تعمیرگاه و نمایندگی مجاز الجی

نمایندگی تعمیرات الجی در تهران ، تعمیرگاه مجاز تعمیر لوازم خانگی یخچال ، ساید بای ساید ، لباسشویی ، ظرفشویی ، کولرگازی ، جاروبرقی ، مایکروفر ال جی در محل با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه رسمی به عیب یابی و رفع عیب میپردازد .

نمایندگی تعمیرات الجی

الجی الکترونیکس :  شرکت الکترونیکی کره ای و چند ملیتی  است ، که بعنوان یکی از شرکت‌های بزرگ در زمینه الکترونیک و فناوری اطلاعات شناخته می‌شود .

ریشه‌های تأسیس این شرکت به سال ۱۹۵۸ و راه‌اندازی شرکت  گلد استار بازمی‌گر

نمایندگی تعمیرات ال جی

دد . ال‌جی الکترونیکس هم‌اکنون از شرکت‌های تابعه کمپانی  ال جی گروپ می‌باشد و در عمل بخش صنایع الکترونیکی این

گروه کره‌ای به‌شمار می‌آید. دفتر مرکزی این شرکت در شهر سئول قرار دارد . ( نمایندگی تعمیرات الجی )

تعمیرگاه مرکزی الجی

اینجا تعمیرگاه مجاز الجی میباشد ، الان که وارد این صفحه شده اید ،  به احتمال زیاد یکی از محصولات الجی (   یخچال  ،  یخچال فریزر  ، یخچال ساید بای ساید  ، ماشین لباسشویی  ، ماشین ظرفشویی  ،مایکروفر  ، مایکروویو  ، جاروبرقی  ) شما عزیزان به مشکل برخورده است .

نگران نباشید !!! چونکه ...

  • مجموعه آی پی امداد با شعب مختلف در سراسر تهران نمایندگی تعمیرات الجی می باشد .
  • کلیه خدمات الجی با قطعات اورجینال انجام می شود .
  • تمامی خدمات در همان روز و تکنسین مربوطه ( تعمیرکارالجی ) ظرف مدت کمتر از یکساعت در محل حاظر می شود .
  • قابل ذکر است تعمیرات الجی دارای 12 ماه ضمانتنامه رسمی می باشد .
  • کلیه خدمات الجی با فاکتور رسمی الجی ارائه میشود .
  • تمامی تکنسینهای مجموعه ، آموزش و دوره دیده در زمینه تعمیرات الجی می باشند .
  • در صورت تماس با تلفن نمایندگیهای الجی در سراسر تهران ، مشاوره رایگان انجام میگردد تا چنانچه مشکل جزئی بود ، بدون نیاز به تکنسین مشکل برطرف شود .

تاریخچه

شرکت ال جی در تاریخ اول اکتبر سال ۱۹۵۸ با نام گلداستار تأسیس گردید. در تاریخ ۱۵ نوامبر سال ۱۹۵۹ با تولید اولین رادیو کره‌ای به عنوان پیام آور آغاز صنعت الکترونیک در کره شناخته شد. این شرکت در ماه نوامبر ۱۹۶۲ اولین  تلفن کره‌ای، در ژانویه ۱۹۶۵ اولین یخچال کره‌ای، در اوت ۱۹۶۶ اولین  تلویزیون سیاه و سفید کره‌ای و در سپتامبر ۱۹۶۸ اولین تهویه مطبوع کره‌ای را ساخت. ال جی در مارس ۱۹۶۸، اولین شعبه خود را در خارج از کشور در نیویورک و در اوت ۱۹۷۸ اولین نمایندگی فروش خود را در  ایالت متحده آمریکا تأسیس نمود. با هدف پیشرفت، این شرکت در ژانویه ۱۹۹۲ با گلدستار و گلدات ارتباطات ادغام شده و نام شرکت در مارس ۱۹۹۵ از گلدستار به ال جی الکترونیک تغییر یافت. پس از ادغام و سیر تحولات در سال ۱۹۷۸ با صادراتی بالغ بر ۱۰۰ میلیون دلار مقام نخست را در صنعت الکترونیک کسب نمود. به دنبال این موفقیت در دسامبر ۱۹۹۱ با صادرات ۲ میلیارد دلار لوازم خانگی مقام نخست را در جهان کسب نمود. در ۲۷ مارس ۱۹۹۵ با ارایه طرح چالش ۲۰۰۵، دومین تولد شرکت ال جی الکترونیکس شکل گرفت .

در  ژانویه 2013 ، ال‌جی الکترونیکس نخستین تلویزیون تجاری بر پایه را روانه بازار کرد. صفحه تلویزیونی این نسل از نمایشگرها به نسبت تلویزیون‌های  ال سی دی متداول و نمایشگرهای پلاسما بسیار نازک‌تر و واضح‌ تر هستند . ( نمایندگی تعمیرات الجی در تهران )

پیشگیری از ویروس کرونا