نمایندگی تعمیرات ماکروفر زیمنس

تاریخ انتشار: 18 شهریور دسته بندی: نمایندگی زیمنس 0 دیدگاه
نمایندگی تعمیرات ماکروفر زیمنس

نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیرات مایکروفر زیمنس در تهران

برند مطرح زیمنس یکی از تولیدکنندگان مایکروفر در دنیا است. اما در هنگام خرابی، ماکروفر شما از هر برندی که باشد، باید به دنبال جایی برای تعمیر آن بگردید. اگر از برند زیمنس استفاده می‌کنید، ما برای تعمیر آی.پی امداد، نمایندگی تعمیرات ماکروفر زیمنس ، را معرفی می‌کنیم. آی.پی امداد ارائه‌دهنده خدمات تعمیر ماکروفر زیمنس در تهران است. همشهریان تهرانی می‌توانند برای تعمیرات مایکروفر زیمنس با این تعمیرگاه تماس بگیرند و از آن کمک بخواهند. آی.پی امداد متخصص در زمینه تعمیرات ماکروفر و از باسابقه‌ترین‌های این کار است. این شرکت همچنین، امکان ارائه مشاوره تلفنی به مشتریان را فراهم کرده است. شما می‌توانید با تماس با نمایندگی مجاز، به راحتی پاسخ تمام سؤالات خود در این زمینه را بیابید.

نمایندگی تعمیرات ماکروفر زیمنس در تهران

ارائه خدمات تلفنی خوب موجب رضایت مشتری و تمایل بیشتر آن به خدمات این مجموعه می‌شود. همچنین این خدمات می‌تواند برای مشتری نیز بسیار راه گشا باشد. چراکه با یک تماس تلفنی به راحتی می‌تواند پاسخ تمام سؤالات خود در زمینه تعمیر ماکروفر زیمنس را بیابد. سؤالاتی مثل، هزینه تعمیر ماکروفر زیمنس، علت خرابی آن و در بعضی موارد حتی می‌تواند در مورد نحوه تعمیر دستگاه در منزل از آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها کمک بخواهید. هدف این مجموعه از ارائه خدمات، کمک به مشتری و جلب رضایت آنان است تا بتواند هر یک را به مشتری دائمی این مرکز تبدیل کند. پس در مواردی که مشکل دستگاه شما با چند توصیه قابل‌حل باشد، این مجموعه از ارائه این راهنمایی‌ها دریغ نمی‌کند.

بهتر است برای تعمیر ماکروفر زیمنس و یا تعویض قطعه‌ای در آن، هرگز خودتان اقدام نکنید. اگر هر یک از وسایل برقی به درستی و با اصول مخصوص تعمیر نشود، نمی‌توان به عملکرد آن پس از تعمیر، امید داشت. اگر برای تعمیر ماکروفر زیمنس و یا تعویض قطعات آن نیاز به کمک داشتید، با آی.پی امداد تماس بگیرید. این مجموعه خدمات نمایندگی تعمیرات ماکروفر زیمنس را در محل و منزل ارائه می‌دهد. ارائه خدمات در منزل از هر نظر برای شما راحت‌تر و به‌صرفه‌تر است. برای استفاده از خدمات تلفنی و حضوری این مجموعه، با شماره تلفن‌های آن تماس بگیرید.

تعمیرگاه مجاز مایکروفر زیمنس در تهران
تعمیرگاه مجاز مایکروفر زیمنس در تهران

توجه: آی.پی امداد در زمینه تعمیرات سایر لوازم خانگی زیمنس در تهران نیز فعالیت می کند. برای تعمیر وسیله مد نظر خود کلیک نمایید:

هزینه تعمیر ماکروفر زیمنس

تعمیرگاه مجاز ماکروفر زیمنس با مجوز رسمی و تحت نظارت سازمان‌های مربوط فعالیت می‌کند. هزینه تعمیر ماکروفر زیمنس در این مراکز از یک نرخ مصوب پیروی می‌کند. برخلاف تصور همه و برخلاف توضیحات بعضی از تعمیرکاران، هزینه تعمیر ماکروفر زیمنس چندان هم بالا نیست؛ یعنی با پرداخت مبلغ قابل قبولی می‌توانید به راحتی دستگاه خود را مثل روز اول تعمیر کنید. بنابراین گول جاهایی را که با استدلال بر حساس بودن این دستگاه می‌خواهند پول زیادی برای تعمیرات از شما دریافت کنند، نخورید.

اگر به دنبال قیمت منصفانه برای تعمیر ماکروفر زیمنس هستید، با آی.پی امداد تماس بگیرید. هزینه تعمیرات در این مرکز با توجه به خدمات انجام‌شده و قطعات تعویضی بر اساس نرخ مصوب دریافت می‌شود. همان‌طور که اشاره شد، هدف این مجموعه بر روی رضایت مشتریان متمرکز است. بنابراین بر دریافت هزینه نظارت سفت و سختی می‌شود تا مبادا تکنسینی هزینه بیشتری از مشتری دریافت کنند. همچنین شما می‌توانید با تماس با این مجموعه از کارشناسان این مرکز بخواهید، حدود هزینه تعمیرات را برای شما تخمین بزنند. همان‌طور که می‌دانید هیچ تعمیرگاهی نیست که پیش از تعمیر کسی را در مورد قیمت آن راهنمایی کند. اما متخصصان آی.پی امداد با تکیه‌بر تجربه خود می‌توانند، علت خرابی دستگاه شما را حدس بزنند و هزینه تعمیرات را به صورت حدودی برایتان تخمین بزنند.

نمایندگی تعمیر ماکروفر زیمنس در محل و منزل

ارائه خدمات در محل برای بسیاری از افراد، آرامش‌بخش و همچنین مطمئن است. آرامش‌بخش به دلیل اینکه مجبور نیستید برای تعمیر ماکروفر زیمنس، در ترافیک و شلوغی تهران گیر کنید. دیر به تعمیرگاه برسید، وسیله شما در همان روز تعمیر نشود و در نهایت هم همه این سختی‌ها را برای پس گرفتن ماکروفرتان مجدداً متحمل شوید. با ارائه خدمات تعمیر ماکروفر زیمنس در محل به راحتی می‌توانید در منزل خود بمانید. به استراحت و سایر کارهای شخصی خود بپردازید و تنها با یک تماس تلفنی، تعمیر ماکروفر زیمنس در منزل شما صورت پذیرد. مطمئن به این خاطر که کلیه مراحل تعمیر و تعویض قطعات جلوی چشم شما انجام می‌شود، پس با خیال راحت می‌توانید هزینه آن را پرداخت کنید.

سرعت ارائه این خدمات نیز بسیار مهم است. قطعاً کسی دوست‌ ندارد برای تعمیر ماکروفر خود 48 ساعت منتظر بماند. سرعت در ارائه خدمات، تنها با داشتن نمایندگی‌های متعدد میسر است. اگر تعمیرگاهی دارای شعب متعدد تعمیر ماکروفر زیمنس در تهران باشد، اعزام تکنسین به محل زمان‌بر نیست. پس تکنسین می‌تواند در همان روزی که تماس برقرار شده، از نزدیک‌ترین شعبه به محل مراجعه کند. همچنین نیازی نیست مسافت طولانی را بپیماید یا در ترافیک بماند. چرا که فاصله منزل شما تا نزدیک‌ترین شعبه آن، کوتاه است. این مورد باعث سرعت عمل در تعمیر ماکروفر زیمنس می‌شود. دانش و تخصص تکنسین‌های آن را نیز می‌توان یکی از دلایل سرعت عمل در ارائه خدمات تعمیر ماکروفر زیمنس دانست. تعمیرکار حرفه‌ای‌تر در تشخیص مشکل سریع‌تر و در تعمیر آن بسیار سریع‌تر است. آی.پی امداد ارائه‌دهنده خدمات تعمیر ماکروفر زیمنس در محل و منزل، در کوتاه‌ترین زمان ممکن است. این مجموعه با داشتن شعب متعدد تعمیرات ماکروفر زیمنس در تهران و همچنین بهره‌گیری از تعمیرکاران باتجربه، سرعت تعمیرات را به حداکثر رسانده است. برای استفاده از خدمات این مجموعه، تماس بگیرید.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی مایکروفر زیمنس در تهران

سپردن تعمیر مایکروفر زیمنس به تعمیرگاه مجاز آن به معنی سپردن تعمیرات این وسیله به دست یک متخصص است. برای تعمیر مایکروفر زیمنس بهتر است به تعمیرگاه مجاز آن مراجعه شود. تعمیرگاه های مجاز مایکروفر زیمنس به صورت رسمی و با مجوز فعالیت می‌کنند. خدمات این تعمیرگاه‌ها قابل‌پیگیری و مطمئن است. اگر می‌خواهید دستگاهتان طوری تعمیر شود که تا مدت‌ها پس‌ از آن نیز برایتان کار کند، سعی کنید در انتخاب تعمیرگاه، دقت لازم را داشته باشید. برای انتخاب یک تعمیرگاه خوب باید به یکسری از ویژگی‌ها توجه شود.

 1. تعمیرگاه انتخابی باید از مجوزهای لازم برخوردار باشد.
 2. به سابقه آن مرکز در تعمیرات دقت شود. سابقه بیشتر به معنی تجربه بیشتر و تجربه بیشتر نشان از مهارت است.
 3. دریافت هزینه مصوب و منصفانه برای تعمیرات
 4. همکاری با تکنسین‌های باتجربه و ماهر
 5. سرعت عمل در ارائه خدمات
 6. ارائه خدمات در محل
 7. استفاده از قطعات اصلی و مرغوب
 8. گارانتی خدمات

مجموعه آی.پی امداد تمام ویژگی‌های یک تعمیرگاه ماکروفر زیمنس را به صورت یکجا دارد. این مرکز مدت‌هاست که در زمینه تعمیرات لوازم خانگی فعال است و از پیشتازان این صنف است. همچنین این مجموعه از چندین دهه قبل به صورت رسمی و با مجوزهای مربوط در حال فعالیت است. سابقه این مجموعه به حدود نیم‌قرن پیش بر‌می‌گردد و حدوداً از زمان ورود این وسیله به ایران، آی.پی امداد در زمینه تعمیر آن مشغول به فعالیت بوده است.

تمام تعمیرگاه‌های مجاز مایکروفر زیمنس، برای دریافت هزینه موظف‌اند که از نرخ مصوب پیروی کنند. آی.پی امداد نیز هزینه تعمیر مایکروفر زیمنس را بر اساس نرخ مصوب دریافت می‌کند. این مجموعه باهدف رضایت مشتری، در تلاش است تا هزینه اضافی به مشتریان تحمیل نشود.

نحوه ارائه خدمات در آی.پی امداد: تعمیرکار ماکروفر زیمنس

پس از تماس با کارشناسان تعمیر ماکروفر زیمنس و شرح مشکل، در صورت نیاز کارشناسان و تعمیرکارهای مجموعه آی.پی امداد در اسرع وقت و در کمترین فاصله زمانی از نزدیک‌ترین نمایندگی به محل اعزام می‌شوند. ابتدا کارشناسان آی.پی امداد نحوه عملکرد ماکروفر شما را به دقت بررسی می‌کنند. سپس به شرح کامل علت خرابی، تعداد قطعات نیازمند تعمیر یا تعویض، هزینه تعمیر و زمان موردنیاز برای تعمیر می‌پردازند. پس از تعمیر دستگاه، عملکرد دستگاه کاملاً برای شما تست می‌شود تا از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل کنید.

سرویس ماکروفر زیمنس با قطعات اصلی و اورجینال

استفاده از قطعات مرغوب در تعمیرات نقش بسزایی دارد. ماکروفرها وسایلی هستند که بسیاری از قطعات آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها در هنگام خرابی باید جایگزین شود. اگر برای تعمیر مایکروفر زیمنس از قطعات نامرغوب و تقلبی استفاده کنیم، مدت زمان مفید عملکرد دستگاه، پس از تعمیر بسیار کاهش می‌یابد. برای تعمیر ماکروفر زیمنس با آی.پی امداد، نمایندگی مجاز تعمیرات این دستگاه تماس بگیرید. این مجموعه در تعمیر ماکروفر از قطعات اصلی و باکیفیت استفاده می‌کند.

خدمات قابل‌ارائه در آی.پی امداد: سرویس کار مایکروفر زیمنس

مجموعه آی.پی امداد، نمایندگی تعمیرات ماکروفر زیمنس در تهران، متخصص در ارائه خدمات مخصوص این وسیله است. بنابراین کلیه خدمات تعمیر ماکروفر زیمنس در این مجموعه، قابل‌ارائه است. از هر یک از انواع ماکروفر رومیزی، توکار، کانوکشن، سولاردام و ... در هر یک از انواع آن‌که استفاده می‌‌کنید با تماس با این مرکز می‌توانید برای تعمیر آن اقدام کنید.

 • تعویض مگنتران ماکروفر زیمنس
 • تعمیر موتور ماکروفر زیمنس
 • تعویض کوپلینگ موتور سینی گردان ماکروفر زیمنس
 • تعویض نازل اشعه ماکروفر زیمنس
 • تعمیر موتور جوجه‌گردان ماکروفر زیمنس
 • تعویض لامپ ماکروفر زیمنس
 • تعویض دیود ماکروفر زیمنس
 • تعمیر یا تعویض المنت گریل ماکروفر زیمنس
 • تعمیر یا تعویض خازن ولتاژ بالا
 • تعویض فن ماکروفر زیمنس
 • تعویض المنت کانوکشن ماکروفر زیمنس
 • تعویض میکرو سوییچ‌های ماکروفر زیمنس

و بسیاری از خدمات دیگر که همگی در نمایندگی زیمنس، قابل‌ارائه است. برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از راهنمایی‌های متخصصان این مرکز می‌توانید، با شماره تلفن‌های آن تماس بگیرید. آی.پی امداد خدمات تعمیر ماکروفر زیمنس را با توجه به تایم درخواستی شما در محل و منزل ارائه می‌دهد.

مشکلات متداول ماکروفر زیمنس

اگر با مایکروفر زیمنس خود به مشکل برخورده‌اید، بجای درستی مراجعه کرده‌اید. خوشبختانه بسیاری از مشکلات ماکروفر با دنبال کردن نکاتی قابل‌حل است. بسیاری دیگر نیز نیاز به بررسی و تعمیر توسط یک متخصص را دارد. در این بخش به تعدادی از مشکلات و معایب ماکروفر زیمنس اشاره شده است. توصیه می‌شود برای پرسش درباره علت خرابی دستگاهتان با آی.پی امداد تماس بگیرید.

چرا ماکروفر زیمنس روشن و خاموش می‌شود، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

این مورد عمده‌ترین و نگران‌کننده‌ترین مشکل گزارش‌شده در ماکروفرهاست؛ اما این مشکل اصلاً جای نگرانی ندارد و با تشخیص یک متخصص به راحتی برطرف می‌شود. ابتدا باید کلیدهای دستگاه را بررسی کنید. ممکن است کلیدی دچار مشکل شده باشد و برنامه‌ای را خودبه‌خود اجرا کند. ممکن است برنامه‌های زیادی در حافظه دستگاه در حال اجرا باشد که آن را گیج کند و دستگاه خودبه‌خود خاموش شود. ماکروفرها قادرند تنها یک دستور را اجرا کنند. ممکن است اشتباهاً تایمر دستگاه را فعال کرده باشید. اگر تایمر را فعال کرده باشید می‌تواند دستگاه شما را در زمان مشخص خاموش کند. تمام این مشکلات ممکن است از خرابی کلیدها یا خرابی پنل کنترل حاصل شود. در موارد اندکی برد کنترل دستگاه دچار مشکل شده است. همیشه برد کنترل دستگاه آخرین گزینه‌ای است که باید بررسی شود.

چرا ماکروفر زیمنس در حین کار کردن خاموش می‌شود، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

اگر از دستگاه خود به صورت پی‌درپی استفاده کرده‌اید، خاموش شدن آن طبیعی است. در این موارد به دستگاه استراحت بدهید. آن را از برق بکشید و پس از چند ساعت دوباره از آن استفاده کنید. اگر دستگاه در حین استفاده بیش از حد مجاز گرم شود یا به اصطلاح دچار OverHeating شود، در حین کار کردن خودبه‌خود خاموش می‌شود. اگر دستگاه شما بیش از حد گرم شده است با یک متخصص تماس بگیرید. اگر دستگاه شما درون کابینت قرار دارد، در صورتی که فواصل استاندار آن از بالا و پایین رعایت نشده باشد، گرما نمی‌تواند خارج شود و دستگاه خاموش می‌شود. اگر دستگاه شما به محافظ وصل است، ممکن است خاموشی محافظ، موجب خاموش شدن دستگاه در حین کار کردن شود.

چرا لامپ ماکروفر زیمنس کار نمی‌کند، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

اگر مدت زیادی است که از ماکروفرتان استفاده می‌کنید، خراب شدن لامپ آن طبیعی است. مسلماً اگر لامپ دستگاه، روشن نشود نمی‌توانید وضعیت غذا را درون آن چک کنید. پس باید لامپ را تعویض کنید. اگر با عوض کردن لامپ مشکل دستگاه حل نشد، سوکت‌ها و سیم‌ها را بررسی کنید. سوکت و سیم خراب نیز می‌تواند باعث بروز این مشکل شود. اگر همه موارد گفته‌شده سالم بود و همچنان لامپ دستگاه شما روشن نمی‌شد، سوییچ برد دستگاه را بررسی کنید تا ببینید جریان به درستی به لامپ منتقل می‌شود یا خیر. این کار را با استفاده از یک مولتی متر انجام دهید.

چرا ماکروفر زیمنس برنامه پخت را اجرا نمی‌کند، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

درب دستگاه را چک کنید. برای راه‌اندازی دستگاه درب آن باید کاملاً بسته باشد. اگر برنامه پختی را انتخاب کرده‌اید و اجرا نمی‌شود ممکن است ایراد از درب دستگاه باشد. در اکثر ماکروفرها پیام Door بر روی صفحه نمایش ظاهر می‌شود. گزینه lock یا قفل کودک ممکن است فعال باشد. این گزینه ر ا غیرفعال کنید و سپس مجدداً برنامه پخت موردنظر را راه‌اندازی کنید.

چرا ماکروفر زیمنس گرم نمی‌شود، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

مگنترون دستگاه ممکن است خراب شده باشد. وقتی ولتاژ به بالاترین پیک خود برسد، مگنترون شروع به چرخیدن می‌کند. حال اگر عواملی سبب شود که ولتاژ نتواند به بالاترین پیک خود برسد، مگنترون نیز نمی‌چرخد. این مشکل ممکن است از دیود دستگاه نشاءت گرفته باشد. خازن معیوب و سوییچ درب نیز در بروز این مشکل بی‌تأثیر نیست.

ماکروفر شما با مشکل روبرو شده است؟ با آی.پی امداد تماس بگیرید. کارشناسان ما با ارائه مشاوره تلفنی در زمینه تعمیر ماکروفر زیمنس شما را در عیب‌یابی دستگاه و حل مشکل آن یاری می‌کنند. این مرکز نمایندگی مجاز تعمیرات ماکروفر زیمنس در تهران است و کلیه خدمات خود را در محل ارائه می‌دهد.

 

نمایندگی تعمیرات ماکروفر زیمنس در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیرات ماکروفر زیمنس در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیرات ماکروفر زیمنس در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیرات ماکروفر زیمنس در شمالغرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

نمایندگی تعمیرات ماکروفر زیمنس در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیرات ماکروفر زیمنس در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیرات ماکروفر زیمنس در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیرات ماکروفر زیمنس در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ): 66715774

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست