تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در تهران توسط خدمات نمایندگی و تعمیرگاه مجاز تعمیرات لباسشویی اسنوا در محل شما عزیزان عیب یابی و رفع عیب میگردد ، همچنین در نظر داشته باشید که برای رفاه حال شما عزیزان با راه اندازی شعبات در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران آمادگی خود را اعلام نموده ایم .

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا : مجموعه آی پی امداد نمایندگی تعمیرات اسنوا با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات اس

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

نوا جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم.

انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات اسنوا را با تامین قطعات فابریک ( از انبار آی پی ) از ما بخواهید .

ماشین لباسشویی اسنوا یک برند معتبر و جهانی در بین تمام ماشین لباسشویی های موجود در دنیا است. این صفحه شما را از ویژگی های یکتا و خاص ماشین لباسشویی که آن را از دیگر ماشین لباسشویی های موجود متمایز کرده است، آگاه می کند. سرویس، نگهداری و تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا به زبان ساده به علاقمندان به تعمیرات و سرویس کاری در این مقاله توضیح داده می شود تا آنها بتوانند سرویس کار و تعمیر کننده ماشین لباسشویی اسنوا خود باشند.

 

مراحل از تماس تا رفع عیب ماشین لباسشویی اسنوا ( عیب یابی ماشین لباسشویی اسنوا )

1 : ابتدا با نزدیکترین شعبه  تعمیرگاه و نمایندگی مجاز ماشین لباسشویی اسنوا خود در زیر تماس حاصل فرمایید .

2 : در صورت تماس با اپراتور ؛ مشاوره رایگان انجام میگردد تا رفع عیب شود .

3 : در صورتیکه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار ماشین لباسشویی اسنوا ) به محل شما اعزام میگردد .

4 : تمامی خدمات مجموعه آی پی دارای یکسال ضمانتنامه رسمی میباشد ..

نکات ایمنی مقدماتی هنگام استفاده از لباسشویی اسنوا در نمایندگی تعمیرات

 1. لباس شویی اسنوا جهت استفاده خانگی طراحی شده است بنابراین باید از آن استفاده نامتعارف نکنید.
 2. هنگامی که ماشین لباسشویی را بر روی جسمی همانند موکت قرار می دهید به گردش هوا نیز توجه داشته باشید.
 3. اگر لباسی آلوده به مواد نفتی است .باید آلودگی مربوطه را با مواد شوینده ابتدا پاک کرده سپس بعد از خشک شدن لباس آن را به وسیله دستگاه بشویید.
 4. هنگامی که وسائلی همانند پرده یا پتو را به دستگاه برای شستشو می دهید . بعد از شستشو توجه داشته باشید فیلتر دستگاه نیاز به تمیز کردن دارد یا خیر.
 5. از شیرهای برقی دستگاه به خوبی مراقبت کنید و از آسیب به آن ها جلوگیری کنید و هنگامی که می خواهید دستگاه را راه اندازی کنید توجه داشته باشید که شیر اطمینان باز است.
 6. به دلیل اینکه هنگام استفاده از مواد شوینده هایی که مخصوص دستگاه نیست بخش هیدرواستات دستگاه آسیب می بیند حتما از مواد شوینده ای که مختص ماشین لباسشویی است استفاده کنید.

توجه : با رعایت نکات ایمنی نیاز خود را به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا به حداقل برسانید .

نکات ایمنی که باید در حین راه اندازی و نصب ماشین لباسشویی اسنوا توسط نمایندگی تعمیر رعایت شود :

 1. دو شاخه برق لباسشویی اسنوا باید به یک پریزی که ارت دارد متصل شود. و به قابلیت دسترسی آسان به پریز نیز توجه داشته باشید.
 2. هنگامی که می خواهید ماشین لباسشویی اسنوا را راه اندازی کنید حتما از سلامت سیم آگاهی داشته باشد ونباید آسیبی در سیم دستگاه مشاهده شود تا نیازمند تعمیر نشوید .
 3. هنگام اتمام کار ماشین لباسشویی اسنوا برای بیرون کشیدن دستگاه دوشاخه ی برق آن را از پشت بگیرید.
 4. یکی از مسائلی باید رعایت شود بحث هوای عبوری از کف دستگاه و یا دیوار های اطراف است که در این جا باید فاصله ی 5 سانتی متری را مد نظر قرار داد.
 5. برای اینکه برنامه شستشوی مورد نظر خود را پیاده سازی کنید حتما هنگامی که لباسشویی اسنوا خاموش است اقدام به تنظیم ولوم دستگاه کنید و آن را روی برنامه ی شستشوی مورد نظر خود قرار دهید.
 6. هنگام کار با ماشین لباسشویی اسنوا اقدام به باز کردن محفظه ای که مخصوص قرار دادن مواد شوینده است نکنید.
 7. قبل از استفاده از ماشین لباسشویی لباس های خود را از نظر اینکه دکمه ها بسته و پارگی نداشته باشند بررسی کنید.
 8. اگر دیده باشید خیلی از خانواده ها برای تزئین از پوشش های پلاستیکی زینتی بر روی ماشین لباسشویی استفاده می کنند که این کار اصلا مناسب نیست.
 9. بعد از اینکه شستشوی شما به اتمام رسید درب دستگاه را باز گذاشته تا جریان هوا وجود داشته باشد.

چگونه ماشین لباسشویی اسنوا را خودتان تعمیر کنید؟

ماشین لباسشویی اسنوا یک روز به صورت حرفه ای و مناسب لباس هایتان را می چرخاند و تکان می دهد. روز بعد به درستی و مطابق اصالت خود عمل نمی کند. آیا ماشین لباسشویی شما شروع به رفتار اشتباهی کرده است؟

برای ماشینی که به سختی کار می کند، تعجب آور نیست که لباس شویی شما کار خود را متوقف کند یا اغلب ضعیف کار کند. به جای تماس با یک تکنسین یا سرویسکار، چطور است که برای تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا خودتان تلاش کنید؟ بسیاری از این تعمیرات نیاز به ابزار ساده دارند و می توانند توسط صاحب خانه هایی که مهارت های تعمیراتی دستگاه های محدودی را دارند مورد استفاده قرار بگیرند.

خطاهای ماشین لباس شویی اسنوا و روش های برطرف کردن آنها در نمایندگی تعمیرات :

1-ماشین لباسشویی اسنوا شروع نمی کند.

مشکل:

شما لباس را در ماشین لباسشویی قرار داده اید، دکمه "روشن" را هم فشار داده اید و هیچ اتفاقی نمی افتد.

راه حل:

 • سیم برق را در پشت ماشین لباسشویی چک کنید تا اطمینان حاصل شود که آن وصل شده است. با توجه به حرکات شدید ماشین لباسشویی، ممکن است سیم برق جدا شده باشد و برق قطع شده باشد.
 • آیا قطع کننده مدار در ماشین لباسشویی غیر فعال شده است؟ این موضوع را بررسی کنید. برای بررسی دوباره قطع کننده مدار، ابتدا باید آن را خاموش کنید و سپس دوباره روشن کنید.
 • قفل درب جلو ماشین لباسشویی اسنوا شما ممکن است معیوب باشد. شما می توانید این موضوع را با تنظیم دستگاه به حالت "روشن" و سپس به سوراخ با انتهای قلم فشار آوردن امتحان کنید. اگر به درستی کار کند، آب باید شروع به پر شدن بکند حتی اگر درب باز باشد.
 • واشر لباس های پوشش داده شده با خطوط و باقی مانده استسوپاپ درب اتوماتیک لودر بالا ممکن است معیوب باشد. شما می توانید این را با تنظیم دستگاه به "روشن" و سپس به سوراخ با پایان ناله قلم فشار دهید. اگر به درستی کار کنید، آب باید شروع به پر کردن کند حتی اگر درب باز باشد.

2-ماشین لباسشویی اسنوا لباس هایی را که کرک و پرز آنها را فراگرفته است، نمی شوید.

مشکل:

پس از شستن لباس خود، آن را برای اینکه مطمئن شوید کاملاً تمیز و پاک است و در آن مو و سایر آلودگی های سبک قرار ندارد، برمی دارید اما هنوز مو و آشغال های کوچکی را می بینید.

راه حل:

 • از زیاد پر کردن ماشین لباسشویی خود پرهیز کنید. یک لباسشویی کاملاً پر فضای کافی برای آبرسانی و شستشوی تمیز کرک و پرزها و آشغال های باقی مانده ندارد. برای حداکثر باری که ماشین لباسشویی می تواند تحمل کند و شستشو دهد از دفترچه راهنما لباسشویی اسنوا یا کتابچه راهنما ماشین لباسشویی اسنوا جهت مشورت استفاده کنید.
 • از مواد شوینده کمتری استفاده کنید. مواد شوینده بیش از حد می تواند جایگزین کرک و پرز و دیگر مواد مضر بر روی لباس ها شود.
 • لباسها و سایر موارد مربوط به حیوانات خانگی (ملافه، اسباب بازی ها، و غیره) را بطور جداگانه از بقیه لباس ها بشویید. اگر وسایل حیوان خانگی تان خیلی کثیف می باشد، پس از شستشو آنها را با دست بشویید.

3-ماشین لباسشویی اسنوا لباسها را نمی چرخاند.

مشکل:

ماشین لباسشویی خودش تکان می خورد و کار می کند، اما از چرخش خودداری می کند.

راه حل:

 • سعی کنید لباس ها را دوباره توزیع کنید هنگامی که ماشین لباسشویی اسنوا از تعادل خارج می شود، به طور خودکار متوقف خواهد شد تا زمانی که شما بتوانید لباس ها را در تعادل کنارهم در ماشین لباسشویی اسنوا قرار دهید. پس از توزیع مجدد لباس، دوباره درب را ببندید. اگر توزیع بار صحیح باشد، دستگاه باید به طور خودکار چرخش داشته باشد.
 • سطح دستگاه را بررسی کنید. خیلی شبیه به مرحله قبلی، دستگاه خارج از سطح چرخش را متوقف می کند. با یک سطح حباب این موضوع را بررسی کنید و با تنظیم پاها دستگاه را به سطح برسانید.
 • پمپ تخلیه و شلنگ تخلیه را بررسی کنید. موارد کوچک ممکن است سیستم تخلیه دستگاه را مسدود کند. شما ممکن است قادر به بررسی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بدون برداشتن آن از سرجایش باشید. سرانجام شلنگ را چک کنید زیرا ممکن است که از پشت دستگاه که به قسمت تخلیه منتهی می شود مسدود شده باشد.

4-ماشین لباسشویی اسنوا صدای بلند ایجاد کند.

مشکل:

هنگامی که ماشین لباسشویی می چرخد، باعث می شود تا صداهای تند و تیز ایجاد شود.

یاطاقان های مستقر در زیر طشت ممکن است فرسوده باشند و نیاز به جایگزینی داشته باشند.

اگر یک صدای جیر جیر می شنوید، یاطاقان لوله ممکن است نیاز به روانکاری داشته باشد.

تسمه یا قرقره موتور درایو ممکن است زوار در رفته باشد. این تعمیر نسبتا درگیر کننده است که در آن شما نیاز به جدا کردن مقدار قابل توجهی از ماشین برای رسیدن به موتور دارید.

تسمه قرقره پمپ می تواند ترک خورده، فرسوده شده یا خارج از فرم مناسبش باشد. اغلب تسمه نیز مانند لاستیک سوزان بو می دهد.

آیا بهتر است ماشین لباسشویی اسنوا جدیدی بخرم یا آن را تعمیر کنم ؟

صبح جمعه است و حوله ها و لباس های مدرسه بچه ها در تمام طول هفته بر روی هم جمع شده اند و وقت آن است که پارچه های تخت خواب را بشورید و عوض کنید. شما ماشین لباسشویی را برای اولین بار از کلی لباس پر کرده اید، اما زمانی که دکمه شروع را فشار می دهید، چیزی اتفاق نمی افتد. هراس و ناراحتی پس از چند دقیقه از کار نکردن دستگاه بدون هیچ موفقیتی سراسر وجود شما را در بر می گیرد. شما گزینه های خود را در نظر می گیرید، آن را جایگزین یا تعمیر کنید؟ پاسخ مثبت خواهد بود اگر چیزی مانند توستر باشد که کوچکتر و ارزان تر است. اما با کمی تحقیق، خودآزمایی و محاسبات از طریق ریاضی پایه شما می توانید تصمیم صحیحی بگیرید و ببینید کدام به صرفه تر و با دوام تر است.

همانطور که با سرمایه گذاری های دیگر، از شما چند سوال در باره بودجه، ارزش ها و ویژگی های مورد نظر تان می پرسند تا این سوالها بتواند به شما کمک کنند تا تصمیم بگیرید که روزی آن تصمیم را انجام دهید و خرید دستگاه را انجام دهید یا خیر. اولین گام شما این است که متوجه شوید چه اتفاقی در ماشین لباسشویی اسنوا شما رخ داده است و هزینه آن برای تعمیر چقدر است، سپس مسئله برخورد با مشکلات و استرس در مورد موضوع به وجود می آید.

اگر لباسشویی اسنوا شما هنوز گارانتی دارد، ممکن است مجبور نباشید پول نقد را بپردازید. متاسفانه، اگر ماشین لباسشویی اسنوا شما مدت گارانتی اش تمام شده باشد، همه چیز به شما بستگی دارد. هر چند شرکت تعمیر لوازم خانگی آی.پی امداد را پیدا کنید که مایل است مشکلات را با تلفن تشخیص دهد. تکنسین های دیگر برای آمدن به محل و تشخیص مشکل هزینه می گیرند اما ممکن است این شرکت های تلفنی هزینه های فوق را از کل قیمت کار تعمیرات کسر کنند. برای پرداخت هزینه اضافی برای قرار ملاقات های آخر هفته و یا بعد از ساعت آمادگی داشته باشید.

یکی از مسائل مورد توجه این است: اگر هزینه تعمیر دستگاه را 50 درصد یا بیشتر از قیمت خرید اولیه تعیین کردند، باید آن را جایگزین کنید. افراد دیگر دارای آستانه تحمل پایین تر هستند و توصیه می کنند که یک وسیله مهم را کنار بگذارید اگر هزینه های تعمیر آن وسیله حداقل 40 درصد از آنچه که شما باید هنگام خرید دستگاه پرداخت کنید، باشد.

تعمیرکار ماشین لباسشویی اسنوا

1-ماشین لباسشویی اسنوا را بیش از حد پر نکنید و لباسها را مرتب درون مخزن لباسها قرار دهید.

2-اگر لباسشویی اسنوا شما با فشار کم آب یا وارد نشدن آب به داخل مخزن روبرو است شیر ورودی را چک کنید زیرا آب در ناحیه ورودی انباشته می شود.

3-اگر ماشین لباسشویی اسنوا شما  صدای جیر جیر می دهد و می خواهید که خودتان سرویس کاری را انجام دهید بهتر است اتصالات طشت شستشو را با روغن زیتون یا روغن چرخ خیاطی روغن کاری کنید.

4-جرم گیری ماشین لباسشویی را با استفاده از مواد شوینده مناسب و اورجینال انجام دهید و با هر چیزی ماشین لباسشویی را جرم گیری و تمیز نکنید. پودر ماشین لباسشویی را در کشوی مربوطه بریزید و از پودر دستی استفاده نکنید. پودر ماشین لباسشویی را در کشوی مخصوص به اندازه مناسب و نه کم تر و نه بیش تر داخل کشو بریزید.

4- رسوبات فیلتر خروجی آب را مسدود می کنند و باید هر چند وقت یکبار تمیز و سرویس کاری شوند زیرا از خروج آب ممانعت به عمل می آورند.

5- لاستیک دور درب ماشین لباسشویی اسنوا مانند سایر لاستیک های موجود در بازار بسیار نرم و منعطف است و نیاز به تمیز شدن دارد. میکروب و قارچ و باکتری روی لاستیک و داخل مخزن می نشیند پس بهتر است بسیار آرام این قسمت ها با پارچه و دستمال تمیز شوند بدون اینکه به لاستیک فشار آورده شود و پاره شود.

6-اگر ماشین لباسشویی یا قسمت هایی از آن زنگ بزنند لکه های نارنجی روی لباس ها پس از شستشو ایجاد می شوند که نشان دهنده این است که لباسشویی نیاز به تعمیرات دارد .

ماشین لباسشویی اسنوا دارای چه مزایا و ویژگی هایی است؟

 • -ماشین لباسشویی اسنوا دارای ظرفیت های متفاوت و طراحی های متنوع و بسیار جذاب برای زوج های جوان و سخت پسند است. ظرفیت 5، 6، 7، 8 و 9 کیلویی موجود است.
 • -رتبه انرژی  A+++برای صرفه جویی در انرژی در طرح های جدید آن به کار رفته است
 • سیستم های شست و شوی متفاوت نظیر سیستم شستشوی حباب ساز، تاخیری، ضد چروک، با ذخیره زمانی و اقتصادی با مصرف آب و برق کم تر و ... از جمله سیستم های شستشوی جدید و سلیقه ای است که در این دستگاه تعبیه شده است.
 • ماشین لباسشویی اسنوا مجهز به صفحه نمایش LCD و کنترل پنل برای انتخاب برنامه شستشوی دلخواه است.
 •  شستشو بدون صدا و لرزش با دور مناسب و قابل تنظیم را برای مصرف کنندگان این نوع ماشین لباسشویی فراهم می آورد.
 •  ماشین لباسشویی اسنوا گارانتی و خدمات پس از فروش دارد.

توضیحاتی در مورد انتخاب برنامه شستشو لباسشویی اسنوا در نمایندگی تعمیرات

 1. برای تنظیم برنامه شستشو را می توانید در هر دو جهت بچرخانید.
 2. به یادداشته باشید برای اینکه بخواهید تغییر یا انتخاب برنامه شستو را انجام دهید ضروری است که لباسشویی RESET شود.
 3. در مورد ولوم انتخاب دمای شتشو باید گفت که این مورد را باید بر اساس جنسی که لباس شما دارد انتخاب کنید.باز دهی دمایی نیز بین 30 تا 90 درجه می باشد و در صورتیکه ولوم را بر روی ستاره قرار دهید باعث خواهد شد که دستگاه بدون آب گرم برنامه شستشو را اجرا کند.
 4. محفظه ی مواد شوینده دارای سه قسمت است . این سه قسمت یا به عبارت دیگر این سه محفظه هر کدام نقشی دارند. محفظه اول مخصوص مواد شوینده برای برنامه پیش شستشو است. محفظه دوم مربوطه به مواد شوینده جهت استفاده از برنامه Quick و شستشوی اصلی است.محفظه ی سوم نیز برای استفاده از مواد معطر،مایعات نرم کننده و موادی که سفید کننده هستند تعبیه شده است.
 5. لباسشویی اسنوا دارای سیستم آبکشی اضافه است.البته این برنامه زمانی استفاده خواهد شد که لباس های مورد شستشو نخی، دارای الیاف مصنوعی، ابریشمی و... باشد.
 6. یک برنامه به نام غوطه وری و ضد چروک نیز در این ماشین لباسشویی تعبیه شده است.که توسط این عملکرد چروکی که در لباس ها موجود است کاهش پیدا می کند اما به یادداشت باشید این سیستم برای شستن الیاف مصنوعی،پشمی ، نخی ، ابریشمی می باشد.
 7. در صورتی که لباس هایی دارید که اتو کردن آنها دشوار است می توانید از دکمه حذف خشک کن استفاده کنید.که در اینصورت خشک کن دستگاه غیرفعال خواهد شد.البته لازم به ذکر است این آیتم فقط در سری مدلهای AL موجود است.
 8. ماشین لباسشویی اسنوا دارای سیستمی جهت کاهش آب مصرفی است و هنگامی که مقدار لباس های شما کم باشد می توانید از آن استفاده کنید که البته در این صورت نیاز به مواد شوینده کمتر می شود.این برنامه در سری مدهای Al و SS دیده می شود.
 9. توجه کنید هنگامی که درجه حرارتی برا یک برنامه شستشو اعلام می شود منظور حداکثر درجه حرارت می باشد.
 10. امکان این مسئله وجود دارد که شما هنگام شستن ژاکت برای استفاده از برنامه خشک کن با مشکل روبرو شوید در این صورت اگر خشک کن عمل نکرد آنرا مجددا تنظیم کنید.

حافظه تنظیمات شستشو

در این ماشین لباسشویی برنامه ای وجود دارد که باعث می شود هر گاه در حین شستشوی لباس برق قطع شد. با وصل شدن مجدد جریان برق برنامه شستشو ادامه داده شود.

پیغام های خطا در ماشین لباسشویی اسنوا

Err 1 : در اینصورت چراغ درب دستگاه روشن نمی شود که  دلیل آن بسته نشدن صحیح درب می باشد.

Err 2: در صورتی که دیده شود که چراغ درب دستگاه در در هر 4 ثانیه، دوبار چشمک زند که نشانگر اشکال در تخلیه بوده و لازم است به پاک کردن فیلتر پرداخت لوله تخلیه را باید از نظر گرفتگی بررسی کرد .

Err 3: اگر چراغ درب دستگاه در هر 4 ثانیه سه بار چشمک زد نشان دهنده این است که سنسور حرارتی اتصالش کوتاه یا  باز شده است. برای رفع این مشکل نیاز است که با خدمات پشتیبانی نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا تماس بگیرید.

Err 6 : در صورتی که سرعت موتور دستگاه  شما خیلی تند یا کند باشد چراغ دستگاه در فاصله هر 4 ثانیه، 6 بار چشمک می زند. برای رفع این مشکل نیاز است که با خدمات تعمیرگاه مجاز لباسشویی اسنوا تماس بگیرید.

تعمیر لباسشویی اسنوا

لباسشویی های اسنوا به گونه ای طراحی شده اند که در درجه اول کمترین میزان مصرف انرژی , مواد شوینده و آب را از نظر استاندارد های جهانی دارا هستنند.

علاوه بر این لباسشویی اسنوا دارای سستم حباب ساز نیز هست که ضمن کاهش آسیب رسانی به لباس ها سبب افزایش قدرت شویندگی نیز میشود.

اسنوا در طراحی لباسشویی های خود امکانی را فراهم آورده است که شما میتوانید با توجه به مقدار لباس ها زمان شستوشو و مقدار آب ورودی را تنظیم کنید.

در هنگام خرید لباسشویی اسنوا تکنسین اعزامی از نمایندگی خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی اسنوا به طور کامل به شما برنامه های لباسشویی اسنوا را توضیح میدهد اما اگر سوالی برایتان پیش آمد با نمایندگی رسمی اسنوا و یا نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا تماس بگیرید تا به صورت تلفنی و رایگان به سوال شما پاسخ داده شود.

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و...

(20 خط ):26154968

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و ...

(20 خط ):22729703

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و ...

(20 خط ):44840509

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و...

(20 خط ):88986181

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در شهرک غرب و سعادت آباد

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و...

(20 خط ):88959591

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و ...

(20 خط ):77170036

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و ...

(20 خط ) :66715774

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

تعمیرات یخچال فریزر اسنوا ، تعمیرات ساید بای ساید اسنوا ، تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا ، تعمیرات جاروبرقی اسنوا ، تعمیرات اجاق گاز اسنوا

نمایندگی اسنوا

 

No votes yet.
Please wait...

80 دیدگاه

 • ناشناس

  ممون از زحماتتون.

  No votes yet.
  Please wait...
 • ناشناس

  باسلام، یک ماشین لباسشویی اسنوا تمام اتومات در کارگاه داریم که دیگ ان از مرکز منحرف شده و در پایین از کمکهای ان روغن نشت کرده سوال من این است که با تعویض کمکها بالانس وتنظیم دیگ درست می شود؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، کاسه نمد ، بلبرینگ و میل شفت ماشین لباسشویی اسنول شما نیاز به چک کردن دارد و برای تعمیرات نیاز به تعمیرکار لباسشویی اسنوا دارید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • الف . خدادادی

  با سلام لباسشوئی اسنوا گرفتم حدود دو هفته ای میشه هم لرزش زیاده هم در وسط شستشو iE میزنه بد جوری ضد حال زده میتونم با استفاده از گارانتیش تعویضش کنم راهنمایی کنید لطفا

  Rating: 2.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، لطفا با گروه انتخاب و شماره مندرج شده در برگه گارانتی نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا خود تماس حاصل نمایید .

   Rating: 3.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • وحید مهرنیا

  باسلام . ماشین لباسشویی اسنوا داریم به محض روشن شدن میره رو دور تند و میچرخه و اصلا اب داخل ماشین نمیاد . ممنون میشم اگر کمک کنید مشکل رو بهم بگید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برد لباسشویی اسنوا شما مشکل دارد .

   Rating: 1.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • ناشناس

  علت کف نکردن پودر در ماشین لباسشویی اسنوا چیه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، آب داخل ماشین نمیاد ، برد لباسشویی میتونه مشکل داشته باشه ، اتصالات پشت جاپودری لباسشویی خود را چک کنید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • لاله قاضی فرد

  ماشین لباسشوئی اسنوا 7کیلوئى دارم از دیروز وقتی ماشین خاموش است خودبه خود اب تو ی ماشین جمع میشه .اشکال ازشیرآب ورودی است یا خود ماشین؟؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، شیربرقی لباسشویی اسنوا شما مشکل دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ذوالفقاری

  سلام یه ماشین لباسشویی اسنوا دارم آبگیری میکنه ولی در مرحله چرخش موتورش راه نمی افته و خطای b3 نمایش میده بنظرتون مشکلش چیه؟

  Rating: 2.5/5. From 2 votes.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، تسمه لباسشویی اسنوا و برد الکترونیکی و خازن موتور را چک کنید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • فری

  سلا ملباسشویی اسنوا دارم که ارورش به این شکله که سه تا چشمک میزنند قطع میشه دوباره سه تا چشمک میزنند دلیلش چیه

  Rating: 4.0/5. From 3 votes.
  Please wait...
 • مسلم نادری

  سلام یه لباسشویی اسنوا 7 کیلویی دارم که وقتی رو آب کشی میرو و. صدای تق تق زیادی میده بلبرینگ ها. کاسه نمد روعوض کردم ولی درست نشد امکانش هست که دیگ استیلش تاب ورداشته باشه اگه اینجوریه قیمت دیگ خالی چنده. ممنون از راهنمایی تون.

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، کمک لباسشویی اسنوا ، وزنه روی دیگ و پایه های زیر لباسشویی را چک کنید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • فری

  ماشین لباسشویی من 3 تا چشمک میزنه قطع میشه دوباره چشمک میزنه قطع میشه و شروع به کار نمیکنه

  Rating: 3.5/5. From 2 votes.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، تایمر لباسشویی اسنوا خود را چک کنید .

   No votes yet.
   Please wait...
  • مدیر

   یک بار هم از برق بکشید بیرون دوباره بزنید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • فری

  ارور لباسشویی من هم 3 تا چشمک پشت سره هم و کار نکردن دستگاهه

  No votes yet.
  Please wait...
 • فرهاد پهلوانی

  سلام لباسشویی اسنوا 7 کیلویی داریم هنگام آبکشی رو یه سرعت خاصی نه سرعت آخرش، کمی مانده به آخرین سرعت برسه صدای تق تق شدید میده با تعویض بلبرینگ و کاسه نمد و کمک ها و تراز نمودن دقیق پایه ها و همچنین چک کردن وزنه روی لباسشویی مشکل رلباسشوییدر صورت امکان رهنمایی کنید ممنون اگه ایراد از دیگ استیله قیمت رو بگیین .با تشکر.

  No votes yet.
  Please wait...
 • بهمن

  با سلام ماشین لباسشویی 5 کیلو داریم در آخر وقتی میخاد بیوفته دو رتند وای میسته نمیره و ابشم خالی نمیکنه

  Rating: 3.0/5. From 2 votes.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام تایمر و پمپ تخلیه لباسشویی اسنوا خود را چک کنید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • صمیمی

  سلام لباسشویی ۵کیلویی اسنوا روبه مدت٢ماهه خریداری کردم تاالان فقط ۵بارسرویس کارفرستادن والان اصلا کارنمیکنه روشن میشه ولی شستشو انجام نمیشه اینبارمشکل ازکجاست؟٠

  Rating: 3.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، لطفا جهت خدمات با شماره نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید ، چنانچه گارانتی شما گروه انتخاب باشد همان روز اول مشکل برطرف میشود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ناشناس

  سلام. ماشین لباس شویی اسنوا خریدم. دو ماه نمیشه نصب کردم. هنگام خشک کردن، ابتدای حرکت و موقع ایستادن تق تق صدا میده

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، لطفا پایه های لباسشویی اسنوا خود را تراز نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • م کریمی

  سلام لباسشویی ۷کیلویی دارم صدای کارکردنش میاد ولی قسمت داخل لباسشویی نمیچرخه علت چیه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، تسمه لباسشویی اسنوا خود را چک نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • نظری

  سلام خسته نباشید یه ماشین لباسشویی 7 کیلویی اسنوا بدون تسمه دارم تازگیها موقع تخلیه ابش صدایی عجیب ازش میاد تقریبا مثل صدای روشن کردن نیسانه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، شما نیاز به تعمیرکار ماشین لباسشویی اسنوا دارید و همچنین چنانچه فنی هستید ، پمپ تخلیه لباسشویی اسنوا خود را چک نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • اسدی

  با سلام و وقت بخير
  هیدروستات لباسشویی ۷کیلو اسنوای ما سوخته،سوالم درمورد تعویض اون هست،لطفاً راهنمایی کنید که چطور انجام بدیم، برای درآوردن هیدروستات سوخته مشکل داریم که چطور از جا درمياد؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، شما نیاز به تعمیرکار ماشین لباسشویی اسنوا دارید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • لیلا عباسی

  سلام ی ماشین لباسشویی ۷کیلویی دارم که حدود سه ساله ازش استفاده میکنم . جدیدا موقع ابکشی صدای تق تق میده و خشک کنش هم خوب کار نمیکنه مشکلش چیه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام تایمر لباسشویی اسنوا شما مشکل دارد و بدانید که نیاز به تعمیرکار لباسشویی اسنوا دارید .

   Rating: 4.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • ناشناس

  سلام قفل درب بعداز اتمام کار باز نمیشود موسوی

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، میکروسوئیچ لباسشویی اسنوا شما مشکل دارد ، شما نیاز به تعمیرکار لباسشویی اسنوا دارید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • احمد فرهادی

  با سلام. لباسشویی اسنوا پنج کیلو دارم. هنگام تنظیم درجه روی 4، اشتباها روی 3 تنظیم شده. بعد از نیم ساعت کار کردن خاموش شده و روشن نمیشه. لطفاً راهنمایی کنید. ممنون

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، تایمر لباسشویی اسنوا شما نیاز به تعمیر دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • حسن

  باعرض سلام ماشین لباسشویی 1031 برخی اوقات هنگام کار کردن خاموش میشود گاهی دو سه دقیقه بعداز روشن شدن وگاهی نیم ساعت بعد از روشن شدن. بعداز خاموش شدن فقط چراغ قفل در روشن می ماند و تمام صفحه خاموش است. اشکال از کجاست؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برد الکترونیکی لباسشویی اسنوا شما مشکل دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • امیرعباس سلاحی

  سلام خسته نباشید
  جسارتا قیمت تسمه لباسشویی اسنوا چه قیمت هست همراه باتعویض؟ برای قیمت تسمه تعمیرکار گفتن جنسش المانی هست و اصل ۳۵ هزارتومن پول گرفتن ممنون میشم اگه بگید هزینه تسمه و اجرت نصب چقدر است؟

  No votes yet.
  Please wait...
 • نورافکن

  سلام لباسشویی ما چن دور کار میکنه بعد چن تا چشمک میزنه خاموش میشه،تایمری هم ک تنظیم میکنیم براش اصلا ازش کم نمیشه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، تایمر لباسشویی اسنوا شما مشکل دارد و شما نیاز به تعمیرکار لباسشویی اسنوا دارید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • بهزاد

  با سلام خسته نباشید
  لباسشویی ما سبد گردون شکسته افتاده داخل وان راهنمایی کنید شهر قدس(‌قعله حسن خان) ‌قطعات یدکی اسنوا دارد یا خیر

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام لطفا وارد سایت اسنوا شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • افسانه روستایی

  سلام من برج نه پارسال لباسشویی خریدم ی دوسه ماه اول خوب بود الان رو 30 دقیقه ک میزارم یهو از 30دقیقه میاد رو 24دقیقه بعد چهر دقیقه میشوره میره رو مراحل ابکشی و خشکن یعنی کلا پنج دقیقه شستشو میکنه و لباس تمیز نمیکنه مشکل از کجاس ممنون

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، نوسانات برق باعث اختلال در برد الکترونیکی شما شده ست . لطفا لز خدمات گارانتی نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • زیبا کیان

  سلام….ی ماشین لباسشویی قدیمی اسنوا داشتم که مدتها ازش استفاده نمیکردم… دیروز ی تعمیرکار آوردم که درستش کرد اما نمیدونم چرا آب از داخل کشو که پودر میریزم نمیره تو سطل و اصلن پودر و نمیبره داخل…بعد شلنگش که روی زمین باشه همه ی آب و پودرو همون اول میده بیرون…چیکار کنم؟ لطفن راهنمایی کنین
  سپاس

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، شیر برقی لباسشویی اسنوا شما مشکل دارد .

   Rating: 5.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • زیبا کیان

  سلام
  من‌ی ماشین لباسشویی قدیمی اسنوا داشتم که مدت ها ازش استفاده نکرده بودم…دیروز ی تعمیر کار آوردم که درستش کرد اما امروز دیدم لباس که میریزم و در و میبندم آب و پودر و از شلنگ میده بیرون و واسه خودش میچرخه…چند بارم رو درجه که آب باید بیاد تو لگن گیر کرد و پر آب شده بود سطل

  No votes yet.
  Please wait...
 • سهراب امینی

  باسلام وخسته نباشد خدمت تمامی پرسنل زحمت کش من یک ماشین لباسشویی اسنوا 7 کیلویی دارم که حدود 5 ساله داره کار میکنه تازگی ها برای تمیز کردن متوجه شدم که 2 تا کمک زیر دیگ حالت روغن زرد زیادی از کمک ها بیرون زده بود وخیلی سفت کار میکنند در ضمن ماشین کل فرآیند شستشو رو تا به آخر انجام میده فقط صدا و لرزشش بیشتر شده خاستم بدون که مشکل از کمک فنرهاش هست .ممنون

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، کمک فنر لباسشویی اسنوا شما مشکل دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • زهرا جمالی

  سلام
  من لباسشویی هفت کیلوی اسنوا دارم که موقع ابکشی و خشک کردن رو درجه ی 11 میمونه تقریبا سه چهار دقیقه رو همین حالت میمونه بعد با صدای زیاد شروع ب چرخیدن میکنه
  لطفا راهنمایی کنید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برد لباسشویی اسنوا شما مشکل دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • مهران

  سلام خسته نباشید یه لباس شویی دارم بازش کردم یکم از تعمیر برد سر در میارم رله اولش موقع وصل برق وز وز میکنه بعد 5 ثانیه وصل میشه لباس شویی هم موردی نداره فقط لحظه اول رلش سرو صدا میکنه ممنون میشم راهنمایی کنید ایراد از کدوم قطعس همون رله ای که چسبیده بغل ترانس برد

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
 • پورمحمود

  ماشین لبایشویی من برای خفت سال پیشه٫الان مدتی بود بد کار میکرد و جدیدا دیگه کلا کار نمیکنه٫شما استان گیلان رشت خدمات وس. از فروش ندارید؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، تایمر لباسشویی اسنوا خود را چک نمایید ، ضمنا با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا گروه انتخاب در استان گیلان میتوانید به رفع عیب بپردازید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • سهراب امینی

  باسلام وخسته نباشید من یک ماشین 7کیلویی اسنوا دارم که 5 سال دارمش یک ماه است کلیه فرآیند شستشو را تا آخر انجام می دهد ولی پمپ تخلیه وقتی که می خواهد آب را تخلیه کند کامل تخلیه میکند تا موقعی که روی خشک کن میرود اوجا اندازه یک لیوان آب تمیز از دریچه خروج آب یاهمان فیلتر یا شلنگ کنار فیلتر که باز میکنی این آب بیرون میاد حالا خاستم بدونم پمپ اشکال دارد یا خیر ممنون میشم راهنمایی کنید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، احتمال خرابی پمپ تخلیه میباشد و بدانید که شما به خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا نیاز دارید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • میثم

  سلام خسته نباشید

  ماشین اسنوا مدل ۱۲ سال پیش( تقریبا شبیه این مدله ظاهرشSWD SS80

  مدتی بود که ابکش و خشکنش کار نمیکرد..و لباس همراه اب از ماشین خارج میکردیم…و صدا بلندی هم میداد

  کسی اوردیم گفت از پمپه ..پمپ تخلیه تعویض کرد

  بعد تعویض پمپ اما باز همون مشکل داشت
  یعنی صدای بلند زیاد…و عدم تخلیه اب

  بردیمش تعمیرگاه …روشن کرد..بدون لباس و اب ماشین تست کرد

  اما توی همون تعمیرگاه ماشین خاموش شدو سریع داغ کرد

  اون صاحب تعمیرگاه مدعی شد کل مشکل از نیم سوز شدن موتوره..و باید سیم کشی صورت بگیره..و هزینه سیم کشی یک قسمت موتور ۵۰۰ هزار تومان میشه..

  سوال من اینکه با توجه به تخصص و تجربه شما

  ایا ممکنه مشکل عدم اب کشی و صداهای بلند ..بخاطر نیم سوز شدن موتور ماشین لباسشویی بوده باشه؟

  یا اینکه نوع تست خالی وبدون اب ماشین ..توسط خود تعمیرکار که باعث خاموش شن ناگهانی ماشین شده ؛ علت اصلی خسارت و نیم سوز شدن ماشین باشه؟
  ایا هزینه سیم کشی یکطرف موتور ماشین اسنوا با قیمت ۵۰۰ هزار معقوله؟

  ممنون اگه بنده بی جواب نذارید

  تشکر

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، قطعات باید چک شود ، حتما از خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • اصغراحمدی

  سلام خسته نباشیدقیمت واشرداخل لباسشویی رومیخاستم بدونم مرسی

  No votes yet.
  Please wait...
 • زهرا مجيدي

  مشكل لباسشويي ما آب مي دهد چندين سال است اين مشكل را دارد و تعميركار اسنوا هم چند باري آمده ولي باز اين مشكل وجود دارد لطفا راهكار اساسي ارائه فرمائيد

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، خرطومی ها ، اتصالات ، لاستیک باید چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • مختار هژبری

  سلام ماشین لباس شویی 7 کیلو 4 ساله خریداری شده(جهاز بود) سه هفته است راه اندازی کردیم ولی تا تایم 11 میاد و دیگه تایمش کمتر نمیشه و خشک نمیکنه
  میتونیم با راهنمایی شما تو خونه درست کنیم ممنون.

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، خیر مشکل از تایمر لباسشویی اسنوا است و باید توسط خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا برطرف شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • محمد نوربخش

  با سلام
  ماشین لباسشوییمدل بهی 618:
  چند روز پیش متوجه شدم کلید روشن و خاموش دستگاه عمل نمی کند سویچ آن را تعویض کردم اما از آن روز به بعد با اینکه دمای آب آن روی صفر تنظیم است، بسیار داغ می شود. دلیل آن چیست؟ آیا ربطی به تعویض سویچ خاموش و روشن دارد؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام اشتباه برنامه میدهید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • هدا روستایی

  سلام قیمت تعمیر برد چقدره

  No votes yet.
  Please wait...
 • علی یدی

  سلام مالباسشویی اسنوا رو 6ساله که داریم هیچ مشکلی نداشته،الان حدود دو ماهه که وسط شستشو خود به خود خاموش میشه از امروز هم آب رو تخلیه نمیکنه چه مشکلی داره

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، قطعات لباسشویی اسنوا باید چک شود تا رفع عیب گردد . برای خدمات از نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ناشناس

  با سلام خدمت شما لباسشویی اسنوا مدل نانو دور خشک کن جابجا میشه پایه و کمک ها رو هم عوض کردم ولی جواب نداد لطفا راهنمایی کنید ممنون

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، وزنه روی لباسشویی اسنوا و فولی را چک نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • هلیا

  باسلام
  سال ۹۱ یه لباسشویی اسنوا مدل SWDF1022 گرفتم ازهمون اولم موقع کار متاسفانه صداش خیلی زیاد بود الان که بچه کوچیک دارم همیشه مزاحم خوابشه آیا راهی داره صداش کمتر بشه؟
  سپاسگزار

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، چه زمانی لباسشویی اسنوا شما صدا میدهد ؟

   No votes yet.
   Please wait...
   • ناشناس

    سلام موقع آبکشی و تخلیه
    البته ناگفته نماند پمپشم تازه عوض کردیم ولی بازم صدا میده

    No votes yet.
    Please wait...
    • مدیر

     سلام ، فولی ، وزنه بتنی روی دیگ ، کاسه نمد ، بلبرینگ و شفت باید چک شود ، برای رفع عیب و تعمیر از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

     No votes yet.
     Please wait...
 • Azamdaneshvar

  سلام خسته نباشید ..لباسهای داخل لباسشویی من گاهی تاید میمونه علتش چیه ‌واگر از کم آبی هست چه مقدار باید اب پر کند

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، مشکل شستشو دارید ، لباسشویی اسنوا شما به خوبی تخلیه نمیکند برای رفع عیب و تعمیر از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • یک دیدگاه بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.