logo logo نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ Bloomberg در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران خدمات عیب یاب یو تعمیر را در محل ارائه می دهد. تعمیرکار متخصص و آموزش دیده آی پی امداد با استفاده از قطعات فابریک به عیب یابی و تعمیر لباسشویی بلومبرگ شما عزیزان می پردازد تا به مانند روز اول از دستگاه خود استفاده نمایید.

با بهره مندی از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ تا 75% در هزینه تعمیر صرفه جویی کنید.

کاربران گرامی هرگونه سوالی در زمینه تعمیرات لباسشویی بلومبرگ دارید، در انتهای صفحه پرسش نمایید تا کارشناسان آی پی امداد به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشند.

ماشین لباسشویی به عنوان یک وسیله پرکاربرد ممکن است به مرور زمان نیاز به تعمیر و یا سرویس داشته باشد. برخی افراد به اشتباه فکر می کنند در صورتی که مبلغ بیشتری هنگام خرید پرداخت کنند، دیگر ماشین لباسشویی آن­ها نیاز به تعمیر و یا سرویس دوره­ ای نخواهد داشت. برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات، دفترچه راهنمای فارسی استفاده از لباسشویی بلومبرگ، علت ارور لباسشویی بلومبرگ و رفع کد خطا و نحوه تعمیر لباسشویی بلومبرگ در این مقاله شرح داده شده است تا با دانش و آگاهی از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی بلومبرگ بهره مند شوید.

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی تعمیر لباسشویی بلومبرگ Bloomberg در تهران

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی تعمیر لباسشویی بلومبرگ Bloomberg در تهران به شرح زیر میباشد:

 1. چنانچه احساس کردید مشکلی در دستگاه شما به وجود آمده، سریعا با نزدیک ترین شعبه نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ تماس حاصل نمایید.
 2. همچنین جهت تسهیل کار، می توانید به ثبت درخواست آنلاین در سایت بپردازید.
 3. بعد از تماس مشخصات شما ثبت می گردد و نام تکنسین با کد اشتراک به همراه شما پیامک می شود.
 4. ظرف مدت کمتر از یک ساعت تعمیرکار ماشین لباسشویی بلومبرگ در محل حاضر می شود.
 5. تکنسین مربوطه بعد از ارائه خدمات به شما فاکتور و ضمانتنامه تقدیم می کند.
 6. در نهایت از شما نسبت به نحوه عملکرد تعمیرکار لباسشویی بلومبرگ نظرسنجی می شود.
 7. هرگونه انتقادی را سرلوحه کار خود قرار می دهیم.

چنانچه به تازگی دستگاه را خریداری نموده اید، با شماره نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی بلومبرگ تماس حاصل نمایید تا از نصب رایگان و خدمات ویژه بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ در تهران

آی.پی امداد با سابقه­ ای طولانی و درخشان در زمینه تعمیر لوازم خانگی با تیمی متشکل از تکنسین­ های کارآزموده آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز است، هدف این مجموعه جلب رضایت مشتریان با انجام تعمیرات در کمترین زمان ممکن است، تعرفه­ های این مجموعه مطابق با سازمان­ های نظارتی مربوطه تعیین شده است.

 • نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ در تهران با استفاده از قطعات فابریک به حفظ کیفیت دستگاه شما کمک می کند.
 • با آموزش تعمیرکاران مجرب به افزایش طول عمر دستگاه شما می افزاید.
 • تعمیرگاه مجاز مرکزی لباسشویی بلومبرگ فاکتور شرح هزینه را برای شفاف سازی به مشتری تقدیم می کند.
 • تمامی خدمات آی پی امداد دارای ضمانتنامه 3 الی 12 ماهه می باشد.

 جهت پرداخت هزینه های کمتر و استفاده از خدمات بهینه حتما با نمایندگی تعمیر لباسشویی بلومبرگ تماس حاصل نمایید.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی بلومبرگ به چه صورت است؟

اینکه خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی بلومبرگ به چه صورت است، پرسشی است که در هنگام خرابی این محصول مصرف کنندگان به دنبال پاسخ آن هستند. برند بلومبرگ مانند بسیاری از برندهای خارجی دیگر به دلیل شرایط خاص سیاسی و اقتصادی، به صورت مستقیم در ایران حضور ندارد و همین مسئله موجب شده تا شرکت های داخلی اقدام به ارائه گارانتی ماشین لباسشویی بلومبرگ کنند. قابل ذکر است که شرکت سهند سرویس خدمات پس از فروش و نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی بلومبرگ را به عهده داشت.

قبل از خرید به مشخصات کارت گارانتی خدمات پس از فروش لباسشویی بلومبرگ توجه نمایید تا از اصالت آن اطمینان حاصل نمایید و به هنگام خرابی دستگاه با خیال راحت از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ بهره مند شوید.

برای دریافت خدمات نمایندگی اصلی تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ می توانید با شماره روی ضمانتنامه محصول تماس حاصل فرمایید. اما اگر از این خدمات رضایت نداشته باشید یا ایراد ماشین لباسشویی شما شامل این خدمات نشود، بهترین راه استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ در آی پی امداد می باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ در محل

تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ در محل نیازمند تخصص است و حتما باید توسط تعمیرکار متخصص و آموزش دیده عیب یابی شود تا به دستگاه شما آسیب نرسد. در نظر داشته باشید که هنگام استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی بلومبرگ در محل علاوه بر اینکه در هزینه ها صرفه جویی نموده اید، از خطرات ناشی انتقال دستگاه به بیرون از منزل در امان خواهید ماند و از نزدیک شاهد خدمات تعمیرکار لباسشویی بلومبرگ خواهید بود.

تعمیرکار لباسشویی بلومبرگ در حین خدمات عیب یابی در منزل شما وظایف زیر را عهده دار می باشد:

 1. سرعت در خدمات
 2. رعایت قوانین مشتری مداری
 3. رعایت نکات بهداشتی
 4. استفاده از قطعات فابریک جهت عیب یابی
 5. رعایت زمانبندی مناسب هنگام حضور در منزل مشتری
 6. ارائه فاکتور و ضمانتنامه بعد از خدمات

تعمیر لباسشویی بلومبرگ توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

طبیعتا خراب ماندن لوازم خانگی برای هیچ کدام از ما خوشایند نیست و هیچ یک از ما دوست نداریم بیش از یک روز با خرابی در دستگاهی آن هم مانند ماشین لباسشویی مواجه باشیم، در همین راستا هم این پرسش که تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ چقدر زمان می برد همواره از سوی مصرف کنندگانی که با خرابی در این دستگاه مواجه می شوند مطرح می شود، اگر این پرسش برای شما هم مظرح است در ادامه با ما همراه باشید.

تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ با تعمیرکار آی پی امداد

پس از ثبت درخواست تعمیر شما در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ در آی پی امداد تعمیرکار مربوطه موظف است تا در کمتر از یک ساعت خود را به منزل شما برساند، پس از رسیدن به محل اولین کاری که باید انجام شود عیب ایبی است، پس از اتمام فرایند عیب یابی تعمیر آغاز می گردد.

طبیعتا تشخیص یک زمان دقیق برای تعمیرات هر محصولی مقدور نخواهد بود، چرا که مدت زمان تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ به ایراد موجود در دستگاه شما بستگی دارد، اما آی پی امداد همواره در تلاش است تا در کوتاه ترین مدت (کم از چند ساعت) به ارائه بهترین خدمات تعمیرات لوازم خانگی در محل بپردازد.

نمایندگی ماشین لباسشویی بلومبرگ چه خدماتی را به مصرف کنندگان ارائه می دهد؟

برای استفاده از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ گزینه های فراوان زیادی وجود دارد که یکی از آن ها نمایندگی ماشین لباسشویی بلومبرگ می باشد، توجه ویژه ای به این مسئله داشته باشید که استفاده از خدمات یک مرکز ننا متناسب می تواند آسیب های زیادی به دستگاه شما بزند، در ادامه به برسی ویزگی های خواهیم پرداخت که با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ از آن بهره مند خواهید شد.

 • شما با استفاده از خدمات آی پی امداد برای تعمیر لباسشویی بلومبرگ می توانید رفع عیب دستگاه خود را به کمک قطعات فابریک و اورجینال انجام دهید.
 • نکته دوم این است که آی پی امداد به ددلیل عضویت در اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی توانسته تا 75% هزینه های تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ شما را کاهش دهد.
 • مسئله بعدی که باید به آن توجه داشت این است که خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ صرفا به وسیله افراد متخصص در این زمینه انجام خواهد شد.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ چه ویژگی هایی دارد؟

مصرف کنندگان وسایل برقی مانند ماشین لباسشویی که دستگاه آنها با خرابی مواجه شده است، برای تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ خود باید از خدمات تعمیرکاران مجرب استفاده نمایند. تعمیرکاران کارنابلد و غیرمتخصص ممکن است باعث ایجاد خرابی بیشتر و هزینه های اضافی برای تعمیر مجدد دستگاه شما شوند. از این رو نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ در آی پی امداد با داشتن تعمیرکاران متخصص این مشکل را برای شما حل کرده است.

 • تعمیرکاران نمایندگی کلیه آموزش های لازم را دیده اند و با مشخصات فنی لباسشویی بلومبرگ آشنایی کامل دارند.
 • تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد برای تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ در محل و منزل شما در سریع ترین زمان اقدام می کند.
 • تعمیرکاران این مجموعه از قطعات اصلی و درجه یک برای تعمیر و تعویض قطعات لباسشویی شما استفاده می نمایند.
 • تکنسین متخصص تعمیرگاه مجاز آی پی امداد پس از تعمیرات لباسشویی بلومبرگ گارانتی معتبر به شما تقدیم می نماید.
 • تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ با رعایت نکات بهداشتی در منزل شما به عیب یابی و رفع مشکل میپردازد.

پرسش های رایج مصرف کنندگان در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ

بسیاری از افراد در هنگام استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ با پرسش هایی مواجه می شوند و به دنبال پاسخ آن می باشد. به همین دلیل قصد داریم تا در این بخش به سوالات مشتریان عزیز پاسخ دهیم:

 • هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ در نمایندگی آی پی امداد به چه صورت مشخص می شود؟

اینکه هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی شما چقدر است، به ایراد دستگاه شما بستگی دارد. در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای کاهش هزینه های مشتریان، نرخ تعمیرات بر اساس تعرفه تعیین شده توسط اتحادیه مشخص می شود.

 • نحوه پرداخت صورتحساب تعمیرات به چه صورت می باشد؟

تعمیرکار ماشین لباسشویی بلومبرگ پس از پایان کار تعمیرات دستگاه و در صورت رضایت مصرف کننده، هزینه را دریافت می کند.

 • در صورتی که پس از تعمیر مجددا دستگاه ایراد پیدا کند، باید هزینه مجدد پرداخت شود؟

در مدت زمانی که ضمانت نامه ارائه شده توسط نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ در منزل شما اعتبار دارد، تمامی تعمیرات و خدمات به صورت کاملا رایگان انجام می پذیرد.

 • مدت زمان اعتبار ضمانت نامه ارائه شده توسط نمایندگی آی پی امداد چقدر است؟

ضمانت نامه ارائه شده کلیه خدمات تعمیرات دستگاه را به مدت 3 تا 12 ماه گارانتی می نماید.

 • آیا آی پی امداد نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ در تهران میباشد؟

آی پی امداد کد رسمی از نمایندگی تعمیر لباسشویی بلومبرگ ندارد و در قالب تعمیرگاه تخصصی به عیب یابی و رفع مشکل میپردازد.

نکات مهم سرویس و نگهداری توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ

نکات مهم سرویس و نگهداری توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ باعث می شود تا در هزینه های تعمیر صرفه جویی نمایید.

 1. به سرویس سالیانه دستگاه خود اهمیت دهید.
 2. از شوینده ها جهت شستشوی لباس در لباسشویی به مقدار زیاد استفاده نکنید.
 3. هنگام مشاهده هرگونه کد خطا یا ارور بر روی صفحه نمایش سریعا با نمایندگی تعمیرات لباسشویی بلومبرگ تماس حاصل نمایید.
 4. هنگام رفع مشکل و عیب یابی از قطعات فابریک استفاده نمایید.
 5. دستگاه خود را تراز نمایید.
 6. هنگام نصب لباسشویی بلومبرگ به نکات ذکر شده در دفترچه راهنمای آن توجه نمایید.
 7. دقت نمایید تا شیلنگ تخلیه و شیر ورودی آب خمیده نشده باشد.
 8. فیلتر کف و پمپ تخلیه لباسشویی بلومبرگ را از گرفتگی برطرف نمایید.

آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ

زمانی که تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ به منزل مصرف کنندگان مراجعه می کند یکی از درخواست های اغلب ثابتی که میان مصرف کنندگان وجود خواهد داشت این است که اغلب این افراد دوست دارند تا رفع عیب و تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ را خودشان به شخصه انجام دهند، قطعا که نمی توان با ارائه چند خط متن کسی را تبدیل به یک تعمیرکار ماشین لباسشویی بلومبرگ کرد اما می توان راهکار هایی را ارائه داد که شما را کمتر نیازمند استفاده از این خدمات کند.

 • اولین نکته تمیز کردن و نظافت ماشین لباسشویی می باشد، باید توجه کافی به این مسئله را داشته باشید که انجام ندادن نظافت این دستگاه می تواند موجب نیازمندی این شود که شما از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ استفاده نمایید.
 • دومین مسئله این اس که در زمان نصب دستگاه باید توجه ویژه ای داشته باشد که مخصص نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ تمامی موارد را به درستی انجام دهد چرا که عدم رعایت کوچک ترین مورد می تواند در بازه های زمنی مختلف منجر به اسیب رسیدن به دستگاه شما شود.
 • مسئله آخر این است که در هر اشین لباسشویی که شما خریداری می کنید یک دفترچه راهنمای استفاده وجود دارد که قوائد استفاده از دستگاه شما را شرح داده است، برای افزایش طول عمر دستگاه خود و بی نیاز از خدمات تعمیر لباسشویی بلومبرگ بهتر است تا این دفترچه را به دقت مطالعه کنید.

عیب یابی ماشین لباسشویی بلومبرگ توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

نگهداری صحیح و سرویس به موقع ماشین لباسشویی بلومبرگ به منظور کیفیت کارایی آن بسیار حائز اهمیت است. در صورت آگاهی از تعمیرات در صورت بروز خرابی ها در ماشین لباسشویی می توانید با خاطری آسوده عیوب لباسشویی را رفع کنید و همچنین در هزینه ها صرفه جویی نمایید.

در ادامه مشکلات لباسشویی بلومبرگ را مورد بررسی قرار می دهیم و در صورت نیاز به تعمیرات اساسی نیز می توانید به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ مراجعه نمایید.

علت نشتی آب از ماشین لباسشویی بلومبرگ چیست؟ چگونه به تعمیر دستگاه بپردازیم؟

اگر دستگاه شما مشکل نشتی آب دارد، برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی بلومبرگ موارد زیر را چک نمایید:

 • ماشین لباسشویی را از برق جدا کنید.
 • ماشین را در حدود 12 اینچ حرکت دهید. (مراقب باشید که شلنگ آب آسیب نرسانید.)
 • شیلنگ های آب را در پشت ماشین پیدا کنید.
 • مطمئن شوید که شلنگ آب به دیوار و پشت ماشین وصل است.
 • هر دو شلنگ آب متصل به خروجی های آب بر روی دیوار (داغ و سرد) را بررسی کنید.
 • هر دو شلنگ آب وصل شده به ماشین لباسشویی (داغ و سرد) را چک کنید.
 • این شایع ترین علت نشت ماشین لباسشویی بلومبرگ است.

تعمیر مشکل نشتی آب در لباسشویی بلومبرگ

اگر هنوز نشت آب وجود دارد، با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ تماس حاصل نمایید.

از پشت لباسشویی بلومبرگ آب نشت می کند، جهت عیب یابی و تعمیر دستگاه چه باید کرد؟

 • شلنگ آب و اتصالات را برای پیدا کردن منبع نشت آب به دقت بررسی کنید.
 •  از دست خود برای پیدا کردن محل رطوبت در اتصالات استفاده کنید.
 • اگر رطوبت و یا اتصال نشتی را پیدا کردید، مطمئن شوید که به درستی و ایمن نصب شده است.
 • اگر واشر شلنگ آب آسیب دیده باشد، تمام 4 واشر شستشوی آب را با واشر جدید جایگزین کرده و دوباره وصل کنید.
 • در صورت وجود نشتی آب می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی بلومبرگ بهره ببرید.

 از کشوی مواد شوینده در ماشین لباسشویی بلومبرگ آب نشت می کند، جهت عیب یابی و تعمیرات دستگاه چه کنیم؟

اگر از کشوی مواد شوینده در دستگاه شما آب نشت می کند، برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی بلومبرگ به بررسی موارد زیر بپردازید:

 • بررسی کنید که از مواد شوینده طبق دستورالعمل استفاده می شود.
 • اطمینان حاصل کنید که میزان مواد شوینده در کشوی مواد شوینده از خط حداکثر مشخص شده عبور نمی کنند.
 • اگر کشوی شوینده پس از شستشو هنوز حاوی مواد شوینده است، از مواد شوینده کمتری استفاده کنید.
 • همیشه مطمئن شوید که کشوی مواد شوینده به طور کامل بسته شده است.
 • اطمینان حاصل کنید که شیلنگ تخلیه را بیش از 6 اینچ به داخل وان و یا درپوش لوله قرار ندهید.
 • اطمینان حاصل کنید که شلنگ تخلیه به درستی بسته شده است و لغزش نمی کند.
 • برای اتصال شلنگ تخلیه به داخل بستر، از یک کیسه زیپ استفاده کنید.
 • طول شلنگ باید کمتر از 18 اینچ و طولانی تر از 96 اینچ نباشد.
 • اطمینان حاصل کنید که شلنگ تخلیه دارای یک نگهدارنده شلنگ برای نگه داشتن آن در محل است.
 • اگر لوله تخلیه به درستی قرار داده شود، مطمئن شوید که ماشین لباسشویی 100٪ در سطح تراز قرار دارد.
 • در صورت مشکل در شلنگ تخلیه از تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ درخواست کمک نمایید.

پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بلومبرگ باعث نشت می شود، نحوه عیب یابی و تعمیرات دستگاه به چه صورت است؟

اگر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بلومبرگ باعث نشت آب می شود، جهت عیب یابی موارد زیر بررسی نمایید:

 • ناحیه پمپ تخلیه را برای هر نوع نشت بررسی کنید.
 • شیلنگ های آب را در داخل و از پمپ تخلیه بازرسی کنید.
 • تمام گیره های شلنگ را در خطوط آب در پمپ تخلیه بررسی کنید.
 • مطمئن شوید که آنها شل و آسیب دیده نباشند.
 • برای رفع نشتی شلنگ آب در پمپ تخلیه، آن را محکم کنید تا نشت آب را متوقف کنید.
 • اگر یک شلنگ آب یا گیره شلنگ آسیب دیده در پمپ تخلیه پیدا کردید، آن را با قطعه جدید جایگزین کنید.
 • یک پمپ تخلیه ای که نشتی دارد نیز باید جایگزین شود.

با داشتن اطلاعات فنی می توانید تعمیرات لباسشویی بلومبرگ را با ابزار در خانه انجام دهید، فراموش نکنید که قبل از شروع هر تعمیر یا تعویضی دستگاه را از برق جدا کنید.

چرا در لباسشویی بلومبرگ برنامه انتخابی شروع به کار نمی کند یا انتخاب نمی شود؟ برای ریست و رفع عیب دستگاه چه باید کرد؟

اگر دستگاه شما در انتخاب برنامه شستشو مشکل دارد، برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی بلومبرگ موارد زیر را چک نمایید:

 • ممکن است به دلیل نامناسب بودن ولتاژ برق، فشار آب، و … باشد.
 • دکمه Start / Pause / Cancel را فشار داده و 3 ثانیه نگه دارید تا ریست شود.

در صورت شروع به کار نکردن دستگاه، از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی بلومبرگ در محل بهره ببرید.

چرا لباسشویی بلومبرگ تازه خریداری شده مرطوب است؟

در صورتی که لباسشویی بلومبرگ تازه خریداری شما مرطوب است، به نکات زیر برای عیب یابی توجه کنید:

 • به علت کنترل کیفیت در فرآیندهای تولید، ممکن است مقداری از آب در محصول باقی بماند.
 • این مورد یک مشکل نیست و وجود آب برای دستگاه مضر نیست.

چرا ماشین لباسشویی بلومبرگ با آب پر نمی شود؟ نحوه عیب یابی و تعمیر دستگاه در این مواقع

اگر دستگاه شما مشکل پر نشدن آب را دارد، برای رفع عیب و تعمیر لباسشویی بلومبرگ موارد زیر را چک نمایید:

 1. ممکن است شیر برقی بسته باشد، شیر آب ورودی را به طور کامل باز کنید.
 2. شلنگ ورودی آب خم شده است، شلنگ ورودی آب را صاف کنید.
 3. فیلتر ورودی آب مسدود شده است، فیلتر ورودی آب را تمیز کنید.
 4. درب ماشین لباسشویی نیمه باز است، بستن درب بارگیری در اکثر موارد مشکل را رفع می کند.

اگر لباسشویی شما با آب پر نمی شود، برای رفع عیب و تعمیرات می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ در تهران بهره مند شوید.

چرا ماشین لباسشویی بلومبرگ آب را تخلیه نمی کند؟ چه اقدامی بری تعمیر دستگاه انجام دهیم؟

اگر دستگاه شما مشکل تخلیه دارد، برای رفع مشکل و تعمیر لباسشویی بلومبرگ موارد زیر را چک نمایید:

 1. شلنگ تخلیه ممکن است مسدود یا پیچیده شده باشد، شیلنگ را تمیز یا صاف کنید.
 2. فیلتر پمپ مسدود شده است، فیلتر پمپ را پاک کنید.

اگر دستگاه شما آب را تخلیه نمی کند، از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ بهره مند شوید.

چرا ماشین لباسشویی بلومبرگ صدا می دهد؟ برای تعمیر و عیب یابی دستگاه چه باید کرد؟

اگر دستگاه شما مشکل صدا دارد، برای رفع مشکل و تعمیرات لباسشویی بلومبرگ موارد زیر را چک نمایید:

 1. اگر سطحی که لباسشویی بر روی آن قرار گرفته است، صاف نباشد، هنگام روشن بودن صدای زیادی خواهید شنید.
 2. پایه های زیر ماشین لباسشویی را تنظیم کنید تا دستگاه تراز شود.
 3. یک ماده سخت ممکن است به فیلتر پمپ وارد شده باشد، فیلتر پمپ را تمیز کنید.
 4. پیچ و مهره های ایمنی که صرفا جهت حمل و نقل وصل شده بودند را باز کنید.
 5. در صورتی که مقدار لباس در ماشین لباسشویی خیلی کم و یا خیلی زیاد باشد، دستگاه صدای زیادی تولید خواهد کرد.
 6. جهت بارگیری مناسب از دفترچه راهنمای لباسشویی استفاده کنید.
 7. مطمئن شوید که ماشین لباسشویی به جسم سفت و محکمی تکیه داده نشده است.
 8. لباسشویی باید از دیوار و اجسام اطراف خود فاصله مناسبی داشته باشد.

اگر همه موارد بالا را بررسی کردید و مشکل همچنان باقی ماند، از نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ درخواست تعمیرکار کنید.

چرا ماشین لباسشویی بلومبرگ در هنگام کارکرد صدای عجیب تولید می کند و چگونه باید به تعمیر دستگاه اقدام نمود؟

اگر دستگاه شما مشکل تولید صدای عجیب دارد، برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ موارد زیر را چک نمایید:

 • اگر موتور درایو شکسته شده باشد، ایجاد سر و صدای غیر معمول می کند.
 • گاهی همراه با بوی سوختن است.
 • به طور معمول دو گروه از قطعات وجود دارد که مانع از اینکه موتور درایو بتواند شروع به کار کند هستند.
 • یک خازن راه انداز معیوب می تواند این علامت را ایجاد کند.
 • خازن را بررسی کنید. (دستگاه به برق نباشد.)
 • همچنین باید اجزای مکانیکی موتور درایوها را برای اطمینان از اینکه آنها به درستی کار می کنند، بررسی کنید.
 • اطمینان حاصل کنید که انتقال و پمپ به صورت آزاد انجام می شود و سبد شستشو نیز در جهت چرخش چرخانده می­ شود.
 • کمک فنر خراب، پمپ معیوب و یا حتی یک لباس که بین وان شستشو یا در پمپ گرفتار می شود، می توانند عاملان این مشکل باشند.
 • کمربند پمپ قطعه ای است که قطر را در پمپ تخلیه درایو می چرخاند.
 • استفاده منظم ممکن است سبب شود که کمربند پمپ شکسته شود یا خراشیده شود که تولید صدا می کند.
 • لباسشویی دارای بلبرینگ است که سبد شستشو را آزادانه می چرخاند.
 • مشکل در بلبرینگ دستگاه می تواند تولید صدا کند.
 • اگر در جریان چرخه چرخش، صدای جیغ ضعیف یا صدای بلند را می­ شنوید، معمولا نشانه ای از یاتاقان های شکسته شده است.
 • در برخی از مدل ها برای حذف بلبرینگ نیاز به ابزار خاصی است.
 •  وقتی که یاتاقان توسط آب زنگ زده شود، باید تعویض گردد.

در صورت حل نشدن صدای ناهنجار دستگاه، با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ تماس بگیرید.

چرا ماشین لباسشویی بلومبرگ بعد از شروع برنامه متوقف می شود؟ روش تعمیر و عیب یابی دستگاه چگونه است؟

اگر دستگاه شما مشکل توقف برنامه شستشو دارد، برای عیب یابی موارد زیر را بررسی نمایید:

 • ماشین ممکن است به دلیل ولتاژ پایین به طور موقت متوقف شود، این کار پس از رفع مشکل ادامه خواهد یافت.
 • هنگامی که ماشین لباسشویی به ولتاژ به سطح نرمال بازگردد، برنامه جرا می شود.
 • شلنگ تخلیه ممکن است در ارتفاع کافی نباشد، شلنگ را همانطور که در راهنمای عملیات شرح داده شده است، به تخلیه آب متصل کنید.

در صورت متوقف شدن برنامه شستشو دستگاه، با نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ تماس حاصل فرمایید.

چرا درب لباسشویی بلومبرگ در حال بارگیری باز نمی شود؟ برای عیب یابی و تعمیر دستگاه چه کاری انجام دهیم؟

اگر دستگاه شما در زمان بارگیری باز نمی شود، برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی بلومبرگ موارد زیر را چک نمایید:

 1. قفل درب به دلیل سطح آب موجود در دستگاه فعال است، تخلیه آب را با اجرای برنامه اسپین انجام دهید.
 2. دستگاه در حال گرم کردن آب است و یا در چرخه شستشو است، صبر کنید تا برنامه کامل شود.
 3. قفل کودک فعال است، قفل درب چند دقیقه بعد غیرفعال خواهد شد.
 4. برنامه به پایان رسیده است، چند دقیقه برای غیرفعال کردن قفل درب منتظر بمانید.

اگر درب دستگاه شما باز نمی شود و با آموزش های آی پی امداد مشکل شما رفع نشد، کافی است برای رفع عیب عدم باز شدن درب از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ در تهران بهره مند شوید.

چرا شستشو در لباسشویی بلومبرگ طولانی تر از زمان استاندارد طول می کشد؟ نظر تعمیرکار آی پی امداد در این باره

اگر دستگاه شما مشکل طولانی شدن روند شستشو دارد، برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ موارد زیر را چک نمایید:

 1. در صورتی که فشار آب کم است، ماشین منتظر می ماند تا زمانی که مقدار کافی آب برای شستشو وارد شود.
 2. به همین دلیل زمان شستشو گسترش می یابد.
 3. در صورتی که ولتاژ ورودی کم باشد، زمان شستشو برای جلوگیری از شستشوی نامطلوب طولانی خواهد شد.
 4. دمای ورودی آب ممکن است کم باشد، زمان لازم برای گرم کردن آب در فصول سرد بیشتر می شود.
 5. هنگامی که لباس شستشو کثیف است و شستشوی بیشتری مورد نیاز است، ماشین مقدار آب شستشو را افزایش می دهد و در صورت لزوم، یک مرحله شستشوی اضافی را اضافه می کند.
 6. به علت پودر شوینده بیش از حد ممکن است رخ دهد.
 7. سیستم جذب فوم اتوماتیک ممکن است به علت استفاده از مواد شوینده بیش از حد فعال شده باشد.
 8. مقدار توصیه شده از مواد شوینده را استفاده کنید.

اگر مشکل شما شستشوی طولانی دستگاه می باشد و با توضیحات بالا مشکل حل نشد، برای رفع عیب از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ بهره مند شوید.

چرا در لباسشویی بلومبرگ زمان برنامه شمارش معکوس ندارد؟ نحوه عیب یابی دستگاه چگونه است؟

اگر دستگاه شما شمارش معکوس ندارد، برای رفع عیب و تعمیرات لباسشویی بلومبرگ موارد زیر را چک نمایید:

 1. در صورتی که فشار آب جهت شستشوی لباس­ ها کافی نباشد، ممکن است تایمر شستشو متوقف شود و یا برنامه شستشو را از سر بگیرد.
 2. در صورتی که حرارت ماشین لباسشویی جهت شستشوی لباس ­ها مناسب نباشد، شاخص تایمر شمارش معکوس کار نمی کند تا دستگاه به درجه حرارت مطلوب و یا انتخاب شده برسد.
 3. تایمر ممکن است در مرحله چرخش متوقف شده باشد.
 4. در صورتی که لباس­ ها را به صورت غیراستاندارد بارگیری کرده اید، به احتمال زیاد سیستم تشخیص بار نامتناسب خودکار فعال شده است.

تعمیر مشکل تایمر لباسشویی بلومبرگ

چنانچه مشکل شمارش معکوس دستگاه حل نشد، برای تعمیرات از نمایندگی تعمیر لباسشویی بلومبرگ کمک بخواهید.

چرا ماشین لباسشویی بلومبرگ به مرحله چرخش انتقال پیدا نمی­ کند؟ برای عیب یابی و تعمیر دستگاه چه باید کرد؟

اگر دستگاه شما مشکل عدم چرخش، برای رفع عیب و تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ موارد زیر را چک نمایید:

 1. در صورتی که ماشین لباسشویی را بیش از اندازه بارگیری کرده باشید، سیستم خودکار تشخیص بار نامتعادل ممکن است به علت عدم توازن، فعال شده باشد و از شروع مرحله چرخش جلوگیری کند.
 2. زمانی که لباس به طور یکنواخت در دیگ توزیع نشده است، برای جلوگیری از هرگونه آسیب به دستگاه و به محیط اطراف آن ماشین لباسشویی به صورت اتوماتیک به حالت چرخشی تغییر نمی کند.
 3. اگر آب به طور کامل تخلیه نشود، دستگاه چرخش نخواهد داشت، فیلتر و شیلنگ تخلیه را بررسی کنید.
 4. ممکن است به علت استفاده زیاد از مواد شوینده، سیستم جذب پودر شستشو به صورت اتوماتیک فعال شده باشد.
 5. از مقدار توصیه شده مواد شوینده استفاده کنید.

در صورت ادامه روند عدم چرخش دیگ شستشو برای بررسی دقیق و در صورت لزوم تعمیر و تعویض قطعه با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ تماس بگیرید.

چرا عملکرد شستشو در لباسشویی بلومبرگ ضعیف است و لکه ها به جا مانده اند و یا لباس های شسته شده سفید نمی شود؟ نحوه تعمیر دستگاه در این موارد

اگر دستگاه شما عملکرد ضعیف دارد، برای رفع عیب و تعمیر لباسشویی بلومبرگ موارد زیر را چک نمایید:

 1. مقدار ناکافی مواد شوینده برای مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار گرفته است.
 2. از مقدار توصیه شده برای مواد شوینده مناسب برای سختی آب و خشکشویی استفاده کنید.
 3. شستشو در مدت زمانی طولانی در دمای پایین انجام شده است، دمای مناسب برای شستشو را انتخاب کنید.
 4. مواد شوینده بیش از حد استفاده شده است.
 5. دفترچه راهنمای لباسشویی را جهت مقدار توصیه شده مواد شوینده مطالعه کنید.
 6. دیگ شستشو را مرتب تمیز کنید و به صورت دوره ای آن را جرم گیری کنید.

مشکل عملکرد نامناسب شستشو و باقی ماندن لکه ها بر روی لباس می تواند مشکل اساسی دستگاه باشد، چنانچه توضیحات بالا مشکل شما را حل نکرد، کافی است برای رفع عیب از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ در تهران بهره مند شوید.

تعمیر مشکل روشن نشدن ماشین لباسشویی بلومبرگ

اگر لباسشویی بلومبرگ شروع به کار نمی کند و روشن نمی شود، جهت عیب یابی و تعمیر موارد زیر را بررسی نمایید:

 • ابتدا مطمئن شوید سیم کشی لباسشویی بلومبرگ دچار مشکل نشده باشد.
 • ممکن است پریزی که به آن لباسشویی را متصل نموده اید برق نداشته باشد.
 • به کمک ولت متر میزان برق ورودی لباسشویی را اندازه بگیرید.
 • ممکن است اشکال از دو شاخه لباسشویی باشد.
 • یکی دیگر از دلایل رایج روشن نشدن لباسشویی بلومبرگ این است که مجموعه کلیدهای آن دچار مشکل شده باشند.
 • میکروسوییچ به عنوان اولین فرمان دهنده در لباسشویی در صورتی که مشکل داشته باشد، لباسشویی هیچ فرمانی را انجام نمی دهد.

اگر لباسشویی روشن نمی شود، ابتدا به بررسی موارد بالا بپردازید و در صورت عدم رفع مشکل از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی بلومبرگ بهره مند شوید.

چکار کنیم تا رنگ لباس ها در لباسشویی بلومبرگ تغییر نکند؟

اگر مشکل تغییر رنگ لباس ها را دارید، برای رفع مشکل لباسشویی بلومبرگ موارد زیر را چک نمایید:

 1. به برچسب روی لباس ­ها دقت کنید.
 2. جهت شستشوی لباس ­ها همواره برنامه مناسب را انتخاب کنید و درجه حرارت را متناسب با نوع لباس انتخاب کنید.
 3. لباس ­های رنگ روشن را از تیره جدا کنید.
 4. در صورتی که لباس ­ها خیلی کثیف نیستند، نیازی نیست که برنامه شستشوی سنگین با تایم طولانی انتخاب کنید.
 5. از راه­کارهای خانگی مانند افزودن نمک به لباس ­های تازه استفاده کنید.

اگر رنگ لباس ها بعد از شستشو در دستگاه شما تغییر میکند، میتوانید جهت عیب یابی با تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ در ارتباط باشید.

چرا مواد شوینده بعد از اتمام چرخه شسشتو روی لباس وجود دارد؟ راهکار عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ چیست؟

اگر مشکل وجود مواد شوینده بر روی لباس ها را دارید، برای رفع مشکل و تعمیر لباسشویی بلومبرگ موارد زیر را چک نمایید:

 1. در صورتی که لباس بیش از حد بارگذاری شده باشد، مواد شوینده به درستی از لباس ­ها پاک نخواهند شد.
 2. استفاده از مواد شوینده دستی باعث ایجاد کف بیش از اندازه می­ شود که دستگاه قادر به تمیز کردن آن نیست.
 3. تنها از مواد شوینده مخصوص لباسشویی استفاده کنید.

بهترین راهکار برای عملکر درست دستگاه، مشاوره گرفتن از تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ میباشد.

سرویس ماشین لباسشویی بلومبرگ چگونه از بروز خرابی در این دستگاه جلوگیری می کند؟

یکی از مواردی که هر تکنسینی از نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ همواره به آن اشاره داشته و دارد سرویس ماشین لباسشویی می باشد که باید در فواصل زمانی منظم انجام شود، اما اغلب مصرف کنندگان به دید خود الزامی در آن نمی بینند چرا که نمی دانند چه فایده ای دارد، اگر شما هم از این افراد هستید در ادامه با ما همراه باشید.

 • ماشین لباسشویی مجموعه ای از قطعات مختلف می باشد که به مانند بدن انسان خرابی در هر کدام از آن ها می تواند در باقی قطعات و اجزا هم تاثیر گذار باشد، زمانی که تعمیرکار نمایندگی تعمیر لباسشویی بلومبرگ به منزل شما مراجعه می کند تمام این موارد بررسی خواهد شد.
 • علاوه بر این جرم گیری و نظافت لباسشویی بسیار مهم است و این مورد هم یکی از بخش های سرویس ماشین لباسشویی بلومبرگ محسوب می گردد.
 • هر دستگاهی نحوه استفاده و چم و خم های خود را دارد و اگر آن ها را ندانید ممکن است به دستگاه خود آسیب بزنید، اما در زمان سرویس دستگاه تعمیرکار ماشین لباسشویی بلومبرگ این موارد را به شما گوشزد می کند.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ

با توجه به اینکه هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ در آی پی امداد مبتنی بر نرخ اتحادیه و نهادهای نظارتی می باشد، شما با اطمینان کافی می توانید از خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ در محل استفاده کنید.

 1. هزینه ها در آی پی امداد با ارائه فاکتور شرح خدمات شفاف سازی می شود.
 2. با اعزام تعمیرکار به محل خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ با هزینه کمتری صورت می پذیرد.
 3. با توجه به مدت گارانتی و تکنولوژی به کار رفته در لباسشویی، هزینه ها متغیر می باشد.

توجه نمایید که به دلایل استفاده از قطعات فابریک به جای قطعات بی کیفیت، مدت زمان اعتبار ضمانتنامه ارائه شده و خدمات تعمیرکار مجرب، متعهد و آموزش دیده، هزینه تعمیرات در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ متغیر میباشد.

نتیجه گیری استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ در تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد

استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز مرکزی ماشین لباسشویی بلومبرگ به حفظ کیفیت و افزایش طول عمر دستگاه شما کمک می کند. در نظر داشته باشید که هنگام استفاده از خدمات تعمیرگاه های غیرمجاز به دستگاه خود آسیب جدی و جبران ناپذیر رسانده اید، بنابراین هنگام مشاهده ارور بر روی صفحه نمایش یا مشکل فنی سریعا با نزدیک ترین شعبه تماس حاصل نمایید.

نتیجه گیری استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز مرکزی ماشین لباسشویی بلومبرگ در آی پی امداد به شرح زیر می باشد:

 • تعمیرات لباسشویی بلومبرگ با قطعات اورجینال و فابریک انجام می شود.
 • نمایندگی تعمیر لباسشویی بلومبرگ با اعزام تعمیرکار به محل در هزینه ها صرفه جویی می کند.
 • تمامی خدمات تعمیرات لباسشویی بلومبرگ دارای ضمانتنامه 3 الی 12 ماهه می باشد.
 • تعمیرکار آی پی امداد با گذراندن دوره های آموزشی بهترین خدمات را ارائه می دهد.

برای استفاده از خدمات آی پی امداد با یکی از شماره های نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ در پایین صفحه تماس بگیرید.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار ماشین لباسشویی بلومبرگ در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی بلومبرگ به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

2 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. خواجوی 10 تیر 1400

  سلام میخواستم بدونم درب پایین لباسشویی بلومبرگ را چگونه بازکنم

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 11 تیر 1400

   سلامفبرای باز کردن فیلتر کف لباسشویی بلومبرگ کافی است، درب را بدبد داخل تا بیاد بیرون.

   پاسخ دادن