینه مناسب: یکی دیگر از مسائلی که شما را به مراجعه به نمایندگی‌های مجاز تعمیر خواهد کشاند، این قضیه است که برای تعمیر یخچال ناسیونال خود، هزینه‌ای فراتر از آنچه باید بپردازید نخواهید پرداخت. چرا که مراجع نظارتی، همواره بر روی کار این مراکز بررسی دارند و خدمات این شرکت‌ها با هزینه‌های تعیین شده و منصفانه‌ای به شما عرضه خواهد شد. این که قطعه‌ی مورد نیاز یخچال خود را در بازار، با قیمت گزافی خریداری کنید و از خدمات یک تعمیرکار نامتخصص با هزینه‌ای بالاتر برای تعمیر یخچالتان استفاده ببرید، اصلا عاقلانه به نظر نمی‌رسد. پس صرفه جویی در هزینه‌ها نیز به مزایای استفاده از نمایندگی مجاز یخچال ناسیونال اضافه خواهد شد.
 • برآورد هزینه قبل از انجام تعمیر: آیا شما هم زمانی که می‌خواهید از خدمات شرکتی استفاده نمایید از قیمت تمام شده آن جویا می‌شوید؟ اگر شما هم از این دست آدم‌های آینده‌‌نگر هستید بسیار خوشحال خواهید شد که محلی که برای تعمیر یخچال ناسیونال خود به آن مراجعه می‌کنید بتواند به این سوال شما به درستی پاسخی مناسب بدهد. این مسئله تا حد زیادی به دیگر مزایایی که برای استفاده از نمایندگی مجاز یخچال ناسیونال ذکر کردیم بستگی دارد. به هر حال تجربه، آگاهی از بازار، تبحر در کار و ... همه و همه دست به دست هم می‌دهند که تعمیرکار یخچال شما، قبل از شروع تعمیر، برآوردی معادل هزینه تمام شده پس از تعمیر به شما ارائه دهد و شما را نسبت به تعمیر یخچالتان مصمم یا مردد کند.
 • تجربه: مسلما نمایندگی‌ها، مراجعان فراوانی دارند که با مشکلاتی مشابه مشکلات وسیله برقی شما به آنها مراجعه کرده‌اند. این که بدانید تعمیرکار مورد نظر که برای تعمیر یخچال شما به منزل شما آمده است، بارها و بارها با این مشکل از این مدل یخچال برخورده است، دیگر جای نگرانی‌ای برای شما باقی نخواهد گذاشت. شرکتی مانند آی.پی.امداد، به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال ناسیونال با توجه به حوزه تخصصی خود در تعمیر انواع برند لوازم برقی، تعمیرکاران متخصص مربوط به برند یخچال شما را به کار خواهد گرفت و هر چه سریع‌تر مشکل یخچال شما را حل خواهد کرد، تا این دغدغه آشپزخانه پر از آرامش را شما به چالش نکشاند.
 • ارائه خدمات متناسب با زمان درخواستی شما: این مورد نیز شاید کمی عجیب به نظر برسد ولی شما با مراجعه به نمایندگی مجاز یخچال ناسیونال می‌توانید به راحتی شرایط خود را توضیح داده و زمانی متناسب با وقت خالی دو طرف ( خدمات دهنده – خدمات گیرنده) بیابید. با توجه به تعدد تعمیرکاران، این امکان وجود دارد که شما در همان زمانی که می‌خواهید بتوانید تعمیرکار را به منزل آورده تا اقدام به تعمیر یخچال ناسیونال در محل شما بکند.

شاید کمی عجیب و رؤیایی باشد اما باید توجه نمایید که موارد ذکر شده، تنها مواردی از مزایای استفاده از نمایندگی مجاز یخچال ناسیونال می‌باشد. شما با تماس با به آی.پی امداد می‌توانید به راحتی از تمام مزایای ذکر شده و ذکر نشده در این مرکز، نهایت استفاده را ببرید.

توجه: آی.پی امداد، نمایندگی ناسیونال در تهران ، در زمینه تعمیر سایر لوازم خانگی ناسیونال نیز فعالیت می کند:

تعمیر یخچال ناسیونال در محل ، منزل

حمل و نقل، همانطور که از اسمش پیداست، همیشه همراه با دردسر بوده است. این که بخواهید وسیله برقی خود را برای تعمیر جا به جا کنید، علاوه بر صرف هزینه‌های اضافی این احتمال را اضافه می‌کند که به یخچال ناسیونال شما، ضربات فیزیکی وارد شود. این که بخواهید برای تعمیرات سبک یا سنگین، یخچال به این بزرگی را از جایی به جای دیگر منتقل کنید را به کل فراموش کنید.

وقتی می‌توان یک وسیله را در محل و منزل که جای اصلی آن است تعمیر کرد، چه واجب که خودتان را به دردسر بیندازید؟ بله این مسئله خوش‌آیند امکان‌پذیر است و شما با یک تماس ساده با آی.پی امداد می‌توانید خودتان را از مسائل و مشکلات متفرقه راحت کنید. تعمیرکاران ما، با تجهیزاتی کامل، به منزل شما خواهند آمد و هر گونه اقدام و تلاشی را برای تعمیر یخچال ناسیونال در محل و منزل فروگذار نخواهند کرد. تجربه نشان داده است تمامی خدمات در نهایت به همان کیفیت و هدفی که مشتری از ابتدا در نظر داشته، در محل و منزل امکان‌پذیر است و نیازی به جابجایی یخچال شما از جای مورد نظر به بیرون از محل وجود ندارد.

هزینه تعمیر یخچال ناسیونال در محل

هزینه، هزینه، هزینه؛ این مسئله هیچ وقت دست از سر ما برنمی‌دارد. هنگام خرید که ملزم هستیم برای تهیه یخچالی که بالاترین کارایی را برای ما داشته باشند، صرف هزینه نماییم. از آنجایی هم که هر مارک و برندی را هم که انتخاب کنیم، احتمال نیاز به تعمیرات در آن وجود دارد، پس کی از دست هزینه‌ها راحت خواهیم شد. شاید ما نتوانیم شما را از این مسئله به طور کلی راحت کنیم، اما می‌توانیم این ضمانت را به شما بدهیم که خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات یخچال ناسیونال در تهران و کرج که بوسیله شرکت آی.پی امداد برای شما عزیزان ارائه می‌شوند، منصفانه‌ترین حد دستمزد برای خدمات ارائه شده در تعمیر یخچال ناسیونال شما باشد. همچنین ضمانت در تعمیر برای دوره‌ای پس از تعمیر شما را از شر تعمیرات مجدد راحت خواهد کرد. همیشه به یاد داشته باشید که صرف هزینه برای یک وسیله برقی گران­ قیمت حتما نباید خیلی بالا باشد یا نباید انتظار داشت از حد متعارف پایین‌تر شود. قیمتی که به شما برای بکار بردن قطعات مورد نیاز اصل و استاندارد در یخچال و دستمزد تعمیرکار داده می‌شود باید همان چیزی باشد که در اصل هست.

نکات سرویس ونگهداری یخچال فریزر توسط تعمیرکار ناسیونال

در این قسمت به نکات ایمنی و نحوه نگهداری دستگاه از زبان تعمیرکار یخچال ناسیونال پرداخته ایم تا با رعایت کردن موارد زیر کمتر نیازمند تعمیرات یخچال ناسیونال خود شوید .

در صورتی که یخچال فریزر ناسیونال را به تازگی خریداری کرده اید حتما نکات زیر را به دقت مطالعه کنید.

1-جهت حمل و نقل یخچال از کارگران حرفه­ ای کمک بگیرید تا به دستگاه آسیب نرسد.

2-برای نصب دستگاه از نصاب های نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ناسیونال کمک بگیرید تا در صورت وجود مشکل بتوانید از خدمات گارانتی بهره مند شوید.

3- قبل از استفاده از یخچال دفترچه راهنمای فارسی یخچال فریزر ناسیونال را به دقت مطالعه کنید.

4- محل نصب یخچال باید صاف و تمیز باشد.

5- یخچال رابا فاصله مناسب از دیوار و سایر وسایل در آشپزخانه قرار دهید.

6-داخل یخچال را به صورت هفته ای با استفاده از دستمال نرم تمیز کنید.

7-در صورتی که متوجه یخ در بدنه دستگاه شدید جهت از بین بردن قطعه های یخ از اشیا نوک تیز استفاده نکنید. جهت دریافت راهنمایی با کارشناسان نمایندگی تعمیرات یخچال ناسیونال تماس بگیرید.

8-فیلتر تصفیه آب یخچال فریزر ناسیونال را هر شش ماه یکبار تعویض کنید.

9- کویل های کندانسور یخچال را با استفاده از یک قلم موی درشت سالانه دوبار از ذرات گرد وغبار تمیز کنید.

10-درب یخچال را به مدت طولانی باز نگه ندارید.

عیب یابی یخچال فریزر ناسیونال توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات در تهران

یخچال ناسیونال ممکن است به مرور زمان و در اثر استفاده مداوم دچار  مشکلاتی شود. در این قسمت مشکلات متداول در ارتباط با یخچال فریزر ناسیونال در نمایندگی تعمیرات گردآوری شده است. شما با مطالعه دستور العمل­ های زیر به راحتی خواهید توانست یخچال خود را در منزل عیب یابی کنید. اما در نظر داشته باشید در صورتی که موفق نشدید تا یخچال خود را مجددا راه اندازی کنید از اقدام­ های جدی خودداری کنید و با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ناسیونال تماس بگیرید.

 • یخچال فریزر ناسیونال روشن نمی­شود چگونه آن را تعمیر کنیم؟

 1. ابتدا بررسی کنید که سیم برق به طور کامل داخل پریز باشد. ممکن است به هر دلیلی سیم از پریز خارج شده باشد و شما متوجه این مسئله نشده باشید.
 2. اگر از یک رابط برای بسط بین یخچال و جریان اصلی برق استفاده می‌کنید، آن را جدا کنید و یخچال را مستقیما به جریان اصلی برق متصل نمایید. شاید مشکل از رابط باشد.
 3. سعی کنید یخچال را با یک پریز دیگر امتحان کنید. یا پریز مربوط به یخچال را به یک وسیله برقی دیگر امتحان نمایید.
 4. یخچال را برای مدتی از برق بکشید و آن را مجددا به برق متصل کنید. این حرکت مانند ری استارت کردن کامپیوتر عمل می‌کند. شاید با همین عمل ساده مدار یخچال دوباره شروع به کار نماید.
 5. ممکن است ولتاژ ورودی به دستگاه مناسب نباشد.
 6. نقص موتور دلیل اصلی عدم کار در یخچال و فریزر است. در بسیاری موارد ،  یخچال فورا خاموش می شود یا اگر موتور معیوب باشد ، اصلا شروع به کار نمی­کند. موتورها معمولا هنگام خراب شدن باید تعویض شوند. در چنین حالتی با یک متخصص تعمیر یخچال تماس بگیرید.
 7. کمپرسور قلب یخچال است که وظیفه چرخه تبرید را بر عهده دارد. اگر یخچال کار نکند ، ممکن است کمپرسور آسیب دیده باشد. کمپرسور موتوری است که مبرد یا مایع خنک کننده را فشرده می کند و مبرد را از طریق سیم پیچ های اواپراتور و کندانسور به گردش در می آورد. مشکلات موجود در کمپرسور  ممکن است باعث خاموش شدن یخچال شود. تمیز کردن و روانکاری کمپرسور می تواند شروع دوباره کارکرد یخچال کمک کند.

اگر دستگاه شما روشن نمیشود و موارد بالا را برای رفع عیب چک نمودید و همچنان مشکل باقی است ، کافی است برای تعمیر یخچال ناسیونال در تهران از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید .

 • چرا چراغ یخچال ناسیونال روشن است ولی یخچال خنک نمی‌کند ، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

 1. دماسنجی را درون یخچال و فریزر قرار دهید. این که هر دو را امتحان کنید اهمیت دارد. چرا که ممکن است طراحی یخچال طوری باشد که دمای یخچال و فریزر با هم مرتبط عمل نمایند. بین صفر تا پنج درجه در یخچال و -15 تا -18 درجه برای فریزر عادی است. دمایی که برای یخچال و فریزر تنظیم کرده‌اید باید با دمایی که دماسنج نشان می‌دهد یکی باشد. با این کار شما خواهید دانست که هر دو آسیب دیده‌اند یا تنها یکی به مشکل برخورده است. شاید هم تنظیم دمای شما درست نبوده و با تنظیم درست مشکل یخچال شما حل شود.
 2. اطراف یخچال باید جریان هوای مناسبی در رفت و آمد باشد. چک کنید که یخچال از دیواره‌ها فاصله مناسبی داشته باشد و اطراف آن خالی باشد. فاصله‌ی یخچال از دیواره‌ها باید به اندازه (هفتاد و شش میلی متر) و فاصله‌ی (25 میلی متری) از سقف کفایت می‌کند.
 3. کویل‌های کندانسور را می‌توانید با یک قلم‌مو تمیز نمایید. ممکن است کندانسور، بخاطر آلودگی کار خود را به درستی انجام ندهد و این کار شما، به خنک شدن مجدد یخچال و فریزر کمک کند. این نکته را توجه داشته باشید که تمیز کاری سیم کشی و کندانسور باید زمانی انجام شود که دستگاه متصل به برق نباشد. تمیز کردن سیم کشی سالی یکبار و تمیز کردن کندانسور دو سال یکبار به کار کردن درست یخچال کمک شایانی خواهد کرد.
 4. یخچال را به مدت دو ساعت از برق بکشید و مجددا به برق متصل نمایید. اگر شروع به خنک کردن نمود یعنی کندانسور یخچال شما بیش از حد و به صورت تداومی گرم می‌شود و برای چک کردن بیشتر باید به یک تکنسین مراجعه نمود.
 5. مهر و موم درب یخچال را بررسی کنید. این کار را   می‌توانید با یک کاغذ امتحان کرده و کاغذ را بین یخچال و در آن قرار داده و آن را ببندید. حالا کاغذ را بیرون بکشید اگر درب در حالت عادی باشد و مهر و موم درستی داشته باشد، باید تنش را هنگام بیرون آوردن کاغذ احساس کنید.
 6. از یک مولتی‌متر برای بررسی صحت عملکرد سوئیچ‌های درب، بخاری برقی، تایمر و فن خنک کننده استفاده کنید.
 7. اگر یخچال خود را به تازگی بارگیری کرده یا تنظیمات آن را تغییر داده‌اید بهتر است 24 ساعت صبر کنید. ممکن است عملیات خنک‌سازی 24 ساعت زمان لازم داشته باشد. این مسئله در مناطق مرطوب بیشتر احساس می‌شود.
 8. فریزر شما ممکن است به دلیل یک مشکل فنی، دچار برفک گرفتگی یا یخ زدگی شده باشد. در این صورت یخچال و فریزر برای عملیات خنک‌سازی باید سخت‌تر کار کنند. اگر مشکل شما این مسئله است می‌توانید فریزر را یخ‌زدایی کنید و در فرصت مناسب یک تعمیرکار یخچال ناسیونال برای حل دائمی این معضل خبر کنید.
 • چرا یخچال فریزر ناسیونال سر و صدای زیادی ایجاد می­کند ، برای رفع عیب و تعمیرات چه باید کرد؟

 1. موتور فن اواپراتور باید تعویض شود.
 2. دمای فریزر خود را چک کنید. دفترچه راهنمای فارسی یخچال ناسیونال را مطالعه کنید و دمای استاندارد را روی یخچال تنظیم کنید.
 3. اگر محل نصب یخچال فریزر ناسیونال صاف نباشد یخچال در حین کار سر و صدای زیادی از خود تولید خواهد کرد.
 4. سر و صدا ممکن است به سیستم برفک زدایی مربوط باشد که در این صورت عادی است.
 5. باید موتور فن کندانسور را تمیز و روغن کاری کنید. در صورتی که متوجه فرسودگی فن کندانسور شدید باید جهت تعویض آن اقدام کنید.
 6. ممکن است اتصالات یخچال به مرور زمان شل شده باشد. پیچ ها و لرزه گیرها را بررسی کنید.

اگر دستگاه شما سر و صدای زیادی ایجاد میکند و همچنان با رعایت کردن موارد آموزشی بالا مشکل باقی است ، کافیه برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال ناسیونال در تهران بهره مند شوید .

 • علت یخ زدگی درون یخچال فریزر ناسیونال چیست ، برای تعمیر و رفع عیب چه باید کرد ؟

 1. یخ زدگی در اطراف واشر درب فریزر نشان می دهد که درب به طور کامل بسته نشده است.
 2. اگر یخ حالت برفی داشته باشد و در همه جا به طور یکسان وجود داشته باشد نشان دهنده این است که دمای یخچال بسیار پایین تنظیم شده است. اگر دمای تنظیم شده دستگاه بسیار پایین باشد ، به دلیل خنک شدن دستگاه ، فرصتی برای حذف رطوبت هوا وجود نخواهد داشت و قبل از شروع چرخه خنک کننده بعدی ، رطوبت به "یخ" تبدیل می شود. اطمینان حاصل کنید که دمای فریزر در حدود 0 درجه فارنهایت (-18 درجه سانتیگراد) و یخچال در حدود 37 درجه فارنهایت (3 درجه سانتیگراد) است.

اگر مواد درون یخچال فریزر ناسیونال شما یخ میزند ، نگران نباشید و در ابتدا به مطالعه و اجرای موارد آموزشی بالا بپردازید و سپس در صورت عدم رفع عیب با تعمیرکار یخچال ناسیونال در زیر تماس حاصل نمایید .

 • علت استشمام بوی بد از درون یخچال فریزر ناسیونال چیست؟
 1. ممکن است مواد غذایی فاسد شده درون یخچال وجود داشته باشد.
 2. روی طبقات یخچال در صورتی که از روکش­های پارچه ای یا کاغذی استفاده می­کنید سریعا آن­ها را بردارید.
 3. مایعات ریخته شده مانند شیر می­توانند عامل اصلی بوی بد یخچال باشند.

به صورت دوره ای درون یخچال را با دستمال نرم تمیز کنید. برای از بین بردن لکه­ ها می­توانید از حلال های خانگی مانند ترکیب آب و جوش شیرین و یا از محلول­ های لک بر صنعتی که ویژه یخچال هستند استفاده کنید.

 • کمبود مایع خنک کننده در یخچال فریزر ناسیونال آیا نگران کننده است؟

اگر یخچال خنک کننده کافی نداشته باشد ، ممکن است درست روشن نشود یا بدرستی کار نکند. مایع خنک کننده از طریق سیم پیچ های تبخیر کننده جریان می یابد و هوای موجود بر روی آن را خنک می کند و درنهایت هوای سرد را در بخش مواد غذایی ارسال می کند. بنابراین وقتی سطح این مبرد کافی نباشد ، ممکن است یخچال به درستی کار نکند. ما توصیه می کنیم برای پر کردن مجدد مایع خنک کننده ، با یک تعمیرکار یخچال ناسیونال مشورت کنید.

 • چرا یخ‌ساز یخچال ناسیونال کار نمی‌کند برای رفع عیب و تعمیر چه باید کرد ؟

 1. دمای فریزر را بررسی کنید. دمای فریزر نباید پایین تر  از 12- درجه سانتی‌گراد باشد.
 2. لوله های آب ممکن است آسیب دیده باشند.
 3. ممکن است یخ ساز ناسیونال هنگام نصب به درستی مونتاژ نشده باشد.جهت رفع عیب با خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال ناسیونال تماس بگیرید.

نتیجه گیری استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال ناسیونال در تهران

خدمات آی.پی امداد در سریع ترین زمان ممکن با بالاترین سطح از کیفیت به شما مشتریان عزیز ارائه می­شود. تمام خدمات این مجموعه از تعمیر تا تعویض قطعات دارای گارانتی 3 الی 12 ماهه می­باشند.  پایبندی به اصول مشتری مداری و تلاش برای جلب رضایت مشتریان از ویژگی های تکنسین­ های مجرب آی.پی امداد است. در این مقاله راهنمایی های لازم جهت آموزش تعمیرات یخچال در منزل به شما شرح داده شد. در صورتی که موفق به رفع عیب یخچال ناسیونال خود نشدید از آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز مرکزی درخواست اعزام کارشناس بفرمایید.

نمایندگی تعمیرات یخچال ناسیونال در تهران

در هر روزی حتی روزهای تعطیل که برای تعمیر یخچال ناسیونال نیاز به یک تعمیرکار متخصص داشتید می‌توانید روی کمک ما حساب کنید. آی.پی. امداد به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال ناسیونال در تهران، در خدمت شماست .

آی پی امداد با بهره گیری از دانش خدمات تعمیرات در اروپا و استفاده قطعات فابریک سعی در بالا بردن کیفیت تعمیرگاه مجاز یخچال ناسیونال را دارد ، در نظر داشته باشد که تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات یخچال ناسیونال با بهره گیری از متد روز دنیا به رفع عیب و تعمیر در محل میپردازند ، دیگر نگران خرابی یخچال ناسیونال خود نباشید .

نمایندگی تعمیرات یخچال ناسیونال در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیرات یخچال ناسیونال در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیرات یخچال ناسیونال در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیرات یخچال ناسیونال در شمالغرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

نمایندگی تعمیرات یخچال ناسیونال در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ناسیونال در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ناسیونال در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ناسیونال در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ): 66715774

No votes yet.
Please wait...

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.