logo logo نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی LG در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران با استفاده از خدمات تعمیرکار تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد در محل انجام می گردد. در نظر داشته باشید که در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی، جهت تعمیر از قطعات باکیفیت استفاده می شود تا به مانند روز اول از دستگاه خود استفاده نمایید. تعمیرکار ماشین لباسشویی ال جی در آی پی امداد دارای تجربه کافی در این زمینه می باشد و بعد از اتمام خدمات به شما عزیزان فاکتور و ضمانتنامه رسمی تقدیم می گردد.

شما می توانید با دریافت خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در آی پی امداد تا 75% کاهش هزینه را تجربه نمایید.

کاربران گرامی در صورت وجود سوال، در زمینه تعمیر لباسشویی ال جی می توانید در انتهای این صفحه آنها را مطرح کرده و پاسخ کارشناس شرکت آی پی امداد را دریافت نمایید.

در این مقاله از تعمیرات لباسشویی ال جی، قرار است به معرفی نحوه تعمیرات، مزیت های تعمیر در محل و ترفندهای عیب یابی بپردازیم. از این رو همه کاربران می توانند برای رفع عیب لباسشویی ال جی خود از این راهنما بهره مند شوند.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی LG

لازم به یادآوری است که آی پی امداد هیچگونه ارتباطی با نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی ال جی ندارد و در قالب تعمیرگاه مجاز و با اخذ مجوزهای لازم از اتحادیه مربوطه به تعمیر لباسشویی ال جی و سایر برندها می پردازد.

نحوه تماس با تعمیرگاه مرکزی آی پی امداد برای استفاده از خدمات تعمیر لباسشویی ال جی LG به شرح زیر می باشد:

 1. ابتدا می توانید با نزدیک ترین شعبه جهت تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در آی پی امداد تماس حاصل نمایید.
 2. علاوه بر تماس امکان ثبت اینترنتی درخواست تعمیر لباسشویی ال جی نیز برای کاربران وجود دارد.
 3. بعد از تماس مشخصات شما ثبت می گردد و نام تکنسین با کد اشتراک به همراه شما پیامک می شود.
 4. حضور تعمیرکار لباسشویی ال جی در محل در کمتر از یک ساعت بعد از تماس شما صورت می گیرد.
 5. تعمیر لباسشویی ال جی در محل و تحت نظارت شما انجام می گردد.
 6. ارائه فاکتور رسمی هزینه خدمات تعمیر لباسشویی ال جی، گارانتی رسمی و قطعات تعویض شده جزئی از وظایف تعمیرکار آی پی امداد می باشد.
 7. بعد از اتمام خدمات برای بررسی عملکرد تعمیرکار لباس شویی ال جی با شما تماس خواهیم گرفت.

کلیه خدمات ارائه شده در آی پی امداد، جهت تعمیرات لباسشویی ال جی دارای گارانتی 3 الی 12 ماهه می باشد.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در محل

تعمیر لباسشویی ال جی در محل جزئی از خدمات ویژه آی پی امداد می باشد. ارائه این خدمات در منزل مزیت های جذابی را برای کاربران ایجاد خواهد کرد. برخی از مهمترین مزیت های ارائه خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در محل شامل موارد زیر می باشند:

 • کاهش هزینه ها
 • صرفه جویی در زمان
 • کنترل صدمات جانبی بیشتر
 • عدم ایجاد صدمات فیزیک ناشی از جابجایی برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی
 • نظارت کامل کاربر به روند تعمیرات ماشین لباسشویی
 • مشخص بودن کامل هزینه های صورت گرفته

استفاده از خدمات تعمیرات غیرمجاز و انتقال دستگاه به بیرون از منزل می تواند آسیب های بیشتری را در زمان تعمیر لباسشویی ال جی برای شما به دنبال داشته باشد. بنابراین با استفاده از خدمات آی پی امداد در محل می توانید به حفظ کیفیت لباسشویی ال جی خود کمک نمایید.

معرفی نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی

شرکت گلدیران در ایران نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش لباسشویی ال جی را بر عهده دارد. این شرکت با ارائه گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش با کیفیت، جایگاه ویژه ای در بین مصرف کنندگان این دستگاه دارد. به یاد داشته باشید که با خرید از فروشگاه های معتبر گلدیران می توانید از خدمات رایگان نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی بهره مند شوید.

ذکر این نکته ضروری است که در صورت باز کردن جعبه لباسشویی و اقدام به نصب آن، گارانتی نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی گلدیران باطل شده و این شرکت هیچگونه مسئولیتی نسبت به هر نوع آسیب و نیاز به تعمیرات را ضمانت نمی کند.

آی پی امداد تعمیرگاه مجاز و تخصصی تعمیرات لباسشویی ال جی و سایر برندها می باشد. این شرکت با اخذ مجوزهای لازم از اتحادیه مربوطه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی را در شمال، جنوب، شرق و غرب شهر تهران ارائه می دهد. آی پی امداد هیچ ارتباطی با نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی گلدیران ندارد.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی ال جی به چه صورت است؟

این نکته را به خاطر داشته باشید که در صورت اتمام مدت زمات خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی ال جی خدمات تعمیر، عیب یابی و نصب دیگر رایگان نخواهد بود و شامل هزینه می شود.

اگر مهلت استفاده از خدمات پس از فروش لباسشویی ال جی شما به پایان رسیده است، جای هیچ گونه نگرانی نیست تنها کافی است برای تعمیرات لباسشویی ال جی در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران با آی پی امداد تماس بگیرید. آی پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی با بیش از نیم قرن تجربه بالاترین سطح کیفیت خدمات تعمیر لباسشویی ال جی را برای کاربران فراهم نموده است.

برخی از مهمترین مزیت های استفاده از خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در تهران به شرح زیر است:

 1. تعمیرات تخصصی کلیه محصولات ال جی را با تامین قطعات فابریک
 2. تعمیر لباسشویی ال جی با کیفیت بی نظیر
 3. استفاده از تعمیرکار مجاز مرکزی تعمیر لباسشویی ال جی
 4. ارائه ضمانت نامه رسمی برای کلیه خدمات و تعمیرات لباسشویی ال جی
 5. هزینه های کاملا شفاف و بر حسب قیمت های اعلام شده از سوی اتحادیه

کارشناسان آی پی امداد بعد از تشخیص عیب و ارائه مشاوره در زمینه چگونگی تعمیرات و یا تعرفه های تعویض قطعات اقدام به تعمیر لباسشویی ال جی شما می نمایند.

استفاده از خدمات رسمی نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی یا تعمیرگاه های مجاز، می تواند عمر دستگاه شما را افزایش دهد.

تعمیر لباسشویی ال جی توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

یکی از مباحثی که اهمیت زیادی دارد بررسی این موضوع است که تعمیر ماشین لباسشویی ال جی چقدر زمان می برد؟ برای همین هم اولین سوالی که مصرف کنندگان از تعمیرکار مربوطه می پرسند همین است، اگر این موضوع که تعمیر ماشین لباسشویی ال جی چقدر زمان می برد برای شما عزیزان هم مطرح است به شما توصیه می کنیم تا در ادامه با ما همراه باشید.

پس از مراجعه شما به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در آی پی امداد تعمیرکار مربوطه محصول در کمتر از یک ساعت موظف است تا خود را به منزل شما برساند و پس از طی کردن فرایند دقیق عیب یابی اقدام انجام تعمیرات ماشین لباسشویی شما کند، الته که تخمین مدت زمان تعمیر ماشین لباسشویی ال جی بستگی به ایراد موجود در دستگاه شما دارد، اما معمولا تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در محل بیش از 3 ساعت زمان نمی برد.

نمایندگی ماشین لباسشویی ال جی در آی پی امداد چه خدماتی را به مصرف کنندگان خود ارائه می دهد؟

اگر در منزل خود ماشین لباسشویی ال جی داشته باشید و با بروز خرابی در این دستگاه مواجه شوید گزینه های متفاوتی برای استفاده از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ال جی توسط ان ها خواهید داشت، اما اغلب مصرف کنندگان استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در آی پی امداد را انتخااب می کنند، چرایی این موضوع هم مسئله ای است که قصد داریم در این بخش مورد بررسی قرار دهیم:

 • در صورت استفاده از خدمات نمایندگی ماشین لباسشویی ال جی در ای پی امداد تا 75% در هزینه های تعمیر صرفه جویی خواهید کرد.
 • دومین مسئله مهمی که باید آن را در گوشه ذهن خود داشته باشیم این است که خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در آی پی اماد صرفا توسط متخصصین صورت می گیرد.
 • علاوه بر این موارد چیز دیگری که لازم است به آن اشاره کنیم این است که بعد از ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ال جی به شما ضمانتنامه و فاکتور کتبی ارائه خواهد شد.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی چه ویژگی هایی دارد؟

در زمینه تعمیرات لباسشویی ال جی، تشخیص صحیح خرابی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در صورتی که تعمیرکار تشخیص عیب و تعمیرات لباسشویی ال جی را به درستی انجام ندهد، دستگاه با اختلال مواجه می شود. از این رو سپردن کار تعمیر به تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در آی پی امداد می توانند به شما در زمینه کمک نمایند.

 • تعمیرکار نمایندگی با رعایت اصول و قوانین مشتری مداری به تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در محل و منزل شما می پردازد.
 • پس از اتمام تعمیرات لباسشویی ال جی، تعمیرکار به شما ضمانتنامه رسمی و فاکتور ارائه می دهد.
 • تعمیرات دستگاه شما توسط تعمیرکار نمایندگی همراه با قطعات فابریک و اورجینال صورت می گیرد.
 • تعمیرکاران نمایندگی از دانش و تخصص به روز در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی برخوردار می باشند.

تعمیر ماشین لباسشویی الجی یا تعویض آن مقرون به صرفه است؟

اگر سوال شما این است که تعمیر ماشین لباسشویی الجی یا تعویض آن مقرون به صرفه است؟ جواب آن، طبیعتا تعمیر است. امروزه با گران شدن لوازم خانگی، تعمیر بسیار مقرون به صرفه تر است. اما توجه داشته باشید که با انتخاب اشتباه شرکت خدمات دهنده نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الجی میتوانید ضرر مالی نمایید و هزینه تعمیر را افزایش دهید.

آی پی امداد با شفاف سازی هزینه خدمات لباسشویی الجی، توانسته است کار را برای کاربران ساده نماید و قبل از درخواست تعمیر لباسشویی الجی، میتوانند هزینه تعمیرات را مشاهده نمایند. اگر ماشین لباسشویی الجی دارید در حفظ آن کوشا باشید و با رعایت نکاتی که در وبسایت لوازم خانگی آی پی امداد شرح داده ایم، دیگر به فکر تعویض آن نخواهید بود و همچنین؛ اگر در حین استفاده سوالی داشتید در بخش پرسش و پاسخ به دنبال جواب مشکل دستگاه خود بگردید و رایگان مشکل را حل نمایید.

آیا تعمیر لباسشویی الجی در منزل توسط خودمان امکان پذیر است؟

کلیه کاربران آی پی امداد با کمی گشت و گذار در سایت میتوانند لباسشویی الجی خود را در منزل تعمیر نمایند. آی پی امداد با انتشار ویدیو های کاربردی و محتواهای متنی جذاب و همچنین پادکست های آموزشی توانسته است استفاده از این محصول را برای کاربران راحت نماید. همچنین اگر با لباسشویی ال جی خود مشکلی داشتید و نیاز به تعمیر داشت، کافی است در دیدگاه همین مقاله “نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الجی” یا مقاله های مرتبط به این محصول و یا در بخش پرسش و پاسخ؛ به دنبال پاسخی آموزنده برای مشکل دستگاه خود بگردید و به راحتی به تعمیر ماشین لباسشویی الجی خود بپردازید و یک تعمیرکار جامع شوید.

تعمیر ماشین لباسشویی الجی

با آی پی امداد علاوه بر اینکه در هزینه تعمیرات لباسشویی الجی صرفه جویی مینمایید، امکان تعمیر رایگان هم فراهم شده است.

سوالات متداول کاربران از نمایندگی آی پی امداد بابت خدمات تعمیر لباسشویی ال جی

سوالات متداول کاربران از نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی بابت خدمات تعمیر این دستگاه به شرح زیر می باشد:

 • آیا آی پی امداد نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی می باشد؟

کاربران گرامی، آی پی امداد نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی نمی باشد و تحت عنوان تعمیرگاه لوازم خانگی به عیب یابی و تعمیر محصولات این برند می پردازد.

 • آیا خدمات تعمیر لباسشویی ال جی در آی پی امداد دارای ضمانتنامه است؟

کلیه خدمات تعمیر لباسشویی ال جی دارای ضمانتنامه رسمی 3 الی 12 ماهه و فاکتور می باشد.

 • آیا تعمیر لباسشویی ال جی در منزل انجام می شود؟

کلیه خدمات آی پی امداد در محل انجام می گردد و به هیچ عنوان دستگاه از منزل شما خارج نمی شود.

 • تفاوت استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی در گلدایران با آی پی امداد در چیست؟

طبیعتا استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی که تحت نظر شرکت گلدیران می باشد، دارای مزیت های خود است، اما در نظر داشته باشید که آی پی امداد با ارائه خدمات ویژه آنلاین و شفاف سازی هزینه تعمیرات توانسته است جایگاه ویژه ای در میان مصرف کنندگان این برند کسب نماید، بنابراین حق انتخاب با شما است.

آموزش تعمیرات لباسشویی ال جی

در برخی مواقع ممکن است مصرف کنندگان به دلایل مختلفی با ایراد و نقص فنی در ماشین لباسشویی ال جی خود مواجه شوند. در این مقاله آی پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی تمام نکات و موارد لازم در زمینه آموزش تعمیرات لباسشویی ال جی را شرح داده است. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که تعمیرات تخصصی لوازم خانگی مانند ماشین لباسشویی نیازمند تخصص و تجربه نیروی ماهر و دوره دیده است.

پس در صورتی که از دانش فنی کافی برخوردار نیستید، تعمیر و یا تعویض قطعات خود را به تعمیرکار نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی بسپارید. آی پی امداد مطابی را برای شما شرح داده است تا بدون هیچ هزینه ای با مطالعه آموزش ها بتوانید به رفع ارور و تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در منزل خود بپردازید. در صورتی که امکان انجام این کار وجود ندارد، کافی است از خدمات نمایندگی استفاده کنید تا پس از ارائه خدمات از ضمانت نامه رسمی و قطعات فابریک بهره مند شوید.

عیب یابی ماشین لباسشویی ال جی توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

تعمیرات و عیب یابی ماشین لباسشویی ال جی توسط تعمیرکار در این سال ها باعث شده تا متداول ترین ایرادات این وسیله را بدانیم. در این بخش به بررسی ایرادات معمول و رایج تعمیر لباسشویی ال جی می پردازیم.

رایج ترین و متداول ترین مشکلات اعلام شده از طرف کاربران در هنگام تعمیرات لباسشویی ال جی از قرار زیر می باشد:

 • تولید صدا در ماشین لباسشویی
 • لباسشویی نشتی دارد.
 • علت عدم تخلیه آب در ماشین لباسشویی ال جی
 • افزایش تایم شستشو در لباسشویی ال جی
 • جمع شدن آب در لباسشویی خاموش
 • لباس ها بعد از اتمام کار بوی بدی می دهند.
 • لباسشویی روشن نمی شود.

 در ادامه به پاسخ دهی سوالات متداول مشتریان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی توسط کارشناسان آی پی امداد می­ پردازیم.

تعمیر مشکل صدا در لباسشویی الجی

اگر ماشین لباسشویی شما سر و صدای زیادی ایجاد می نماید، از طریق بندهای زیر می توانید برای تعمیرات لباسشویی ال جی اقدام نمایید:

 • پمپ تخلیه ممکن است مسدود شده یا آسیب دیده باشد. پمپ تخلیه را باز و هرگونه گرفتگی را رفع نمایید.
 • اگر کمک فنر ضعیف شود، ماشین لباسشویی ال جی موجب ایجاد صدای بلند در طول چرخه چرخش می شود.
 • بارگیری بیش از حد مجاز در ماشین لباسشویی ال جی باعث آسیب به کمک فنرها می شود.

در صورت ایجاد مشکل در کمک فنر، بلافاصله با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در تهران تماس بگیرید.

 • بررسی نمایید تا لباسشویی ال جی شما تراز باشد.
 • تراز نبودن منجر به تولید صدا میشود.
 • هنگام فرایند شستشو از قرار دادن وسایل بر روی لباسشویی خودداری نمایید.
 • اگر در دور خشک کن متوجه صدا در لباسشویی الجی خود شدید، به بررسی کاسه نمد، بلبرینگ، سه نظام و دیگ بپردازید.
 • اگر وزنه بتنی روی دیگ کوچکترین ترکی خورده باشد، لباسشویی الجی در حین شستشو صدا میدهد.
 • از قرار دادن حوله، پتو و یا پرده به تنهایی در لباسشویی ال جی خودداری نمایید، چونکه در فرایند شستشو سنگین میشوند و در یک گوشه آبکش قرار میگیرند و در نهایت ایجاد صدا میکند.
 • حوله، پتو و یا پرده ها را همراه با کمی لباس بشویید.

برای تعویض بلبرینگ ها در هنگام سر و صدای لباسشویی هم می توانید از تعمیرکار مجاز نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی بهره مند شوید.

تعمیر مشکل نشتی آب در ماشین لباسشویی ال جی

در صورت داشتن نشتی در لباسشویی می توانید از ترفندهای زیر برای تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی خود استفاده نمایید:

 • اطمینان حاصل کنید که ماشین لباسشویی شما در سطح تراز قرار دارد. اگر ماشین لباسشویی در سطح تراز نباشد، نشت اتفاق می افتد.
 • اطمینان حاصل کنید که شلنگ تخلیه به درستی در لوله تخلیه متصل شده است.
 • همچنین دقت نمایید تا شیلنگ تخلیه سوراخ نباشد.

در صورت نیاز به تعویض یک قطعه می توانید با خیال راحت با نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در آی پی امداد تماس بگیرید.

 • اتصالات مربوط به پمپ تخلیه هم بررسی شود.
 • بررسی نمایید تا علت نشتی از شیلنگ ورودی آب که در پشت لباسشویی الجی است نباشد.
 • اتصالات مربوط به شیربرقی هم بررسی شود.
 • در صورت وجود فیلتر ورودی آب بررسی نمایید تا اتصالات آن نشتی نداشته باشد.
 • دقت نمایید تا لاستیک دور درب پارگی نداشته باشد و یا از جای خود خارج نشده باشد.
 • بررسی نمایید تا اتصالات زیر دیگ رها نشده باشند و محکم باشند.
 • چک نمایید تا درپوش فیلتر محکم باشد.
 • اگر دیگ لباسشویی الجی شما فلزی است و سوراخ شده، جوش دهید و اگر پلاستیکی است و سوراخ شده، تعویض نمایید.
 • ار مواد شوینده نامناسب و یا بیش از حد استاندارد استفاده نکنید که منجر به کف زیاد در فرایند شستشو و نهایتا نشتی آب شود.

عیب یابی مشکل نشتی آب در لباسشویی الجی

اگر پس از انجام تعمیرات رایج، دستگاه شما هنوز نشت می کند، با مرکز تخصصی نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی تماس بگیرید.

علت عدم تخلیه آب در ماشین لباسشویی الجی از چیست؟

در صورت عدم تخلیه آب در لباسشویی، موارد زیر را برای تعمیر لباسشویی ال جی بررسی نمایید:

 • مسیر تخلیه را بررسی نمایید تا گرفتگی نداشته باشد.
 • مسیر تخلیه آب در لباسشویی، شامل شیلنگ خروجی آب، فیلتر کف و پمپ تخلیه میباشد.
 • فیلتر کف را همراه با صافی داخل آن بیرون بیاورید و کامل با مسواک تمیز کنید.
 • پروانه پمپ تخلیه را چک نمایید تا گرفتگی نداشته باشد و در صورت عدم رفع مشکل اقدام به تعویض پمپ تخلیه نمایید.

اگر مشکل عدم تخلیه آب در لباسشویی حل نشد، با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی تماس حاصل نمایید.

چرا آب وارد دیگ لباسشویی الجی که خاموش است میشود؟

اگر در حالت خاموش آب در لباسشویی جمع می شود، برای انجام تعمیرات لباسشویی ال جی از موارد زیر بهره ببرید:

 • با خرابی شیربرقی لباسشویی ال جی در زمان خاموش بودن هم آب وارد آبکش میشود.
 • توجه داشته باشید که وارد شدن آب به داخل لباسشویی در زمان خاموش بودن یکی از دلایل خرابی شیربرقی است که باید تعویض شود.

دلیل وارد نشدن آب به دیگ لباسشویی الجی

اگر مشکل جمع شدن آب در لباسشویی حل نشد، با نمایندگی تعمیات ماشین لباسشویی ال جی تماس بگیرید.

علت افزایش تایم شستشو در لباسشویی ال جی از چیست؟

اگر تایم شستشو در ماشین لباسشویی زیاد شده است، برای تعمیر لباسشویی ال جی خود به نکات زیر دقت نمایید:

 • بارگیری لباس ها بیش از اندازه نباشد.
 • از پودر لباسشویی مرغوب استفاده کنید.
 • از پودر دستی استفاده نکنید.
 • ممکن است تایمر ماشین لباسشویی ال جی معیوب شده باشد.

در صورت حل نشدن افزایش تایم شستشو لباسشویی می توانید از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی در محل بهره ببرید.

چرا ماشین لباسشویی ال جی روشن نمی شود؟

اگر لباسشویی روشن نمی شود، برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی به نکات زیر دقت کنید:

 • ممکن است دو شاخه لباسشویی را به درستی در پریز وارد نکرده باشید.
 • دو شاخه را در بیاورید و مجدد به پریز وصل کنید.
 • ممکن است قطعی برق وجود داشته باشد.
 • سوئیچ درب لباسشویی ال جی را بررسی کنید.
 • اگر درب به خوبی بسته نشود، دستگاه شروع به کار نمی کند.
 • خرابی موتور ماشین لباسشویی ال جی می ­تواند علت اصلی عدم کارکرد دستگاه باشد.
 • کارکرد چند باره لباسشویی در روز هم می تواند علت روشن نشدن باشد.
 • بالا رفتن حرارت لباسشویی را هم بررسی کنید.
 • برد الکترونیکی لباسشویی ال جی اگر معیوب شده باشد، دستگاه فرایند شستشو را آغاز نمیکند که در اکثر مواقع با تعمیر مشکل حل خواهد شد.

اگر دستگاه شما روشن نمی شود، برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی بهره مند شوید.

دلیل برق داشتن بدنه لباسشویی ال جی از چیست؟

اگر بدنه لباسشویی برق دارد، برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در منزل خود موارد زیر را مطالعه نمایید.

 • سیستم برق کشی اتصال دارد.
 • اگر موتور لباسشویی ال جی سوخته باشد، اتصال بدنه می دهد.
 • علت اتصال بدنه می تواند ارت باشد.
 • یکی از قطعات الکتریکی مانند خازن پارازیت گیر دارای نشت برق است.
 • سیم کشی لباسشویی ال جی خراب است.
 • سیم ارت به دستگاه وصل نیست.
 • لولای در شکسته است.
 • درب ماشین لباسشویی ال جی، از قسمت لولا تنظیم نیست.

اگر مشکل برق داشتن بدنه لباسشویی ال جی رفع نشد، می توانید از تکنسین متخصص تعمیرات لباسشویی ال جی بهره مند شوید.

مشکل بوی بد در لباسشویی ال جی

اگر لباس ها بعد از پایان کار لباسشویی بوی بدی می دهند، برای تعمیر لباسشویی ال جی از نکات زیر بهره ببرید:

 • بعد از اتمام فرآیند شستشو سعی کنید لباس­ ها را سریعا از مخزن خارج کنید.
 •  داخل دیگ را با مواد شوینده مناسب جرم گیری کنید.
 • شستشوی دوره ای لباسشویی فراموش نشود.
 • توجه داشته باشید که به دلیل جرم گرفتن لاستیک دور درب و قطعات مکانیکی، شاهد بوی بد در لباسشویی خود خواهید بود.

 اگر برای از بین بردن بوی بد لباس ها نیاز به کمک داشتید، می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی در محل بهره مند شوید.

تعمیر مشکل صدا در لباسشویی ال جی

اگر لباسشویی ال جی صدای زیاد و لرزش دارد، ممکن است هریک از موارد زیر رخ داده باشد:

 • عیب اول می تواند به دلیل تراز نبودن پایه های لباسشویی ال جی باشد.
 • خراب بودن کمک های لباسشویی ال جی مشکل دوم است.
 • مشکل در وزنه بتنی روی دیگ لباسشویی ال جی عیب دیگر است.
 • مشکل داشتن کاسه نمد، بلبرینگ، شفت و سه نظام عیب مرسوم است.

اگر مشکل سر و صدای لباسشویی ال جی رفع نشد، می توانید با نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی تماس بگیرید.

چرا ماشین لباسشویی ال جی آبگیری نمی کند؟

اگر ماشین لباسشویی آبگیری نمی کند؟ برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در این مواقع موارد زیر را بررسی کنید:

 • ابتدا با نقشه سیم کشی، سر سیم ها را بررسی کنید.
 • احتمال دارد شیر آب بسته باشد.
 • احتمال دارد آب شهر قطع باشد.
 • شیلنگ ورودی آب مسدود است یا پیچ خوردگی دارد.
 • شیر برقی ممکن است خراب باشد.

اگر ماشین لباسشویی ال جی مشکل آبگیری دارد، می توانید در صورت نیاز از خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی ال جی بهره مند شوید.

چرا برای تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی بهتر است آی پی امداد را انتخاب نمایید؟

با توجه به بندهای قبلی حال سوال اینجاست که چرا برای تعمیرات لباسشویی ال جی آی پی امداد را انتخاب نمایید؟

مجموعه آی پی امداد تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی دارای مزیت های زیر می باشد:

 • دارای شعبات مختلف در تهران و تسهیل خدمات تعمیر لباسشویی ال جی
 • در تعمیرگاه مجاز تعمیر لباسشویی ال جی کلیه خدمات همراه با قطعات فابریک صورت می پذیرد.
 • ضمانتنامه 3 الی 12 ماهه کلیه خدمات
 • تعمیرکار لباسشویی ال جی جهت تعمیرات همراه با لباس فرم در محل حاضر می شود.
 • با استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی ال جی تا 75% در هزینه تعمیرات صرفه جویی نمایید.

خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی در آی پی امداد

 • تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در محل
 • تعویض پممپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی
 • تعویض هیدروستات لباسشویی ال جی
 • تعویض شیر برقی لباسشویی ال جی
 • تعویض دیگ، کاسه نمد، سه نظام و بلبرینگ لباسشویی ال جی
 • تعویض لاستیک دور درب لباسشویی ال جی
 • تعویض فیلتر لباسشویی ال جی
 • تعویض و تعمیر تایمر لباسشویی ال جی
 • کلیه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در محل ارائه می شود.

توصیه های فنی تعمیرکار ماشین لباسشویی ال جی برای سرویس و نگهداری

توصیه های فنی تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی برای سرویس و نگهداری عبارتند از:

 • ماشین لباسشویی ال جی را در سطح صاف نصب کنید.
 • از تراز بودن پایه های آن مطمئن شوید.
 • ماشین لباسشویی را در محلی دور از مستقیم اشعه آفتاب، بارندگی و یا سرما نصب کنید.
 • بعد از هر سیکل شستشو صافی فیلتر لباسشویی ال جی را تمیز کنید.
 • در هنگام کار درجه تایمر ماشین لباسشویی ال جی را تغییر ندهید.
 • بعد از اتمام فرآیند شستشو درب ماشین لباسشویی را جهت گردش هوا باز بگذارید.
 • از مواد شوینده دستی به هیچ عنوان استفاده نکنید.
 • شوینده های نامناسب سبب تولید کف های اضافی خواهند شد.
 • شلنگ های ماشین لباسشویی ال جی را جهت وجود هرگونه آسیب به صورت دوره ای بررسی کنید.
 • در صورت نیاز به تغییر برنامه شستشو ابتدا دستگاه را خاموش کنید و سپس اقدام به تغییرات نمایید.
 • ماشین لباسشویی را بیش از اندازه بارگیری نکنید.
 • بر روی بدنه لباسشویی اجسام سنگین قرار ندهید.
 • در صورتی که قرار است از منزل خارج شوید، از روشن کردن دستگاه خودداری کنید.
 • در صورت نیاز اتصالات ماشین لباسشویی ال جی را روغن کاری کنید.

سرویس و نگهداری مناسب باعث افزایش طول عمر دستگاه شما می شود تا کمتر نیازمند خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی شوید، بنابراین نکات ایمنی بالا را رعایت نمایید.

سرویس ماشین لباسشویی ال جی گونه می تواند از خرابی دستگاه جلوگیری کند؟

چیزی که همه ما در زمان نگهداری ماشین لباسشویی آن را می شنویم سرویس کردن آن است، ماشین لباسشویی ال جی هم از این قائده مستثنی نیست، اما هیچ مصرف کننده ای برای سرویس دستگاه خود حاضر نیست هزینه ای را بپردازد چرا که اغلب افراد نمی دانند که سرویس دستگاه چه تاثیری روی خراب نشدن دستگاه شما دارد، اگر قصد داریم بدانید که سرویس کردن چگونه شما را از تعمیر ماشین لباسشویی ال جی بی نیاز خواهد کرد در ادامه با ما همراه باشید.

 • اولین مسئله این است که هر دستگاهی نیازمند به استفاده درست است تا سر و کار شما را به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی نیاندازد.
 • دومین موضوع این است که گرچه ماشین لباسشویی ال جی خود به عنوان تمیز کننده البسه کار می کند اما خود این دستگاه هم می تواند دچار جرم گرفتگی و کثیفی شود، چنانچه دستگاه شما کثیف شود به قطع با کاهش عملکرد مواجه خواهید شد و نیازمند خدمات تعمیرکار ماشین لباسشویی ال جی خواهید شد.
 • نکته بعدی این است که ماشین لباسشویی دارای قطعات مختلف و متعددی است که هر کدام از آن ها قطعات مختلف و متفاوتی را در خود جای داده اند، هرگز بدین صورت نخواهد بود که این قطعات به یکباره خراب شوند، بلکه آهسته آهسته با کاهش عملکرد مواجه می شوند و بعد از گذشت مدتی خراب خواهند شد و این در حالی است که اگر از متخصص نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی برای سرویس کمک می گرفتید هرگز دستگاه شما خراب نمی شد؛ چرا که تکنسین در زمان سرویس عملرد تمام قطعات دستگاه شما را مورد بررسی قرار می دهد.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در مراکز خدماتی مختلف دارای ابهامات زیادی است.

برای رفع ابهامات هزینه ها در آی پی امداد:

 • فاکتور رسمی هزینه ها را دریافت خواهید کرد.
 • تمام جزئیات مربوط به هزینه ها را در فاکتور مشاهده می نمایید.
 • هزینه های جابجایی و حمل و نقل دستگاه را نخواهید داشت.
 • هزینه دوباره کاری تعمیرات اشتباه به گردن شما نخواهد بود.

برای اطلاع از مقدار دقیق هزینه ها، قبل از اعزام نیرو برای تعمیر لباسشویی ال جی به منوی سایت مراجعه نمایید.

قیمت خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در آی پی امداد

شاید نتوان هزینه دقیق برای خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی ارائه داد اما چیزی که کاملا مشخص است این می باشد که طبیعتا ارائه هر کدام از خدمات تعمیرات لباسشویی ال جی طیف قیمتی مشخصی دارد که در ادامه در قالب یک جدول آن را ارائه خواهیم داد:

خدمات تعمیرات لباسشویی ال جی هزینه تعمیر ماشین لباسشویی ال جی
تعویض کاسه نمد، بلبرینگ و سه نظام لباسشویی ال جی از 900/000 تا 1/500/000 تومان
تعویض میکروسوئیچ ماشین لباسشویی ال جی 400/000 الی 850/000 تومان
هزینه تعویض شیربرقی لباسشویی ال جی 290/000 الی 550/000 تومان
هزینه تعویض هیدروستات ماشین لباسشویی ال جی 350/000 الی 850/000 تومان
هزینه تعویض لاستیک دور درب لباسشویی ال جی 300/000 الی 1/200/000 تومان
هزینه تعویض تایمر ماشین لباسشویی ال جی 300/000 الی 800/000 تومان
هزینه تعویض پمپ تخلیه لباسشویی ال جی 300/000 الی 750/000 تومان
هزینه تعویض یا تعمیر موتور لباسشویی ال جی 1/000/000 الی 1/700/000 تومان
هزینه تعویض یا تعمیر دیگ آبکش لباسشویی ال جی 800/000 الی 1/300/000 تومان

نتیجه گیری استفاده از خدمات تعمیر لباسشویی ال جی در نمایندگی آی پی امداد

در این مقاله درباره هزینه های تعمیر، خدمات آی پی امداد و شایع ترین دلایل خرابی ماشین لباسشویی ال جی صحبت کردیم. در صورتی که این مقاله را با دقت مطالعه کرده باشید، در اکثر موارد خودتان به درستی قادر به تشخیص و رفع عیب خواهید بود.

با این وجود در صورت نیاز می توانید:

 • برای انجام تعمیرات لباسشویی ال جی با ما در آی پی امداد تماس بگیرید.
 • با ثبت درخواست آنلاین در سایت، در اسرع وقت از طرف شرکت با شما تماس گرفته خواهد شد.
 • برای تماس با تعمیرگاه تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی از شماره های درج شده در زیر صفحه استفاده کنید.
مناطق تحت پوشش آی پی امداد

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار ماشین لباسشویی الجی LG در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی الجی LG در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی الجی LG به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر ماشین لباسشویی الجی LG، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

150 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. آیدا 29 بهمن 1400

  سلام شما بدنه ظرفشویی ال جی رنگ میکنید؟

  پاسخ دادن
 2. کمال لاشاری 27 شهریور 1400

  بعد از شستن لباسها درب ماشین لباسشویی دیر باز میشود ،تق با سه دقیقه تا پنج دقیقه طول میکشه آیا راهی داره که زودتر باز بشه

  پاسخ دادن
  حشمت 27 مرداد 1400

  سلام، بنده تا به حال به نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی اعتقادی نداشتم، اما بعد از مواجه شدن با حرابی در لباسشویی خود و استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در آی پی امداد مشکل دستگاهم کامل رفع شد و بخاطر همین قدر دان شما هستم.

  پاسخ دادن
1 2 3