نمایندگی تعمیرات کندی

تاریخ انتشار: 26 دی دسته بندی: نمایندگی کندی 2 دیدگاه
نمایندگی تعمیرات کندی

نمایندگی کندی در تهران

نمایندگی تعمیرات کندی

نمایندگی تعمیرات کندی یا همان تعمیرگاه مجاز مرکزی و رسمی خدمات لوازم خانگی کندی ( یخچال ، لباسشویی ، ظرفشویی ، جاروبرقی و ماکروفر  ) در تهران با استفاده از قوانین مشتری مداری در اروپا به عیب یابی رفع عیب و خدمات در محل شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران می پردازد .

مجموعه آی.پی نمایندگی تعمیرات کندی اینجاست تا با اطمینان خاطر به خرید لوازم خانگی کندی خود بپردازید و دغدغه ای بابت تعمیرات لوازم خانگی کندی خود نداشته باشید ، قبل از اینکه به تاریخچه لوازم خانگی کندی بپردازیم میخواهیم شما را با محصولات کندی و تعمیرگاه مجاز کندی آشنا کنیم :

توجه : کلیه قطعات لوازم خانگی کندی در انبار مجموعه آی.پی یافت میشود و شما عزیزان دغدغه ای در این امور نخواهید داشت .

چرا برای تعمیرات کندی ، آی.پی امداد را انتخاب مینمایید :

 • مجموعه آی.پی نمایندگی تعمیرات کندی با شعبات مختلف در سراسر تهران بهترین خدمات را ارائه میدهد .
 • آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز کندی با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه 3 الی 12 ماهه ، خدمات کندی را تضمین میکند .
 • در مجموعه آی.پی امداد تعمیرکار کندی با لباس فرم در محل حاضر میشود .
 • بعد از تماس شما با نمایندگی تعمیرات کندی ، چنانچه مشکل شما جزئی بود اوپراتور مربوطه شما را راهنمایی میکند تا رفع عیب گردد .
 • چنانچه مشکل شما جزئی نبود تعمیرکار کندی ظرف مدت کمتر از یکساعت در محل حاضر میشود .
 • اگر قصد تعمیر ماکروفر کندی و یا تعمیر جاروبرقی کندی خود را دارید میتوانید با حضور در تعمیرگاه کندی از نزدیک شاهد تعمیرات ماکروفر و یا جاروبرقی خود باشید .
 • اگر قصد حضور در تعمیرگاه کندی را ندارید ، پیک مجموعه ( همراه با رسید تحویل ) برای شما ارسال میشود و بعد از تعمیرات ، جاروبرقی یا ماکروفر کندی به شما مسترد میگردد .
 • با استفاده از خدمات آی.پی تا 75% در هزینه تعمیرات لوازم خانگی کندی خود صرفه جویی نموده اید .

توجه : چنانچه لوازم خانگی کندی خریداری نموده اید با شماره نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کندی مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید تا از نصب رایگان و خدمات پس از فروش لوازم خانگی کندی بهره مند شوید .

ایتالیا یکی از کشور های تولید کننده برترین لوازم خانگی در دنیا محسوب می شود و اگر بخواهیم در میان محصولات و لوازم خانگی معتبر در این کشور که در ایران نیز به خوبی معرفی و شناخته شده اند برندی را نام ببریم بی تردید آن برند برند کندی می باشد.  کارخانه لوازم خانگی کندی در نزدیکی میلان ایتالیا واقع شده   و امروزه ده ها نوع مختلف از لوازم خانگی را تولید و به بازار های جهانی معرفی کرده است.

در میان انواع مختلف لوازم خانگی کندی ماشین لباسشویی کندی و یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید کنید  با مارک های کندی، هوور و کلویناتور بالغ بر 80 درصد زا صادرات این شرکت را به بیرو ناز مرز های ایتالیا به خود اختصاص داده اند.

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی کندی

عیب یابی و تعمیر لوازم خانگی کندی بصروت تخصصی و اصولی توسط تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی کندی آی پی امداد در کوتاه ترین زمان در سراسر تهران پذیرفته می شود. استفاده از کادری متخصص و آموزش دیده، ارائه کارت ضمانت 3 الی 12 ماهه تعمیرات لوازم خانگی کندی، ارائه خدمات در محل مشتری و استفاده از قطعات و لوازم یدکی اورجینال را تنها از شرکت تعمیر لوازم خانگی کندی آی پی امداد بخواهید .

نمایندگی کندی

نمایندگی کندی شرکتی ایتالیایی است که در سال 1945 شروع به کار نموده است ، آغاز به کار نمایندگی کندی همزمان با تغییر و تحولی عظیم صورت گرفت ، لازم است بدانید اولین ماشین لباسشویی اتوماتیک در ایتالیا توسط این شرکت ، تولید و روانه بازار شد . بعد از 70 سال سابقه در صنعت لوازم خانگی این برند توانسته است جایگاه ویژه ای در خانه ها داشته باشد .

تاریخچه کندی در نمایندگی تعمیرات

در سال 1945 کارگاه مکانیکی ادن فوماگالی در مونزا شهری در 15 کیلومتری شمال میلان که عمدتا فعالیت تولید ابزار دقیق ماشین آلات صنعتی  را انجام می داد با تغییر رویکرد خود اقدام به تولید اولین ماشین لباسشویی خود به طور رسمی کرد و در سال 1946 با رونمایی از این ماشین لباسشویی شرکت کندی راه اندازی و تاسیس شد.

نمایندگی لوازم خانگی کندی در واقع توسط پدری تاسیس شد که سه پسر فعال در حوزه لوازم خانگی داشت. یکی از سه بردار به آمریکا رفت و در آنجا با ساخت ماشین لباسشویی کندی به فعالیت شرکت توسعه داد. برادر دوم که از ابتدا با پدر کارخانه کندی را تاسیس کرده بود کارخانه را توسعه داد و به سمت تولید ماشین ظرفشویی رفت و برادر کوچکتر به امور اداری و مدیریت شرکت اهتمام ورزید.

در سال 1950 نمایندگی کندی به کارخانه جدید خود در مونزا نقل مکان کرد  و اولین ماشین لباسشویی کندی بصورت نیمه اتوماتیک را رونمایی کردو این یک موفقیت بزرگ برای کارخانه کندی محسوب می شد و باعث شد تا توجهات بین المللی به این کارخانه به شدت زیاد شود. به همین دلیل کندی اولین کارخانه لوازم خانگی در ایتالیا بود که محصولات خود را به خارج از ایتالیا و بازارهای بین المللی صادر کرد.

در دهه 60 ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک کندی رونمایی شد. نخستین در نوع خود و البته در ایتالیا. ماشین لباسشویی کندی  که کاملا اتوماتیک بود و از قابلیت هایی همچون سرعت چرخش پروانه 550 دور در دقیقه، قابلیت دمندگی، استفاده از ترموستات و 10 برنامه کاربردی دیگر بهره می برد.

در سال 61 دوباره این کارخانه نقل مکان کرد و به نزدیکی میلان آمد  و در آنجا توانست ستاد ها و خطوط تولیدی جدیدی راه اندازی کند و محل تولیدات خود را بزرگتر کند و کارخانه خود را به آزمایشگاه های پیشرفته مجهز کند.

در سال 66 ماشین لباسشویی استیپوماتیک  و سوپر اتوماتیک کندی راه اندازی شد. در آن سال طراحی به عنوان یک موضوع استراتژیک در توسعه محصولات کندی خود را مطرح کرد و برند های متفاوتی در این شرکت خلق شدند که از آن جمله می توان به پیرو گرانزانی، جو کلمبو، مارکو زانوسو، ماریو بلینی و جورجتگو جیوایگارو اشاره کرد.

از افتخارات نمایندگی لوازم خانگی کندی می توان به اعطا مدرک هانریز کوزا (honoris causa) در مهندسی طراحی به نیوزو فوماگالی اشاره کرد که به دلیل نوآوری های محوری این فررد در تولید ماشین لباسشویی و بسیاری از اختراعات دیگر در حوزه لوازم خانگی بود را اشاره کرد. در همین سال انزو به عنوان برادر بزرگتر فوت کرد ولی کندی با هدایت دو برادر دیگر نیزو و پپینو به کار و توسعه خود ادامه داد.

در سال 1973 به پپینو توسط رئیس جمهور ایتالیا نشان شوالیه به عنوان نشان افتخار ملی اهدا شد.

در سال 2013 کارخانه کندی به سه بخش تجاری تقسیم شد: وسایل شستشو، لوازم آشپزخانه و لوازم برقی کوچک آشپرخانه که هر یک مسئولیت کامل خطوط تولید یخود را بر عهده دارند. این کارخانه در سه منطقه جغرافیایی خدمات و تولیدات خود را تقسیم کرد : اروپا، روسیه و سایر نقاط جهان و امکانات استراتژیکی در چین و ترکیه بنیاد نهاد. با تکمیل و ثبات با این رویکرد حضور بین المللی قدرمتند لوازم خانگی کندی در حوزه بین الملل بسیار تثبیت شد ولی با این وجود قابلیت تحقیق و توسعه و نوآوری را همچنان با محوریت و مرکزیت ایتالیا و میلان حفظ کرده است.

پپینو به عنوان آخرین برادر در سال 2015 از دنیا رفت و ایده ها و تفرکات آن با نیل به نوآوری های بیشتر توسط پسر او بپو در راس کار دنبال می شود.

نمایندگی کندی با تولید سالانه بالا توانسته است سهم چشم گیری از بازار لوازم خانگی را از آن خود نماید . از محصولات کندی میتوان یخچال ، لباسشویی ، ظرفشویی ، جاروبرقی و ماکروفر را نام برد .

شبکه های فروش و خدمات پس از فروش کندی اما به ایتالیا و اروپا و روسیه محدود نماند. آنها خدمات پس از فروش لوازم خانگی کندی را به آسیا  و چین ، ترکیه ، امریکا و بسیاری دیگر از نقاط دنیا گسترش دادند تا مشتریان آنها بیش از پیش راضی شوند.

اکنون لوازم خانگی کندی در ایتالیا، روسیه، ترکیه ، انگلستان، چین، ایالات متحده و ده ها کشور دیگر تولید می شوند و ایده ها و استراتژی های خود را همچنان از کارخانه مرکزی کندری در میلان ایتالیا دریافت می کنند.

امروزه لوازم خانگی کندی بیشتر با برند های هوورو کلویناتور در دنیا شناخته می شوند. ماشین لباسشویی کندی با مارک کندی  ارائه می شود. کندی همانند اروپا کارخانه تولیدی نیز در ایران دایر کرده  و با ارائه جدیدترین ایده ها به این کارخانه توانسته در بازار ایران طرفداران بسیار زیاد و جایگاه ارزشمندی به دست بیاورد. عمده تولیدات کارخانه کندی در ایران با همان برند کندی، هوور و کاویناتور ارائه می شوند و نمایندگی خدمات چس از فروش و نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کندی در ایران نیز زیر نظر این کارخانه فعالیت می کنند.

به تازگی نسل جدید محصولات و لوازم خانگی کندی با ارائه تکنولوژی های هوشمند و پیشرفته رو نمایی شده اند که اجازه کنترل از راه دور و برنامه ریزی انواع لوازم خانگی را به کاربران می دهد.

نمایندگی کندی در ایران آغاز به کار نموده است و با استقبال بی نظیری از خانه دارها مواجه شده است ، برند کندی جزء برندهای لاکچری در ایران محسوب میشود که همراه با نمایندگی تعمیرات معتبر توانسته است اطمینان ویژه ای به مردم عزیزمان بدهد .

نمایندگی رسمی کندی در ایتالیا اذعان مینماید که : هر کشوری که در کنار فروش لوازم خانگی کندی توانسته است نمایندگی تعمیرات مطمئن و مورد استقبال مردم آن کشور را ، ایجاد نماید بیشترین فروش را به خود اختصاص میدهد ، نمایندگی تعمیرات کندی در ایران ، توسط تعمیرگاه های مجاز از این امر مستثنی نیست  .

مجموعه آی.پی امداد نمایندگی تعمیرات کندی با ارائه تکنولوژی پیشرفته و متخصصین مجرب به شما نوید تعمیراتی در اصول استاندارد جهانی را میدهد .

توجه : چنانچه از نمایندگی رسمی کندی لوازم خانگی خریداری نموده اید و دارای برگه گارانتی میباشد فقط و فقط با شماره مندرج شده در برگه تماس حاصل نمایید تا از نصب و خدمات در زمان گارانتی بهره مند شوید .

کارایی یک شرایط ضروری است که باید همه ماشینهای هوشمند که به خانه ما وارد می شوند آن را دارا باشند.کارایی تحت سه مورد بهره وری انرژی ، بازدهی ابعادی و بازده عملیاتی با هدف دستیابی به بهترین نتایج تعریف میگردد . هوشمندی و سازگاری با محیط زیست از دیگر ویژگی های مهم لوازم خانگی کارآمد است که برند کندی همه ی اینها را پوشش داده است. نمایندگی کندی هر روزه در تلاش برای طراحی های نوآورانه بیشتر و اجرای آن در تولید لوازم خانگی است.

نمایندگی تعمیرات یخچال کندی

تعمیر یخچال کندی حتما باید توسط تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات یخچال کندی انجام گردد تا با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه خدمات ایمنی را داشته باشید .

نمایندگی تعمیرات یخچال کندی خدمات زیر را به مشتریان ارائه میدهد :

 • تعمیر یخچال کندی
 • شارژگاز یخچال کندی
 • سرویس یخچال کندی
 • تعویض ترموستات یخچال کندی
 • تعویض لاستیک درب یخچال کندی
 • تعویض فن یخچال کندی
 • تعویض موتور یخچال کندی
 • تعمیر برد الکترونیکی یخچال کندی
 • تعویض تایمر یخچال کندی

سوالات متداول مشتریان از نمایندگی تعمیرات یخچال کندی به شرح زیر میباشد :

 • چرا یخچال کندی کار نمیکند ؟
 • نمایندگی تعمیرات یخچال کندی کجاست ؟
 • چرا فریزر کندی منجمد نمیکند ؟
 • چرا یخچال کندی برفک میزند ؟
 • چرا زیر جا میوه ای یخچال کندی آب جمع میشود ؟
 • چرا موتور یخچال کندی کار نمیکند ؟
 • چرا یخچال کندی صدا میدهد ؟
 • چرا یخچال کندی سرما ندارد ؟

هزینه تعمیرات لوازم خانگی کندی

مجموعه آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی کندی برای رفاه حال شما عزیزان کلیه هزینه تعمیرات لوازم خانگی کندی را تحت پوشش قرار داده است تا با اطمینان خاطر و آسایش به تعمیرات لوازم خانگی کندی خود بپردازید .

نمایندگی تعمیرات کندی در شمیرانات تهران

نمایندگی تعمیرات  کندی در شمیرانات تهران خیال اهالی این منطقه را راحت کرده است ، زیرا با اطلاع از هزینه تعمیرات به رفع عیب لوازم خانگی کندی خود میپردازند .

اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیرات کندی در شمال تهران

نمایندگی تعمیرات کندی در شمال تهران به مانند دیگر مناطق با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه رسمی در محل انجام میگردد .

نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، اندرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیرات کندی در شهرک غرب و سعادت آباد

دیگر نگرانی برای اهالی شهرک غرب و سعادت آباد احساس نمیشود ، با راه اندازی شعبه نمایندگی تعمیرات کندی در این منطقه ، خدمات و رفع عیب تسهیل شده است .

5_88972002

نمایندگی تعمیرات کندی در غرب تهران

چنانچه ساکن غرب تهران هستید کافی است با شماره زیر تماس حاصل نمایید تا از خدمات نمایندگی تعمیرات کندی با استفاده از قطعات فابریک و تعمیرکار آموزش دیده بهره مند شوید .

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیرات کندی در مرکز تهران

هر کجای تهران که هستید کافی است با شماره نمایندگی تعمیرات کندی در زر تماس حاصل نمایید تا بعد از ثبت آدرس تعمیرکار در محل حضور پیدا کند .

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیرات کندی در شرق تهران

اهالی شرق تهران بدانید که تعمیرگاه مجاز کندی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد .

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیرات کندی در جنوب تهران

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کندی به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در زمینه خدمات و عیب یابی میباشد .

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

2 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
حیدری 25 مرداد 1397

سلام خسته نباشید من 2 سال پیش برای جهازم ماکروویو کندی گرفتم بعد از 2 سال تازه چند روز پیش نصبش کردیم ولی متاسفانه دفترچه اش رو گم کردیم و من الان هیچ اطلاعی از نحوه استفادش ندارم میشه راهنمایی کنید از کجا میتونم دفترچه رو پیدا کنم؟

پاسخ دادن
  مدیر 25 مرداد 1397

  سلام ، راهنمای استفاده از ماکروفر کندی را برای شما شرح میدهیم .

  پاسخ دادن